4,9



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Bugatti Lima 3219350150002000 (40/biela)
87,38 €
Predajca: Shopfair

Bugatti Obuv Numbis, 342658606900
81,28 €
Predajca: Vilbury_Europe

Puma Obuv St Runner V4 L, 39906807
64,79 €
Doprava zdarma
Predajca: kustom-kult_de

Pánska obuv Bugatti 341-ADT04-6900 white 45
77,72 €
Predajca: Rejnok

bugatti 341-ADT05-6900 – Pánska teniska – 2100-Off-White
83,90 €
Predajca: Schuhfieber

Pánska obuv Bugatti 324-AMU01-5000 white 44
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tenisky Bugatti biele
98,35 €
-33,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,99 €
Predajca: Vilbury_Europe

Pánske tenisky Bugatti
93,12 €
Predajca: Shopfair

Pánske Bugatti 325-A3809-5000 white 46
64,99 €
Predajca: Vilbury_Europe

Pánska obuv Bugatti 345-AVK01-6900 green 42
68,80 €
Predajca: Vilbury_Europe

Bugatti Obuv 321A3C6169004100
1 998,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Volk_twenty4seven

Bugatti Obuv 3214801050004100
125,90 €
-33,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

bugatti pánske tenisky, sivé, veľkosť 48
105,20 €
Predajca: Shopfair

Bugatti Obuv 331AOS0152004100
82,60 €
Predajca: Shopfair

bugatti pánske tenisky, béžové, veľkosť 42
76,50 €
Predajca: Shopfair

Bugatti Obuv 3214801050005000
124,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bugatti Obuv JJ153032, INT1731
112,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Tenisky Bugatti Gunter White
66,93 €
Predajca: Shopfair
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ľahko udržiavateľné pánske tenisky LIMA od značky Bugatti okamžite upútajú pozornosť svojou módnou podrážkou. Robustný vrchný materiál z ľahko udržiavateľnej hladkej kože z nich robí ideálneho spoločníka na každý deň. Vnútorná časť tiež nenecháva nič na náhodu, jazyk a okraj drieku sú mäkko polstrované a zabraňujú vzniku tlakových bodov, jej textilná stielka Soft Fit, mäkká, prispôsobivá high-tech stielka z "pamäťovej peny", ponúka maximálne pohodlie a väčšie odpruženie, je vymeniteľná a vytvára priestor pre vaše vlastné stielky alebo podrážky. Parádne tenisky dokonale dotvára výrazná podrážka s hnedým lemovaním podrážky.
- MODEL: LIMA
- Materiál zvršku: Hladká koža
- Vnútorný materiál: textil
- Stielka: textil, mäkká stielka
- Zapínanie: šnurovanie
- Iné: Odnímateľná stielka, vhodná pre voľné stielky
- Podrážka:Polyuretánpodrážka
- Strih: normálny
- Art.Číslo: 321-93501-5000-2000
- Farba: biela
Módne pánske tenisky od značky Bugatti. Prispôsobivá a mäkká stielka z pamäťovej peny prispieva k maximálnemu pohodliu a odpruženiu. Perforovaný zvršok z kvalitnej umelej kože a výrazná gumová podrážka dokonale dotvárajú módny vzhľad tejto tenisky. Hnedý prúžok pozdĺž podrážky dodáva týmto teniskám jemný farebný akcent.
- Materiál zvršku: Imitácia kože
- Podmateriál: syntetika
- Zloženie: 95 % Imitácia kože, 5 % syntetika
- Podšívka: textil
- Stielka: textil
- Zapínanie: šnúrky
- Podrážka: gumová
- Tvar podpätku: plochý
- Výška podpätku: 3 cm
- Špeciálne vlastnosti: vymeniteľná stielka
- Hmotnosť: 0,35 kg
Pánske slip-on tenisky/nízke tenisky Bugatti biela umelá koža - elastický remienok v šnurovacom vzhľade - ľahké - jemná perforácia - vystužená oblasť špičky a päty - polstrovaný vstup - polstrovaná vyberateľná stielka - ozdobné prúžky - flexibilná podrážka
Tieto pánske tenisky od značky Bugatti majú športový a moderný vzhľad. Športová šnurovacia obuv je vyrobená z umelej kože v bielej farbe a má jemné detaily, ako napríklad vytlačené logo značky.
Malé laserové výrezy a hnedý okraj okolo podrážky sú ďalšími pútavými prvkami. Nastaviteľné bungee šnurovanie v čiernej farbe uľahčuje obúvanie a stielka je pohodlne polstrovaná, čo vám umožní chodiť bez únavy.
