Harry Potter - Hůlky - Magické hůlky - Filmový plagát - 61x91,5 cm

9,59 €

plus 99,99 € poštovné

ut 8. – st 9. septembra
Nenechajte si ujsť!
Plagáty a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre ABYstyle 3700789259695, 1 kusov, 170 g/m², Obdĺžnik, Chlapec / dievča, Viacfarebný, dospelí a deti
ABYstyle 3700789259695, 1 kusov, 170 g/m², Obdĺžnik, Chlapec / dievča, Viacfarebný, dospelí a deti
9,06 €
Predajca: Magule-cz
Obrázok produktu pre Plagát harry potter hogwarts schule liste
Plagát harry potter hogwarts schule liste
9,06 €
Predajca: Magule-cz
Obrázok produktu pre Empireposter 714930, 1 kusov, Film a televízia, Harry Potter, Marauders map, Obdĺžnik, Chlapec / dievča
Empireposter 714930, 1 kusov, Film a televízia, Harry Potter, Marauders map, Obdĺžnik, Chlapec / dievča
9,59 €
Predajca: empireposter
Obrázok produktu pre Close Up G871350, Vnútorný, 100 g, 915 mm, 610 mm
Close Up G871350, Vnútorný, 100 g, 915 mm, 610 mm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
16,26 €
Predajca: CloseUp
Obrázok produktu pre Harry Potter a väzeň z Azkabanu
Harry Potter a väzeň z Azkabanu
16,26 €
Predajca: CloseUp
Obrázok produktu pre Close Up G869315, Vnútorný, 100 g, 915 mm, 610 mm
Close Up G869315, Vnútorný, 100 g, 915 mm, 610 mm
16,26 €
Predajca: CloseUp
Obrázok produktu pre HARRY POTTER - Zmijozel - Plagát 91x61cm
HARRY POTTER - Zmijozel - Plagát 91x61cm
9,06 €
Predajca: Magule-cz
Obrázok produktu pre Plagát Harry Potter Hogwarts Castle 61x91,5cm
Plagát Harry Potter Hogwarts Castle 61x91,5cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
12,64 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Harry Potter Plagát Bradavický expres 91,5 x 61 cm
Harry Potter Plagát Bradavický expres 91,5 x 61 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,06 €
Predajca: Magule-cz
Obrázok produktu pre Plagát Harry Potter Diagon Alley 91,5 x 61 cm
Plagát Harry Potter Diagon Alley 91,5 x 61 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
8,99 €
Predajca: French_Connection_Posters
Obrázok produktu pre GB eye Collection, Film a televízia, 1 kusov, HARRY POTTER, Obdĺžnik, Chlapec / dievča, 61 x 91,5 cm
GB eye Collection, Film a televízia, 1 kusov, HARRY POTTER, Obdĺžnik, Chlapec / dievča, 61 x 91,5 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,06 €
Predajca: Magule-cz
Obrázok produktu pre Stranger Things Plagát Vecna
Stranger Things Plagát Vecna
9,59 €
Predajca: empireposter
Obrázok produktu pre Deadpool - Chimichanga - Plagát 61x91,5 cm
Deadpool - Chimichanga - Plagát 61x91,5 cm
9,59 €
Predajca: empireposter
Obrázok produktu pre Harry Potter – Kúzelné bytosti – Plagát
Harry Potter – Kúzelné bytosti – Plagát
9,06 €
Predajca: Magule-cz
Obrázok produktu pre Harry Potter a Tajomná komnata Plagát Dobby 61 x 91,5 cm
Harry Potter a Tajomná komnata Plagát Dobby 61 x 91,5 cm
16,26 €
Predajca: CloseUp
Obrázok produktu pre Chromozóm 3 – 116 x 158 cm – Originálny filmový plagát
Chromozóm 3 – 116 x 158 cm – Originálny filmový plagát
Použité
19,99 €
Predajca: French_Connection_Posters
Obrázok produktu pre Croodsovci – 2013 – Dreamworks – 116 x 158 cm – Originálny filmový plagát
Croodsovci – 2013 – Dreamworks – 116 x 158 cm – Originálny filmový plagát
Použité
19,99 €
Predajca: French_Connection_Posters
Obrázok produktu pre Kliatba – 116 x 158 cm – Originálny filmový plagát
Kliatba – 116 x 158 cm – Originálny filmový plagát
Použité
19,99 €
Predajca: French_Connection_Posters
Obrázok produktu pre Pán Quigley, Austrálčan – 1991 – Tom Selleck – 116 x 158 cm – Originálny filmový plagát
Pán Quigley, Austrálčan – 1991 – Tom Selleck – 116 x 158 cm – Originálny filmový plagát
Použité
25,99 €
Predajca: French_Connection_Posters
Obrázok produktu pre Plagát Harry Potter Magické motory 61x91,5cm
Plagát Harry Potter Magické motory 61x91,5cm
8,99 €
Predajca: French_Connection_Posters

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Harry Potter
Hůlky - čarovná palička

