Acqua di Parma Osmanthus Woda perfumowana, 20 ml

63,15 €

3 157,50 € / 1l

plus 4,99 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Osmanthus, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Green Mandarin, Neroli, Ružové korenie, ibištek pižmový, Pivonka
Acqua di Parma Osmanthus, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Green Mandarin, Neroli, Ružové korenie, ibištek pižmový, Pivonka
1 152,56 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 27
207,46 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Ambra, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Orange, Bergamot, Petitgrain, Nagarmotha, Cédrové drevo, Pačuli, Ruže
Acqua di Parma Ambra, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Orange, Bergamot, Petitgrain, Nagarmotha, Cédrové drevo, Pačuli, Ruže
936,06 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 20
168,49 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml
Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml
2 676,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
267,65 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml
5 296,60 €/1l
264,83 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma - Oud & Spice EDP 100ml
Acqua di Parma - Oud & Spice EDP 100ml
1 578,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
157,82 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Ambra parfémovaná voda unisex 20 ml
Acqua di Parma Ambra parfémovaná voda unisex 20 ml
2 526,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
50,52 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Sakura, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Ružové korenie, Bergamot, Yellow Mandarin, Pink Pepper, Sakura, Jazmín
Acqua di Parma Sakura, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Ružové korenie, Bergamot, Yellow Mandarin, Pink Pepper, Sakura, Jazmín
1 517,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
151,75 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Magnolia Infinita Woda perfumowana, 100ml
Acqua di Parma Magnolia Infinita Woda perfumowana, 100ml
1 504,90 €/1l
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Quercia, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Petitgrain olej, Ružové korenie, Lemon, Bergamot, Petitgrain, Pink Pepper, Cédrové drevo, Kardamon, Geranium
Acqua di Parma Quercia, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Petitgrain olej, Ružové korenie, Lemon, Bergamot, Petitgrain, Pink Pepper, Cédrové drevo, Kardamon, Geranium
1 080,72 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
194,53 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Oud & Spice parfémovaná voda pre mužov 20 ml
Acqua di Parma Oud & Spice parfémovaná voda pre mužov 20 ml
2 979,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
59,59 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua Di Parma Yuzu EDP 20 ml UNISEX
Acqua Di Parma Yuzu EDP 20 ml UNISEX
4 042,50 €/1l
80,85 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Nabeel - Acqua Di Nabeel, 100 ml
Nabeel - Acqua Di Nabeel, 100 ml
194,60 €/1l
19,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Kenzo L'eau Ambree Edp, 50 ml
Kenzo L'eau Ambree Edp, 50 ml
1 090,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
54,52 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Rasasi - Qasamat Ebhar EDP 65ml
Rasasi - Qasamat Ebhar EDP 65ml
543,85 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
35,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Acqua Di Nabeel
Acqua Di Nabeel
335,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
33,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Xerjoff Elixir Ekstrakt perfum, 15 ml
Xerjoff Elixir Ekstrakt perfum, 15 ml
10 178,67 €/1l
152,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Acqua di Bolgheri Libeccio EdP
Acqua di Bolgheri Libeccio EdP
603,80 €/1l
60,38 €
Predajca: MyParfumerie
Obrázok produktu pre Boucheron - Oud de Carthage EDP 125ml
Boucheron - Oud de Carthage EDP 125ml
671,44 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
83,93 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Courreges 2030 Verbena Crush Woda perfumowana, 100 ml
Courreges 2030 Verbena Crush Woda perfumowana, 100 ml
271,30 €/1l
27,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym unisex parfémom Acqua Di Parma Osmanthus EDP 20 ml! Tento exkluzívny unisex parfém je ideálny pre mužov aj ženy. Objavte 100 % originálne produkty Acqua Di Parma!



  • Pohlavie: Unisex
  • Type: Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Osmanthus
  • Typ vône: Osmanthus (Osmanthus) EDP
  • Objem: 20 ml
Od 535,60 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Acqua di Parma S.r.l
Via Giovanni Spadolini 7 Edificio B
20141 - Milan
+390498599388
[email protected]


Osmanthus je parfumovaná voda od značky Acqua di Parma. Kvetinová vonná kompozícia bola vydaná v roku 2019. Vôňa, ktorá zvýrazní krásu žien a mužov....


Noty vône:

Hlavné tóny: zelená mandarínka, neroli
Srdcové tóny: zelená mandarínka, neroli: Základná nóta: perfém, osmanthus

.



