5,0



Na základe 2 hodnotení
Aveda 18084998045, 250 ml, Šampón, Prírodný, Unisex, Jemné vlasy, Všetky farby
18,45 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,89 €-3%
71,56 € / 1l
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aliver rozmarínový posilňujúci šampón na vlasy - 300 ml46,33 €/1l
13,90 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
Aveda 18084997451, 1000 ml, Šampón, Ženy, Všetky farby, Zmäkčovadlo, Lesk, Fľaša60,60 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aliver batanový šampón na posilnenie rastu vlasov - 300 ml43,33 €/1l
13,00 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
KERASILK 4021609850014, 250 ml, Šampón, Ženy, Jemné vlasy, Všetky farby, Zväčšenie objemu, Hydratácia117,96 €/1l
29,49 €
Predajca: PerfumTraders

Ošetrujúci šampón Aveda Shampure
35,96 €/1l
45,25 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,96 €
Predajca: Denpoli-Venda

Aveda 18084014325, 250 ml, Šampón, Ženy, Suché vlasy, Všetky farby, Čistenie, Hydratácia, Hydratačný
109,08 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda 18084998151, 1000 ml, Šampón, Prírodný, Ženy, Jemné vlasy, Silné vlasy, Všetky farby
57,95 €/1l
57,95 €
Predajca: Friseurtotal

Aveda 18084014318, 50 ml, Šampón, Prírodný, Ženy, Suché vlasy, Všetky farby
278,60 €/1l
13,93 €
Predajca: PerfumTraders

KERASILK 4021609850298, 250 ml, Šampón, Ženy, Riedke vlasy, Všetky farby, Tekuté
66,64 €/1l
16,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Farfalla HCSHVV, 200 ml, Šampón, Prírodný, Jemné vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Revitalizačný, Posilnenie, Zväčšenie objemu
89,15 €/1l
17,83 €
Predajca: taleoo

Aveda 18084019498, 1000 ml, Šampón, Prírodný, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby
115,01 €/1l
115,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

RAUSCH 17253, 100 ml, Šampón, Prírodný, Unisex, Normálne vlasy, Všetky farby
142,00 €/1l
14,20 €
Predajca: AbisZ-Markt

Prírodný šampón na mastné vlasy 200 ml
65,70 €/1l
13,14 €
Predajca: VISO

Garnier, Posilňujúci šampón pre jemné a lámanlivé vlasy, 300 ml
31,87 €/1l
9,56 €
Predajca: TR8

Weleda 005095X1, 250 ml, Šampón, Neprofesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby
12,12 €
Predajca: PerfumTraders

Weleda 006965CH, 50 g, Tuhý šampón, Prírodný, Ženy, Vysušené vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby
62,00 €/1l
6,20 €
Predajca: taleoo

LADOR - Triplex3 Prírodný šampón, 530 ml
38,51 €/1l
20,41 €
Predajca: Tersorte

Aveda 18084059722, 200 ml, Šampón, Ženy, Jemné vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Výživný
132,85 €/1l
26,57 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Všetky farby
92,44 €/1l
23,11 €
Predajca: PerfumTraders

