Hmotnosť:

8000 g
  • 8000 g
  • 15000 g
    Zobraziť dostupné možnosti

Objem:

8 l
  • 8 l
  • 15 l
    Zobraziť dostupné možnosti

BRIT Premium by Nature Small Chicken - suchá krmiva pre psov - 8 kg

30,99 €

3,87 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

st 30. septembra – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Granule pre psov a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Josera 15kg JosiDog Lamb Basic
Josera 15kg JosiDog Lamb Basic
5,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
78,19 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg
ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg
9,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
125,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre ROYAL CANIN Dog Neutered Adult Large VHN - suché krmivo pre psov - 13 kg
ROYAL CANIN Dog Neutered Adult Large VHN - suché krmivo pre psov - 13 kg
6,23 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
80,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Dolina Noteci Premium suché krmivo pre psy, 9 kg
Dolina Noteci Premium suché krmivo pre psy, 9 kg
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Brit Premium by Nature Adult M, Dospelý, Stredné (11 - 25 kg), Jablko, Kuracie mäso, kukurica, 15 kg
Brit Premium by Nature Adult M, Dospelý, Stredné (11 - 25 kg), Jablko, Kuracie mäso, kukurica, 15 kg
3,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Granule pre psov Brit Premium by Nature Adult M 3 kg
Granule pre psov Brit Premium by Nature Adult M 3 kg
5,27 €/1kg
15,80 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Brit Premium by Nature Junior L, Šteňa, Veľké (26 až 44 kg), Kuracie mäso, 15 kg
Brit Premium by Nature Junior L, Šteňa, Veľké (26 až 44 kg), Kuracie mäso, 15 kg
3,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
57,63 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb s ryžou - suché krmivo pre psov - 3 kg
BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb s ryžou - suché krmivo pre psov - 3 kg
4,96 €/1kg
14,88 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Granule pre psov Brit Premium by Nature Junior S 3 kg
Granule pre psov Brit Premium by Nature Junior S 3 kg
6,15 €/1l
18,46 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Granule pre psov Brit Premium by Nature Junior L 3 kg
Granule pre psov Brit Premium by Nature Junior L 3 kg
5,51 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,54 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - suché krmivo pre psov - 3 kg
BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - suché krmivo pre psov - 3 kg
23,33 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre DOLINA NOTECI Premium Beef - suché krmivo pre psov - 3 kg
DOLINA NOTECI Premium Beef - suché krmivo pre psov - 3 kg
6,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,97 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Granule pre psov Brit Fresh Chicken Adult 2,5 kg
Granule pre psov Brit Fresh Chicken Adult 2,5 kg
7,12 €/1l
17,80 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - suché krmivo pre psov - 3 kg
ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - suché krmivo pre psov - 3 kg
17,00 €/1kg
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Acana Dog Puppy Small Breed 6kg
Acana Dog Puppy Small Breed 6kg
8,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
53,67 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Acana Dog Adult Small Breed 2 kg
Acana Dog Adult Small Breed 2 kg
10,41 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
26,02 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Suché krmivo pre psov CALIBRA DOG PREMIUM Adult 12 kg
Suché krmivo pre psov CALIBRA DOG PREMIUM Adult 12 kg
2,86 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Dolina Noteci Premium morčacie suché krmivo pre psov 9 kg vrece
Dolina Noteci Premium morčacie suché krmivo pre psov 9 kg vrece
7,51 €/1kg
67,58 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre ORIJEN Large Breed Adult - suchá strava pre psov - 11,4 kg
ORIJEN Large Breed Adult - suchá strava pre psov - 11,4 kg
11,49 €/1kg
132,15 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - suché krmivo pre psov - 3 kg
BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - suché krmivo pre psov - 3 kg
7,57 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,71 €
Predajca: VISO

