5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
MAC's 80540, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zajac, 7 kg, Bez obilnín15,34 €/1kg
107,39 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Royal Canin Sterilised 7+, Senior, 10 kg10,00 €/1kg
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
MAC's 80510, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 7 kg, Bez obilnín13,77 €/1kg
96,39 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Kattovit 77162, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 4 kg15,50 €/1kg
61,98 €
Predajca: e-zooo_com

Josera Kitten mačky suché krmivo 2 kg hydina, ryža, losos
11,75 €/1kg
23,50 €
Predajca: VISO

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, kukurica, Hydina, ryža, Losos, 10 kg, Bez dochucovadiel
5,05 €/1kg
50,53 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sanabelle Senior - 10 kg
12,29 €/1kg
122,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Josera 400 g pre mačiatka CAT
16,00 €/1kg
6,40 €
Predajca: superbrandshop

Josera Marinese, Dospelý, Zemiakov, Losos, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
6,96 €/1kg
69,60 €
Predajca: velmontask

Sanabelle Light - 10 kg
14,50 €/1kg
145,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Bosch 10 kg Sanabelle Sensitive – hydina
10,74 €/1kg
107,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Josera 4032254749486, Dospelý, Hydina, 2 kg
7,80 €/1kg
15,59 €
Predajca: velmontask

Josera SensiCat, Dospelý, Akékoľvek plemeno, kukurica, Pečeň, Hydina, ryža, 10 kg, Bez dochucovadiel
5,88 €/1kg
58,81 €
Predajca: velmontask

Josera 9362, Dospelý, Kuracie mäso, Hruška, Hydina, Sladký zemiak, 2 kg, Bez obilnín
7,80 €/1kg
15,59 €
Predajca: velmontask

Josera 9560, Dospelý, Guľôčka, Hydina, Sladký zemiak, 400 g, Bez obilnín
27,07 €/1kg
22,59 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,83 €
Predajca: superbrandshop

Sanabelle No Grain Geflügel - 10 kg
8,19 €/1kg
101,90 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Josera 9802 cats dry food 2 kg Adult Potato, Rice, Salmon
8,28 €/1kg
16,55 €
Predajca: velmontask

Josera NatureCat, Dospelý, Hydina, Losos, 2 kg
8,89 €/1kg
17,77 €
Predajca: velmontask

Josera Culinesse cats dry food 2 kg Adult Poultry, Salmon
10,53 €/1kg
21,06 €
Predajca: VISO

Josera 4032254755005, Mačiatko, Hydina, 2 kg
8,89 €/1kg
17,77 €
Predajca: velmontask
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Je vaša mačka skutočný gurmán a má sklon k tvorbe chumáčov srsti?
S lahodnou kačicou a zemiakmi je JOSERA Catelux ideálna pre náročných gurmánov. Vďaka pridaným vlákninám je Catelux tiež ideálnou stravou pre mačky, ktoré majú sklon k tvorbe chumáčov srsti.
| S chutnou kačicou a zemiakmi pre náročné mačky |
| Špeciálne vlákniny pomáhajú transportovať prehltnuté chlpy cez tráviaci trakt a môžu tak znížiť tvorbu chumáčov srsti, najmä u dlhosrstých mačiek |
| Cenné mastné kyseliny, vitamíny a stopové prvky zaručujú zdravú kožu a lesklú srsť |
| Podporuje sa pH moču v rozmedzí 6,0 až 6,5, čo môže zabrániť tvorbe močových kameňov |
Zloženie:
sušené hydinové bielkoviny (hydina 20,0 %, kačica 6,0 %), celozrnná kukurica, otruby, hydinový tuk, sušené zemiaky, repná vláknina, rastlinná vláknina, hydrolyzované hydinové bielkoviny, minerály, sušená hydinová pečeň, psylliumové semienka
Analytické zložky:
Hrubé bielkoviny 32,0 %, Hrubý tuk 20,0 %, Hrubá vláknina 5,3 %, Hrubý popol 6,8 %, Vápnik 1,30 %, Fosfor 0,95 %, Horčík 0,08 %, Sodík 0,45 %, Draslík 0,60 %
Prísady:
Vitamín A I.E./kg 24000, Vitamín D3 I.E./kg 1800, Vitamín E mg/kg 220, Vitamín B1 mg/kg 15, Vitamín B2 mg/kg 20, Vitamín B6 mg/kg 20, Vitamín B12 mcg/kg 100, Niacín mg/kg 90, kyselina pantoténová mg/kg 50, kyselina listová mg/kg 5, biotín mcg/kg 1000, taurín mg/kg 1500, železo (síran železnatý [II], monohydrát) mg/kg 170, zinok (chelát zinku s glycerínom) mg/kg 150, mangán (oxidy mangánu [II]) mg/kg 15, Meď (chelát medi s glycerínom) mg/kg 18, Jód (jodát vápenatý) mg/kg 1,80, Selén (seleničitan sodný) mg/kg 0,25, Antioxidanty: prírodné výťažky bohaté na tokoferoly.
Odporúčanie pre kŕmenie:
Upozorňujeme, že uvedené množstvá sú len orientačné a je potrebné ich prispôsobiť fyzickej kondícii vášho zvieraťa a jeho úrovni aktivity. Uistite sa, že vaše zviera má vždy prístup k čerstvej pitnej vode. Skladujte na chladnom, suchom mieste chránenom pred svetlom. Po použití balenie dôkladne uzavrite. Vzhľadom na vysoký obsah surových vláknin, ktoré zvyšujú pocit sýtosti, je normálne, že sa zvýši množstvo výkalov.
| Množstvo krmiva Catelux / 24 hod. | |
|---|---|
| 2 – 3 kg | 25 – 40 g |
| 3 – 4 kg | 40 – 55 g |
| 4 – 5 kg | 55 – 70 g |
| 5 – 7 kg | 70 – 95 g |
| 7 – 10 kg | 95 – 120 g |
Vždy majte pre svoju mačku pripravenú čerstvú pitnú vodu.
- Fáza života zvieraťa:
- Dospelý
- Chuť krmiva:
- Kačka, Hydina
- Hmotnosť:
- 2 kg
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, vitamín D3, vitamín E
- Proteíny:
- 32%
- Obsah tuku:
- 20%
- Hrubá vláknina:
- 5,3%
- Hrubý popol:
- 6,8%
- Obsah vitamínu A:
- 24000 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 1800 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 220 mg/kg
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Ak hľadáte nové produkty na trhu, predstavujeme vám Krmivo pre mačky Josera 2 Kg!
- Domáci miláčik: Mačka
- Druh: Krmivo pre mačky
- Hlavná zložka:
- Vápnik
- Repa
- Tselluloos
- Tuk
- Draselný chlorid
- Fosfor
- Kukurica
- Kuracie mäso
- vlákno
- Proteín
- Ptactvo
- Zemiaky
- Kapacita: 2 Kg
Josera Catelux. Pet life stage: Adult, Pet food flavor: Duck, Poultry, Weight: 2 kg
Josera Catelux Adult Cat 2kgJosera 0.00
Catelux krmivo pre mačky
- Zabraňuje tvorbe chlpových guličiek
JOSERA Catelux s lahodnou kačacinou a zemiakmi je ideálnym krmivom pre neposedné dospelé mačky.
Vďaka vysokému obsahu vlákniny je ideálne aj pre mačky, ktoré majú sklon k prehĺtaniu chlpových guliek.
- S lahodnou kačacinou a zemiakmi pre neposedné mačky
- Špeciálna vláknina uľahčuje odstraňovanie prehltnutých chlpov z tráviaceho traktu a tak riziko vzniku chlpových guličiek, najmä u dlhosrstých mačiek
- Cenné mastné kyseliny, vitamíny a stopové prvky podporujú zdravú kožu a lesklú srsť
- Hodnota pH moču sa udržiava na primeranej úrovni (6,0 - 6,5), čo zabraňuje tvorbe močových kameňov
Surovinovézloženie:
sušené hydinové bielkoviny (hydina 20,0 %, kačica 6,0 %), celozrnná kukurica, škvarky, hydinový tuk, sušené zemiaky, repná dužina, rastlinná vláknina, hydrolyzované hydinové bielkoviny, minerálne látky, sušená hydinová pečeň, šupky semien Psyllium.
Výživové doplnky na kg:
24 000 IU. Vitamín A; 1 800 IU. Vitamín D3; 220 mg vitamínu E; 15 mg vitamínu B1; 20 mg vitamínu B2; 20 mg vitamínu B6; 100 mcg vitamínu B12; 50 mg kyseliny pantoténovej; 90 mg niacínu; 5 mg kyseliny listovej; 1 000 mcg biotínu; 1.500 mg taurínu; 170 mg železa (síran železnatý (II), monohydrát); 150 mg zinku (hydratovaný glycín chelát Zn); 15 mg mangánu (oxid manganatý II); 18 mg medi (hydratovaný glycín chelát Cu); 1,80 mg jódu (jodid vápenatý); 0,25 mg selénu (seleničitan sodný).
analýza:
| Proteín | % | 32,0 |
| Tuk | % | 20,0 |
| Hrubá vláknina | % | 5,3 |
| Hrubý popol | % | 6,8 |
| Vápnik | % | 1,30 |
| Fosfor | % | 0,95 |
| Horčík | % | 0,08 |
Dávkovanie:
| Hmotnosť mačky | Porcia / 24 h |
|---|---|
| 2 - 3 kg | 25 - 40 g |
| 3 - 4 kg | 40 - 55 g |
| 4 - 5 kg | 55 - 70 g |
| 5 - 7 kg | 70 - 95 g |
| 7 - 10 kg | 95 - 120 g |
JOSERA Catelux so špeciálnymi vláknami podporuje odstraňovanie prehltnutých chlpov cez tráviaci trakt. Vďaka tomu je obzvlášť vhodný pre dlhosrsté mačky, ktoré majú tendenciu tvoriť chumáče chlpov. Do tohto krmiva pre mačky samozrejme nebola pridaná pšenica ani sója.
Všetky výrobky kvality JOSERA Super Premium vám ponúkajú nasledujúce výhody:
- výroba v Nemecku - Kontrolovaná kvalita vlastným laboratóriom
- použitie vysokokvalitných surovín bez genetického inžinierstva
- žiadne pridané umelé farbivá, príchute ani konzervačné látky
- žiadne testy na zvieratách pri výrobe krmiva pre domáce zvieratá alebo krmiva pre zvieratá v domácnosti
- bez pridanej pšenice, sóje, cukru alebo mliečnych výrobkov
Zloženie:
Sušené hydinové bielkoviny (hydina 20,0 %, kačica 6,0 %); celozrnná kukurica; škvarky; hydinový tuk; sušené zemiaky; repná vláknina; rastlinná vláknina; hydrolyzované hydinové bielkoviny; minerálne látky; sušená hydinová pečeň; šupky psyllia.
- Hmotnosť
- 2000 g
- Objem
- 2 l
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Typ krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Mačky
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4032254749066
- Číslo od výrobcu
- 50.007.756
- Výrobca
- Josera.
- Registračné číslo
- --
- Hmotnosť
- 2000 g
- Objem
- 2 l
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Typ krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Mačky
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4032254749066
- Číslo od výrobcu
- 50.007.756
- Výrobca
- Josera.
- Registračné číslo
- --
Hodí sa k tomu

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Josera Kitten mačky suché krmivo 2 kg hydina, ryža, losos
11,75 €/1kg
23,50 €
Predajca: VISO

Leonardo Cat Food 758725, Dospelý, 7,5 kg
13,99 €/1kg
104,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Josera JOSIDOG MINI, Dospelý, Malé (5-10 kilogramov), 900 g, Bez gluténu
8,13 €/1kg
7,32 €
Predajca: superbrandshop

Josera Kitten, Mačiatko, Akékoľvek plemeno, 10 kg
6,21 €/1kg
62,77 €
Predajca: velmontask

Suché krmivo pre mačky Josera JosiCat Tasty Beef 650 g
61,38 €/1kg
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Josera Help Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg
11,10 €/1kg
110,97 €
Predajca: e-zooo_com

Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospelý, Hydina, 3 kg
9,66 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera Help Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 400 g, Bez obilnín
43,50 €/1kg
17,40 €
Predajca: e-zooo_com

Josera Bavaro Task Adult 23/9 – suché krmivo pre psov – 18 kg
3,01 €/1kg
54,26 €
Predajca: superbrandshop

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospelý, Hydina, ryža, 2 kg
12,95 €/1kg
25,90 €
Predajca: VISO

Sanabelle Senior - 10 kg
12,29 €/1kg
122,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch 10 kg Sanabelle Sensitive – hydina
10,74 €/1kg
107,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
2,67 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

Royal Canin Urinary Care, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 2 kg, Obsahuje antioxidanty
18,50 €/1kg
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Wolfsblut VetLine Urinary, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, Sladký zemiak, 2 kg
13,58 €/1kg
27,16 €
Predajca: VISO

Royal Canin Canin Mini Adult
10,62 €/1kg
42,46 €
Predajca: superbrandshop

Sanabelle Adult Geflügel - 10 kg
7,79 €/1kg
106,53 €
-28,63 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch Plus Forelle & Kartoffel - 1 kg
33,40 €/1kg
33,40 €
Predajca: e-zooo_com

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, kukurica, Hydina, ryža, Losos, 10 kg, Bez dochucovadiel
5,05 €/1kg
50,53 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Royal Canin Sterilised 37, Dospelý, 10 kg
9,30 €/1kg
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Stredné (11 - 25 kg), Hydina, ryža, 15 kg
7,40 €/1kg
111,07 €
Predajca: e-zooo_com

ROYAL CANIN VHN DOG EARLY RENAL 2kg -krmivo pre psov na podporu funkcie obličiek, 550915625
13,32 €/1kg
26,64 €
Predajca: VISO

Sanabelle Light - 10 kg
14,50 €/1kg
145,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Josera Salmon & Potato, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zemiakov, Losos, 12,5 kg
12,96 €/1kg
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Josera Balance, Senior, Akékoľvek plemeno, 12,5 kg
11,12 €/1kg
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Bosch 12,5 kg PLUS pstruh a zemiaky
6,17 €/1kg
77,17 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Royal Canin Renal, Dospelý, 2 kg
12,60 €/1kg
25,19 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,4 kg
Hodnotenie z 29. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 10 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

VenandiAnimal 300g Lamm
15,45 €
Predajca: e-zooo_com
51 500,00 €/1kg

Josera Naturelle, Dospelý, Mrkva, Hydina, Sladký zemiak, 10 kg, Bez obilnín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,00 €
-34,91 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,09 €
Predajca: superbrandshop
8,81 €/1kg

Animonda Carny Cat – pre dospelé mačky, kuracie mäso a hovädzie mäso, 10 kg
126,84 €
Predajca: e-zooo_com
12,68 €/1kg

Royal Canin Hairball Care 10 kg
112,99 €
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Feline Persian - 10 kg



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
128,36 €
Predajca: e-zooo_com
12,84 €/1kg

Hills 605877, Kuracie mäso, Hovädzie mäso, 3 kg
58,87 €
Predajca: superbrandshop
19,62 €/1l

Royal Canin Urinary Care, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
106,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,70 €/1kg

MAC's CAT Dry Food Adult Mono Horse 7kg
105,49 €
Predajca: e-zooo_com
15,07 €/1kg

MAC's 80540, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zajac, 7 kg, Bez obilnín
107,39 €
Predajca: e-zooo_com
15,34 €/1kg

Happy Cat Culinary Dry Food Adult Pre-Alps Beef 10kg
104,55 €
Predajca: e-zooo_com
10,46 €/1kg

Happy Cat suché krmivo Sterilised Adult Pasture Lamb 10kg
104,55 €
Predajca: e-zooo_com
10,46 €/1kg

Royal Canin Sterilised 7+, Senior, 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
99,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,00 €/1kg

MAC's 80510, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 7 kg, Bez obilnín
96,39 €
Predajca: e-zooo_com
13,77 €/1kg

ROYAL CANIN FHN Cat Exigent Fussy 10kg
94,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,50 €/1kg

Happy Cat 70416, Dospelý, Ryba, Jahňacie, Hydina, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg

Happy Cat Minkas Hairball Control, Dospelý, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg

Happy Cat 70375, Dospelý, Kuracie mäso, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg

ROYAL CANIN VHN Cat Anallergenic 4 kg
81,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,50 €/1kg

Josera Help Renal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg, Bez gluténu
109,91 €
Predajca: e-zooo_com
10,99 €/1kg

Royal Canin Hypoalergénne suché krmivo pre mačky 4,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
77,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,33 €/1kg