3,3



Na základe 36 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent Max Hold 3-pack | Fixačný krém na zubné náhrady 3x62g | Extra silná fixácia236,51 €/1l
43,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 4 balenia - 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné protézy153,46 €/1l
34,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent | Lepiaci krém na zubné náhrady - 3 balenia po 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné náhrady - Fixačný krém233,86 €/1l
39,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 51g - Mätová príchuť - Lepidlo na zubné protézy - Fixodent lepiaci krém313,53 €/1l
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Blend A Dent Super Bonding Cream Duo Power 40 g
1 613,00 €/1l
64,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Blend-a-dent Super-Haftcreme natural 3er Pack
114,61 €/1kg
16,16 €
Predajca: LAVONIO

Extra silný fixačný krém Neutral Super Adhesive Cream 47 - Blend-a-dent
116,17 €/1l
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-dent, lepidlo na zubné náhrady, 1 kus
43 400,00 €/1kg
8,68 €
Predajca: VISO

Blend a dent Plus Lepiaci krém Premium s bezkonkurenčnou fixáciou 40g
176,50 €/1kg
7,06 €
Predajca: LAVONIO

5 x Blend-a-dent Premium Lepiaci krém Duo Kraft 40 g
94,70 €/1l
18,94 €
Predajca: LAVONIO

Kukident Lepiaci krém Ochrana proti lepeniu
288,50 €/1kg
11,54 €
Predajca: somnia24

Protefix Haft-Creme extra výrazný 47g
40,00 €/1l
4,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Fittydent Dentálny Lepidlo na Protezy 40ml
328,50 €/1l
13,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Blend-a-Dent fixačný krém Plus 10x40g
100,05 €/1kg
40,02 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-dent Ultimate lepidlo na zubné náhrady, 40 g
155,25 €/1l
6,21 €
Predajca: LAVONIO

Corega Ultra Bonding Cream Strong Hold 40g
231,25 €/1l
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bariéra Blend-a-dent proti zvyškom potravín
115,00 €/1kg
4,77 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: M_plus_L

Blend-a-dent bariéra proti zvyškom potravín čerstvé
99,43 €/1kg
6,96 €
Predajca: LAVONIO

blend-a-dent 8700216619943 blend-a-dent Plus Haftcreme 40,0 g
236,25 €/1kg
9,45 €
Predajca: M_plus_L

blend-a-dent 8700216624053 blend-a-dent Original MAXI PACK Haftcreme 47,0 g
164,17 €/1kg
9,85 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o zubné náhrady
- Lepiaci krém na zubnú náhradu
- Krém na aplikáciu na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Procter & Gamble GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 3384372
Blend A Dent Super Bonding Cream extra strong 168100 40 ml - prezentácia: krém - téma: starostlivosť o 3. zuby
- Hmotnosť
- 64 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Kopolymér vápnika/zinku PVM/MA, paraffinum liquidum, celulózová guma, vazelína, oxid kremičitý, mentyllaktát, aróma, CI 45410, mentol, limonén.
- Výrobca
- blend-a-dent
- EAN kód
- 800654031491308006540314913
- Číslo od výrobcu
- 03384372
- Hmotnosť
- 64 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Kopolymér vápnika/zinku PVM/MA, paraffinum liquidum, celulózová guma, vazelína, oxid kremičitý, mentyllaktát, aróma, CI 45410, mentol, limonén.
- Výrobca
- blend-a-dent
- EAN kód
- 800654031491308006540314913
- Číslo od výrobcu
- 03384372
Hodí sa k tomu

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Blend A Dent Super Bonding Cream Duo Power 40 g
1 613,00 €/1l
64,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Euroelectronics

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Relaxdays – krabička na tabletky s puzdrom, 7 dní, 4 priehradky, týždenná krabička na tabletky na cesty a na cestovanie, puzdro na tabletky, čierna
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
27,78 €
Predajca: somnia24

Bezdrôtový telefón Gigaset A270 - hnedý
199,00 €
Predajca: G-Electronics

5 x Blend-a-dent Premium Lepiaci krém Duo Kraft 40 g
94,70 €/1l
18,94 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-dent Ultimate lepidlo na zubné náhrady, 40 g
155,25 €/1l
6,21 €
Predajca: LAVONIO

