5,0



Na základe 23 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
129,00 €
1 290,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov748,70 €/1l
74,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Vetiver1 960,00 €/1l
98,00 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka1 860,40 €/1l
93,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana K, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej645,80 €/1l
96,87 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 115,00 €/1l
55,75 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 534,33 €/1l
46,03 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One 2, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 977,60 €/1l
98,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana Dolce Peony, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
696,27 €/1l
52,22 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, The fragrance opens with luminous accents of golden neroli essence, fused with fresh cypress and..., A heart of musky cashmeran grounds the neroli with its woody, spicy vibrations, tinged with..., The scent then unfolds to an addictive, intoxicating base, as the lightness of neroli withdraws to...
1 119,80 €/1l
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
761,50 €/1l
76,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
559,70 €/1l
55,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One 2, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 590,00 €/1l
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 506,33 €/1l
45,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray
1 333,00 €/1l
66,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce Gabbana - The Only One EDP Intense 30ml
1 772,67 €/1l
53,18 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 990,00 €/1l
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana The Only One Edp 100ml
859,10 €/1l
85,91 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom The Only One Dolce & Gabbana EDP (100 ml ) a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Dolce & Gabbana!
- Objem: 100 ml
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
The Only One Eau de Parfum Intense je orientálna kvetinová vôňa pre ženy. Vrchné tóny tejto vône sú talianska mandarínka, zelené jablko a neroli. Srdcové tóny sú kvet pomarančovníka, jazmín a kokos. Základné tóny tvoria vanilka, céder a kašmírové drevo. Použitie: Vôňa sa skladá z troch častí: Pri striekaní držte fľaštičku parfumu vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Nastriekajte za uši, na zápästie alebo na krk. Stačí niekoľko streknutí. Buďte opatrní pri striekaní na oblečenie, pretože to môže spôsobiť škvrny.
Parfumovaná voda Dolce & Gabbana The Only One Intense 100 ml je zvodná a intenzívne žiarivá vôňa pre ženy v intenzívnej verzii obľúbenej vône The Only One. Zmyselná, elegantná a s istou dávkou sexepílu poteší sladkými kvetinovými akcentmi. Hypnotizujúca vôňa sa otvára vrchnými tónmi mandarínky a neroli, potom sa stretne so srdcom kvetinového jazmínu a jemnými tónmi pomarančových kvetov. V základe sa miešajú hrejivé akordy kašmírového dreva a krémovej vanilky.
Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray
Dolce & Gabbana The Only One - intenzívna parfumovaná voda v spreji 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- sladké
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3423478966352
- Číslo od výrobcu
- 89663500000
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- sladké
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3423478966352
- Číslo od výrobcu
- 89663500000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
559,70 €/1l
55,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 115,00 €/1l
55,75 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 230,60 €/1l
61,53 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One 2, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 977,60 €/1l
98,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana The Only One 2, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 590,00 €/1l
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super skvelý parfum
Parfém The Only One Intense mám veľmi rada, bohužiaľ už nie je všade dostupný, preto som bola mimoriadne rada, že som si ho mohla objednať tak lacno.
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné.
Nadmieru spokojný. Ďakujem vám
Hodnotenie z 28. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé dodanie
Veľmi rýchle dodanie, výrobok podľa popisu.Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 24. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko skvelé
Rýchle dodanie, skvelá vôňa, skvelá cena!!!
Hodnotenie z 3. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Veľmi rozumná cena a rýchle dodanie. Všetko hore.
Hodnotenie z 28. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nákup parfumu
Skvelý parfum za veľmi dobrú cenu
Hodnotenie z 10. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, veľmi pekná vôňa.
Všetko fungovalo skvele. Ďakujeme.
Hodnotenie z 28. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Veľmi dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l