4,0



Na základe 8 hodnotení
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
230,55 €
4 611,00 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...1 974,40 €/1l
493,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Fucking Fabulous, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Tocopherol, Limonene, Linalool, Coumarin,..., 1 kusov5 515,00 €/1l
275,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford Tubereuse Nue Woda perfumowana, 50ml5 248,20 €/1l
262,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Rose Prick, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat. , Fragrance (parfum) , Water\aqua\eau , Linalool , Tocopherol , Coumarin , Limonene...4 282,40 €/1l
214,12 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 30 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
5 020,33 €/1l
150,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
2 071,80 €/1l
207,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 30 ml, Tekutý parfém, 1 kusov
5 641,67 €/1l
169,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Fucking Fabulous Woda perfumowana, 10ml
7 240,00 €/1l
72,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 924,67 €/1l
117,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 000,00 €/1l
200,00 €
Predajca: LuxeLabels

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
2 821,50 €/1l
282,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

TOM FORD Noir De Noir, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Šafrán, Kvetinový, Ruže, Konárnik slivkový, Oud, Pačuli, Vanilka
3 593,00 €/1l
185,59 €
-5,94 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
179,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN , ALPHA-ISOMETHYL IONONE , HEXYL CINNAMAL , CITRONELLOL , GERANIOL , BENZYL BENZOATE , FARNESOL , CITRAL , CINNAMYL ALCOHOL , BENZYL CINNAMATE , ANISE ALCOHOL , BHT , PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE
Parfémová voda UNISEX
šalvěj muškátová,levandule
mandle,vanilka,kůže,kořen kosatce
tonka fazole,kůže,kašmeran,jantar,dřevité tóny
Vôňa "Fucking Fabulous", ktorú Tom Ford uviedol na trh v roku 2017, vďačí za svoj názov neuveriteľným zložkám. Tento parfém nie je obyčajnou vôňou, pretože obsahuje tóny koreňa orrisu, jednej z najexkluzívnejších ingrediencií pochádzajúcich z Talianska Táto zložka dodáva ten správny nádych sladkosti
Fucking Fabulous je kožená vôňa vydaná v roku 2017. Zmyselná a silná vôňa pre energických ľudí.
.
Najvyššia poznámkaLevanduľa, muškátový oriešok
Nóta srdcaHorké mandle, koreň orrisu, vanilka
Základné tónyKoža, jantár, fazuľa tonka
Parfémovaná voda Fucking Fabulous od značky Tom Ford bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Tom Ford Fucking Fabulous Woda perfumowana, 50ml
Kožená, teplá a korenistá vôňa inšpirovaná všetkým, čo je dekadentné a úžasné. Vrchné tóny: Muškátový oriešok a levanduľa Srdcové tóny: Horké mandle, vanilka a koreň orrisu Základné tóny: Koža, tonka boon a jantár
- Model
- Fucking Fabulous
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Koža
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Tom Ford Fucking Fabulous Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0888066075848888066075848
- Číslo od výrobcu
- T615010000
- Model
- Fucking Fabulous
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Koža
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Tom Ford Fucking Fabulous Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0888066075848888066075848
- Číslo od výrobcu
- T615010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
2 071,80 €/1l
207,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 30 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
5 020,33 €/1l
150,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
3 442,90 €/1l
344,29 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 000,00 €/1l
200,00 €
Predajca: LuxeLabels

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Xerjoff Opera Woda perfumowana, 100 ml
1 986,10 €/1l
198,61 €
Predajca: BRASTYGroup

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
2 247,40 €/1l
224,74 €
Predajca: PerfumTraders

Pioneer SPH-DA160DAB, Čierna, 2 DIN, 4.0 kanály/kanálov, 50 W, MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, BMP, JPEG
309,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
2 821,50 €/1l
282,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 30 ml, Tekutý parfém, 1 kusov
5 641,67 €/1l
169,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Ombré Leather, Muži, 150 ml, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol,...
1 525,07 €/1l
228,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Einhell TC-PG 10/E5, 4 L, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchrónny motor, 3000 ot/min
236,96 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Čierna
Generálne opravený
477,77 €
Predajca: NESATEC

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC

Apple iPhone 15 128 GB čierny
804,50 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

TOM FORD Fucking Fabulous, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Tocopherol, Limonene, Linalool, Coumarin,..., 1 kusov
5 515,00 €/1l
275,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tom Ford Fucking Fabulous Woda perfumowana, 10ml
7 240,00 €/1l
72,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 924,67 €/1l
117,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Fucking Fabulous parfémovaná voda unisex 100 ml
4 042,00 €/1l
404,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%13% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
13%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ok
Objem 0,1 l
Ok
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tom Ford predstiera úžasné
Objem 0,1 l
Super produkt a super cena
Hodnotenie z 13. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle odoslanie
Objem 0,1 l
Som veľmi spokojný s dodaným produktom. Odoslanie parfumu bolo rýchle a cena bola naozaj výhodná. Od tohto predajcu by som si kedykoľvek objednala znova.
Hodnotenie z 14. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dúfajme, že pôvodná vôňa
Objem 0,1 l
Už nejaký čas vlastním 30ml verziu a myslím, že medzi týmito dvoma vôňami je mierny rozdiel, hoci by mali byť rovnaké. Môže to byť spôsobené vývojom vône alebo novým zložením, ale mne sa vôňa stále veľmi páči - dúfam, že časom dozrie do tej, na ktorú som zvyknutá.
Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spravodlivá cena a príjemná komunikácia
Objem 0,1 l
EDP od spoločnosti Ford sú vždy niečím výnimočné. Vôňa je výnimočná a príjemná.
Hodnotenie z 20. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Voní podobne, ale nie som si istý
Objem 0,1 l
Tom Ford Fucking Fabulous poznám už niekoľko rokov a predtým som mal malý flakón. Táto dodaná vôňa vo všeobecnosti vonia veľmi podobne, avšak vnímam ju ako o niečo menej intenzívnu a menej trvácnu ako môj predchádzajúci flakón. Či je to spôsobené zmenenou receptúrou, mojou pamäťou alebo rozdielmi medzi šaržami, nedokážem posúdiť. Preto si nie som istý a nemôžem udeliť plný počet bodov. Na mojom flakóne je etiketa mierne posunutá mimo stredu, čo ma pri produkte tejto cenovej kategórie trochu prekvapuje. Dodanie prebehlo bez problémov a vôňa je v zásade príjemná, ale v priamom porovnaní s mojou doterajšou skúsenosťou mi zostávajú otvorené otázky.
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l