Veľkosť (cm), približne 61x91,5
Plagát, NOVINKA

Popis: Na obrázku je vyobrazený symbol čarodejníckej palice:
Filmový plagát pre kiná



Harry Potter
Wands - Magic Wands

Veľkosť (cm), cca 61x91,5
Plagát, NOVÝ

Popis:
Film Cinema Movie Poster

Rozmery
61x91,5 cm
Šírka
91.5 cm
Dĺžka
61 cm
Model
Harry Potter Wands / Zauberst„be
Výrobca
Empireposter
Formát
Formát na výšku
EAN kód
4033705802415
Číslo od výrobcu
802415

Rozmery
61x91,5 cm
Šírka
91.5 cm
Dĺžka
61 cm
Model
Harry Potter Wands / Zauberst„be
Výrobca
Empireposter
Formát
Formát na výšku
EAN kód
4033705802415
Číslo od výrobcu
802415
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre ABYstyle 3700789259695, 1 kusov, 170 g/m², Obdĺžnik, Chlapec / dievča, Viacfarebný, dospelí a deti
ABYstyle 3700789259695, 1 kusov, 170 g/m², Obdĺžnik, Chlapec / dievča, Viacfarebný, dospelí a deti
9,06 €
Predajca: Magule-cz
Obrázok produktu pre Plagát harry potter hogwarts schule liste
Plagát harry potter hogwarts schule liste
9,06 €
Predajca: Magule-cz
Obrázok produktu pre vidaXL 6-dielna záhradná obývacia súprava s vankúšmi Poly Ratan Black
vidaXL 6-dielna záhradná obývacia súprava s vankúšmi Poly Ratan Black
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 9
313,52 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre Empireposter 714930, 1 kusov, Film a televízia, Harry Potter, Marauders map, Obdĺžnik, Chlapec / dievča
Empireposter 714930, 1 kusov, Film a televízia, Harry Potter, Marauders map, Obdĺžnik, Chlapec / dievča
9,59 €
Predajca: empireposter
Obrázok produktu pre Pyramid International Harry Potter Poster Set Hůlka si vyberá čarodejníka 61 x 91 cm (4)
Pyramid International Harry Potter Poster Set Hůlka si vyberá čarodejníka 61 x 91 cm (4)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
8,99 €
Predajca: French_Connection_Posters
Obrázok produktu pre Blu-Ray - Harry Potter Collection (Repack 2018)
Blu-Ray - Harry Potter Collection (Repack 2018)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
54,70 €
-12%
47,89 €
Predajca: Di-Life
Obrázok produktu pre Schleich 13772 - Osol, figúrka na hranie
Schleich 13772 - Osol, figúrka na hranie
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
12,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre LEGO Harry Potter Quidditch Match, Stavebnica, 7 rok / roky, 500 kusov
LEGO Harry Potter Quidditch Match, Stavebnica, 7 rok / roky, 500 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
169,52 €
-22,02 €
147,50 €
Predajca: BrickTakeoverShop
Obrázok produktu pre LEGO Harry Potter Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina elixírov, Stavebnica, 8 rok / roky, Plast, 271 kusov, 370 g
LEGO Harry Potter Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina elixírov, Stavebnica, 8 rok / roky, Plast, 271 kusov, 370 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 32
37,99 €
Predajca: Brickcomplete_com
Obrázok produktu pre Plagát Harry Potter Hogwarts Castle 61x91,5cm
Plagát Harry Potter Hogwarts Castle 61x91,5cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
12,64 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 161
32,58 €
Predajca: FANEO
Obrázok produktu pre Harry Potter a väzeň z Azkabanu
Harry Potter a väzeň z Azkabanu
16,26 €
Predajca: CloseUp
Obrázok produktu pre Posteľná bielizeň Harry Potter Hogwarts Linon / Renforcé
Posteľná bielizeň Harry Potter Hogwarts Linon / Renforcé
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
34,99 €
Predajca: BERONAGE
Obrázok produktu pre Stavebnica LEGO Harry Potter 76398 Nemocni?né krídlo Rokfortu (510 dielikov)
Stavebnica LEGO Harry Potter 76398 Nemocni?né krídlo Rokfortu (510 dielikov)
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
139,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Brick-Heaven
Obrázok produktu pre Hůlka Harryho Pottera Deluxe
Hůlka Harryho Pottera Deluxe
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
17,71 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Take-Two Interactive Mafia: Trilogy, PlayStation 4, M (Mature)
Take-Two Interactive Mafia: Trilogy, PlayStation 4, M (Mature)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
34,23 €
-20%
27,38 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1144
64,80 €
Predajca: Jurhan
Obrázok produktu pre Merax polyratanová obývacia zostava pre 3-4 osoby, 5-dielna sedacia súprava s pohovkou, stolíkom, stoličkou a vankúšmi, balkónový nábytok nábytok na terasu, záhradný nábytok, sivá
Merax polyratanová obývacia zostava pre 3-4 osoby, 5-dielna sedacia súprava s pohovkou, stolíkom, stoličkou a vankúšmi, balkónový nábytok nábytok na terasu, záhradný nábytok, sivá
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 98
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 184
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Bestseller
Obrázok produktu pre Toaletný stolík VASAGLE s osvetlením LED, nastaviteľný jas, biely
Toaletný stolík VASAGLE s osvetlením LED, nastaviteľný jas, biely
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1144
92,69 €
-5,40 €
87,29 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Kokiska