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Kompletné prémiové krmivo s kuracím mäsom pre dospelé psy malých plemien. Kompletné krmivo pre dospelých psov malých plemien do 10 kg. Vlastnosti krmiva: - Zdravá koža a lesklá srsť - Podporuje imunitu a kondíciu - Antistresový faktor na podporu srdcovej činnosti Návod na kŕmenie: pozri tabuľku na obale. Zloženie: Složenie: 50% kuracieho mäsa (dehydrované 30%, vykostené 20%), ovos, pšenica, kurací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov), kukurica, sušené jablká, 2% lososového oleja, hydrolyzovaná kuracia pečeň, pivovarské kvasnice, kolagén, schránky kôrovcov (zdroj glukosamínu, 210 mg/kg), chrupavky (zdroj chondroitínu, 150 mg/kg), byliny a ovocie (klinček, citrusy, rozmarín, kurkuma, 120 mg/kg), manánové oligosacharidy (120 mg/kg), fruktooligosacharidy (90 mg/kg), juka moháve (90 mg/kg), sušený harmanček (80 mg/kg), mušľa zelenoústa (zdroj glykozaminoglykánov, 50 mg/kg), sušené čučoriedky (50 mg/kg). Kvalitatívne vlastnosti: hrubé bielkoviny 28 %, vlhkosť 10 %, hrubé oleje a tuky 16 %, hrubý popol 7,2 %, hrubá vláknina 2,5 %, vápnik 1,5 %, fosfor 1,1 %, omega-3 mastné kyseliny 0,2 %, omega-6 mastné kyseliny 1,85 %, vitamín A 15 000 IU/kg, vitamín D3 1 000 IU/kg./ kg, vitamín E (αlfatokoferol) 400 mg/kg, biotín 0,5 mg/kg, cholínchlorid 500 mg/kg, chelát zinku a hydrát aminokyselín 70 mg/kg, chelát železa a hydrát aminokyselín 60 mg/kg, chelát mangánu a hydrát aminokyselín 30 mg/kg, jodid draselný 0,5 mg/kg, chelát medi a hydrát aminokyselín 12 mg/kg, organická forma selénu produkovaná Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 0,2 mg/kg.

  • Veľkosť: 8 kg
  • Hmotnosť: 8.0000
  • Dodávateľ: Placek
  • Veľkosť balenia: Bigbox


Brit Premium By Nature Adult S Small 8kgBrit 0 Premium By Nature Adult S


Kompletná receptúra s kuracím mäsom pre dospelé psy malých plemien (1 - 10 kg)





Zloženie kuracie mäso 50 % (dehydrované 30 %, vykostené 20 %), ovos, pšenica, kurací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov), kukurica, sušené jablká, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuracia pečeň, pivovarské kvasnice, kolagén, kôrovce (zdroj glukozamínu, 210 mg/kg), chrupavky (zdroj chondroitínu, 150 mg / kg), byliny a ovocie (klinček, citrusy, rozmarín, kurkuma, 120 mg / kg), manán-oligosacharidy (120 mg / kg), fruktooligosacharidy (90 mg / kg), mojavská juka (90 mg / kg), sušený harmanček (80 mg / kg), mušle zelenoúste (zdroj glykozaminoglykánov, 50 mg / kg), sušené čučoriedky ( 50 mg / kg).









Analytické zložky: hrubé bielkoviny 28,0 %, obsah tuku 16,0 %, vlhkosť 10,0 %, hrubý popol 7,2 %, hrubá vláknina 2,5 %, vápnik 1,5 %, fosfor 1,1 %, omega 3 0,2 %, omega 6 1,85 %Prídavnélátky:

vitamín A (3a672a) 15 000 IU, vitamín D3 (E671) 1 000 IU, vitamín E (α-tokoferol) (3a700) 400 mg, biotín (3a880) 0,5 mg, cholínchlorid (3a890) 500 mg, chelát zinku hydrát aminokyselín (3b606) 70 mg, chelát železa hydrát aminokyselín (E1) 60 mg, chelát mangánu hydrátu aminokyselín (E5) 30 mg, jodid draselný (3b201) 0,5 mg, chelát medi hydrátu aminokyselín (E4) 12 mg, organická forma selénu produkovaná Saccaromyces cerevisiae CNCM I-3060 (selénom deaktivované kvasinky) (3b8.




10) 0,2 mg, obsahuje antioxidanty schválené EÚ: výťažky z tokoferolu z rastlinného oleja (1b306), askorbylpalmitát (1b304) a výťažok z rozmarínuDávkovanie:

Hmotnosť psaDenná dávka
1 kg30 g
2 kg40 g
4 kg55 g
5 kg70 g


Granule pre psov Brit Premium by Nature Adult S 8 kg

Granule pre psy - pre malé plemená v dospelom veku s normálnou aktivitou, príchuť kuracie, hmotnosť balenia 8 kg, suché, hrubý proteín 28 %, tuk (kurací) 16 %, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia obsahuje juku - 71,13 Kč/1 kg
Hmotnosť
8000 g
Objem
8 l
Obsah vlhkosti
Nie sú k dispozícii žiadne údaje
Typ krmiva
Kompletné krmivo
Prídavné látky
50% kuracieho mäsa (dehydrované 30%, vykostené 20%), ovos, pšenica, kurací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov), kukurica, sušené jablká, 2% lososového oleja, hydrolyzovaná kuracia pečeň, pivovarské kvasnice, kolagén, schránky kôrovcov (zdroj glukozamínu, 210 mg/kg), chrupavky (zdroj chondroitínu, 150 mg/kg), byliny a ovocie (klinček, citrusy, rozmarín, kurkuma, 120 mg/kg), manánové oligosacharidy (120 mg/kg), fruktooligosacharidy (90 mg/kg), juka moháve (90 mg/kg), sušený harmanček (80 mg/kg), mušľa zelen
Počet kusov
1
EAN kód
8595602526307
Číslo od výrobcu
GSHB_action_8595602526307
Výrobca
Registračné číslo
1234

