Kanvica Blobe zaujme nielen svojím okrúhlym tvarom, ale aj dômyselným dizajnom a súvisiacimi funkciami.
Vďaka okrúhlemu otvoru na bočnej strane sa kanva na zalievanie ľahko plní z vodovodného kohútika. Pri nalievaní z nej navyše nekvapká - typická vlastnosť značky Eva Solo. S objemom deväť litrov je kanvica vhodná do záhrady, na terasu, balkón a do obývačky.
Navyše na zalievanie rastlín prúdom alebo sprchou nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo. Stačí len otočiť špeciálne navrhnutým výtokom.
Farba
Tmavosivá
Materiál
Nerezová oceľ, plast
Objem (litre)
9
Výška (cm)
38
Šírka (cm)
27
Hĺbka (cm)
27
Priemer (cm)
27
Hmotnosť (kg)
0,66
Dizajn
Nástroje Dizajn
Značka
Eva Solo
Séria
Globe
Číslo položky
568308
EAN
5706631180474
Značka Eva Solo bola vytvorená v roku 1997 a je symbolom každodenného riadu v exkluzívnom dizajne. Hlavnými charakteristikami sú jednoduchosť, jasné línie a vysoká úžitková hodnota. Značka Eva Solo zahŕňa kategórie výrobkov Varenie, Servírovanie, Bývanie a Vonkajší priestor.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Kanva na polievanie 6 litrov 258309 - Eda
28,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Kanva Na Polivanie 2L Elephant - E-200-0552
5,50 €/1l
10,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Kanva Na Polivanie 2L - E-200-0555
5,50 €/1l
10,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Zinková kanva na zalievanie 5 l 55x15x31cm
10,11 €/1l
50,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Kanva na zalievanie 5 l
6,90 €
Predajca: Velizo
Konev 1,2 l
11,04 €/1l
13,25 €
Predajca: M_plus_L
Adriatická konev 14x15cm
34,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-43%
19,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kanvica Blobe zaujme nielen svojím okrúhlym tvarom, ale aj dômyselným dizajnom a súvisiacimi funkciami.
Vďaka okrúhlemu otvoru na bočnej strane sa kanva na zalievanie ľahko plní z vodovodného kohútika. Pri nalievaní z nej navyše nekvapká - typická vlastnosť značky Eva Solo. S objemom deväť litrov je kanvica vhodná do záhrady, na terasu, balkón a do obývačky.
Navyše na zalievanie rastlín prúdom alebo sprchou nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo. Stačí len otočiť špeciálne navrhnutým výtokom.
Farba
Tmavosivá
Materiál
Nerezová oceľ, plast
Objem (litre)
9
Výška (cm)
38
Šírka (cm)
27
Hĺbka (cm)
27
Priemer (cm)
27
Hmotnosť (kg)
0,66
Dizajn
Nástroje Dizajn
Značka
Eva Solo
Séria
Globe
Číslo položky
568308
EAN
5706631180474
Značka Eva Solo bola vytvorená v roku 1997 a je symbolom každodenného riadu v exkluzívnom dizajne. Hlavnými charakteristikami sú jednoduchosť, jasné línie a vysoká úžitková hodnota. Značka Eva Solo zahŕňa kategórie výrobkov Varenie, Servírovanie, Bývanie a Vonkajší priestor.
Kanva na zalievanie s výrazným guľovitým dizajnom je ideálna na použitie na terase, balkóne a v záhrade. Rukoväť kanvice sa dobre drží v ruke. Kanvica je vybavená špeciálnou výlevkou, ktorú možno jednoduchým otáčaním nastaviť tak, aby ste mohli rastliny polievať buď prúdom vody, alebo prúdom vody. Jednoduché plnenie.
- Dva režimy zavlažovania v jednom - Praktický otvor na boku na jednoduché plnenie - Perfektne vyvážená na jednoduché nalievanie
Rozmery bez obalu: Dĺžka: 27 cm Šírka: 27 cm Výška: 38 cm Objem náplne: 9 l
Materiál: plast/nerezová oceľ Farba: tmavosivá
Číslo výrobku výrobcu: 568308
Kanvica Globe od spoločnosti Eva Solo je praktická a štýlová! Guľatá kanva má objem najmenej 9 litrov, takže je vhodná na zalievanie širokej škály rastlín. Kanva sa ľahko plní vďaka bočnému otvoru, takže už nemusíte zápasiť s vodovodným kohútikom! Kanva má otočnú výlevku s 2 možnosťami zalievania a výrazná rukoväť vám poskytne bezpečný úchop pri zalievaní.
