5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
STAPIZ Maska na kučeravé vlasy WAVES&CURLS - 1000 ml13,48 €/1l
13,48 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov555,25 €/1l
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml9,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre farbené vlasy, 200ml54,35 €/1l
10,87 €
Predajca: MAGUHAAR

Stapiz Volume Maska do Włosów, 1000 ml
11 972,73 €/1kg
13,17 €
Predajca: MANADA

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Maska na vlasy pre blondínky Stapiz Sleek Line s jemným hodvábom, intenzívne hydratačná a poskytujúca platinový odtieň, 1000 ml
12,01 €/1l
12,01 €
Predajca: AllYour

Stapiz pre mužov
12,13 €/1l
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,13 €
Predajca: AllYour

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
1 721,33 €/1l
25,82 €
Predajca: PerfumTraders

Xpel Argan Oil Hydrating Hair Mask 220 ml
7,43 €/1l
2,87 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,60 €
Predajca: Glamperfeu

Balmain Moisturizing Repair Mask posilňujúca maska pre poškodené vlasy 1000 ml
103,32 €/1l
112,21 €
-8,89 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
103,32 €
Predajca: Parfumtoi

We Are Paradoxx Detox regeneračná maska na vlasy 200ml
89,00 €/1l
17,80 €
Predajca: NutraBestBG

Kallos - Keratin Hair Mask 500ml
10,42 €/1l
5,21 €
Predajca: T3S_Shop

KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
367,10 €/1l
73,42 €
Predajca: M_plus_L

Kérastase Densifique Masque Densité maska na vlasy 200 ml
290,05 €/1l
58,01 €
Predajca: VISO

Regeneračná maska Klorane 250 ml
132,64 €/1l
33,16 €
Predajca: Parfumtoi

Olaplex maska Olaplex Weightless Nourishing Mask 200 ml
96,80 €/1l
30,56 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,36 €
Predajca: Glamperfeu

Stapiz Blush Blond Maska do włosów, 1000 ml
11,39 €/1l
11,87 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,39 €
Predajca: AllYour

Morfose Maska do włosów zniszczonych, 500ml
13 533,33 €/1kg
8,12 €
Predajca: Glamperfeu

Nanoil - Hair Mask Keratin - Maska na vlasy s keratinem 300ml
53 866,66 €/1kg
16,16 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Stapiz Sleek Line Repair maska na vlasy 250ml
Odporúčaná na suché vlasy a vlasy po chemickom ošetrení. Vďaka rastlinným výťažkom a hodvábnym proteínom vyživuje štruktúru vlasov od korienkov až po končeky, čím sa vlasy stávajú jemnými a pružnými. Maska sa ľahko distribuuje do vlasov, uľahčuje rozčesávanie a úpravu, dodáva vlasom zdravý vzhľad a robí ich silnejšími, lesklejšími a hladšími na dotyk. Vďaka systematickému používaniu masky vlasy opäť vyzerajú krásne a zdravé a zlepšuje sa ich stav.
Stapiz Repair&Shine Maska do włosów, 250 ml
- Model
- REPAIR
- Hmotnosť
- 0.28 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Stapiz Repair&Shine Maska do włosów, 250 ml
- Výrobca
- Stapiz
- EAN kód
- 5904277710813
- Model
- REPAIR
- Hmotnosť
- 0.28 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Stapiz Repair&Shine Maska do włosów, 250 ml
- Výrobca
- Stapiz
- EAN kód
- 5904277710813
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Stapiz Repair&Shine Szampon z Jedwabiem, 300 ml
18,33 €/1l
5,50 €
Predajca: MANADA

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
8,92 €/1l
10,13 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,92 €
Predajca: AllYour

Kondicionér Sleek Line Silk pre ženy 30 - Stapiz
157,67 €/1l
5,96 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,73 €
Predajca: Premium-Beauty

Regeneračný šampón s jedlým jedlým jedlým jedlom 1000ml - Stapiz Sleek Line
8,63 €/1l
8,63 €
Predajca: MANADA

Rekonštrukčný balzam na vlasy s hodvábom - intenzívna výživa, 1000ml
5,47 €/1l
5,89 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,47 €
Predajca: AllYour

Stapiz Volume Maska do Włosów, 1000 ml
11 972,73 €/1kg
13,17 €
Predajca: MANADA

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Stapiz pre mužov
12,13 €/1l
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,13 €
Predajca: AllYour

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 492,76 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Alfaparf Milano - Semi di Lino Moisture Nutritive Mask (dry hair) 500ml
45,12 €/1l
22,56 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, Hliník, Termo indikátor
39,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Maska na vlasy pre blondínky Stapiz Sleek Line s jemným hodvábom, intenzívne hydratačná a poskytujúca platinový odtieň, 1000 ml
12,01 €/1l
12,01 €
Predajca: AllYour

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Kočík LIONELO Annet do 22 kg s funkciou polohovania do ľahu, malý skladací kočík s príslušenstvom, moskytiéra, kryt na nohy, držiak na pohár, košík béžová
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
1 721,33 €/1l
25,82 €
Predajca: PerfumTraders

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživujúci šampón pre suché vlasy 1000 ml
27,58 €/1l
27,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piesková
Generálne opravený
809,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Toaletný Stolík So Zrkadlom So Zásuvkami Biely Make-Up Glamour Škandinávsky 100 Cm
102,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

Stapiz pre mužov
23,84 €/1l
5,96 €
Predajca: HAIRSALE

Inhalátor Nebulizátor Aerosólový rozprašovač kompletná sada 2 masky Nebulizátor Náustok Hadička 5 filtrov Panda
46,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Sleek Line Szampon do włosów z jedwabiem, blond, 1000 ml
6 372,73 €/1kg
7,72 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,01 €
Predajca: AllYour

Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6,1"), 2556 x 1179 pixelov, 128 GB, 48 MP, iOS 16, fialová
Generálne opravený
490,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

COSTWAY 2ks detský kufor + batoh, detský vozík z plastu, detská batožina, sada detských kufrov príručná batožina cestovná batožina tvrdý škrupinový kufor pre chlapcov a dievčatá (Pink Unicorn, 12"+16")
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,25 l
Hodnotenie z 15. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 26. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg