Nie czekaj, zamów już dziś! Zapewnij swoim włosom ochronę i blask, na które zasługują. Kup teraz!
Šampón Elsève Color-Vive chráni vaše vlasy a zaisťuje, že si zachovajú intenzívny a dlhotrvajúci lesk farby.
Časté umývanie, slnko, znečistené ovzdušie: vaše farbené alebo melírované vlasy sú neustále vystavené útokom a potrebujú špecifickú starostlivosť a ochranu. L'Oréal Paris, svetová jednotka vo farbení vlasov, vytvoril ochranný krémový kondicionér Elsève Color-Vive.
L'Oreal Paris Elseve Szampon do włosów Color, 400 ml
L'Oreal Paris Elseve Szampon do włosów Color, 400 ml
5,25 €
13,12 € / 1l
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
št 8. – ut 13. októbra
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml
23,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
22,75 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Plumping.Wash zhusťujúci šampón 1000 ml
79,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
79,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampón 250 ml
39,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,25 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-4%
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR
Šampón na farbené vlasy Color Vive, 400 ml
19,25 €/1l
7,70 €
Predajca: LAVONIO
L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hydratačný šampón pre dehydrované vlasy, 400ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(45)Počet hodnotení: 45
30,51 €
Predajca: MANADA
L'Oreal Paris Elseve Szampon do włosów Total repair, 400 ml
15 186,05 €/1kg
6,53 €
Predajca: Visage
ELVIVE DREAM LONG Rekonštrukčný šampón 370 ml
40,95 €/1l
15,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
L'ORÉAL PARIS | ELVIVE | Šampóny
91,03 €/1l
33,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampón 250 ml
53,84 €/1l
14,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-9%
13,46 €
Predajca: PerfumTraders
Joanna, Szampon do włosów, Brzoza, Łopian, 200 ml
21,05 €/1l
4,21 €
Predajca: Visage
Goldwell Elumen Color šampón 250 ml
377,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
L'Oreal Paris Elseve Szampon do włosów Argine resist, 400 ml
13,12 €/1l
5,25 €
Predajca: MANADA
Goldwell. Šampón Elumen Color (30 ml)
253,67 €/1l
7,61 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
NIVEA 5213851009 NIVEA COLOR BRILLIANCE Spülung 200,0 ml
209,80 €/1l
41,96 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
L'Oréal Paris Elvital Hydra Hyaluronic Hydratačný šampón 300 ml
17,63 €/1l
5,29 €
Predajca: ALG-Outlet
Londa Professional Color Radiance Šampón pre farbené vlasy, 250ml
31,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
7,95 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nie czekaj, zamów już dziś! Zapewnij swoim włosom ochronę i blask, na które zasługują. Kup teraz!
Šampón Elsève Color-Vive chráni vaše vlasy a zaisťuje, že si zachovajú intenzívny a dlhotrvajúci lesk farby.
Časté umývanie, slnko, znečistené ovzdušie: vaše farbené alebo melírované vlasy sú neustále vystavené útokom a potrebujú špecifickú starostlivosť a ochranu. L'Oréal Paris, svetová jednotka vo farbení vlasov, vytvoril ochranný krémový kondicionér Elsève Color-Vive.
L'Oreal Paris Elseve Szampon do włosów Color, 400 ml
Rozmery
Nie je špecifikované
Model
Elseve Color Vive
Verzia
1.0
Hmotnosť
0.43 g
Objem
400 ml
Zloženie
L'Oreal Paris Elseve Szampon do włosów Color, 400 ml
Výrobca
L'Oréal Paris Excellence
EAN kód
3600520834191
Číslo od výrobcu
Elseve Color Schutz Shampoo
Rozmery
Nie je špecifikované
Model
Elseve Color Vive
Verzia
1.0
Hmotnosť
0.43 g
Objem
400 ml
Zloženie
L'Oreal Paris Elseve Szampon do włosów Color, 400 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
943,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SOFELLO
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(45)Počet hodnotení: 45
30,51 €
Predajca: MANADA
Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierrablau
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(340)Počet hodnotení: 340
Generálne opravený
385,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X
ELVIVE DREAM LONG Rekonštrukčný šampón 370 ml
40,95 €/1l
15,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Náťahové prestieradlo éterea Topper z džerseja 140 x 200 – 160 x 200 cm – 100 % bavlna, zachováva tvar a je nenáročné na údržbu – biele
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
15,10 €
Predajca: magita
Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(147)Počet hodnotení: 147
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
L'Oréal Paris - Kondicionér na ochranu farby pre farbené alebo melírované vlasy
86,20 €/1l
4,31 €
Predajca: CosmeChicFr
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1003)Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml
50,01 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
150,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(214)Počet hodnotení: 214
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
CLEANMAXX Cyklónový vysávač 800W 303442
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(177)Počet hodnotení: 177
99,99 €
Predajca: HausDerGeschenke
Šatníková skriňa do predsiene 90 cm TAAVI - antracitová / biela
3,2Priemerné hodnotenie: 3,2 z 5(33)Počet hodnotení: 33
149,90 €
Predajca: Babylike
Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(816)Počet hodnotení: 816
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24
Moderná rohová sedačka do U s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
555,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(860)Počet hodnotení: 860
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2122)Počet hodnotení: 2122
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l
Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l
Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg
Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg
Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg
Šampón As I Am Curl Clarity 237ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l
TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l
Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l
L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2