Plusové body:
Jednoduché plnenie
Obsahuje dýzu s 2 možnosťami zavlažovania
Veľká kapacita
Minúta:
Zaberá veľa miesta pri skladovaní
Eva Solo je svetoznáma dánska značka, ktorá existuje od roku 1913. Po prvom veľkom prielome v roku 1952 s krájačom na chlieb a mäso nasledovalo mnoho ďalších úspechov. Odvtedy sa Eva Solo špecializuje na výrobu nádherne navrhnutých doplnkov a kuchynských predmetov. Všetky predmety sú krásne na pohľad, ale ešte zábavnejšie na používanie a vlastnenie!
Hmotnosť
0.66 kg
Objem
9 l
Kapacita
9 l
Materiál
Plast
Ušľachtilá oceľ
EAN kód
5706631180474
Číslo od výrobcu
568308
Výrobca
Eva Solo
Hmotnosť
0.66 kg
Objem
9 l
Kapacita
9 l
Materiál
Plast
Ušľachtilá oceľ
EAN kód
5706631180474
Číslo od výrobcu
568308
Výrobca
Eva Solo
Hodí sa k tomu
Eva Solo kanva na vodu - Globe - 2,5 litra
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
40,01 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-9%
36,33 €
Predajca: Ambiente-3000
Eva Solo kanva na vodu - Globe - 2,5 litra
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Esschert Design RF63, Kropidlo, Zinok, Biela
7,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Eva Solo AquaStar - kanva na vodu - sivá
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
26,89 €
Predajca: somnia24
Voomy Power Cube S5, 2 m, Vnútorný, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonát, Čierna, CE, 5 AC zásuvky/AC zásuviek
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
62,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
2.05 LED osvetľovací systém "Rentier" s posuvnou doskou, 192 LED (malá verzia)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(26)Počet hodnotení: 26
49,16 €
Predajca: Special-trends
Skleník Hoorn s policami 140 x 73 x 195 cm Fóliový skleník so zipsom Skleník na rastliny Oceľový rám Transparentný
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(115)Počet hodnotení: 115
60,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(676)Počet hodnotení: 676
499,00 €
Predajca: G-Electronics
vidaXL Záhradné stoličky 2 ks s vankúšmi Poly Ratan Black
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
127,49 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
WISFOR 8 ks záhradná tyč s hákom, záhradná zástrčka, tyč na lampáš s hákom, 90 cm tyč na lampáš dekoratívna tyč na svetlo na svadobné dekorácie, kŕmidlá pre vtáky, vianočné osvetlenie, lampáše, solárne osvetlenie, čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(19)Počet hodnotení: 19
32,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(101)Počet hodnotení: 101
20,96 €
Predajca: bauschnell
Xala - Kanvica Lungo 12 l - čierna
3,17 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(24)Počet hodnotení: 24
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kanva na polievanie Eva Solo
Kapacita 9 l
Džbán je krásne tvarovaný a vyzerá veľmi elegantne. Funkcia sprchy by mohla byť lepšia, ale to mi nevadí, pretože ju nepotrebujem. Kanva na polievanie upúta pozornosť.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vonkajší džbán
Kapacita 9 l
Špičkový produkt a super cena v porovnaní s inými dodávateľmi.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočne štýlová konev
Kapacita 9 l
Praktické vďaka plniacemu otvoru na boku.
Jednoducho iné :)
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Kapacita 9 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Konev 10 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,59 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,16 €/1l
KOTARBAU® Kovová konev 12 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
30,78 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,57 €/1l
KOTARBAU® Kovová konev 10 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,78 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,98 €/1l
Plastová kanva KOTARBAU® 10 l s rozprašovačom na zavlažovanie rastlín
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,38 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
KOTARBAU® Konev 15 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,58 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,44 €/1l
Plastová kanva KOTARBAU® s objemom 5 litrov, s rozprašovačom na zalievanie rastlín
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,48 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Vintage - Oválna kovová smaltovaná kanva - Retro kanva na zalievanie rastlín - 70 x 20 x 32 cm - zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Benza-nl
Vintage Zelená Kanva Na Zalievanie 2 L
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Vŕtačka Procraft PS700 (PS450)
32,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Procraft
KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie a vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,73 €/1l
KOTARBAU® Záhradná kanva 2 litre Plastová záhradná kanva na zalievanie kvetov s dlhým výtokom Malá kanva na zalievanie kvetov pre interiér a exteriér, pre domácnosť, kanva na zalievanie rastlín Zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Štýlová kanva na zalievanie rastlín - / kanva na zalievanie kvetín - 900 ml - zelená
12,99 €
Predajca: Benza-nl
Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 7L - Kon 7L
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
3,57 €/1l
Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 10L - Kon 10L
23,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
2,40 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, sivá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
5,66 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, fialová
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
5,66 €/1l
relaxdays 10031549_113 relaxdays Gießkanne rosa 1,3 l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
25,38 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,5 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre dom a balkón Plast Antracit
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
4,49 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,99 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,8 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, farba šalvia
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,99 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Diamantový brúsny kotúč Procraft WT150 Turbo (v hrnci)