Olympijská gumová tyč Tunturi Tieto olympijské činkové kotúče od spoločnosti Tunturi sú ideálne na silový tréning a dajú sa dokonale používať doma aj v posilňovni. Ide o kotúč s hmotnosťou 20 kg. Záťaž je celá z gumy, a preto je príjemná pre vašu podlahu a sú pohodlné do ruky. Kotúč môžete pripevniť k 50 mm tyči, ale môžete ho používať aj samostatne na cvičenie. Kotúč je vybavený dvoma držadlami. Výhody kotúča na činky Tunturi Olympia: - Ľahké kotúče na rozšírenie svalov a zlepšenie prietoku krvi - Možno ich kombinovať s ťažšími závažiami na činky a budovať tak väčšiu svalovú hmotu - Možno ich používať s činkou aj bez nej - Sú celé z gumy, a preto nepoškriabu podlahu Špecifikácie: - Kotúč na činky je vyrobený z gumy, a preto nepoškriabe podlahu: Špecifikácie: Farba: čierna Hmotnosť: 20 kg Pohlavie: Unisex Priemer otvoru...
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Sportlaedchen
Softee Pro-sport činka 22 kg čierna 22 kg
161,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Kotúč olympijský MASTER 2,5 kg pogumovaný
12,20 €
Predajca: MASTER_SPORT
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Typ produktu:
Olympic
Typ závažia:
Pogumované závažie
Priemer závažia 1:
20 kg
Počet závažií 1:
1
Farba:
Čierna
Celková váha:
20 kg
Vnútorný priemer:
5 cm
Množstvo v balení:
1 kusov
Olympijská gumová tyč Tunturi Tieto olympijské činkové kotúče od spoločnosti Tunturi sú ideálne na silový tréning a dajú sa dokonale používať doma aj v posilňovni. Ide o kotúč s hmotnosťou 20 kg. Záťaž je celá z gumy, a preto je príjemná pre vašu podlahu a sú pohodlné do ruky. Kotúč môžete pripevniť k 50 mm tyči, ale môžete ho používať aj samostatne na cvičenie. Kotúč je vybavený dvoma držadlami. Výhody kotúča na činky Tunturi Olympia: - Ľahké kotúče na rozšírenie svalov a zlepšenie prietoku krvi - Možno ich kombinovať s ťažšími závažiami na činky a budovať tak väčšiu svalovú hmotu - Možno ich používať s činkou aj bez nej - Sú celé z gumy, a preto nepoškriabu podlahu Špecifikácie: - Kotúč na činky je vyrobený z gumy, a preto nepoškriabe podlahu: Špecifikácie: Farba: čierna Hmotnosť: 20 kg Pohlavie: Unisex Priemer otvoru: 50 mm Priemer kotúča: 44
Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
1,38 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(170)Počet hodnotení: 170
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Gorilla Sports Šesťhranná pogumovaná činka, 2 kg
14,49 €
Predajca: Kokiska
Hop-Sport 30kg liatinové platne 30 mm - sady činiek: 2x5kg+2x10kg
3,20 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(48)Počet hodnotení: 48
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
HOMCOM Hexagonové krátke činky z liatej železnej hmoty, s drážkovanou rukoväťou, 2 ks po 4 kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(26)Počet hodnotení: 26
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Gorilla Sports Záťažový kotúč, pogumovaný, 5 KG
12,08 €/1kg
60,39 €
Predajca: Kokiska
Physionics multifunkčná posilňovacia lavica, nosnosť 200 kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(53)Počet hodnotení: 53
115,89 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-10,20 €
105,69 €
Predajca: Kokiska
Najlepšie športové činky Dumbbell PRO I Sada činiek 1,25 kg až 10 kg 30/31 mm pre činky a činky I Sada činiek pre úspešný tréning s činkami I Sada činiek pre domácnosť
3,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,86 €
5% poukaz
Predajca: Enero
HOP-SPORT Squat Rack Sada stojanov na činky – výškovo a šírkovo nastaviteľný dvojitý stojan na činky s dipovými tyčami Stojan na drepy Tlak na lavičke do 250 kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(45)Počet hodnotení: 45
104,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
Hop-Sport liatinové taniere, robustná olympijská sada tanierov 4x1,25 kg, pre činky ø 50 mm, protišmykový a pogumovaný povrch
5,20 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
26,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Tunturi Full Smith Machine SM80, posilňovacia stanica Multigym, s kladkou, tyčou na naťahovanie, motýlikom
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1 726,85 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-84,12 €
1 642,73 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
SCSports Liatinové kotúče, 2 x 10 kg
8,77 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(115)Počet hodnotení: 115
175,39 €
Predajca: Kokiska
Physionics Aerobic Stepboard - fitness stepper - max. 200 kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(36)Počet hodnotení: 36
30,39 €
Predajca: Kokiska
HOP-SPORT Stojan na činky - Stojan na závažia Stojan na činky Stojan na činky a závažia do 200 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
193,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Select nastaviteľná činka, 1 ks
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
92,90 €
Predajca: e-sportshop
Činka MASTER Spin jednoručná nastaviteľná 2 - 20 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
157,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Kawanyo 3 páry vinylových násad, 3,0 kg - schwarz
85,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: Sportlaedchen
Beco 6 párov vodných činiek veľkosti M
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
175,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: Sportlaedchen
Nastaviteľné činky Rebel ACTIVE Chrome v kufríku, 20 kg, s činkovou tyčou
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Činky Hop-Sport z plastu, sada 2 činiek 2x1 kg, šesťuholníkový tvar, praktické a funkčné, ideálne na domáci a fitnes tréning
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
14,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Nastaviteľné činky Relaxdays, sada 2, nastaviteľné závažia 1kg, 1,5kg, 2kg, pogumované, činky pre ženy, ružová
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Body & Mind® – sada 2 ks neoprénových činkových závaží v šesťhrannom dizajne, ktoré sa neprevracajú | Protisklzové fitness činky pre silový tréning a cvičenie doma
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
Predajca: Geheimshop-de
HMS CHD09 9 kg Silver Jednoručná činka
92,14 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Beco 6 párov vodných činiek veľkosti S
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
136,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: Sportlaedchen
HMS CHD08 8 kg Silver Jednoručná činka
84,34 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
HOMCOM Sada činkových závaží 2 v 1, 20 kg, na posilňovanie a cvičenie s váhami, vhodná na domáce použitie
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1