4,3



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent Max Hold 3-pack | Fixačný krém na zubné náhrady 3x62g | Extra silná fixácia236,51 €/1l
43,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 4 balenia - 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné protézy153,46 €/1l
34,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent | Lepiaci krém na zubné náhrady - 3 balenia po 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné náhrady - Fixačný krém233,86 €/1l
39,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 51g - Mätová príchuť - Lepidlo na zubné protézy - Fixodent lepiaci krém313,53 €/1l
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Blend a dent Plus Lepiaci krém Premium s bezkonkurenčnou fixáciou 40g
176,50 €/1kg
7,06 €
Predajca: LAVONIO

Blend A Dent Super Bonding Cream Duo Power 40 g
1 613,00 €/1l
64,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

blend-a-dent Haftcreme Compl.extr.s
77,50 €/1kg
4,96 €
Predajca: Katomix

Blend-a-Dent fixačný krém Plus 10x40g
100,05 €/1kg
40,02 €
Predajca: LAVONIO

Bariéra Blend-a-dent proti zvyškom potravín
115,00 €/1kg
4,77 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: M_plus_L

Blend-a-dent Super-Haftcreme natural 3er Pack
114,61 €/1kg
16,16 €
Predajca: LAVONIO

Kukident Lepiaci krém Ochrana proti lepeniu
288,50 €/1kg
11,54 €
Predajca: somnia24

Extra silný fixačný krém Neutral Super Adhesive Cream 47 - Blend-a-dent
116,17 €/1l
5,46 €
Predajca: LAVONIO

blend-a-dent 8700216619943 blend-a-dent Plus Haftcreme 40,0 g
236,25 €/1kg
9,45 €
Predajca: M_plus_L

Blend-a-dent Ultimate lepidlo na zubné náhrady, 40 g
155,25 €/1l
6,21 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-dent, lepidlo na zubné náhrady, 1 kus
43 400,00 €/1kg
8,68 €
Predajca: VISO

blend-a-dent 8700216624053 blend-a-dent Original MAXI PACK Haftcreme 47,0 g
164,17 €/1kg
9,85 €
Predajca: M_plus_L

Blend-a-dent bariéra proti zvyškom potravín čerstvé
99,43 €/1kg
6,96 €
Predajca: LAVONIO

Protefix Haft-Creme extra výrazný 47g
39,70 €/1l
3,97 €
Predajca: AbisZ-Markt

Blend-A-Dent | Lepidlo na zubné náhrady - 40 g - Bez príchute - Silne drží - 1 kus - Lepidlo na úplné a čiastočné zubné náhrady
137,25 €/1kg
6,49 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Blend-a-dent fixačný krém 3x40g Ultimate
148,92 €/1kg
17,87 €
Predajca: LAVONIO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
5 x Blend-a-dent Premium Lepiaci krém Duo Kraft 40 g
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Produkt obsahuje aktívne zložky vápnik a zinok. Neobsahuje žiadne pridané farbivá.
- Výrobca
- Procter & Gamble
- EAN kód
- 4260343588054
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Produkt obsahuje aktívne zložky vápnik a zinok. Neobsahuje žiadne pridané farbivá.
- Výrobca
- Procter & Gamble
- EAN kód
- 4260343588054
Hodí sa k tomu

Blend-a-Dent fixačný krém Plus 10x40g
100,05 €/1kg
40,02 €
Predajca: LAVONIO

blend-a-dent Haftcreme Compl.extr.s
77,50 €/1kg
4,96 €
Predajca: Katomix

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Mraznička Bomann, objem 42 l, s 2 vyberateľnými drôtenými policami, vymeniteľnými závesmi dverí a plynulou reguláciou teploty - GB 7236 biela
350,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

Kyselina octová 80% | 5 kg | Klimaticky neutrálne | Ideálne ako čistiaci prostriedok a odvápňovač | Pre domácnosť a záhradu Klimaticky neutrálny Flexol
4,80 €/1l
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

