5,0



Na základe 5 hodnotení
Objem:
250 ml- 40 ml
- 250 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml45 488,89 €/1kg
20,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml25,50 €/1l
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby95,15 €/1l
95,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml48,48 €/1kg
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo šampón pre zväčšenie objemu 1000 ml
71,11 €/1kg
78,22 €
Predajca: Denpoli-Venda

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
105,60 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Shampoo čistiaci šampón na oslabené vlasy 250 ml
122,74 €/1kg
33,14 €
Predajca: PerfumTraders

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Shampoo šampón pre poškodené vlasy 250 ml
113,12 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner 250 ml
152,96 €/1l
38,24 €
Predajca: somnia24

Alterna Farby Šampon na Vlasy Anti-Aging Infinite Color 250ml
88 600,00 €/1kg
26,58 €
Predajca: NutraBestBG

Alterna, Moje vlasy.Moje plátno. Meltaway, Vegan Botanical Caviar, šampón na vlasy, na čistenie, 101 ml
40,18 €/1kg
20,09 €
Predajca: NutraBestBG

Šampón Alterna Caviar Multiplying Volume 487 ml
89,26 €/1l
43,47 €
Predajca: somnia24

Kerasilk Šampón na zväčšenie objemu 75ml
132,67 €/1l
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
114,40 €/1l
28,60 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

ampn CHI Magnified Volume 355 ml
71,94 €/1l
25,54 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
47,52 €/1l
11,88 €
Predajca: MANADA

Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
63,74 €/1l
63,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón Phyto Shampoo Phytocyane Densifying Treatment Shampoo
52,92 €/1l
13,23 €
Predajca: Pharmacygreek