Hmotnosť
8000 g
Objem
8 l
Obsah vlhkosti
Nie sú k dispozícii žiadne údaje
Typ krmiva
Kompletné krmivo
Prídavné látky
50% kuracieho mäsa (dehydrované 30%, vykostené 20%), ovos, pšenica, kurací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov), kukurica, sušené jablká, 2% lososového oleja, hydrolyzovaná kuracia pečeň, pivovarské kvasnice, kolagén, schránky kôrovcov (zdroj glukozamínu, 210 mg/kg), chrupavky (zdroj chondroitínu, 150 mg/kg), byliny a ovocie (klinček, citrusy, rozmarín, kurkuma, 120 mg/kg), manánové oligosacharidy (120 mg/kg), fruktooligosacharidy (90 mg/kg), juka moháve (90 mg/kg), sušený harmanček (80 mg/kg), mušľa zelen
Počet kusov
1
EAN kód
8595602526307
Číslo od výrobcu
GSHB_action_8595602526307
Výrobca
Registračné číslo
1234
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Brit Premium by Nature Adult M, Dospelý, Stredné (11 - 25 kg), Jablko, Kuracie mäso, kukurica, 15 kg
Brit Premium by Nature Adult M, Dospelý, Stredné (11 - 25 kg), Jablko, Kuracie mäso, kukurica, 15 kg
3,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Suché krmivo pre mačky Josera JosiCat Tasty Beef 650 g
Suché krmivo pre mačky Josera JosiCat Tasty Beef 650 g
61,38 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Hubert 15 kg
Hubert 15 kg
2,62 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
39,31 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
76,98 €/1kg
76,98 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Josera JosiDog 15 kg dospelá hydina
Josera JosiDog 15 kg dospelá hydina
3,07 €/1kg
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Granule pre psov Brit Premium by Nature Adult M 3 kg
Granule pre psov Brit Premium by Nature Adult M 3 kg
5,27 €/1kg
15,80 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Royal Canin 172880, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Malé (5-10 kilogramov), Extra malý (<4 kg), Kuracie mäso, 8 kg
Royal Canin 172880, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Malé (5-10 kilogramov), Extra malý (<4 kg), Kuracie mäso, 8 kg
10,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
81,91 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospelý, Hydina, 3 kg
Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospelý, Hydina, 3 kg
9,66 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Josera 200080, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu
Josera 200080, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu
5,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
73,77 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Granule pre mačky Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Urinary Health 2 kg
Granule pre mačky Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Urinary Health 2 kg
9,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,73 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Stredné (11 - 25 kg), Hydina, ryža, 15 kg
Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Stredné (11 - 25 kg), Hydina, ryža, 15 kg
7,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
111,07 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Josera 400g Marinesse CAT
Josera 400g Marinesse CAT
18,52 €/1kg
22,59 €
-67%
7,41 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Sanabelle Adult Forelle - 10 kg
Sanabelle Adult Forelle - 10 kg
10,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
108,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Brit Premium by Nature Junior L, Šteňa, Veľké (26 až 44 kg), Kuracie mäso, 15 kg
Brit Premium by Nature Junior L, Šteňa, Veľké (26 až 44 kg), Kuracie mäso, 15 kg
3,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
57,63 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
2,67 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 13
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Myslím si Josera Medi/Maxi Adult Kuracie mäso Zemiaky 12,5 kg
Myslím si Josera Medi/Maxi Adult Kuracie mäso Zemiaky 12,5 kg
7,01 €/1kg
88,38 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger
Obrázok produktu pre Bosch 5219003, Dospelý, Jahňacie, ryža, 3 kg, Bez gluténu
Bosch 5219003, Dospelý, Jahňacie, ryža, 3 kg, Bez gluténu
10,92 €/1kg
32,75 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Josera Kids, Šteňa, Akékoľvek plemeno, Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Kuracie mäso, ryža, 12,5 kg, Bez gluténu
Josera Kids, Šteňa, Akékoľvek plemeno, Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Kuracie mäso, ryža, 12,5 kg, Bez gluténu
4,40 €/1kg
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Royal Canin Kitten, Mačiatko, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
Royal Canin Kitten, Mačiatko, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
10,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
106,05 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Brit 8595602558926, Senior, Zemiakov, Losos, 12 kg
Brit 8595602558926, Senior, Zemiakov, Losos, 12 kg
6,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade
Obrázok produktu pre Myslím si Josera Adult Jahňa ryža 12,5 Kg
Myslím si Josera Adult Jahňa ryža 12,5 Kg
6,31 €/1kg
78,86 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
6,91 €/1kg
18,67 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Josera 9360, Dospelý, Hydina, Sladký zemiak, 400 g, Bez obilnín
Josera 9360, Dospelý, Hydina, Sladký zemiak, 400 g, Bez obilnín
15,75 €/1kg
22,29 €
-71%
6,30 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Josera Balance, Senior, Akékoľvek plemeno, 12,5 kg
Josera Balance, Senior, Akékoľvek plemeno, 12,5 kg
11,12 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 10
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Royal Canin Medium Puppy, Šteňa, Kukurica, Hydina, 4 kg
Royal Canin Medium Puppy, Šteňa, Kukurica, Hydina, 4 kg
8,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Royal Canin Fit 32, Dospelý, 4 kg, Obsahuje antioxidanty
Royal Canin Fit 32, Dospelý, 4 kg, Obsahuje antioxidanty
14,19 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
56,75 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Brit 8595602558957, Šteňa, Jahňacie, ryža, 12 kg
Brit 8595602558957, Šteňa, Jahňacie, ryža, 12 kg
5,33 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Bosch 5208003, Dospelý, Jahňacie, ryža, 3 kg
Bosch 5208003, Dospelý, Jahňacie, ryža, 3 kg
6,52 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
19,55 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Josera Hypoallergenic 900 g
Josera Hypoallergenic 900 g
8,83 €/1kg
22,95 €
-65%
7,95 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre bosch Tiernahrung PLUS Adult Forelle & Kartoffel 2.5kg, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zemiakov, Pstruh, 2,5 kg
bosch Tiernahrung PLUS Adult Forelle & Kartoffel 2.5kg, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zemiakov, Pstruh, 2,5 kg
18,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
46,79 €
Predajca: e-zooo_com

