4,7



Na základe 27 hodnotení
Objem:
5 l- 1 lZobraziť dostupné možnosti
- 2 lZobraziť dostupné možnosti
- 3 lZobraziť dostupné možnosti
- 4 lZobraziť dostupné možnosti
- 5 l
- 10 lZobraziť dostupné možnosti
- 15 lZobraziť dostupné možnosti
- 20 lZobraziť dostupné možnosti
Hmotnosť:
6.5 kg- 1.3 kgZobraziť dostupné možnosti
- 2.6 kgZobraziť dostupné možnosti
- 3.9 kgZobraziť dostupné možnosti
- 5.2 kgZobraziť dostupné možnosti
- 6.5 kg
- 7 kg
- 13 kgZobraziť dostupné možnosti
- 19.5 kgZobraziť dostupné možnosti
- 26 kgZobraziť dostupné možnosti
- 28 kgZobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tungový olej na drevo 100% prírodný 1L Flexol32,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter16,59 €/1l
82,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
Univerzálny lak v spreji 400 ml matný čierny 900522,47 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Základný náter Univerzálny základný náter 5L Bezrozpúšťadlový základný náter Pod farby Tapety Cementové malty Lepidlá na obklady LEVEL+04
0,91 €/1l
4,55 €
Predajca: Izosklep

Quartz primer biely 25 kg Základný náter na štepenie Level+07
1,90 €/1l
38,08 €
Predajca: Izosklep

Betonkontakt Základný náter na betón 25KG Základný náter na drevo a OSB dosky LEVEL+06
1,96 €/1l
39,22 €
Predajca: Izosklep

Hlboko penetrujúci základný náter 2L Profesionálny základný náter Rýchloschnúci Riedenie 1:1 LEVEL+03
3,00 €/1l
6,00 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkový akrylový základný náter 10L Univerzálny základný náter Bezfarebný Bez rozpúšťadiel pod farby a tapety LEVEL + 02
0,91 €/1l
9,05 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 2L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
4,36 €/1l
8,72 €
Predajca: Izosklep

Základný náter na obklady 7 kg OSB FLIESENGRUND Level+17
3,25 €/1l
16,26 €
Predajca: Izosklep

Caparol 438 Capacryl Haftprimer White 2,5 l
25,40 €/1l
63,49 €
Predajca: ARO

Hĺbkovo penetračný náter 25L Silikátový náter Level+05
1,63 €/1l
40,70 €
Predajca: Izosklep

Základný náter na obklady 1,5 kg OSB FLIESENGRUND Level+17
5,09 €/1l
5,09 €
Predajca: Izosklep

Hlboko penetrujúci základný náter 5L Základný náter s jemnými časticami HALBAU G03
0,84 €/1l
4,20 €
Predajca: Izosklep

Súprava maliarsky valček 25 cm + základný náter na betón Betonkontakt 25 kg Základný náter na OSB dosky L+06
2,17 €/1l
43,30 €
Predajca: Izosklep

Sada maliarskych valčekov 10cm + draselná voda na sklo 100% 5L Glass Clean Concentrate HALBAU HB28-30
3,73 €/1l
18,67 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkový penetračný náter 5L Profesionálny základný náter Rýchloschnúci 1:1 HALBAU G01
1,47 €/1l
7,33 €
Predajca: Izosklep

HALBAU G02 Hlboko penetrujúci reaktívny základný náter 5L Silicifikačný rýchloschnúci základný náter
1,46 €/1l
7,30 €
Predajca: Izosklep