Stielka je navrhnutá ako vyberateľná, čo vám umožní nosiť vlastné vložky. Všestranné a trendy tenisky na novú sezónu.
optimálne pohodlie Pružná podrážka Odolná proti pošmyknutiu Dobre polstrovaný okraj hriadeľa Športový vzhľad Vyberateľná stielka Vhodná pre voľné vložky Obzvlášť mäkká a pružná v oblasti loptičky Trendy tenisky pre mužov
Popis: Značka: Bugatti | Model č.321-93501-5000-2000 | názov modelu: LIMA | typ: pánska obuv - pohodlná obuv - nízka obuv, tenisky | farba: biela + hnedý rám (biela) | zvršok: syntetika (Imitácia kože, perforovaná) | podšívka: textil - mäkko polstrovaná, 100% polyester | stielka: textilná stielka | vyberateľná stielka: vyberateľná stielka | Podrážka: EVA + guma = extra ľahká + pružná, bugatti - Soft Flex | Zapínanie: elastické - bez nastavenia, možné aj šnurovanie | Päta: plochá - bez podpätku | Tvar topánky: okrúhly | Veľkosť: zodpovedá veľkosti | Šírka: G - normálna šírka |
Tieto módne tenisky od Bugatti sú ideálnou príležitostnou obuvou, pretože ich športový vzhľad dodáva každodennému životu šmrnc. Obuv je autentická, robustná a vďaka zvršku z hladkej kože sa mimoriadne ľahko udržiava. Vnútorný materiál a stielka sú skutočným pôžitkom pre nohy, pretože oboje je vyrobené z mäkkého textilu. Stielka je vyberateľná a v prípade potreby sa dá vymeniť. Praktické šnurovanie sa dá nastaviť tak, aby sa dokonale prispôsobilo chodidlu.
Farba: biela. Tvar: Nízke topánky. Typ používateľa: Muži. Sezóna: Celoročne. Materiál zvršku: Nie je definovaný. Typ zapínania: Šnurovanie.
Typ modelu = tenisky, Názov modelu = Lima, Farba = biela, Typ podpätku = plochý, Zvršok = syntetika, Podšívka = textil, Zvršok = syntetika, Zapínanie = šnurovanie
Pánske topánky od Bugatti v bielej farbe
Moderné tenisky s pohodlným strihom. Vysokokvalitné materiály a flexibilná podrážka zaručujú pohodlné nosenie na každý deň. Univerzálna kombinácia na rôzne príležitosti.
Kombinujte biele tenisky s obľúbenými džínsami a obyčajným tričkom a môžete vyraziť. Tieto hrubé tenisky majú hrubú podrážku EVA s polstrovanou stielkou, ktorá zabraňuje zraneniam a zlepšuje podporu klenby. Značka je vytlačená na vonkajšej strane a na jazyku a zakončená čiernym šnurovaním. Dizajn sa vyznačuje malými dierovanými otvormi a zároveň sú tieto pánske tenisky podšité mäkkým textilom pre lepšie pohodlie. Tieto exkluzívne tenisky posilňujú najnovší trend pánskych tenisiek.
Tieto moderné pánske tenisky Bugatti Lima 3219350150002000 z kože v bielej farbe so šnúrkami a 2 cm klinovým podpätkom sú ideálnym spoločníkom na voľný čas. So syntetickou podrážkou. Šírka obuvi je normálna.
Najdôležitejšie vlastnosti v skratke: praktická obuv slip-on, priedušná sieťovina, ľahký pocit, športový vzhľad.
Hodí sa k tomu

bugatti 321-93501-5000 Lima - Pánske tenisky - 2000-white, Veľkosť:42 EU
87,38 €
Predajca: Shopfair

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
72,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

bugatti 321-93501-5000 Lima - Pánske tenisky - 2000-white, Veľkosť:44 EU
86,07 €
Predajca: Shopfair

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
63,28 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf

Luxusný slnečník s LED osvetlením Svetelný slnečník 350 cm Záhradný slnečník Pavilón - antracit
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

bugatti 321-93501-5000 Lima - Pánske tenisky - 2000-white, Veľkosť:41 EU
87,38 €
Predajca: Shopfair

bugatti 321-93501-5000 Lima - Pánske tenisky - 2000-white, Veľkosť:45 EU
87,38 €
Predajca: Shopfair

bugatti 321-93501-5000 Lima - Pánske tenisky - 2000-white, Veľkosť:46 EU
87,38 €
Predajca: Shopfair