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Overený nákup
Hmotnosť 15 kgPočet kusov 1Objem 15 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
92,33 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre MAC's Dog 12 kg DOG Mono – Králičie mäso a zemiaky
MAC's Dog 12 kg DOG Mono – Králičie mäso a zemiaky
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
136,68 €
Predajca: e-zooo_com
11,39 €/1kg
Obrázok produktu pre Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg
Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
113,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Suché krmivo pre psov WOLFSBLUT Wide Plain Puppy 12,5 kg
Suché krmivo pre psov WOLFSBLUT Wide Plain Puppy 12,5 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg
Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
132,42 €
Predajca: e-zooo_com
11,51 €/1kg
Obrázok produktu pre WOLFSBLUT Široké granule pre dospelé kone/sladké zemiaky 12,5 kg
WOLFSBLUT Široké granule pre dospelé kone/sladké zemiaky 12,5 kg
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Natures Protection Superior care white dog GF junior white fish small&mini 10 kg
Natures Protection Superior care white dog GF junior white fish small&mini 10 kg
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,20 €/1l
Obrázok produktu pre Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
107,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,64 €/1kg
Obrázok produktu pre ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg
ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
125,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Eukanuba 8710255172149, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 12 kg
69,41 €
Predajca: superbrandshop
5,78 €/1kg
Obrázok produktu pre Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12kg
Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12kg
69,09 €
Predajca: superbrandshop
5,76 €/1l
Obrázok produktu pre Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kačka, Sladký zemiak, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kačka, Sladký zemiak, 12 kg
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Happy Dog suché krmivo fit & vital Light 12kg
Happy Dog suché krmivo fit & vital Light 12kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
105,03 €
Predajca: e-zooo_com
8,75 €/1kg
Obrázok produktu pre Fish4Dogs Superior Senior s lososom 12 kg
Fish4Dogs Superior Senior s lososom 12 kg
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
7 199,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Natures Protection Superior care white dog adult lamb small&mini 10 kg
Natures Protection Superior care white dog adult lamb small&mini 10 kg
88,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,90 €/1l
Obrázok produktu pre Christopherus Getreidefrei Forelle & Insekt - 12 kg
Christopherus Getreidefrei Forelle & Insekt - 12 kg
77,81 €
Predajca: e-zooo_com
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Pokusa Premium Selection jahňacie s kačicou 12 kg
Pokusa Premium Selection jahňacie s kačicou 12 kg
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
7,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Christopherus Hirsch & Kartoffel - 12 kg
Christopherus Hirsch & Kartoffel - 12 kg
77,87 €
Predajca: e-zooo_com
6,49 €/1kg
Obrázok produktu pre Royal Canin Anallergenic 8 kg pre dospelé
Royal Canin Anallergenic 8 kg pre dospelé
96,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
12,12 €/1kg
Obrázok produktu pre TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
76,98 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
76,98 €/1kg