5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Reuzel Scrub Shampoo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov 350 ml27,86 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Redist Professional 12 v 1 Expert šampón 1000 ml13,26 €/1l
13,26 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Ďalšie informácie o reklame
Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml16,90 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist hĺbkovo čistiaci šampón 250 ml42,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo vyživujúci šampón pre poškodené vlasy 1000 ml
26,27 €/1l
26,27 €
Predajca: somnia24

Londa Professional - Šampón Specialist Intensive Cleanser - Hĺbkovo čistiaci šampón 1000ml
11,57 €/1l
11,57 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
20,20 €/1l
5,05 €
Predajca: MANADA

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
12,63 €/1l
12,63 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Szampon odżywiający skórę głowy, 1000ml
11,79 €/1l
11,79 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional - Toneplex Pearl Blonde Shampoo (blond a šedivé vlasy) 250ml
57,60 €/1l
14,40 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 250 ml
20,28 €/1l
5,07 €
Predajca: MANADA

Londa Professional P.U.R.E šampón 250 ml
49,12 €/1l
12,28 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Impressive Volume Shampoo 250 ml
26,64 €/1l
6,66 €
Predajca: MANADA

Selective Professional Risana Restructuring Shampoo vyživujúci šampón na poškodené vlasy 275 ml
38,40 €/1l
10,56 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Deep Moisture Shampoo vyživujúci šampón na hydratáciu vlasov 250 ml
19,20 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional Color Radiance Šampón pre farbené vlasy, 250ml
31,80 €/1l
7,95 €
Predajca: MANADA

Sachajuan čistiaci šampón 50 ml
203,40 €/1l
10,17 €
Predajca: NutraBestBG

Sebastian Professional Drynamic+ suchý šampón 212 ml
95,42 €/1l
20,23 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional Upokojujúci šampón 1000 ml
0,02 €/1l
22,90 €
Predajca: Tersorte

Sebastian Professional Penetraitt šampón 250 ml
87,52 €/1l
21,88 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Londa P.U.R.E. šampón 250 ml
Prírodný šampón Londa P.U.R.E. jemne čistí vlasy a dodáva im prirodzený a zdravý lesk. Ideálny pre suché a matné vlasy. Šampón je z 91 % prírodný a neobsahuje sulfáty, parabény, silikóny a umelé farbivá. Jeho ošetrujúce zloženie s bambuckým maslom dodáva vlasom výživnú hydratáciu. Vďaka zloženiu bez sulfátov šampón PURE chráni farbené (farbené/tónované) vlasy pred stratou farby. Rad Londa P.U.R.E je 100 % vegánsky (bez živočíšnych zložiek a vedľajších produktov).
Vlastnosti:
- jemné čistenie
- 91 % prírodného pôvodu
- neobsahuje parabény, silikóny, sulfáty ani umelé farbivá
- vegánsky
- Ošetrujúce zloženie s bambuckým maslom
- hydratuje
- chráni farbené vlasy pred stratou farby
Použitie:
- Vmasírujte malé množstvo do vlhkých vlasov
- potom dôkladne opláchnite
- potom použite kondicionér P.U.R.E
O značke Londa P.U.R.E:
P.U.R.E. od Londa Professional vám ponúka inovatívne a vysokokvalitné produkty pre zdravú starostlivosť o vlasy. Až 95 % vyživujúcich zložiek je prírodného pôvodu pre starostlivosť, ktorú si vy a vaše vlasy zaslúžite. Receptúry s až 95 % prírodného pôvodu sú inšpirované bambuckým maslom. Neobsahujú umelé farbivá, silikóny a parabény. Rad je vhodný pre všetky typy vlasov.
Jemne a starostlivo čistí vlasy pre prirodzený, zdravo vyzerajúci lesk. Ideálne pre suché a matné vlasy. Zložky až 91 % prírodného pôvodu.
- Vegánsky
- S bambuckým maslom pre extra lesk
- Neobsahuje sulfáty, silikóny ani umelé farbivá
[Použitie]
Vmasírujte do vlhkých vlasov, nechajte krátko pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.
Zloženie
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Parfum, Phenoxyethanol, Sodium benzoate, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Etylhexylglycerín, limonén, benzylsalicylát, hexylcinnamal, linalool, hydroxycitronellal, alfa-izometylionón, maslo Butyrospermum parkii, octan sodný, chlorid sodný, tokoferol, citran sodný
Jemný šampón s obsahom bambuckého masla sa postará o krásu vašich vlasov.
Vegánsky šampón P.U.R.E od Londa Professional
Jemne čistí vlasy a dodáva im prirodzený, zdravý lesk*. Ideálny pre suché a matné vlasy.
- Neobsahuje parabény, silikóny ani umelé farbivá.
- 91 % prírodného pôvodu.
- Vegánsky
*
Bambucké maslo Bohaté na prírodné vitamíny a mastné kyseliny.
Použitie
Vmasírujte do vlhkých vlasov a dôkladne opláchnite.
P U R E Šampón Gentle12 Šampón na suché vlasy bez lesku
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Šampóny Londa Professional z kolekcie P.U.R.E boli vytvorené pre jemné vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 250 ml.
Jemný šampón s bambuckým maslom sa stará o krásu vašich vlasov. Vlastnosti:jemne umýva a čistí suché vlasy, regeneruje a vyživuje, dodáva vlasom hebkosť a lesk.použitieŠampón naneste na mokré vlasy, napenite a potom dôkladne opláchnite.upozornenieVyhnite sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami ich okamžite vypláchnite vodou.
Šampón Londa Professional P.U.R.E Cleansing je vhodný pre jemné vlasy a pre dámy. Obsah 250 ml.
Šampón P.U.R.E., 250 ml
- Model
- P.U.R.E
- Hmotnosť
- 296 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Londa Professional
- EAN kód
- 3614226751904
- Číslo od výrobcu
- 10132
- Model
- P.U.R.E
- Hmotnosť
- 296 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Londa Professional
- EAN kód
- 3614226751904
- Číslo od výrobcu
- 10132
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 750 ml
21,16 €/1l
15,87 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo vyživujúci šampón pre poškodené vlasy 1000 ml
26,27 €/1l
26,27 €
Predajca: somnia24