Kerastase, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych, 1000ml
94,80 €/1l
94,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Alterna Caviar Multiplying Volume | Šampón na zväčšenie objemu 250 ml
Šampón Alterna Caviar Multiplying Volume dodáva jemným, krehkým a lámavým vlasom objem a obnovuje ich mladistvosť. Neobsahuje síru, je založený na vzorci Color Hold®, poskytuje UVA/UVB ochranu, dodáva esenciálne aminokyseliny na posilnenie štruktúry vlasov a zároveň udržiava úroveň vlhkosti, chráni farbu a zvyšuje pružnosť a vitalitu tenkých, krehkých a lámavých vlasov. Teraz už vaše vlasy nie sú matné a majú úplne nový objem, o akom ste vždy snívali.Kľúčové zložky:- výťažok z kaviáru - vitamín C - morské hodvábne vlákno - morské mlieko - výťažok z horského zimolezu. technológie:- Enzymterapia, technológia používaná vo všetkých produktoch Alterna. Ide o cielený enzýmový systém, ktorý zlepšuje prísun kľúčových zložiek do pokožky. Tento systém dodáva pokožke enzýmy potrebné na premenu zložiek na štruktúru, ktorá sa ľahko vstrebáva do vlasov a folikulov, čo má za následok hustejšie a silnejšie vlasy. - Age-Control Complex, patentovaný komplex proti starnutiu, ktorý pôsobí proti prirodzeným, chemickým a environmentálnym procesom starnutia, poskytuje vlasom najnovšiu technológiu na spomalenie procesu starnutia obnovením vlhkosti, sily, vitality a pružnosti. Age-Control Complex® je založený na troch hlavných zložkách. Sú to: Výťažok z kaviáru - bohatý zdroj omega-3 mastných kyselín, vitamín C - s preukázanou antioxidačnou aktivitou a cytokíny - na podporu mikrocirkulácie. Tieto zložky pôsobia na troch rôznych úrovniach, aby zastavili viditeľné známky starnutia a dodali vlasom mladý, vitálny a lesklý vzhľad. - Color Hold, je patentovaná a originálna receptúra od spoločnosti Alterna. Zaručuje maximálnu ochranu farby tým, že zabraňuje vyblednutiu farby spôsobenému UVA, UVB a viditeľnými svetelnými lúčmi, dokonca aj z umelých zdrojov svetla, a chráni farbu pred vyblednutím. Produkty starostlivosti o vlasy Alterna Professional sú vyrobené z certifikovaných rastlinných zložiek a bioaktívnych zložiek morského pôvodu! Ma ECOCERT - Certified Plant Actives!!! Neobsahujú žiadne zlúčeniny síry ani parabény. Žiadny z výrobkov Alterna nebol testovaný na zvieratách!!!Alterna CAVIAR Anti-Aging je komplexný rad výrobkov určený pre vlasy poškodené každodenným stresom, vplyvmi životného prostredia, chemickými látkami a predčasným starnutím. Tento produktový rad pôsobí proti starnutiu na bunkovej úrovni a vyživuje vlasy kaviárovým extraktom, vitamínom C a cytokínmi v kombinácii s najnovšími technológiami proti starnutiu. Pomáha minimalizovať viditeľné známky starnutia a zlepšuje celkový stav vlasov, dodáva im vitalitu, lesk a pružnosť.objem:250 ml
Návod na použitie:
- Šampón naneste na vlhké vlasy.
- Mlha: Vložte do vlasov a nechajte ich umyť.
- Potom dôkladne opláchnite.
Šampón s viacnásobným hladkým účinkom Kaviáru s Anti-Aging Efektom je ným ošetrením pre vaše vlasy. Jeho špeciálna formula obsahujúca kaviár pôsobí hĺbkovo na vašu pokožku hlavy a vlasy, pomáhajúc obnoviť ich prirodzenú krásu a vitalitu. S anti-aging efektom bojuje proti príznakom starnutia vlasov a šetrne ich regeneruje. Vaše vlasy budú po použití tohto šampónu posilnené, lesklé a hebké na dotyk. Doprajte svojim vlasom tú najvyššiu úroveň starostlivosti s týmto skvelým produktom.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Alterna z kolekcie Caviar boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce jemné vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 250 ml.
Zutaten: Wasser, Cocamidopropyl Betaine, Methyl Natrium 2-Sulfolaurate, Disodium 2-Sulfolaurate, Methyl Coyl Taurate de Sodium, MEA Lauramide, Acrylate/Neodecanoate de Vinyl Polymer, Glycereth-26, de Caviar Extract, de Algae Extract, de Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extrakt, Linum Usitatissimum (Leinsamen) Öl, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Keratin, Hydrolysiertes Keratin, Biotin, Phospholipide, Ferment de Saccharomyces/Magnesium, Saccharomyces/Kupfer Ferment, Saccharomyces/Silizium Ferment, Saccharomyces/Zink-Ferment, Saccharomyces/Eisen-Ferment, hydrolyzovaný rastlinný proteín PG-Propyl Silanetriol, superoxid-dismutáza, askorbín, polysilikón-15, tokoferol, glycerín, pantenol, lauroylsarkozinát sodný, VP/DMAPA akrylátový kopolymér, cetrimoniumchlorid, PEG-150 distearát, EDTA disodná, kyselina citrónová, Butylénglykol, tetrasodná EDTA, fenoxyetanol, sorban draselný, hydroxypropylcyklodextrín, silikónové kvaternium-8, silikónové kvaternium-16, benzalkóniumchlorid, undeceth-11, butyloktanol, undeceth-5, jodopropynylbutylkarbamát, metylchlorizotiazolinón, metylizotiazolinón, parfum.