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Canon Multipack PG-540 čierna + CL-541 farba
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

Masážny prístroj na nohy s vyhrievaním
57,46 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,94 €
Predajca: Dareknaklik

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Fairy Original All-in-One tablety do umývačky riadu, 200 ks
13,81 €/1l
38,67 €
Predajca: Di-Life

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

ROXX MC 201 stereo systém, CD, rádio, čierny
70,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ortopedický sedák z pamäťovej peny, sedák na kostrč
12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Čistička vzduchu s pripojením k aplikácii Air+ Philips Series 600i AC0650/10
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Philips-eshop

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Univerzálna turbokefa pre vysávače 32–35 mm s adaptérom na zvieracie chlpy
15,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tlačová kazeta HP 302XL azúrová, purpurová, žltá (F6U67AE)
46,26 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Tabuľky do umývačky riadu Fairy Platinum Plus Lemon - 71 kusov
39,98 €/1l
17,99 €
Predajca: Di-Life

Varta -56706B, Nabíjateľná batéria, AA, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 4 kusov, 2100 mAh
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Medisana MP 940, 71 mm, 71 mm, 252 mm, 123 g, Batérie, 5 V
39,74 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kozmetické zrkadlo Make-up zrkadlo s LED svetlom Stolové zrkadlo Osvetlené make-up kozmetické zrkadlo s osvetlením Make-up zrkadlo Hollywood Retoo
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
47% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
47%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%36% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
36%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lepiaci krém Blend-a-dent
Lepiaci krém nie je tak kvalitný ako jeho predchodca, ktorý už bohužiaľ nie je dostupný.
Hodnotenie z 10. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Blend-a-dent Neutral
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 24. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
OK
OK
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nová objednávka
Bohužiaľ k tomu momentálne nemôžem veľa povedať, používam ho len krátko
Hodnotenie z 22. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobré
v poriadku
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Starý dizajn a nový dizajn.
Tu je vypísaná verzia a obrázok starého dizajnu. Preto som si ho objednal špeciálne, pretože ho chcela mať 92-ročná starenka. Teraz sa zrazu objavil nový dizajn. Ako jej to mám vysvetliť, aby to pochopila? Som sklamaná.
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dostal som nesprávny výrobok
Bohužiaľ som dostal iný výrobok. Som veľmi sklamaná a nespokojná, pretože sa to stalo už druhýkrát.
Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mal som si najprv prečítať recenzie.
Nie je to produkt zobrazený na obrázku. Mohla som si ho kúpiť na mieste a je škoda takto otravovať zákazníkov.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fixodent Max Hold 3-pack | Fixačný krém na zubné náhrady 3x62g | Extra silná fixácia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,99 €
Predajca: Lemonbite
236,51 €/1l

Fixodent | Lepiaci krém na zubné náhrady - 3 balenia po 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné náhrady - Fixačný krém
39,99 €
Predajca: Lemonbite
233,86 €/1l

Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 4 balenia - 57 g - Svieža mätová príchuť - Lepiaci krém na zubné protézy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,99 €
Predajca: Lemonbite
153,46 €/1l

Blend-a-dent – Fixačný krém na zubné náhrady Plus – Výhodné balenie 3 ks – Extra silná fixácia – Bez príchuti



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
16,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
133,25 €/1l

Fixodent | Lepiaci krém na zubné protézy - 51g - Mätová príchuť - Lepidlo na zubné protézy - Fixodent lepiaci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: Lemonbite
313,53 €/1l

Blend-A-Dent | Lepidlo na zubné náhrady - 40 g - Bez príchute - Silne drží - 1 kus - Lepidlo na úplné a čiastočné zubné náhrady



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
6,49 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
137,25 €/1kg

Fixodent | Lepiaci krém na zubné náhrady - Bez zápachu - 17g - Lepiaci krém na zubné náhrady - Lepiaci krém na zubné náhrady



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
175,88 €/1l

Corega Ultra Adhesive Cream Fresh 40g balenie 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
191,88 €/1l

blend-a-dent 8700216623650 blend-a-dent Complete Geschmacksneutral Haftcreme 47,0 g
9,88 €
Predajca: M_plus_L
210,21 €/1kg

Corega Ultra Bonding Cream Strong Hold 40g
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
231,25 €/1l