Bugatti Lima 3219350150002000 (40/biela)
87,38 €
Predajca: Shopfair

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Fontána Grada vysaditeľná záhradná fontána osvetlený vodný prvok s LED terasou fontána balkón fontána záhradná dekorácia antracit
249,99 €
Predajca: Arnusa-Shop

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
1 729,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bugatti Obuv Numbis, 3416586069002000
87,38 €
Predajca: Shopfair

Braun Series 3 300s, Planžetový holiaci strojček, Čierna, 2 SensoFoil, LED, Batérie, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
50,99 €
Predajca: esiteo

Trachycarpus fortuneii - cínska konopná palma - mrazuvzdorná palma do záhrady
365,35 €
Doprava zdarma
Predajca: OasisofLife

SKECHERS SLIP-INS SUMMITS - DIAMOND DREAM Biela
79,11 €
Predajca: Zianshop

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Nafukovacia vírivka AREBOS | Ø208cm | 6 osôb | 130 trysiek | 1000L | kryt
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Puma Obuv St Runner V4 L, 39906807
64,79 €
Doprava zdarma
Predajca: kustom-kult_de

Plastový kvetináč XXL veľký – 58 cm/antracit – okrúhly kvetináč pre exteriér a interiér – kvetináč, kvetináč, kvetináč, obal na kvetináč
40,60 €
Predajca: Special-trends

G21 Plynový gril G21 Florida BBQ Premium line, 7 horákov + redukčný ventil G21-6390350
843,50 €
-62,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
780,90 €
Predajca: PENTA

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 13, Čierna
Generálne opravený
509,90 €
Predajca: JANADO

Blink B0DHLV4P1B, IP bezpečnostná kamera, Vonkajší, Bezdrôtový, Múr, Čierna, Kocka
69,90 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HillMiles E Bike, E-bike skladací bicykel s 36V 13Ah batériou do 80-100km, 20 * 3,0 palca, 7-rýchlostný SHIMANO, 250W motor a 25km/h MilePort 1
609,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
595,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

Pánske Bugatti 325-A3809-5000 white 42
64,99 €
Predajca: Vilbury_Europe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Topánky Bugatti
Veľkosť topánok 44Farba Biela
Tieto topánky som si kúpil pred 2 rokmi a sú také pohodlné a vyzerajú dobre, že som si teraz objednal nový pár.
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
TENISKY BUGATTI
Veľkosť topánok 45Farba Biela
Špičkové topánky, veľmi ľahké a pohodlné.
Hodnotenie z 16. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá obuv!
Veľkosť topánok 44Farba Biela
Skvelá cena! Veľmi pohodlná obuv! Perfektné!
Hodnotenie z 2. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna nízka obuv
Veľkosť topánok 43Farba Biela
Krásne elegantné ležérne topánky
Hodnotenie z 6. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Veľkosť topánok 45Farba Biela
Hodnotenie z 10. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Veľkosť topánok 43Farba Biela
Hodnotenie z 12. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Veľkosť topánok 45Farba Biela
Hodnotenie z 8. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Veľkosť topánok 44Farba Biela
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Skechers Uno Lite - Lite Work white 37



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
64,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Air Jordan 4 Retro Military Black



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
730,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKECHERS SHIMMER AWAY Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
67,97 €
Predajca: StreetBrands

Skechers Sneakers 185232WBK in White color size 37
50,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,02 €
Predajca: StreetBrands

Jordan 4 Retro White Cement - FV5029-100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
189,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(29)Počet hodnotení: 29
192,61 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
192,61 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv AR3566100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(161)Počet hodnotení: 161
155,14 €
Predajca: Kick_House

New Balance M1000BBV Tenisky Čierna
103,49 €
Predajca: Street-Sport

On Sneakers 3MF10071200 in White color size 46



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
168,45 €
Predajca: Street-Sport

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 43



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(369)Počet hodnotení: 369
104,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Obuv Air Max Plus, 604133050



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(125)Počet hodnotení: 125
129,99 €
Predajca: Kick_House

Bežecká obuv On Running 3MF1006 pre Pánske



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
175,70 €
Predajca: Street-Sport

Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro white 40



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(26)Počet hodnotení: 26
79,95 €
Predajca: sport-versand24

Dámska Športová Obuv Nike M2k Tekno



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
119,83 €
Predajca: Kixpoint

Nike Air Force 1 One '07 Low, biela tenisová obuv, veľkosť: EUR 44



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(44)Počet hodnotení: 44
247,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tenisky Nike Air Force 1 One '07 Low, biele, veľkosť: 41 (EUR)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
242,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Air Force 1 One '07 Low tenisky biele, veľkosť topánok: EUR 42



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(126)Počet hodnotení: 126
245,50 €
Predajca: NetworkTechnologies