Hlboko penetrujúci základný náter 1L Profesionálny základný náter Rýchloschnúci Riedenie 1:1 LEVEL+03
3,47 €/1l
3,47 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkový akrylový základný náter 25L Univerzálny základný náter Bezfarebný Bez rozpúšťadiel pod farby a tapety LEVEL + 02
0,88 €/1l
22,10 €
Predajca: Izosklep
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Roztok kremičitanu draselného nezriedený vodou
VLASTNOSTI VÝROBKU
- SPEVŇUJE A UTESŇUJE BETÓN
- ABSORPCIU BETÓNU
- ZVYŠUJE ODOLNOSŤ VOČI NÍZKYM TEPLOTÁM
- POŽIARNU ODOLNOSŤ DREVENÝCH POVRCHOV
- ZVYŠUJE PRIĽNAVOSŤ
- NA POUŽITIE V INTERIÉRI A EXTERIÉRI
APLIKÁCIA
POTASSIUM WATER GLASS L+01 je čistá 100 % zliatina kremičitanu draselného neriedená vodou. Okrem iného sa môže použiť ako tesniaca prísada do betónu a cementovej malty. Použitie draselného vodného skla urýchľuje počiatočné tvrdnutie betónu a cementových mált. Draselné vodné sklo sa používa aj ako impregnačný prostriedok na zníženie a obmedzenie nasiakavosti betónových prvkov. Použitie draselného vodného skla ako impregnačného prostriedku vedie k spevneniu betónových povrchov a zvyšuje ich odolnosť voči poveternostným vplyvom, vlhkosti a nízkym teplotám. Impregnácia betónových a drevených povrchov proces požiarnej údržby. Impregnácia betónu a cementových omietok sa odporúča pred maľovaním silikátovými farbami, kladením parkiet, podlahových a stenových panelov, kobercov a pred tapetovaním a použitím cementových lepidiel a mált. Výrobok je možné aplikovať na vlhké podklady. Môže sa aplikovať na zvislé a vodorovné povrchy, v interiéri aj exteriéri. Výrobok neobsahuje rozpúšťadlá, po zaschnutí nevytvára film, spôsobuje silicifikáciu podkladu. Paropriepustný výrobok. NEAPLIKOVAŤ NA SKLO, GLAZOVANÉ A SLINUTÉ POVRCHY A PRÍRODNÝ KAMEŇ. NEAPLIKOVAŤ NA KLINKEROVÉ TEHLY A KERAMIKU. NEAPLIKOVAŤ NA DEKORATÍVNE DREVO AKO FINÁLNU POVRCHOVÚ ÚPRAVU. NEPOUŽÍVAJTE NA DEKORATÍVNE DREVO AKO KONEČNÚ POVRCHOVÚ ÚPRAVU. PRI PRÁCI ZAKRYTE VŠETKY SKLENENÉ POVRCHY, NAPR. OKENNÉ TABULE, VITRÍNY ATĎ.PRÍPRAVA PODKLADU
Podklad by mal byť suchý, čistý, zbavený prachu, mastnoty, starých náterov a drobných prvkov, ktoré môžu zhoršiť penetráciu a priľnavosť prípravku. Nečistoty a vrstvy so slabou priľnavosťou by sa mali odstrániť a doplniť vhodným materiálom.PRÍPRAVA VÝROBKU
Draselné vodné sklo by sa malo pred aplikáciou premiešať v nádobe. Výrobok sa môže riediť vodou v závislosti od spôsobu použitia.APLIKÁCIA
Výrobok by sa mal aplikovať štetcom, valčekom alebo striekaním. Impregnujte podklad pri teplote podkladu a okolia od +5 °C do +25 °C. Čas schnutia jednej vrstvy od 2 do 12 hodín. Pri obzvlášť savých podkladoch sa môže základný náter vykonať dvakrát. Nedovoľte stagnáciu draselného vodného skla na impregnovanom povrchu, prebytok je potrebné okamžite odstrániť. Vzhľadom na rôzne druhy cementu a betónu a vzhľadom na stav podkladu je potrebné pred aplikáciou vždy vykonať technologickú skúšku na overenie očakávaného účinku. V prípade prác vo vonkajšom prostredí chráňte impregnovaný povrch pred slnečným žiarením, zrážkami a mrazom. Spotreba závisí od nasiakavosti podkladu a mala by sa stanoviť na základe individuálnych skúšok pre danú aplikáciu. Ďalšie stavebné práce by sa mali vykonávať po zaschnutí nanesených vrstiev.ČISTENIE NÁRADIA
Náradie a nežiaduce nečistoty počas práce a bezprostredne po nej umyte vodou.TECHNICKÉ ÚDAJE
FARBA - bezfarebná KONZISTENCIA - veľmi hustá kvapalina pH - 11,0 - 13,0 HUSTOTA - 1,25 - 1,26 g/cm³ POČET VRSTIEV - 1-2 SPOTREBA - od 0,05 l/m² do 0,20 l/m² TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKÁCIE - od +5 °C do +25 °C ČAS SUŠENIA - 2 až 12 hodín METÓDA APLIKÁCIE - štetcom, valčekom, striekaním skladovateľnosť - 24 mesiacov od dátumu výroby Dátum spotreby výrobku nájdete na obaleSKLADOVANIE A PREPRAVA
Výrobok by mal byť chránený pred priamym slnečným žiarením, mimo zdrojov tepla a otvoreného ohňa. Výrobok je citlivý na teploty pod bodom mrazu. Prepravujte a skladujte v originálnych uzavretých obaloch, v suchých podmienkach pri teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce vykonávajte v súlade s technickými podmienkami, pokynmi výrobcu, normami a príslušnými predpismi o bezpečnosti práce. Technické údaje a informácie o použití sú uvedené pre teplotu 25 °C ± 2 °C a relatívnu vlhkosť 55-60 %. Za iných podmienok sa môže čas schnutia alebo tuhnutia zmeniť. Trvanlivosť výrobku minimálne 24 mesiacov od dátumu výroby. Chráňte výrobok pred deťmi. V prípade kontaminácie očí ich okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. Výrobca nezodpovedá za škody vzniknuté v dôsledku nesprávneho alebo nevhodného použitia výrobku. Pred použitím si prečítajte podrobné podmienky používania výrobku. Kód odpadu: 060299, 150102 Plastový obal. UPOZORNENIE: Na recykláciu sú vhodné len úplne vyprázdnené a vyčistené obaly! V prípade akýchkoľvek pochybností sa poraďte s výrobcom.- Rozmery
- 5 L
- Hmotnosť
- 6.5 kg
- Objem
- 5 l
- Model
- RM01
- EAN kód
- 4251659200013
- Číslo od výrobcu
- RM01_5
- Výrobca
- Hangato GmbH
- Rozmery
- 5 L
- Hmotnosť
- 6.5 kg
- Objem
- 5 l
- Model
- RM01
- EAN kód
- 4251659200013
- Číslo od výrobcu
- RM01_5
- Výrobca
- Hangato GmbH
Bez signálneho slova
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P302 + P361 + P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Umyte veľkým množstvom vody/…
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

