4,6



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg7,50 €/1kg
179,90 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau3,56 €/1kg
88,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Hellgrau1,72 €/1kg
42,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
PCI Flexmörtel S2 Fliesenkleber 20kg2,40 €/1kg
52,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,95 €
Predajca: bauschnell

Plastifikátor betónu 5 l plastifikuje a skvapalňuje Level+38
1,56 €/1l
7,80 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor pre poter s podlahovým vykurovaním 15L Level+39
1,53 €/1l
22,99 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor na betón a betónové potery 2L BETON PLASTICIZER FX L+37
3,50 €/1l
6,99 €
Predajca: Izosklep

Hydroizolačný plastifikátor na betónové potery a stierky 5L Level+36
1,83 €/1l
9,16 €
Predajca: Izosklep

Dyckerhoff Weisszement CEM I 42,5 R dw 25kg
0,72 €/1kg
17,95 €
Predajca: bauschnell

Plastifikátor betónu 1 l plastifikuje a skvapalňuje Level+38
3,29 €/1l
3,29 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor malty na murivo a omietky 10L Level+32
1,19 €/1l
11,86 €
Predajca: Izosklep

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg
1,04 €/1kg
25,90 €
Predajca: bauschnell

PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Silbergrau
4,79 €/1kg
28,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
0,46 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
3,53 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Sopro No.1 404 Flexkleber schnell 25kg
2,16 €/1kg
53,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
2,40 €/1kg
62,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Carraflex Fliesenkleber Natursteinkleber 5 kg
3,79 €/1kg
18,94 €
Predajca: bauschnell

