5,0



Na základe 3 hodnotení
Yves Saint Laurent Black Opium Pour Femme, parfumovaná voda, 50 ml + telové mlieko, 50 ml
95,05 €
95 050,00 € / 1l
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Parfum 125 ml1 330,16 €/1l
174,50 €
-8,23 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
166,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Libre parfémovaná voda pre ženy 150 ml967,53 €/1l
148,90 €
-3,77 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
145,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda perfumowana, 200ml680,95 €/1l
139,78 €
-3,59 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
136,19 €
Predajca: PerfumTraders

Parfumovaná Voda Yves Saint Laurent Black Opium 30Ml
1 904,00 €/1l
58,64 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,12 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Pour Femme Woda perfumowana, 150ml
972,93 €/1l
145,94 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Black Opium Extreme Parfémovaná Voda, 50ml
2 340,60 €/1l
117,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

YSL Black Opium Edp Spray
2 309,00 €/1l
115,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green Woda perfumowana, 75 ml
1 163,33 €/1l
90,45 €
-3,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 300,00 €/1l
117,00 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
993,50 €/1l
99,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche EDP 90 ml
2 877,78 €/1l
293,00 €
-34,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
259,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum Woda perfumowana, 90ml
1 326,11 €/1l
119,35 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Black Opium Over Red parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 587,67 €/1l
77,63 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

YSL Black Opium žiarivá toaletná voda 50ml
2 300,00 €/1l
125,00 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Yves Saint Laurent Black Opium Pour Femme, parfumovaná voda, 50 ml + telové mlieko, 50 ml
EDP 50 ml/Telové mlieko 50 ml/Travel Selection YSL Black Opium Giftset
Vrchné tóny: Hruška, pomarančový kvet, ružový korenie: Stredné tóny: Stredy: sladké drievko, horké mandle, jazmín, káva: Základné tóny: Vôňa: kašmírové drevo, céder, pačuli, vanilka
YSL Black Opium Giftset EDP 50 ml + telové mlieko 50 ml TM10316 FRANCE kartón @ 1 sada x 100 ml
EDP 50 ml/Telové mlieko 50 ml/Travel Selection YSL Black Opium Giftset
Vrchné tóny: Hruška, pomarančový kvet, ružový korenie: Stredné tóny: Stredy: sladké drievko, horké mandle, jazmín, káva: Základné tóny: Vôňa: kašmírové drevo, céder, pačuli, vanilka
YSL Black Opium Giftset EDP 50 ml + telové mlieko 50 ml TM10316 FRANCE kartón @ 1 sada x 100 ml
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Yves Saint Laurent Black Opium Pour Femme, parfumovaná voda, 50 ml + telové mlieko, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3660732069484
- Číslo od výrobcu
- 176393
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Yves Saint Laurent Black Opium Pour Femme, parfumovaná voda, 50 ml + telové mlieko, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3660732069484
- Číslo od výrobcu
- 176393
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Chloe Signature parfumovaná voda 50ml + telové mlieko 100ml
29 750,00 €/1l
61,06 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,76 €/1l
101,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
26,21 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,68 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Victoria's Secret Bare Vanilla Body Mist telový sprej 250 ml
79,16 €/1l
19,79 €
Predajca: PerfumTraders

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
87,35 €
Predajca: somnia24

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 300,00 €/1l
117,00 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Manifesto parfémovaná voda pre ženy 90 ml
1 222,11 €/1l
135,00 €
-25,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Jean Paul Gaultier - La Belle EDP 100ml
965,10 €/1l
96,51 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Black Opium Pour Femme Woda perfumowana, 150ml
972,93 €/1l
145,94 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - grafit
456,78 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Parfumovaná Voda Yves Saint Laurent Black Opium 30Ml
1 904,00 €/1l
58,64 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,12 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
312,50 €/1l
31,25 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hovoriace Plyšové zvieratka škrečok opakuje elektronické domáce zvieratá hračka pre dieťa deti opakovať funkciu hovoriace škrečok darčeky Retoo
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Apple iPhone 11 Pro, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 256 GB, 12 MP, iOS 13, Zelená
Generálne opravený
222,90 €
Predajca: JANADO

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
138,54 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Čierna
Generálne opravený
332,18 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NESATEC

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,001 l
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,001 l
Hodnotenie z 8. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,001 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1502)Počet hodnotení: 1502
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(66)Počet hodnotení: 66
137,62 €
Predajca: PerfumTraders
1 376,20 €/1l

TOM FORD Noir, Muži, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, TOM FORD MEN'S FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, BUTYL...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(45)Počet hodnotení: 45
131,43 €
Predajca: PerfumTraders
1 314,30 €/1l

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(27)Počet hodnotení: 27
163,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 638,80 €/1l