MEM Asfaltový základný náter 5l
7,38 €/1l
36,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dewepro 104690
2,23 €/1kg
44,50 €
Predajca: MasterBau

Hydroizolačná súprava Tekutá fólia 12kg Tesniaca páska 20mb Rohož 2mb Základný náter 2l Sprcha v kúpeľni - LEVEL+ SET341
38,23 €/1l
76,45 €
Predajca: Izosklep

Extralink mini elektrická reťazová píla 6" akumulátor 1,5 Ah
184,88 €
Predajca: Katomix

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
2,00 €/1kg
49,95 €
Predajca: bauschnell

Bestway 58142, Prúžok na testovanie vody, Zásaditosť, Bez chlóru, pH, 42 g, 95 mm, 160 mm, 42 mm
4,35 €
Predajca: Bambule

Quartz primer biely 25 kg Základný náter na štepenie Level+07
1,90 €/1l
38,08 €
Predajca: Izosklep

LZQ Malervlies Tapete Schutzvlies cca 1 m x 50 m (50 m²) Krycie rúno s PE protišmykovou vrstvou Hmotnosť: 180 g/m² Ochrana povrchu pre podlahárov, maliarov a domácich majstrov
0,82 €/1m²
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HKGaga

Repeater 600, Sieťový opakovač, 600 Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Jednopásmové (2,4 ghz), WPA2
62,66 €
Predajca: somnia24

Univerzálny tmel MEM Water-Stop, 1 kg
226,18 €/1m
24,88 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
11,35 €/1l
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

4D laser 16 riadkov 360º Rotačný automatický krížový Line Laser profesionálny Laserové merače (pracovný dosah: 25 m) 1,5 m 3 výškovo nastaviteľným statívom, IP54 ochrana proti prachu a vode s dvomi batériami
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PrimePick
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Záhradný stôl Vitek z agátového dreva 46x46cm
24,80 €
Predajca: Jurhan