Šampón na zväčšenie objemu Caviar
Šampón Alterna Caviar Multiplying Volume 250ml
ALTERNA_Caviar Multiplying Volume Shampoo 250ml
Šampón Alterna Caviar Multiplying Volume dodáva jemným, krehkým a lámavým vlasom objem a obnovuje ich mladistvosť. Neobsahuje síru, je založený na vzorci Color Hold®, poskytuje UVA/UVB ochranu, dodáva esenciálne aminokyseliny na posilnenie štruktúry vlasov a zároveň udržiava úroveň vlhkosti, chráni farbu a zvyšuje pružnosť a vitalitu tenkých, krehkých a lámavých vlasov. Teraz už vaše vlasy nie sú matné a majú úplne nový objem, o akom ste vždy snívali.Kľúčové zložky:- výťažok z kaviáru - vitamín C - morské hodvábne vlákno - morské mlieko - výťažok z horského zimolezu. technológie:- Enzymterapia, technológia používaná vo všetkých produktoch Alterna. Ide o cielený enzýmový systém, ktorý zlepšuje prísun kľúčových zložiek do pokožky. Tento systém dodáva pokožke enzýmy potrebné na premenu zložiek na štruktúru, ktorá sa ľahko vstrebáva do vlasov a folikulov, čo má za následok hustejšie a silnejšie vlasy. - Age-Control Complex, patentovaný komplex proti starnutiu, ktorý pôsobí proti prirodzeným, chemickým a environmentálnym procesom starnutia, poskytuje vlasom najnovšiu technológiu na spomalenie procesu starnutia obnovením vlhkosti, sily, vitality a pružnosti. Age-Control Complex® je založený na troch hlavných zložkách. Sú to: Výťažok z kaviáru - bohatý zdroj omega-3 mastných kyselín, vitamín C - s preukázanou antioxidačnou aktivitou a cytokíny - na podporu mikrocirkulácie. Tieto zložky pôsobia na troch rôznych úrovniach, aby zastavili viditeľné známky starnutia a dodali vlasom mladý, vitálny a lesklý vzhľad. - Color Hold, je patentovaná a originálna receptúra od spoločnosti Alterna. Zaručuje maximálnu ochranu farby tým, že zabraňuje vyblednutiu farby spôsobenému UVA, UVB a viditeľnými svetelnými lúčmi, dokonca aj z umelých zdrojov svetla, a chráni farbu pred vyblednutím. Produkty starostlivosti o vlasy Alterna Professional sú vyrobené z certifikovaných rastlinných zložiek a bioaktívnych zložiek morského pôvodu! Ma ECOCERT - Certified Plant Actives!!! Neobsahujú žiadne zlúčeniny síry ani parabény. Žiadny z výrobkov Alterna nebol testovaný na zvieratách!!!Alterna CAVIAR Anti-Aging je komplexný rad výrobkov určený pre vlasy poškodené každodenným stresom, vplyvmi životného prostredia, chemickými látkami a predčasným starnutím. Tento produktový rad pôsobí proti starnutiu na bunkovej úrovni a vyživuje vlasy kaviárovým extraktom, vitamínom C a cytokínmi v kombinácii s najnovšími technológiami proti starnutiu. Pomáha minimalizovať viditeľné známky starnutia a zlepšuje celkový stav vlasov, dodáva im vitalitu, lesk a pružnosť.objem:250 ml
Návod na použitie:
- Šampón naneste na vlhké vlasy.
- Mlha: Vložte do vlasov a nechajte ich umyť.
- Potom dôkladne opláchnite.
Šetrný šampón na ochabnuté vlasy, ktorý dodáva intenzívny objem od korienkov ku končekom a vlasy vyzerajú plnšie.
Alterna Anti Aging Caviar Multiplying Volume Shampoo je šampón, ktorý vytvára objem vlasov. Šampón intenzívne vyživuje vlasy a zabraňuje ich lámaniu. Šampón navyše zabraňuje starnutiu vlasov, chráni farbu a dodáva intenzívny objem. Tento prípravok zahusťuje vlasy od korienkov až po končeky. Zloženie s obsahom morského mlieka posilňuje a regeneruje vlasy. Technológia fixácie farby chráni farbu vlasov pred vyblednutím. Kaviárová zložka navyše zabezpečuje udržanie vlhkosti a pramene vlasov sú opäť lesklé a pružné. Výsledok je viditeľný už od prvej aplikácie. Šampón Alterna Anti Aging Caviar Multiplying Volume Shampoo neobsahuje parabény a sulfáty.
Najdôležitejšie vlastnosti- Na jemné a tenké vlasy
- Zvýšenie objemu
- Zahusťuje vlasy
- Chráni farbu vlasov
- Bez parabénov a sulfátov
- Obnovuje vlasy
Použite šampón Alterna Anti Aging Caviar Multiplying Volume na mokré vlasy. Šampón dobre vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. Potom šampón dôkladne opláchnite.