UNISEX parfumovaná voda
neroli, zelená mandarínka
pižmo semienka ibišteka, pivonka, ružové korenie
olivový kvet, pačuli



Parfumovaná voda Osmanthus od značky Acqua di Parma je kvetinová vôňa pre mužov a ženy. Vrchné tóny tejto vône sú zelená mandarínka a kvet pomarančovníka neroli



Parfémovaná voda Osmanthus od značky Acqua di Parma bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 20 ml vami vybraté vône.

Acqua di Parma Osmanthus Woda perfumowana, 20 ml
Model
Osmanthus
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
kvetinový
Objem
20 ml
Zloženie
Acqua di Parma Osmanthus Woda perfumowana, 20 ml
Cieľové skupiny
Páni
Unisex
EAN kód
8028713810008
Číslo od výrobcu
Osmanthus

Model
Osmanthus
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
kvetinový
Objem
20 ml
Zloženie
Acqua di Parma Osmanthus Woda perfumowana, 20 ml
Cieľové skupiny
Páni
Unisex
EAN kód
8028713810008
Číslo od výrobcu
Osmanthus
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 115
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Osmanthus, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Green Mandarin, Neroli, Ružové korenie, ibištek pižmový, Pivonka
Acqua di Parma Osmanthus, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Green Mandarin, Neroli, Ružové korenie, ibištek pižmový, Pivonka
1 152,56 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 27
207,46 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
59,59 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma - Oud & Spice EDP 100ml
Acqua di Parma - Oud & Spice EDP 100ml
1 578,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
157,82 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Sakura, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Ružové korenie, Bergamot, Yellow Mandarin, Pink Pepper, Sakura, Jazmín
Acqua di Parma Sakura, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Ružové korenie, Bergamot, Yellow Mandarin, Pink Pepper, Sakura, Jazmín
1 517,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
151,75 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej
613,61 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
110,45 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, Letné, 50 ml, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, Letné, 50 ml, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
1 194,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
59,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
1 356,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 20
142,26 €
-6,65 €
135,61 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Neroli, Bergamot, Neroli, Levanduľa, Ruže, Fialový
Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Neroli, Bergamot, Neroli, Levanduľa, Ruže, Fialový
2 753,93 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
413,09 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Figový nektár, Ružové korenie, Jazmín, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Figový nektár, Ružové korenie, Jazmín, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
1 569,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 34
47,07 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Ambra parfémovaná voda unisex 20 ml
Acqua di Parma Ambra parfémovaná voda unisex 20 ml
2 526,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
50,52 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Quercia, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Petitgrain olej, Ružové korenie, Lemon, Bergamot, Petitgrain, Pink Pepper, Cédrové drevo, Kardamon, Geranium
Acqua di Parma Quercia, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Petitgrain olej, Ružové korenie, Lemon, Bergamot, Petitgrain, Pink Pepper, Cédrové drevo, Kardamon, Geranium
1 515,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 27
151,50 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
617,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
111,21 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 180ml
Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 180ml
708,28 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
127,49 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Lily of The Valley Woda perfumowana, 100 ml
Acqua di Parma Lily of The Valley Woda perfumowana, 100 ml
953,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
95,39 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Zafferano, Unisex, 100 ml, Bergamot, Koriander, Mandarínka, Oranžová, Geranium, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Ruže, Šafrán, Pačuli, Tonka, Vanilka, ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL - CITRONELLOL...
Acqua di Parma Zafferano, Unisex, 100 ml, Bergamot, Koriander, Mandarínka, Oranžová, Geranium, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Ruže, Šafrán, Pačuli, Tonka, Vanilka, ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL - CITRONELLOL...
2 767,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
276,74 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 416
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo
Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo
887,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
110,90 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Sakura parfémovaná voda unisex 20 ml
Acqua di Parma Sakura parfémovaná voda unisex 20 ml
2 437,50 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
48,75 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Magnolia Infinita Woda perfumowana, 100ml
Acqua di Parma Magnolia Infinita Woda perfumowana, 100ml
1 504,90 €/1l
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 972
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Il Profumo, Unisex, 100 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Grapefruit, Petitgrain olej, Oranžový kvet, rozmarín, Ylang-ylang, Pačuli, Vetiver, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL...
Acqua di Parma Colonia Il Profumo, Unisex, 100 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Grapefruit, Petitgrain olej, Oranžový kvet, rozmarín, Ylang-ylang, Pačuli, Vetiver, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL...
1 916,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
191,62 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 30 ml, Citrón, Mandarínka, Oranžová, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Kardamon, Petitgrain olej, Petit Grain, Cardamom
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 30 ml, Citrón, Mandarínka, Oranžová, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Kardamon, Petitgrain olej, Petit Grain, Cardamom
1 649,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
49,49 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2036
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l