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Trayosin 3-dielna sada plagátov Premium Flowers Black White Feather Dandelion 50x70cm
Trayosin 3-dielna sada plagátov Premium Flowers Black White Feather Dandelion 50x70cm
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Trayosin Boho Pampas Grass Poster Set Nature Wall Art, Obývacia izba Spálňa Dekorácie
Trayosin Boho Pampas Grass Poster Set Nature Wall Art, Obývacia izba Spálňa Dekorácie
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre 3-dielna prémiová plagátová sada obrázky kvetov z jazera 50x70cm
3-dielna prémiová plagátová sada obrázky kvetov z jazera 50x70cm
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Obrazy na stenu v bielom ráme, sada plagátov do obývačky, spálne, k moru
Obrazy na stenu v bielom ráme, sada plagátov do obývačky, spálne, k moru
38,42 €
Doprava zdarma
Predajca: deco_walls
Obrázok produktu pre Rámované obrazy na stenu Nástenné plagáty do obývačky kancelárie spálne Odchádza
Rámované obrazy na stenu Nástenné plagáty do obývačky kancelárie spálne Odchádza
38,42 €
Doprava zdarma
Predajca: deco_walls
Obrázok produktu pre Sada 3 plagátov 30x40 cm do obývačky - Obrazy v čiernom ráme na stenu - Trávy
Sada 3 plagátov 30x40 cm do obývačky - Obrazy v čiernom ráme na stenu - Trávy
38,42 €
Doprava zdarma
Predajca: deco_walls
Obrázok produktu pre Čierne zarámované obrazy na stenu Plagáty so zlatom do obývačky spálne Kvetina
Čierne zarámované obrazy na stenu Plagáty so zlatom do obývačky spálne Kvetina
38,42 €
Doprava zdarma
Predajca: deco_walls
Obrázok produktu pre Súprava nástenných malieb zarámované plagáty do spálne Francúzsko Eiffelova veža
Súprava nástenných malieb zarámované plagáty do spálne Francúzsko Eiffelova veža
38,42 €
Doprava zdarma
Predajca: deco_walls
Obrázok produktu pre Sada 3 plagátov s rámčekmi na stenu do obývačky, spálne
Sada 3 plagátov s rámčekmi na stenu do obývačky, spálne
38,42 €
Doprava zdarma
Predajca: deco_walls
Obrázok produktu pre Trayosin plagát sada 3 kusov abstraktné umenie tlač nástenné umenie bez rámu 50x70cm zelená
Trayosin plagát sada 3 kusov abstraktné umenie tlač nástenné umenie bez rámu 50x70cm zelená
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Kreslené safari zvieratá plagát do detskej izby 20x25cm sada 6
Kreslené safari zvieratá plagát do detskej izby 20x25cm sada 6
58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Trayosin Premium Poster Set, Čierna biela láska Wall Art Obývacia izba Spálňa
Trayosin Premium Poster Set, Čierna biela láska Wall Art Obývacia izba Spálňa
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Čiernobiely plagát s motýľom a kvetmi sada 3 plagátov do obývačky a spálne 40x50cm
Čiernobiely plagát s motýľom a kvetmi sada 3 plagátov do obývačky a spálne 40x50cm
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Herný plagát s rámom, sada pre Playstation, 20 x 30 cm
Herný plagát s rámom, sada pre Playstation, 20 x 30 cm
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Sada 3 plagátov na stenu do kuchyne Plagáty do kuchyne Bylinky
Sada 3 plagátov na stenu do kuchyne Plagáty do kuchyne Bylinky
38,42 €
Doprava zdarma
Predajca: deco_walls
Obrázok produktu pre sada 3 prémiových plagátov zelené listy obrazy nástenné umenie dekorácie obývacia izba spálňa
sada 3 prémiových plagátov zelené listy obrazy nástenné umenie dekorácie obývacia izba spálňa
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Trayosin Premium Poster Set Black White Moon Phases Wall Art
Trayosin Premium Poster Set Black White Moon Phases Wall Art
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Plagátové obrazy v zlatom ráme triptych na stenu Dekorácia na stenu do obývačky
Plagátové obrazy v zlatom ráme triptych na stenu Dekorácia na stenu do obývačky
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Vintage estetická nástenná koláž Sada 50 obrázkov Spálňa Obývacia izba Botanická VSCO Plagát
Vintage estetická nástenná koláž Sada 50 obrázkov Spálňa Obývacia izba Botanická VSCO Plagát
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Herfair Poster Set Kvety Plátno Obývacia izba Spálňa Wall Art 21 x 30 cm
Herfair Poster Set Kvety Plátno Obývacia izba Spálňa Wall Art 21 x 30 cm
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion