Growth Technology - Hnojivo na olivovníky 1000 ml - Olive Focus - Vyvážené - Tekuté hnojivo
24,99 €
24,99 € / 1l
plus 6,49 € poštovné
Naše najlepšieponuky
Hnojivá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BioBizz Alg-A-Mic 250 ml182,20 €/1l
45,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Plagron Green Sensation, 100 ml.628,00 €/1l
62,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Hnojivo - Pre Ihičnaty Tekuté 1L - Br102411,99 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Hnojivo - Na Zakoreňovanie 1 Kg - Br118711,99 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Growth Technology - Hnojivo na orchidey 300 ml - Orchid Focus Grow - Vyvážené
43,30 €/1l
12,99 €
Predajca: mrseed

Growth Technology - Hnojivo na kaktusy - 300 ml - Tekutý koncentrát - Cactus Focus pre sukulenty
39,97 €/1l
11,99 €
Predajca: mrseed

Florovit tekuté hnojivo pre Surfiniu 1L
4,41 €/1l
5,17 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,41 €
Predajca: Metalplus

Biohumus - Pre Zelené Rastliny Tekutý 1L - Br1904
10,01 €/1l
10,01 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 26829 COMPOZelené hnojivo na rastliny a palmy, 500 ml
23,09 €/1kg
15,68 €
Predajca: somnia24

Growth Technology - Hnojivo na orchidey 1000 ml - Orchid Focus Bloom - Efektívne - Tekuté hnojivo
23,99 €/1l
23,99 €
Predajca: mrseed

Hnojivo pre zelené rastliny a paprade s humusom 500 ml
24,50 €/1l
12,75 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,25 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Hnojivo pre zelené rastliny, ALGOFLASH Naturasol, zelené rastliny a fikusy, 500 ml, UAB
69,79 €/1kg
47,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Discountic

Organické hnojivo Algoflash 250 ml
138,56 €/1l
34,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia

Hnojivo na palmy, ALGOFLASH Naturasol, olivovníky a palmy, 800 g, UAB
51,57 €/1kg
45,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Discountic

SUBSTRAL® 74920 SUBSTRAL® Grünpflanzendünger 1000 ml
19,47 €/1l
19,47 €
Predajca: somnia24

Florovit tekuté hnojivo pre muškáty a kvitnúce rastliny 1L
10,97 €/1l
10,97 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Minerálne gélové hnojivo na ihličnany 1l
19,81 €/1l
19,81 €
Doprava zdarma
Predajca: DIKEL

Hnojivo na orchidey tekuté COMPO 250 ml
102,40 €/1l
25,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Agrecol OrchidStrong Hnojivo pre orchidey 30 ml
307,33 €/1l
9,22 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Optimálny prísun živín pre vaše olivovníky
Ideálne vyvážené zloženie pre zdravé rastliny
- Hnojivo pre olivovníky od spoločnosti EKAGRO je perfektne vyvážený tekutý hnojivý roztok, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre všetky druhy olivovníkov. Vďaka starostlivému výberu živín toto hnojivo podporuje zdravý rast a vitalitu vašich rastlín.
Vysoko kvalitné zložky pre trvalý úspech
- Zloženie hnojiva Olive Focus obsahuje všetky dôležité živiny, ktoré sú potrebné pre silný a zdravý rast olivovníkov. Medzi zložkami sú organické kyseliny, ako napríklad fulvová kyselina, ktoré výrazne zlepšujú úrodnosť pôdy. Táto zmes je výsledkom viac ako 20 rokov odborných skúseností spoločnosti Growth Technology a patrí medzi najobľúbenejšie hnojivá vo Veľkej Británii.
- Detaily produktu:
- Obsah: 1000 ml
- Použitie: Od apríla do konca septembra týždenne 10 ml na liter vody.
- Hlavné zložky:
- Dusík (N): 2,12 %
- Zlúčeniny dusíka: 2,04 %
- Amóniový dusík: 0,08 %
- Pentoxid fosforu (P₂O₅) rozpustný vo vode: 0,76 %
- Oxid draselný (K₂O): 3,18 %
- Oxid vápenatý (CaO): 1,61 %
- Stopové prvky: meď, železo, mangán, molybdén, zinok
- Ďalšie zložky: horčík, síra, bór, kobalt, nikel, humínová kyselina, fulvínová kyselina.
Dôležité bezpečnostné a skladovacie pokyny
- Z bezpečnostných dôvodov sa treba vyhnúť kontaktu s očami. Toto hnojivo je potrebné uchovávať mimo dosahu detí a chrániť pred priamym slnečným žiarením. Optimálna skladovacia teplota je medzi 6 ℃ a 25 ℃.
Výhody produktu:
- Optimálna rovnováha živín: Hnojivo obsahuje vyváženú zmes živín, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre olivovníky.
- Podporuje rast koreňov: Obsiahnuté organické kyseliny podporujú rast koreňov a úrodnosť pôdy.
- Jednoduché použitie: Vďaka tekutej forme sa hnojivo ľahko dávkuje a aplikuje.
- Dlhoročné skúsenosti: Spoločnosť Growth Technology je už viac ako 20 rokov dôveryhodným dodávateľom vysoko kvalitných hnojív.
- Všestranné použitie: Vhodné pre všetky druhy olivovníkov, či už v záhrade alebo v črepníku.
Najväčšie výhody používania tohto produktu
- Použitie hnojiva Olive Focus od spoločnosti EKAGRO nielenže zabezpečí silný a zdravý rast vašich olivovníkov, ale prispieva aj k dlhodobej úrodnosti pôdy. Vďaka špeciálnym zložkám a jednoduchému použitiu z tohto kvalitného produktu ťažia ako záhradkári-amatéri, tak aj profesionálni pestovatelia olív. Vychutnajte si výhody vyváženého prísunu živín a podporujte zdravie svojich rastlín!
- Hmotnosť
- 1.2 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- Olive Focus
- Zložky produktu
- Zloženie / Obsiahnuté látky: Celkový dusík (N) 2,12 % (z toho dusičnanový dusík 2,04 % a amónny dusík 0,08 %), vo vode rozpustný oxid fosforečný (P2O5) 0,76 %, oxid draselný (K2O) 3,18 %, oxid vápenatý (CaO) 1,61 %, meď (Cu) chelátovaná s EDTA 0,002 %, železo (Fe) chelátované s EDTA 0,040 %, mangán (Mn) chelátovaný s EDTA 0,010 %, molybdén (Mo) 0,001 %, zinok (Zn) chelátovaný s EDTA 0,0025 %, ako aj horčík, síra, bór, kobalt, nikel, humínová kyselina a fulvová kyselina.
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 1000 ml Tekuté hnojivo pre olivovníky
- EAN kód
- 5025644912576
- Číslo od výrobcu
- 4290
- Výrobca
- Growth Technology
- Hmotnosť
- 1.2 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- Olive Focus
- Zložky produktu
- Zloženie / Obsiahnuté látky: Celkový dusík (N) 2,12 % (z toho dusičnanový dusík 2,04 % a amónny dusík 0,08 %), vo vode rozpustný oxid fosforečný (P2O5) 0,76 %, oxid draselný (K2O) 3,18 %, oxid vápenatý (CaO) 1,61 %, meď (Cu) chelátovaná s EDTA 0,002 %, železo (Fe) chelátované s EDTA 0,040 %, mangán (Mn) chelátovaný s EDTA 0,010 %, molybdén (Mo) 0,001 %, zinok (Zn) chelátovaný s EDTA 0,0025 %, ako aj horčík, síra, bór, kobalt, nikel, humínová kyselina a fulvová kyselina.
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 1000 ml Tekuté hnojivo pre olivovníky
- EAN kód
- 5025644912576
- Číslo od výrobcu
- 4290
- Výrobca
- Growth Technology
Bez signálneho slova
P305 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ:
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P235 + P410 Uchovávajte v chlade. Chráňte pred slnečným žiarením.
Dodatočné informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(33)Počet hodnotení: 33




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(67)Počet hodnotení: 67




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(138)Počet hodnotení: 138




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(17)Počet hodnotení: 17






4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17







4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(17)Počet hodnotení: 17




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 110% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 110% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 5 l pre 1250 m2
28,00 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Sprej proti osám a sršňom HASIČIAK 600ml BROS
17,15 €/1l
10,29 €
Predajca: VISO

Monokalciumfosfát 2 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvitnutia, kvitnutie, GiDeli
8,99 €/1kg
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Výsadbová pôda
0,65 €/1l
26,00 €
Predajca: BestBrandShop

Vápno na bielenie stromov a kríkov/ Hnojivé vápno na odkyslenie a hnojenie pôd chudobných na vápnik.
4,50 €/1kg
9,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Neudorff- Azet HerbstRasenDünger 20 kg na 400 m² neškodný pre zvieratá
2,38 €/1kg
51,50 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,66 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Sprej proti osám a sršňom HASIČIAK 300ml BROS
19,20 €/1l
5,76 €
Predajca: Eoshop

Substral na hnojenie balkónových rastlín 4L, 22070
4,99 €/1l
19,94 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

20 kg jesenného trávnikového hnojiva Beckmann NPK-6+3+13 na cca 500m²
1,63 €/1kg
32,64 €
Predajca: boni-shop

PERLKA Kyanamid vápenatý 25 kg Minerálne hnojivo Dusíkaté hnojivo N Ca Pastviny
3,18 €/1kg
79,57 €
Predajca: Lacnepostreky

Seramis rastlinné granule pre všetky izbové rastliny, 15 litrov, 730048
3,80 €/1kg
23,56 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

DCM Trávnikové hnojivo Vital-Green (25 kg na 1 000 m²)
2,40 €/1kg
59,90 €
Predajca: AROS-osiva

Easy Life ProFito, 5000 ml, 1 kusov
17,36 €/1l
86,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nohel Záhradný piesok na trávu EXPERT 20 kg
0,44 €/1kg
8,71 €
Predajca: VISO

WOLF-Garten® 3840720 WOLF-Garten® SQ 120 Unkrautvernichter 2,4 kg
17,96 €/1kg
43,11 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

COMPO 14064 COMPO Hnojivo na kaktusy a sukulenty, 250 ml dávkovacia fľaša
28,03 €/1kg
10,17 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,81 €
Predajca: M_plus_L

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
18,82 €/1l
18,82 €
Predajca: somnia24

Vápno na bielenie okrasných a ovocných stromov 1 kg
11,22 €/1l
11,22 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Keramsitové drenážne granule pre záhradníctvo 5L 10-20mm
2,64 €/1l
13,22 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

LERAVA® chelát železa 200g - účinne bojuje proti nedostatku železa - hnojivo so železom pre všetky druhy rastlín - zabezpečuje silnú zeleň - hnojivo so železom pre hortenzie
355,50 €/1kg
71,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Planta magnólia granulované hnojivo 1 kg
1,33 €/1kg
4,00 €
Predajca: MPsklepKROPKA

Agro Kristalon Start 0,5 kg
14,60 €/1kg
7,30 €
Predajca: Lacnepostreky

BOPON - DUO elixír pre orchidey, vyživuje a regeneruje 35 ml - dávkovač - 1 kus
0,99 €
Predajca: PAKOGROUP

HESI Blüh Complex 500 ml (kvet / pôda)
58,33 €/1l
58,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Florovit prírodné hnojivo pre čučoriedky a kyslomilné rastliny granulované 1,1 l
11,52 €/1l
14,17 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,67 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Alfa Boost 1 liter ALL-IN-ONE posilňovač rastlín s prírodným triakontanolom
103,35 €/1l
103,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Leaf Vital Koncentrát 1 L – 1 000 m2 – Prírodná starostlivosť o listy na regeneráciu, podporu silného rastu a dlhodobú vitalitu – Frassor
51,99 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na pastviny All-In-One (20 kg – na 400 m2)
56,99 €
Predajca: Organifer
1,90 €/1l

Hnojivo na báze síranu amónneho (20 kg – na 400 m²) - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: Organifer
2,75 €/1l