Prírodný šampón Lador TripleX3
54,60 €/1l
8,19 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlasitosť:
- 250 ml
- Typ produktu:
- Šampón
- Model:
- Prírodný
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Jemné vlasy
- Vhodné pre farbu vlasov:
- Všetky farby
- Efekt šampónu:
- Výživný
- Druh produktu:
- Tekuté
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Vôňa:
- Levanduľa, Ylang-ylang, Kvetina
- Neobsahuje:
- Silikón
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
Aveda Shampure Nurturing Shampoo Calming Aroma AR5K SPOJENÉ ŠTÁTY, balenie 1 x 250 ml
Kúzlo prírody pre vaše vlasy! Šampón Aveda Shampure 250ml je jemne upokojujúci a posilňujúci recept, ktorý ponúka vyživujúcu starostlivosť pre vaše vlasy. S účinnej kombináciou prírodných zložiek chráni vaše vlasy a dodáva im zdravý lesk.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Šampóny z kolekcie Aveda Shampure boli vytvorené pre všetky typy vlasov špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 250 ml.
Vyživujúci šampón Aveda Shampure jemne čistí vlasy a poskytuje im dlhotrvajúcu starostlivosť. Jeho zložky sú z 96 % prírodného pôvodu. Je obohatený o vysokokvalitný olej Klambe a vzácne kvetinové a rastlinné esencie, ako je ylang ylang a levanduľa, a má príjemnú, upokojujúcu vôňu. Jeho účinné zložky poskytujú vlasom dostatočnú vlhkosť a zásobujú ich dôležitými živinami. Podporujú regeneráciu vlasov a uľahčujú ich rozčesávanie Jemný šampón pre zdravé a hebké vlasy Shampure Nourishing Shampoo od Avedy vlasy jemne rozmaznáva a čistí. Hydratuje, vyživuje a regeneruje vlasy. Je vhodný pre všetky typy vlasov. Neobsahuje silikón ani testovanie na zvieratách. Jeho rastlinné zložky pochádzajú z kontrolovaného ho pestovania. Šampón jemne vmasírujte do vlhkých vlasov. Dôkladne opláchnite a potom naneste vyživujúci kondicionér Shampure. Po použití sa vlasy ľahšie rozčesávajú a upravujú, sú veľmi jemné a hladké.
Upokojujúca vôňa Aveda Shampure Výživný šampón
Aveda Shampure Ošetrujúci šampón 250ml
- Model
- Shampure™
- Hmotnosť
- 0.4 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Šampón Aveda Shampure obsahuje vyváženú kombináciu prírodných zložiek, ktoré jemne upokojujú a posilňujú vaše vlasy. Medzi tieto zložky patria extrakty z levandule, ylang-ylang, bergamotu, mandarínky, levanduľového oleja, oleja z vetiveru a mnoho ďalších. Tento šampón sa stará o vaše vlasy prirodzeným spôsobom a poskytuje im potrebnú starostlivosť a ochranu.
- Výrobca
- Aveda
- EAN kód
- 001808499804501808499804518084998045
- Číslo od výrobcu
- AR5K010000
- Model
- Shampure™
- Hmotnosť
- 0.4 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Šampón Aveda Shampure obsahuje vyváženú kombináciu prírodných zložiek, ktoré jemne upokojujú a posilňujú vaše vlasy. Medzi tieto zložky patria extrakty z levandule, ylang-ylang, bergamotu, mandarínky, levanduľového oleja, oleja z vetiveru a mnoho ďalších. Tento šampón sa stará o vaše vlasy prirodzeným spôsobom a poskytuje im potrebnú starostlivosť a ochranu.
- Výrobca
- Aveda
- EAN kód
- 001808499804501808499804518084998045
- Číslo od výrobcu
- AR5K010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Aveda 18084998083, Ženy, Jemné vlasy, Všetky farby, Výživný, Lesk, Hydratačný, 250 ml, Fľaša
71,00 €/1l
17,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Aveda 18084998052, 1000 ml, Šampón, Ženy, Jemné vlasy, Všetky farby, Výživný
57,45 €/1l
57,45 €
Predajca: Friseurtotal

Aveda 18084998151, 1000 ml, Šampón, Prírodný, Ženy, Jemné vlasy, Silné vlasy, Všetky farby
57,95 €/1l
57,95 €
Predajca: Friseurtotal

Ošetrujúci šampón Aveda Shampure
35,96 €/1l
45,25 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,96 €
Predajca: Denpoli-Venda

Aveda 18084014424, 250 ml, Šampón, Prírodný, Ženy, Suché vlasy, Silné vlasy, Všetky farby
128,84 €/1l
32,21 €
Predajca: PerfumTraders