Londa Professional C.A.L.M Marula Oil Shampoo ochranný šampón na citlivú pokožku hlavy 1000 ml
17,74 €/1l
17,74 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
16,90 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Londa Professional Visible Repair Conditioner vyživujúci kondicionér na suché a poškodené vlasy 1000 ml
14,10 €/1l
14,10 €
Predajca: MANADA

Londa Professional TonePlex Pearl Blonde Shampoo neutralizačný šampón pre blond vlasy 1000 ml
13,25 €/1l
13,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Londa Professional Expand It Strong Hold Mousse pena pre silnú fixáciu 200 ml
35,60 €/1l
7,12 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional - Šampón Specialist Intensive Cleanser - Hĺbkovo čistiaci šampón 1000ml
11,57 €/1l
11,57 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional VISIBLE REPAIR EXPRESS CONDITIONER 1L
25,93 €/1l
25,93 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
12,63 €/1l
12,63 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Szampon odżywiający skórę głowy, 1000ml
11,79 €/1l
11,79 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional Fiber Infusion Mask vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 750 ml
79,40 €/1l
59,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Londa Professional Fiber Infusion 5 Minute Treatment regeneračná keratínová kúra na veľmi suché a poškodené vlasy 100 ml
92,10 €/1l
9,21 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Maska na obnovu vlasových vlákien, 750 ml
20,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
20,20 €/1l
5,05 €
Predajca: MANADA

Londa Professional Deep Moisture Nawilżająca odżywka do włosów, 1000ml
14,63 €/1l
14,63 €
Predajca: MANADA

Londa Professional Visible Repair šampón 1000 ml
13,05 €/1l
13,05 €
Predajca: MANADA

Londa Professional Odżywczy szampon do włosów z olejkiem arganowym, 1000ml
15,50 €/1l
15,50 €
Predajca: Tersorte

Londa Maska koloryzująca do włosów Pearl Blonde, 200ml
68 233,33 €/1kg
20,47 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Nawilżający szampon do włosów, 1000ml
11,76 €/1l
11,76 €
Predajca: MANADA

Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 6% vyvíjacia emulzia so zmesou olejov 1000 ml
8,49 €/1kg
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Londa Professional Velvet Oil vyživujúci olej na vlasy 100 ml
149,20 €/1l
14,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Londa Professional Visible Repair Leave-In Conditioning Balm bezoplachový kondicionér pre veľmi suché a poškodené vlasy 250 ml
28,32 €/1l
7,08 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional Color Radiance Conditioner vyživujúci kondicionér na farbené vlasy 1000 ml
13,64 €/1l
13,64 €
Predajca: Tersorte

Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
13,95 €
Predajca: Bestlivings

WOLTU Záclony s volánovou páskou priehľadná záclona ľanový vzhľad 140x245 cm biela
14,38 €/1m
35,24 €
Predajca: TR8
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
65,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
43,67 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l