Tip!Na dosiahnutie najlepších a najúčinnejších výsledkov používajte šampón Alterna Anti Aging Caviar Multiplying Volume Shampoo v kombinácii s kondicionérom Alterna Caviar Volume Conditioner. Kúpte si kompletný rad Caviar Volume a zažite ešte lepšie výsledky.
VýsledokŠampón dodáva vlasom hustotu a objem. Posilňuje vlasy a ich lámavosť, výsledkom sú nádherne hebké a poddajné vlasy.
Šampon
Objemový šampón na vlasy
Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner je objemový a hydratačný šampón, ktorý je ideálny na každodenné použitie a dodáva objem jemným a krehkým vlasom. Šampón dodáva vlasom objem, čistí ich a pomáha ich zahusťovať od korienkov až po končeky. Je špeciálne vyvinutý pre tenké a veľmi jemné vlasy, ktorým dodáva hydratáciu, objem a zdravší vzhľad. Výsledok: Vaše vlasy vyzerajú a pôsobia zdravo.
Alterna Miracle Multiplying Volume Shampoo Tento šampón na zväčšenie objemu je vhodný pre staršie vlasy bez života, ktorým chýba objem. Šampón dodáva vlasom objem bez toho, aby ich zaťažoval. Vďaka pridanému komplexu Caviar Anti-Aging Complex sa lámavosť vlasov. Vlasy sú obnovené. Porézne vlasy sú jemne vyčistené a obnovené. Pri pravidelnom používaní sú výsledkom objemné a lesklé vlasy. Použitie: Aplikujte na vlhké vlasy, vmasírujte a napenujte. Prebytočný prípravok dôkladne opláchnite.
Šampón s viacnásobným hladkým účinkom Kaviáru s Anti-Aging Efektom je ným ošetrením pre vaše vlasy. Jeho špeciálna formula obsahujúca kaviár pôsobí hĺbkovo na vašu pokožku hlavy a vlasy, pomáhajúc obnoviť ich prirodzenú krásu a vitalitu. S anti-aging efektom bojuje proti príznakom starnutia vlasov a šetrne ich regeneruje. Vaše vlasy budú po použití tohto šampónu posilnené, lesklé a hebké na dotyk. Doprajte svojim vlasom tú najvyššiu úroveň starostlivosti s týmto skvelým produktom.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Alterna z kolekcie Caviar boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce jemné vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 250 ml.
Zutaten: Wasser, Cocamidopropyl Betaine, Methyl Natrium 2-Sulfolaurate, Disodium 2-Sulfolaurate, Methyl Coyl Taurate de Sodium, MEA Lauramide, Acrylate/Neodecanoate de Vinyl Polymer, Glycereth-26, de Caviar Extract, de Algae Extract, de Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extrakt, Linum Usitatissimum (Leinsamen) Öl, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Keratin, Hydrolysiertes Keratin, Biotin, Phospholipide, Ferment de Saccharomyces/Magnesium, Saccharomyces/Kupfer Ferment, Saccharomyces/Silizium Ferment, Saccharomyces/Zink-Ferment, Saccharomyces/Eisen-Ferment, hydrolyzovaný rastlinný proteín PG-Propyl Silanetriol, superoxid-dismutáza, askorbín, polysilikón-15, tokoferol, glycerín, pantenol, lauroylsarkozinát sodný, VP/DMAPA akrylátový kopolymér, cetrimoniumchlorid, PEG-150 distearát, EDTA disodná, kyselina citrónová, Butylénglykol, tetrasodná EDTA, fenoxyetanol, sorban draselný, hydroxypropylcyklodextrín, silikónové kvaternium-8, silikónové kvaternium-16, benzalkóniumchlorid, undeceth-11, butyloktanol, undeceth-5, jodopropynylbutylkarbamát, metylchlorizotiazolinón, metylizotiazolinón, parfum.
Šampón na zväčšenie objemu Caviar
Šampón Alterna Caviar Multiplying Volume 250ml
ALTERNA_Caviar Multiplying Volume Shampoo 250ml
- Model
- Caviar Volume
- Hmotnosť
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Dioleamin, Aqua, Panthenol, Kokamidopropyl Betain, Cocamide DEA, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Glycol Distearate, Hydrolyzed Keratin, Argan Oil, Sodium Hyaluronate, Vitamin E, Collagen, Sodium Cocoyl Isethionate, Parfum, Citronellol, Benzyl Alcohol, Coumarin, Limonene, Linalool.
- Výrobca
- EAN kód
- 8735090279280873509027928
- Číslo od výrobcu
- 2419912
- Model
- Caviar Volume
- Hmotnosť
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Dioleamin, Aqua, Panthenol, Kokamidopropyl Betain, Cocamide DEA, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Glycol Distearate, Hydrolyzed Keratin, Argan Oil, Sodium Hyaluronate, Vitamin E, Collagen, Sodium Cocoyl Isethionate, Parfum, Citronellol, Benzyl Alcohol, Coumarin, Limonene, Linalool.
- Výrobca
- EAN kód
- 8735090279280873509027928
- Číslo od výrobcu
- 2419912
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Dry Oil Mist 147 ml
266,87 €/1l
39,23 €
Predajca: somnia24

Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml
66,40 €/1kg
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Volumizing, Pena na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normálne vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby
129,28 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Alterna Caviar Smoothing Anti-Frizz Conditioner kondicionér proti krepateniu vlasov 250 ml
193,92 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Alterna - Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Shampoo 40ml
7,62 €/1kg
7,62 €
Predajca: NutraBestBG

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
105,60 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo šampón pre zväčšenie objemu 1000 ml
71,11 €/1kg
78,22 €
Predajca: Denpoli-Venda

Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Shampoo čistiaci šampón na oslabené vlasy 250 ml
122,74 €/1kg
33,14 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Shampoo šampón pre poškodené vlasy 250 ml
113,12 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
18,71 €/1l
29,00 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilnenie, Fľaša
688,67 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Alterna - Kaviárový kondicionér proti starnutiu a zväčšeniu objemu - kondicionér 1000ml
47,92 €/1l
47,92 €
Predajca: Glamperfeu

Alterna Farby Šampon na Vlasy Anti-Aging Infinite Color 250ml
88 600,00 €/1kg
26,58 €
Predajca: NutraBestBG

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby
95,15 €/1l
95,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Šampón Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume 40 ml
250,00 €/1l
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

3x cesnakový šampón 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávaniu vlasov ženy muži
12,20 €/1l
18,30 €
Predajca: mk-tronic

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všetky farby
87,60 €/1l
87,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Olaplex Salon Intro Kit sada pre veľmi poškodené vlasy 3 x 525 ml
72,51 €/1l
255,61 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Fusion, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Všetky farby
29,09 €/1l
29,09 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Šampón na poškodené vlasy 1000 ml
42,32 €/1l
42,32 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Loreal SE Vitamino Color Shampoo 500 ml Expert Series Vitamino Co
58,58 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zlepšuje poddajnosť mojich vlasov
Objem 0,25 l
Keďže tento produkt poznám už veľmi dlho, som samozrejme veľmi spokojná!
Hodnotenie z 6. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Objem 0,25 l
Dobrý šampón na jemné vlasy. Veľmi úsporný, preto dobrý pomer ceny a kvality.
Hodnotenie z 5. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojnosť
Objem 0,25 l
Výrobok používa moja manželka už dlhší čas k úplnej spokojnosti.
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
beszens
Objem 0,25 l
presne podľa mojich želaní
Hodnotenie z 19. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,25 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampón a kondicionér 2 x 500 ml
42,99 €
Predajca: Keratinshop
42,99 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo vyživujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR
39,00 €/1l

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo šampón pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
107,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
107,15 €/1l