tubag TZVM Trass-Zement-Vielzweckmörtel 0–4 mm 25 kg
0,80 €/1kg
19,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX X 77 MICROTEC Fliesenkleber 25 kg Sack
2,60 €/1kg
64,90 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Plastifikuje a skvapalňuje
VLASTNOSTI VÝROBKU
- ZLEPŠUJE SPRACOVATEĽNOSŤ
- ZLEPŠUJE ZHUTNENIE BETÓNU
- ZMRŠŤOVANIE BETÓNU
- ZVYŠUJE PEVNOSŤ
- SADANIE A PRASKANIE BETÓNU
- NESPÔSOBUJE KORÓZIU VÝSTUŽNEJ OCELE
VLASTNOSTI
Vysokokvalitná tekutá prímes, ktorá silne plastifikuje betón a spotrebu vsádzkovej vody. Prímes skvapalňuje betónovú zmes, zlepšuje jej spracovateľnosť, uľahčuje čerpanie, podávanie a stierkovanie. Prímes zabezpečuje ideálne rozptýlenie cementu v betóne, čo uľahčuje spojenie cementu a kameniva. Betónová zmes sa stáva homogénnou a náchylnou na zhutňovanie. Prímes nevnáša do betónu vzduch, takže proces tuhnutia nie je ovplyvnený. Použitím prímesi sa zvyšuje pevnosť betónu, sa zmrašťovanie, sadanie a praskanie betónu. Použitie prímesi zvyšuje tesnosť betónu a mrazuvzdornosť. Prímes neobsahuje chloridy, nespôsobuje koróziu výstužnej ocele, môže sa používať so všetkými typmi cementov a s akýmkoľvek kamenivom.APLIKÁCIA
Prímes sa používa na plastifikáciu všetkých druhov bežných a ľahkých betónov, na betónovanie pri znížených vonkajších teplotách, na výrobu železobetónu a nevystuženého betónu, na výrobu železobetónových alebo nevystužených betónových prefabrikátov - aj farebných. Prímes možno použiť na liatie všetkých druhov podláh, na cementové kombinované alebo plávajúce podklady, vystužené alebo nevystužené, na potery pre podlahové vykurovanie, potery na terasách a balkónoch.PRÍPRAVA VÝROBKU
Výrobok je potrebné pred aplikáciou premiešať v nádobe.APLIKÁCIA
Prípravok by sa mal vniesť do zmesi spolu s dávkovanou vodou a dôkladne premiešať. POZOR: Vzhľadom na rôzne druhy cementu a ich obsah v zmesi vykonajte technologickú skúšku pre danú aplikáciu.TECHNICKÉ ÚDAJE
FARBA - tmavohnedá KONZISTENCIA - tekutý pH - 4,0 - 6,0 HUSTOTA [20 °C] - približne 1,10 g/cm3 KVANTITATÍVNE DÁVKOVANIE - 70 ml až 140 ml/25 kg cementu DÁVKOVANIE KVANTITATÍVNOU METÓDOU - od 0,30 % do 0,60 % hmotnosti cementu TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKÁCIE - od +5°C do +25°C NORMA - EN 934-2:2009+A1:2012 trvanlivosť - 12 mesiacov od dátumu výroby Konečný dátum spotreby výrobku nájdete na obaleSKLADOVANIE A PREPRAVA
Výrobok by mal byť chránený pred priamym slnečným žiarením, mimo zdrojov tepla a otvoreného ohňa. Výrobok je citlivý na teploty pod bodom mrazu. Prepravujte a skladujte v originálnych uzavretých obaloch, v suchých podmienkach pri teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce vykonávajte v súlade s technickými podmienkami, pokynmi výrobcu, normami a príslušnými predpismi o bezpečnosti práce. Technické údaje a informácie o použití sú uvedené pre teplotu 25 °C ± 2 °C a relatívnu vlhkosť 55-60 %. V prípade kontaminácie očí ich okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené neodborným alebo nesprávnym používaním výrobku. Pred použitím si prečítajte podrobné podmienky používania výrobku. Kód odpadu: 150102 Plastový obal. UPOZORNENIE: Na recykláciu sú vhodné len úplne vyprázdnené a vyčistené obaly! V prípade akýchkoľvek pochybností sa poraďte s výrobcom.- Hmotnosť
- 4 kg
- Objem
- 4 l
- Model
- RM38
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4251659204134
- Číslo od výrobcu
- RM38_4
- Výrobca
- Hangato GmbH
- Hmotnosť
- 4 kg
- Objem
- 4 l
- Model
- RM38
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4251659204134
- Číslo od výrobcu
- RM38_4
- Výrobca
- Hangato GmbH
Bez signálneho slova
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P302 + P361 + P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Umyte veľkým množstvom vody/…
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Výstražné upozornenia
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Plastifikátor betónu 5 l plastifikuje a skvapalňuje Level+38
1,56 €/1l
7,80 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor betónu 3 l plastifikuje a skvapalňuje Level+38
3,12 €/1l
9,35 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor betónu 2 l plastifikuje a skvapalňuje Level+38
3,24 €/1l
6,47 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor betónu 10 l plastifikuje a skvapalňuje Level+38
1,54 €/1l
15,37 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor betónu 25 l plastifikuje a skvapalňuje Level+38
1,51 €/1l
37,72 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor betónu 20 l plastifikuje a skvapalňuje Level+38
1,52 €/1l
30,47 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor pre poter s podlahovým vykurovaním 15L Level+39
1,53 €/1l
22,99 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor na betón a betónové potery 10L BETON PLASTICIZER FX L+37
1,66 €/1l
16,62 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor na betón a betónové potery 5L BETON PLASTICIZER FX L+37
1,69 €/1l
8,43 €
Predajca: Izosklep

Hydroizolačný plastifikátor na betónové potery a stierky 5L Level+36
1,83 €/1l
9,16 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor pre poter s podlahovým vykurovaním 5L Level+39
1,70 €/1l
8,50 €
Predajca: Izosklep

Uvoľňovací prostriedok 2L Na debnenie Na sadrovú maltu Formovací prostriedok HALBAU M05
5,09 €/1l
10,17 €
Predajca: Izosklep

Dyckerhoff Weisszement CEM I 42,5 R dw 25kg
0,72 €/1kg
17,95 €
Predajca: bauschnell

ATIKA MB 2500 Záhradný drvič nožový drvič Elektrický drvič Drvič | 230V | 2500W
83,30 €
Predajca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Stropná podpera Wiltec 115-290 cm do 30 kg a do 45°, oceľová montážna podpera, jednoručná podpera, rýchloupínacia podpera pre steny, stropy, zárubne
16,99 €
Predajca: WilTec

VEVOR, dieselový parkovací ohrievač, 12-24V, 5-8kW, rýchly ohrev, s diaľkovým ovládaním a modrým LCD spínačom, nízka hlučnosť, funkcia predhrievania, vhodný pre obytné prívesy, nákladné vozidlá, dodávky, lode a prívesy
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 5L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
3,10 €/1l
15,50 €
Predajca: Izosklep

PARKSIDE® 20 V duálna nabíjačka batérií "PDSLG 20 B1", 2 x 4,5 A
69,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Alabaster Modellgips 1x 1,5kg
1,32 €/1kg
3,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Akvárium Aquascaping Kit 5 v 1 Súpravy nástrojov z nehrdzavejúcej ocele pre akváriové rastliny Kliešte Nožnice Špachtle
25,10 €
Predajca: odsellingaaa

Haier HSR3918EWPG Side by Side - nerezový vzhľad XL-Slim Line
1 152,86 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Plastifikátor na betón a betónové potery 2L BETON PLASTICIZER FX L+37
3,50 €/1l
6,99 €
Predajca: Izosklep

ATIKA Mix 130 miešačka betónu miešačka malty miešačka cementu 230V | 600W
279,00 €
Predajca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Intex 28685 Solárny ohrievač pre bazény, 120x120 cm
16,81 €/1m²
24,20 €
Predajca: Sedco

HcaloryHC2-H 5KW-8KW Dieselové parkovacie kúrenie všetko v jednom 5L, automatický štart/stop, režim plateau 2500/5000m, bluetooth/diaľkové ovládanie/LCD, 12V/24V/220-240V
139,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Satisfymall

B.K.Licht BKL1274, Bodové osvetlenie, LED, 3000 K, 450 lm, 230 V, Biela
47,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: BK-Licht

Intex 28684, Elektrický ohrievač, Šedá, IPX5, AC, 230 V, 3,46 kg
103,47 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Kombinácia rýľu a píly na korene – rýľ na korene, rezačka koreňov | Pílové zuby efektívne prenikajú do pôdy a odrezávajú korene | V-tvarovaná špička pre ľahké vniknutie do pôdy | Úsporná a ergonomická
37,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Fränkische Kabuflex 50m R plus 50 káblové vedenie 50mm vlnité vedenie
4,94 €/1m
246,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%20% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
20%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 20 kg
Hodnotenie z 24. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 20 kg
Hodnotenie z 25. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 20 kg
Hodnotenie z 29. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 2 kg
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 4 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rosfix MultiSpray PRMS3.7 – Elektrický Striekací Stroj na Omietku, Maltu, Farbu | 3,7 kW, 80 l Nádrž, 35 l/min | Tesnenie, Ochrana Proti Korózii
4 043,50 €
Predajca: ROSFIX
50,54 €/1kg

24x BauderTEC KSA DUO Bitumenbahn - 180m² 16060000
1 609,95 €
Predajca: bauschnell
2,44 €/1kg

POSH asfalt za studena 1000 kg asfaltovej zmesi 0-8 mm na palete
899,98 €
Predajca: Posh
0,90 €/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
274,98 €
-24,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,99 €
Predajca: Posh
1,00 €/1kg

Botament RD 1 Universal Multifunktionale Reaktivabdichtung 30kg
229,95 €
Predajca: bauschnell
7,67 €/1kg

ATLAS WODER DUO A+B Dvojzložková hydroizolácia 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)
112,00 €
Predajca: MasterBau
3,50 €/1kg

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
179,90 €
Predajca: bauschnell
7,50 €/1kg

Lis na maltu KOTARBAU® so 4 tryskami na plnenie cementovou maltou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,59 €
Predajca: KOTARBAU
47,82 €/1kg

3M ESPE Cavit™ W dočasná zubná výplň / zubný cement (biely) (10 x 7g tuba)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
63,45 €
Predajca: Jasado

FESTFLOOR LIFE FINO 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
92,99 €
Predajca: SuperMerchant
92,99 €/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,95 €
Predajca: bauschnell
7,00 €/1kg

FESTWALL 21,5 kg – mikrocement na steny
91,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,92 €/1kg

FESTFLOOR LIFE 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,99 €/1kg

0,60 l | Murexin 2K SI60 liata živica
53,00 €
Predajca: MasterBau
88,33 €/1l

Forma Na Dlažbu Kamenná Cesta Betónová Mačacia Hlava 45 X 45 Cm
15,99 €
Predajca: HomeMarkt24
12,30 €/1kg

SOPRO DFX Design 17 strieborno-sivá epoxidová malta 3 kg 1203
69,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,33 €/1kg

Remmers Schnellreparaturmörtel Betofix RM 25kg
160,95 €
-50,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,90 €
Predajca: bauschnell
4,44 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 23 Lichtgrau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 16 Silbergau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

Chladný asfalt 25 kg, na opravu výtlakov a trhlín, pripravený na použitie, zrniteľnosť 0-8 mm, značka GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,80 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Predajca: Posh
1,00 €/1kg