3,3



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent Max Hold 3-pack | Fixačný krém na zubné náhrady 3x62g | Extra silná fixácia236,51 €/1l
43,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 4 balenia - 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné protézy153,46 €/1l
34,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent | Lepiaci krém na zubné náhrady - 3 balenia po 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné náhrady - Fixačný krém233,86 €/1l
39,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 51g - Mätová príchuť - Lepidlo na zubné protézy - Fixodent lepiaci krém313,53 €/1l
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Blend A Dent Super Bonding Cream Duo Power 40 g
1 613,00 €/1l
64,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

blend-a-dent Haftcreme Compl.extr.s
77,50 €/1kg
4,96 €
Predajca: Katomix

5 x Blend-a-dent Premium Lepiaci krém Duo Kraft 40 g
94,70 €/1l
18,94 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-Dent fixačný krém Plus 10x40g
100,05 €/1kg
40,02 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-dent Super-Haftcreme natural 3er Pack
114,61 €/1kg
16,16 €
Predajca: LAVONIO

Bariéra Blend-a-dent proti zvyškom potravín
115,00 €/1kg
4,77 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: M_plus_L

Blend-a-dent, lepidlo na zubné náhrady, 1 kus
43 400,00 €/1kg
8,68 €
Predajca: VISO

blend-a-dent 8700216619943 blend-a-dent Plus Haftcreme 40,0 g
236,25 €/1kg
9,45 €
Predajca: M_plus_L

Kukident Lepiaci krém Ochrana proti lepeniu
288,50 €/1kg
11,54 €
Predajca: somnia24

Blend-a-dent Ultimate lepidlo na zubné náhrady, 40 g
155,25 €/1l
6,21 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-dent bariéra proti zvyškom potravín čerstvé
99,43 €/1kg
6,96 €
Predajca: LAVONIO

Fittydent Dentálny Lepidlo na Protezy 40ml
328,50 €/1l
13,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Protefix Haft-Creme extra výrazný 47g
39,70 €/1l
3,97 €
Predajca: AbisZ-Markt

Extra silný fixačný krém Neutral Super Adhesive Cream 47 - Blend-a-dent
116,17 €/1l
5,46 €
Predajca: LAVONIO

blend-a-dent 8700216624053 blend-a-dent Original MAXI PACK Haftcreme 47,0 g
164,17 €/1kg
9,85 €
Predajca: M_plus_L

BonyPlus Haftcreme superstark, 40 g Creme
166,67 €/1kg
9,00 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Blend a dent Plus prémiový lepiaci krém s bezkonkurenčnou fixáciou 40g
S lepiacim krémom Blend da dent Plus Premium na úplné a čiastočné zubné náhrady s neutrálnou príchuťou na každý deň získate bezkonkurenčnú fixáciu.
Procter and Gamble Service GmbHFrankfurter Str. 145 61476 Kronberg/ Taunus
Uvoľnená a pohodlná po celý deň s Blend-a-dent
Váš všestranný pomocník, univerzálny balík pre pohodlie a bezstresovú manipuláciu s vašou zubnou náhradou.
Organizujte si voľný čas a stravu podľa svojich preferencií bez toho, aby ste museli myslieť na svoju zubnú náhradu.
Vďaka výrazne lepšej priľnavosti adhézneho krému a vankúšiku medzi ďasnami a zubnou náhradou Vám adhézny krém ponúka príjemný komfort pri nosení.
Neutrálna chuť neovplyvňuje pôžitok z jedla a nápojov, čo je teraz minulosťou. Začnite s novou ústnou dutinou - nechutí to, neexistuje to!
Už ste to vedeli?
Každá čeľusť je individuálna a adhezívny krém Blend-a-dent sa dokonale prispôsobí tvaru čeľuste a vytvorí optimálny vankúš medzi zubnou náhradou a ďasnami, ktorý zabraňuje prenikaniu zvyškov jedla a tvorbe baktérií.
Adhezívny krém dávkujte vždy tak, aby do ústnej dutiny uniklo čo najmenej krému. Ak sa tak stane, pravdepodobne ste použili príliš veľa lepidla.
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o zubné náhrady
- na udržanie zubnej náhrady
- Krém na nanášanie na zuby
- Výrobok na starostlivosť o telo z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Procter & Gamble GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 15295343
Blend A Dent Plus Bonding Cream Best Hold 40 g - Prezentácia: Krém - Téma: Starostlivosť o 3. zuby
- Hmotnosť
- 40 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Kopolymér vápnika/zinku PVM/MA (35 %), paraffinum liquidum, celulózová guma (20 %), petroláta, oxid kremičitý, CI 45410. Tento leták bol naposledy revidovaný v novembri 2017.
- Výrobca
- blend-a-dent
- EAN kód
- 800654031479108006540314791
- Číslo od výrobcu
- 5011321921795
- Hmotnosť
- 40 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Kopolymér vápnika/zinku PVM/MA (35 %), paraffinum liquidum, celulózová guma (20 %), petroláta, oxid kremičitý, CI 45410. Tento leták bol naposledy revidovaný v novembri 2017.
- Výrobca
- blend-a-dent
- EAN kód
- 800654031479108006540314791
- Číslo od výrobcu
- 5011321921795
Hodí sa k tomu

