5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,95 €
Predajca: bauschnell
KNAUF SM300 Klebe- u. Armiermörtel 25kg 1,0mm Haftzusatz
0,84 €/1kg
20,90 €
Predajca: bauschnell
PCI Flexmörtel S1 20kg
1,99 €/1kg
44,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-11%
39,90 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Botament RD 2Reaktívna hydroizolácia
Botament RD2 – Efektívna 2K reakčná hydroizolácia pre profesionálov
Botament RD2 je ideálne riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú vysoko výkonnú a zároveň užívateľsky príjemnú hydroizoláciu. Ako dvojzložková, bezbitúmenová hydroizolácia spája najmodernejšiu technológiu s jednoduchou aplikáciou – ideálna pre suterény, základy, balkóny a ďalšie.
Vďaka svojim rýchlo tuhnúcym vlastnostiam, RD2 výrazne skracuje čakacie lehoty na stavenisku a umožňuje rýchly postup prác – aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Táto flexibilná hydroizolácia sa optimálne prispôsobuje rôznym povrchom a ponúka spoľahlivú a trvalú ochranu, dokonca aj pri prítomnosti trhlín.
Botament RD2 je bez rozpúšťadiel, s nízkou emisnou úrovňou a spĺňa všetky aktuálne normy a požiadavky na hydroizoláciu. Jej vysoká mechanická odolnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom ju robia ideálnym produktom pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Obzvlášť výhodná je jej ľahká aplikácia, ktorá šetrí čas a námahu – či už pomocou váľky alebo špachtle.
Využite modernú, bezbitúmenovú hydroizoláciu, ktorá nielenže presvedčí svojou ekologickosťou, ale aj ponúka najvyššiu úroveň výkonu. S Botament RD2 sa rozhodujete pre bezpečnosť, efektivitu a udržateľnosť – už od prvej aplikácie.
Rýchla hydroizolácia
Európske technické posúdenie (ETA-18/0326)
Nevyžaduje základný náter
Vysoko flexibilná a premostí trhliny
Skladovateľná do -5 °C
Bezpečnostný list
List
Bezpečnostný_list.pdf
Upravený dodávateľom dňa
16.03.2018
Bezpečnostný list
Bezpečnostný list
Bezpečnostný_list.pdf
Upravený dodávateľom dňa
06.11.2018
Ochrana zdravia pri práci a skladovanie
H-vety (GHS)
H319
Spôsobuje vážne podráždenie očí.
P-vety
Pozrite si časť 2.2 bezpečnostného listu.
P264
Po použití dôkladne umyť.
P280
Používať ochranné rukavice/ ochranný odev/ ochranu očí/ ochranu tváre/ chrániče sluchu.
P305+P351+P338
PRI ZASIADNUTÍ DO OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachovať vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.
P337+P313
Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/lekára.
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
392,00 €
Predajca: mygardenhome
DeWALT DWD241-QS, 225 ot/min, 725 ot/min, AC, 6,3 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
270,20 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET
WiFi Digitálny izbový termostat LCD Termostat pre 5A Vodné kúrenie Podlahové kúrenie Hlasové ovládanie APP Programovateľný Kompatibilný s Amazon Echo Google Home Tmall
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
95,10 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Plynový krb Ubinas v šedom betónovom vzhľade z vláknobetónu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1 609,95 €
Predajca: bauschnell
tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Beige
1,72 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,95 €
Predajca: bauschnell
Grspl01Sw
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(32)Počet hodnotení: 32
194,89 €
Predajca: Kokiska
6X Tuya Digitálny WiFi termostat Inteligentný izbový termostat pre teplú vodu Týždenný programovateľný regulátor teploty pre podlahové vykurovanie Ohrev vody, čierny
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
150,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Asfalt za studena Opravný asfalt 10 x 25 kg veľkosť zrna 0-8 mm zmes za studena
0,76 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
188,93 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw
Bestseller
Matrac zo studenej peny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(2438)Počet hodnotení: 2438
119,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Detská šmykľavka z HDPE 2,9 m - zelená
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
208,00 €
Predajca: mygardenhome
Plastifikátor betónu 5 l plastifikuje a skvapalňuje Level+38
1,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
7,80 €
Predajca: Izosklep
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(101)Počet hodnotení: 101