5,0



Na základe 3 hodnotení
Počet kusov:
4- 1Zobraziť dostupné možnosti
- 4
Hmotnosť:
- 450 gZobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Káva "Espresso Classic“, pražená, zrnková, 1000 g, EDUSCHO 53017521,90 €/1kg
21,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Krüger Family Eiskaffee Classic (275g dávka) + usy Block31,68 €/1kg
12,08 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,82 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St57,68 €/1kg
14,42 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g37,32 €/1kg
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed

Krüger You Chai Latte Typ Vanille-Zimt Classic India extra cremig | 10 Portionen
50,24 €/1kg
12,56 €
Predajca: somnia24

Krüger Chai Latte Vanille Zimt Classic India cremig 250g 2er Pack
18,90 €
Predajca: AllYouNeed

Krüger You Chai Latte Typ Vanilla Cinnamon Classic India menej sladké extra krémové | 10 porcií
23,86 €/1kg
3,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India, vanilka-škorica, jemný mliečny čajový nápoj, 8 x 10 vrecúšok
13,32 €/1kg
26,64 €
Predajca: Ambiente-3000

Krüger You Chai Latte Typ Schoko Sweet India extra cremig | 10 Portionen
48,32 €/1kg
12,08 €
Predajca: somnia24

Krüger Chai Latte typ čokoládový sladký indický mliečny čaj v prášku 250g 4-pack
14,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger You chai latte vanilka-škorica menej sladké 3-balenie (3x250g balenie) + usy blok
19,64 €/1kg
19,78 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,87 €
Predajca: AllYouNeed

Krüger You Chai Latte Typ Kokos-Mandel Exotic India extra cremig | 10 Portionen
17,84 €/1kg
7,74 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,46 €
Predajca: AllYouNeed

HEARTS Cappuccino Amaretto 1kg instantná káva Pulver
7,49 €/1kg
7,49 €
Predajca: Katomix

HEARTS ľadová káva 10 x 1kg skladovacie balenie Letný nápoj pre gastronómiu
15,50 €/1kg
154,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Krüger, Caramel Brittle Cappuccino, s jemnou karamelovou príchuťou 500g
17,86 €/1kg
8,93 €
Predajca: AllYouNeed

Chai Latte – Čistý produkt, 200 g | COSMOVEDA
34,95 €/1kg
10,97 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: taleoo

Nescafe Classic instantná káva 50 x 2 g
90,13 €/1kg
13,52 €
Predajca: Katomix

KRÜGER Chai Latte Classic India typ vanilka škorica menej sladká, balenie 4 ks
18,79 €
Predajca: AllYouNeed

Instantná špaldová káva - Classic v plechovke 75g
125,71 €/1kg
8,80 €
Predajca: taleoo

Instantná kávová náhrada z obilnín – Klasická, balenie 100 g | NATURATA
53,70 €/1kg
5,37 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia
Klasický chai z Indie: vysokokvalitný mliečny čajový nápoj s vynikajúcou vanilkou a jemnou škoricou. Táto typická korenistá chuť vám priblíži atmosféru Indie ako špeciálny chuťový zážitok. Doprajte si trendový nápoj roka s pestrou chuťou Indie.
KRÜGER GmbH & Co KG Senefelderstr. 44 51469 Bergisch Gladbach
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, sušené sladké MLIEKO, kokosový olej, sušené odstredené MLIEKO (7,4 %), extrakt z čierneho čaju rozpustný v studenej vode (2 %), arómy (obsahujú MLIEKO), stabilizátor E339, škorica, soľ
- Výživové údaje
- Energia kj 1786 kj Energia kcal 424 kcal Tuky 11,3GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 10,4GRM Sacharidy 73GRM Sacharidy, z toho cukor 71,9GRM Bielkoviny 7,1GRM Soľ 1,68GRM
- Potravinársky podnik
- KRÜGER GmbH & Co. KGSenefelderstr. 44, 51469 Bergisch Gladbach
- Obchodný názov
- Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia
- Výrobca
- Krüger Family
- Počet kusov
- 4
- Číslo od výrobcu
- 29940-4
- EAN kód
- 4251753729045
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, sušené sladké MLIEKO, kokosový olej, sušené odstredené MLIEKO (7,4 %), extrakt z čierneho čaju rozpustný v studenej vode (2 %), arómy (obsahujú MLIEKO), stabilizátor E339, škorica, soľ
- Výživové údaje
- Energia kj 1786 kj Energia kcal 424 kcal Tuky 11,3GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 10,4GRM Sacharidy 73GRM Sacharidy, z toho cukor 71,9GRM Bielkoviny 7,1GRM Soľ 1,68GRM
- Potravinársky podnik
- KRÜGER GmbH & Co. KGSenefelderstr. 44, 51469 Bergisch Gladbach
- Obchodný názov
- Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia
- Výrobca
- Krüger Family
- Počet kusov
- 4
- Číslo od výrobcu
- 29940-4
- EAN kód
- 4251753729045
Hodí sa k tomu