Blend A Dent Super Bonding Cream Duo Power 40 g
1 613,00 €/1l
64,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

5 x Blend-a-dent Premium Lepiaci krém Duo Kraft 40 g
94,70 €/1l
18,94 €
Predajca: LAVONIO

3x Blend-a-dent Premium Plus Haftcreme 40g
103,42 €/1l
12,41 €
Predajca: LAVONIO

blend-a-dent Haftcreme Compl.extr.s
77,50 €/1kg
4,96 €
Predajca: Katomix

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
99,91 €
Predajca: onoplus

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Severin ES 3566, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, 19000 ot/min, 1,5 L, 0,5 L, 1,21 m
44,85 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Odvodňovacie sitko silikónové sivé
25,91 €
Predajca: NeuertsShop

Stĺpiková pätka 45,PSG 45/550,46x550x1,5 - balenie po 1 ks
4,72 €
Predajca: STREFA

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Maclean MCE204M/W 5zásuvkový napájací pásik typu E 1,5 m s vypínačom Viaczásuvkový napájací pásik s detskou ochranou FR zástrčka Max. 10 A Prepäťová ochrana (biely/farebný)
13,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

_SETV Napájací adaptér Samsung EP-TA800 Black (25 W) (typ C)
10,99 €
Predajca: Mobileking

Vrchný matrac zo studenej peny 120x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Samsung Galaxy M15 , 16,5 cm (6.5"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Modrá
388,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

Bariéra Blend-a-dent proti zvyškom potravín
115,00 €/1kg
4,77 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: M_plus_L

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Einhell GC-EM 1032, Rotačná kosačka, 300 m², 32 cm, 2 cm, 6 cm, 3500 ot/min
98,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elektrické bicykle, 26-palcové trekingové a mestské elektrické bicykle s 36V 14,5Ah lítiovou batériou pre dlhý dojazd až 120 km. Mestské elektrické bicykle a elektrické holandské bicykle
671,99 €
-32,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
639,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Xiaomi Redmi 15c, 4+128GB, 6,9" displej, 4G, farba: oranžová, Dual SIM, európska verzia. Xiaomi
188,55 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

Extra silný fixačný krém Neutral Super Adhesive Cream 47 - Blend-a-dent
116,17 €/1l
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-dent, lepidlo na zubné náhrady, 1 kus
43 400,00 €/1kg
8,68 €
Predajca: VISO

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, 12 L, 80 dB, Čierna, Červená, Strieborná
75,49 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
57% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
57%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%43% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
43%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pevné držanie
veľmi dobré, ďakujem
Hodnotenie z 20. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nesprávny článok
Toto je úmyselné klamstvo...Som veľmi nespokojný. Sú tu použité obrázky a popis výrobku, ale dodaný je úplne iný výrobok.
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nesprávne doručenie
Nedostal som zásielku tak, ako bolo uvedené v brožúre. Som veľmi nespokojný.
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nespĺňa očakávania
Je potrebné nanášať pred každým jedlom
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fixodent Max Hold 3-pack | Fixačný krém na zubné náhrady 3x62g | Extra silná fixácia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,99 €
Predajca: Lemonbite
236,51 €/1l

Fixodent | Lepiaci krém na zubné náhrady - 3 balenia po 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné náhrady - Fixačný krém
39,99 €
Predajca: Lemonbite
233,86 €/1l

Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 4 balenia - 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné protézy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,99 €
Predajca: Lemonbite
153,46 €/1l

Blend-a-dent – Fixačný krém na zubné náhrady Plus – Výhodné balenie 3 ks – Extra silná fixácia – Bez príchuti



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
16,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
133,25 €/1l

Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 51g - Mätová príchuť - Lepidlo na zubné protézy - Fixodent lepiaci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: Lemonbite
313,53 €/1l

Blend-A-Dent | Lepidlo na zubné náhrady - 40 g - Bez príchute - Silne drží - 1 kus - Lepidlo na úplné a čiastočné zubné náhrady



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
6,49 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
137,25 €/1kg

Fixodent | Lepiaci krém na zubné náhrady - Bez zápachu - 17g - Lepiaci krém na zubné náhrady - Lepiaci krém na zubné náhrady



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
175,88 €/1l

Corega Ultra Adhesive Cream Fresh 40g balenie 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
191,88 €/1l

blend-a-dent 8700216623650 blend-a-dent Complete Geschmacksneutral Haftcreme 47,0 g
9,88 €
Predajca: M_plus_L
210,21 €/1kg

Corega Ultra Bonding Cream Strong Hold 40g
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
231,25 €/1l