Kukident Lepiaci krém Ochrana proti lepeniu
288,50 €/1kg
11,54 €
Predajca: somnia24

Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
37,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
27,98 €
Predajca: somnia24

HP Čierna originálna atramentová kazeta 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 17,9 ml, 1 kusov, 120 strany
19,80 €
Predajca: egenta-shop

Gerstacker Norimberský vianočný trh varené víno Premium 1000ml
4,66 €/1l
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
64,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mucola vtáčia búdka vtáčie kŕmidlo drevená vtáčia vila vtáčie domčeky kŕmenie silo kŕmenie domček hniezdo box vtáčie domček - biela / sivá
60,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Kukident 1030010001 Kukident Aktiv Plus Gebissreiniger-Tabs 99 Stück
13,52 €
Predajca: somnia24

Externé CD/DVD mechanika cez USB 2.0, prenosná, tenká, tichý chod, zapisovacia jednotka (RW), prehrávač, kompatibilná s notebookmi, počítačmi, systémom Windows – Retoo
19,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Blend A Dent Super Bonding Cream Duo Power 40 g
1 613,00 €/1l
64,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Infowerk Papier do tlačiarne kopírovací papier 500 listov 1 x 500 A4 80g prémiový žiarivo biely PEFC certifikovaný
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Unitedprint

Rádiom riadená zásuvková súprava Meister 4-dielna 1100 W 4 kanály a 1 hlavný kanál Dosah 30 m Vnútorný priestor IP20
47,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Severin AS 3912, Elektrický, 1,5 cm, Biela, Plast, 100 W, 331 mm
54,96 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Planžetový holiaci strojček, Šedá, Limetka, Batérie, 45 min, 8 h, 0,5 W
39,01 €
Predajca: evomag

SCHWAIGER -GM3000- Herná myš | RGB osvetlenie | Počítačová myš s káblom a ergonomickým tvarom | so 6 tlačidlami | čierna | extra ľahká
14,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

wortek Otvárač na fľaše so zbernou nádobou - Otvárač na nápoje Otvárač na pivné fľaše Korunkový zberač korkových zátok Príslušenstvo do kuchyne Kempovanie - Darček pre mužov a milovníkov piva
51,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Žiletky Gillette ProGlide, balenie 8 kusov
26,99 €
Predajca: Ston-shop

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
87,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%18% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
18%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lepiaci krém
Veľmi spokojný Trvanlivosť po celý deň
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fixodent Max Hold 3-pack | Fixačný krém na zubné náhrady 3x62g | Extra silná fixácia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,99 €
Predajca: Lemonbite
236,51 €/1l

Fixodent | Lepiaci krém na zubné náhrady - 3 balenia po 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné náhrady - Fixačný krém
39,99 €
Predajca: Lemonbite
233,86 €/1l

Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 4 balenia - 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné protézy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,99 €
Predajca: Lemonbite
153,46 €/1l

Blend-a-dent – Fixačný krém na zubné náhrady Plus – Výhodné balenie 3 ks – Extra silná fixácia – Bez príchuti



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
16,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
133,25 €/1l

Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 51g - Mätová príchuť - Lepidlo na zubné protézy - Fixodent lepiaci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: Lemonbite
313,53 €/1l

Blend-A-Dent | Lepidlo na zubné náhrady - 40 g - Bez príchute - Silne drží - 1 kus - Lepidlo na úplné a čiastočné zubné náhrady



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
6,49 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
137,25 €/1kg

Fixodent | Lepiaci krém na zubné náhrady - Bez zápachu - 17g - Lepiaci krém na zubné náhrady - Lepiaci krém na zubné náhrady



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
175,88 €/1l

Corega Ultra Adhesive Cream Fresh 40g balenie 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
191,88 €/1l

blend-a-dent 8700216623650 blend-a-dent Complete Geschmacksneutral Haftcreme 47,0 g
9,88 €
Predajca: M_plus_L
210,21 €/1kg

Corega Ultra Bonding Cream Strong Hold 40g
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
231,25 €/1l