Šampón Aveda Rozmarín Mäta 250ml - Čistiace šampón na vlasy s extraktom mäty a rozmarínu, dodáva ľahkosť a sviežosť. Pre zdravé a žiariace vlasy.
71,56 €/1l
18,45 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,89 €
Predajca: MANADA

Aveda Invati Advanced Lehký kúpací šampón na vlasy, 200ml
162,60 €/1l
32,52 €
Predajca: Glamperfeu

Aveda 18084019481, 200 ml, Šampón, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Oprava, Čistenie
143,15 €/1l
28,63 €
Predajca: MANADA

Aveda damage control brilliant, Lak na vlasy, Ženy, Blonďavé vlasy, Lámavé vlasy, Kombinácia vlasov, Kučeravé vlasy, Poškodené vlasy, Suché..., 250 ml, Fixačný, Aqueous (Water, Aqua Purificata, Purified) Extracts: Aloe Barbadensis Leaf, Anthemis Nobilis...
109,80 €/1l
27,45 €
Predajca: Friseurtotal

Real Techniques Everyday Essentials Set, Súprava štetcov na mejkap, rôzne, rôzne, Syntetický, Čierna, Oranžová, Ruže, Biela, Ženy
19,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Aveda 18084019306, 150 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Zmäkčovadlo, Lesk, Liečba, Ylang-ylang, Ruže, Majorán
251,87 €/1l
37,78 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda 18084811078, 250 ml, Šampón, Prírodný, Ženy, Všetky farby, Lesk, Čistenie, Zmäkčovadlo
97,80 €/1l
24,45 €
Predajca: Friseurtotal

Aveda 18084014370, Unisex, Suché vlasy, Všetky farby, Hydratačné, Hydratačný, 250 ml, Rúra
129,28 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda Damage Remedy Restructuring Shampoo, 250 ml, Šampón, Ženy, Poškodené vlasy, Oprava, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Fľaša
153,52 €/1l
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda 18084854006, 250 ml, 2 v 1 vlasy & telo, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Hydratačný
113,12 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Hask Curl Care Detangling COnditioner 355ml
43,49 €/1l
15,44 €
Predajca: somnia24

Set Duo, Real Techniques, Miracle Powder, Makeup Sponge, 2 pcs
12,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Crabtree & Evelyn, Gardeners, Ultra-Moisturising, Hand Cream, 25 g
331,20 €/1l
8,28 €
Predajca: NutraBestBG

Clinique For Men Aloe holiaci gél, 125ml
193,92 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda Damage Remedy Restructuring Conditioner, Ženy, Poškodené vlasy, Rozčesávanie, Oprava, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 200 ml, Rúra, Quinoa
216,85 €/1l
43,37 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder DayWear, Ženy, 50 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Deň a noc, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce
929,20 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Double Up umelé riasy Duralash Knot-Free Double Flares pre ženy 56 - Long Black - Ardell
17,72 €
Predajca: Zeitburg

OGX Coconut Miracle Oil Posilňujúci šampón na poškodené vlasy s kokosovým olejom
25,90 €/1l
9,97 €
Predajca: Tersorte

Real Techniques Rozjasňujúci štetec na korektor Štetec na korektor
11,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Organix Quenching + Coconut Curls Hydratačný kondicionér pre kučeravé vlasy, 385 ml
33,25 €/1l
12,80 €
Predajca: somnia24

Aveda 18084927946, Ženy, Poškodené vlasy, Všetky farby, Oprava, Ochrana, Vyhladenie, Výživný, 100 ml, Rúra
434,30 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Sunstar Gum Paroex 0,12%, 300 ml
23,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Clinique Dramatically Different Shaping Lip Colour, Fialová, A Different Grape, 1 farba/farieb, Hydratačné, Vyhladenie, Ženy, Krémová
9 763,33 €/1kg
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 45 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool,...
875,33 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojný
Objem 1 l
Vynikajúci šampón, ktorý používam už dlho. Skvelá cena.
Hodnotenie z 8. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,25 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l