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g
12,71 €/1kg
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger You Chai Latte Typ Vanille-Zimt Classic India extra cremig | 10 Portionen
50,24 €/1kg
12,56 €
Predajca: somnia24

Krüger Chai Latte Classic India, vanilka-škorica, jemný mliečny čajový nápoj, 8 x 10 vrecúšok
13,32 €/1kg
26,64 €
Predajca: Ambiente-3000

Krüger You Chai Latte Typ Schoko Sweet India extra cremig | 10 Portionen
48,32 €/1kg
12,08 €
Predajca: somnia24

Krüger You Chai Latte Typ Vanilla Cinnamon Classic India menej sladké extra krémové | 10 porcií
23,86 €/1kg
3,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Vanille Zimt Classic India extra cremig 250g
4,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Telo podpera, 140 x 75 x 20 cm, vankúš pre tehotné, poťah zo 100% bavlny, umývateľný, sleepling
39,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sleepling

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Taška
19 657,89 €/1kg
7,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tefal Jamie Oliver E21104, Kolo, Čierna, Liaty hliník, Titanium Pro, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čína
111,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vankúš na krk s poťahom z aloe vera a náhradným poťahom - vankúš 40x80cm s 2x poťahom
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

Elektrický šijací stroj Prenosný mini šijací stroj 2 rýchlosti Mini a cestovný šijací stroj Šijací stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Tassimo Jacobs Coffee Cream Classic XL | 16 T diskov, kaffeekapseln
58,66 €/1kg
7,79 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs Krönung XL, 144 g, Káva, Nemecko, Taška
54,75 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kávová kapsula, Caffe latte, 8 šálok, Tassimo, 8 kusov
29,25 €/1kg
11,80 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,84 €
Predajca: CoffeeFriend

BBQ-Toro smaltovaný liatinový kotlík s pokrievkou, 4,0 l - Ø 24 cm, kastról, pekáč
44,95 €
Predajca: CS-Trading

Tefal Jamie Oliver E31006, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Sklo
108,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
149,00 €
Predajca: edtechnology

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Krüger Chai Latte typ čokoládový sladký indický mliečny čaj v prášku 250g 4-pack
14,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St
57,68 €/1kg
14,42 €
Predajca: AllYouNeed

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g
37,32 €/1kg
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed

HEARTS Cappuccino Amaretto 1kg instantná káva Pulver
7,49 €/1kg
7,49 €
Predajca: Katomix

Krüger, Caramel Brittle Cappuccino, s jemnou karamelovou príchuťou 500g
17,86 €/1kg
8,93 €
Predajca: AllYouNeed

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Tassimo Kapsule Typ Latte Macchiato Bailey's | 8 kávových kapsúl
45,30 €/1kg
11,96 €
Predajca: CoffeeFriend
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mliekom, bez cukru, 12 tyčiniek x 19 g
18,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,56 €/1kg

KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028622 Čokoláda 10ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,94 €/1kg

KRÜGER Family Cappuccino Karamelizované pistácie (1x500g.)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,28 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,58 €
Predajca: AllYouNeed
27,16 €/1kg