JW multifunkčný gril "OSLO" 2341
263,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

Bell4U - Bezdrôtový zvonček s 2 prijímačmi - Batérie nie sú potrebné
65,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy A52 5G Case Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

SAFLAX - BIO - Paradajka - Čierna čerešňa - Solanum lycopersicum - 10 Semená
455,00 €/1kg
4,55 €
Predajca: SAFLAX

BABY born Bath Bathtub, Vanička pre bábiky, 3 rok / roky, Vyžadované batérie, 1,55 kg
50,46 €
Predajca: Easytoys

Arendo - Digitálny ryžovar a parný varič 4 l, Multicooker 800 W, 4 litre až pre 8 osôb, rýchla príprava, funkcia Keep warm, vrátane parnej vložky, lyžice a odmerky, čierny
94,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Juskys topper 180x200 cm z pamäťovej peny, 7-zónový ortopedický a priedušný, výška 7 cm, H2 - H3, - Akceptovateľné
152,00 €
Predajca: Kokiska

Tekutá fólia 20 kg Balkónová hydroizolácia na drevo na dlaždice vysoko elastická izolácia Level+19
3,97 €/1l
67,44 €
Predajca: Izosklep

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tekutá fólia do interiéru, hydroizolácia kúpeľňa kuchyňa sprcha 25Kg, pružná izolácia Level+08
2,72 €/1l
54,36 €
Predajca: Izosklep

SONNI sprchový kút 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO sklenený sprchový kút vrátane 120 cm stabilizátora
458,99 €
-41,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
417,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Braun Series 5 BR-CP52B, Holiaca hlava, 1 hlava/hlavy, Čierna, 18 mesiace, Braun, Series 5
44,30 €
Predajca: Di-Life

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
238,32 €/1l
95,33 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 5kg
2,79 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%11% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
11%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Objem 1 lHmotnosť 1,3 kg
Použil som ho na utesnenie betónových figúr a vtáčieho kúpeľa. Použil som ho aj na náhrobný kameň mojich rodičov, aby som zabránil jeho rýchlemu zarastaniu machom.
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dá sa s ním dobre pracovať.
Objem 5 lHmotnosť 6,5 kg
Som veľmi spokojný. Použil som ho na utesnenie betónových dosiek na murovaných stĺpoch oplotenia.
Hodnotenie z 17. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Poter Terasa
Objem 20 lHmotnosť 26 kg
Prísada do lepidla na obklady a dlažby Očakávajte lepšiu mrazuvzdornosť poteru a obkladov.
Hodnotenie z 11. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stena sa naplní raz a voda zostane vonku
Objem 5 lHmotnosť 6,5 kg
Rýchla a trvalá silikatizačná reakcia po 1 dni. Úplne super tvrdé a odolné.
Hodnotenie z 21. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 5 lHmotnosť 6,5 kg
Výrobok je podľa očakávania. Bola doručená rýchlo. Ďakujem
Hodnotenie z 20. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 20 lHmotnosť 26 kg
Jednoduché spracovanie
Hodnotenie z 6. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pohár na vodu
Objem 5 lHmotnosť 6,5 kg
SUPER
Hodnotenie z 31. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stena konečne vodotesná
Objem 10 lHmotnosť 13 kg
Jednoduché používanie. Lacné.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 25 kg, kombinácia: kompletná súprava pre metódu vodného skla
248,81 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
9,95 €/1kg

Flexol 100% čistý tungový olej, na impregnáciu dreva v interiéri a exteriéri, bezfarebný hodvábne matný z Bindulinu-5 l



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
63,00 €
Predajca: FonderhillSp
12,60 €/1l

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 25 kg
179,45 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
7,18 €/1kg

Tungový olej na drevo 100% prírodný 1L Flexol



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
32,00 €
Predajca: FonderhillSp
32,00 €/1l

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 5 kg
52,97 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
10,59 €/1kg

Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
82,95 €
Predajca: bauschnell
16,59 €/1l

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 1 kg
19,31 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
19,31 €/1kg