4,5



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 250 ml pre 250 m2159,96 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
BioBizz Alg-A-Mic 250 ml182,20 €/1l
45,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Prima Blumendünger flüssig mit Guano 1l4,95 €/1l
4,95 €
Predajca: bauschnell

COMPO 2224512004 COMPOHnojivo na citrusové rastliny, 500 ml
23,20 €/1kg
15,08 €
Predajca: somnia24

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
20,86 €
Predajca: somnia24

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
18,82 €/1l
18,82 €
Predajca: somnia24

COMPO 14064 COMPO Hnojivo na kaktusy a sukulenty, 250 ml dávkovacia fľaša
28,03 €/1kg
10,17 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,81 €
Predajca: M_plus_L

Konský hnoj granulovaný 10,5 kg vhodný na cca 50-100m²pestovania
4,72 €/1kg
49,60 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

LERAVA® tekuté hnojivo na citrusy – 700 ml s dávkovacím uzáverom – hnojivo na citrusové rastliny pre bujný rast so zdravými, šťavnatými plodmi
109,36 €/1kg
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
27,09 €/1kg
9,21 €
Predajca: Dragtek-com

SUBSTRAL® Naturen® 84720 SUBSTRAL® Naturen®Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
19,68 €/1l
19,68 €
Predajca: somnia24

COMPO 2683112004 COMPOMediterraner Mediterraner Dünger 1,0 l
14,35 €/1kg
19,00 €
Predajca: somnia24

Substral Naturen Potraviny pre paradajky1 liter
28,92 €/1l
28,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

COMPO 12024 Záhradné hnojivo modré zrno NovaTec tekuté 2,5 l
8,05 €/1l
20,13 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Substral tyčinkové hnojivo pre zelené rastliny - 60 kusov
447,40 €/1l
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Hnojivo LERAVA® pre citrusové plody – 800 g – Silný rast, chutnéovocie – Pre pestovanie v kvetináčoch aj na záhrade – 100 % vyrobené v Taliansku
90,87 €/1kg
74,40 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

SUBSTRAL® 74920 SUBSTRAL® Grünpflanzendünger 1000 ml
19,47 €/1l
19,47 €
Predajca: somnia24

SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
40,04 €/1l
10,01 €
Predajca: M_plus_L

SUBSTRAL® Naturen® 84010 SUBSTRAL® Naturen® Gartenpflanzen Universaldünger 1,5 kg
10,57 €/1kg
15,86 €
Predajca: somnia24

SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
47,60 €/1l
11,90 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toto tekuté hnojivo SUBSTRAL® Naturen® bez chemických prísad umožňuje používať hnojivo
v súlade s prírodou. Vyvážené zloženie živín s prirodzeným obsahom stopových prvkov.
Vhodné pre všetky citrusové druhy a stredomorské rastliny, ako sú olivy, figy, oleandre a bugénvileje.
Nie je vhodné pre hydropóniu. Nízky obsah chloridov.
Rad SUBSTRAL® Naturen® organic bol vyvinutý pre hobby záhradkárov, ktorí chcú dosiahnuť rovnováhu medzi účinnou
výživou pre svoje rastliny a používaním hnojív bez chemických látok. Ich účinnosť bola preukázaná v porovnávacích štúdiách
.
Návod na použitie:
Nasypte odporúčané množstvo hnojiva do kanvičky a potom doplňte vodou.
Citrusové a stredomorské rastliny: 1/2 dávkovacieho uzáveru (14 ml) na 1 liter závlahovej vody.
Aplikujte raz týždenne od marca do septembra.
Roztok hnojiva úplne spotrebujte. V opačnom prípade sa môže v kanvici na zalievanie tvoriť zápach spôsobený prírodnými surovinami.
Citlivým a slabým rastlinám by sa malo podávať polovičné množstvo hnojiva.
Ako závlahovú vodu používajte dažďovú vodu. Pred použitím dobre pretrepte!
Zloženie:
Organicko-minerálne kompletné hnojivo. NPK 3 - 2 - 5. tekuté.
Východiskové suroviny: Rastlinné látky z potravinárskej výroby
Ako konvenčný výrobok spĺňa požiadavky nariadenia ES o ekologickej výrobe ES 834/2007idgF
, a preto sa môže používať v ekologickej výrobe.
Obsah: 500 ml
Výrobný artikel: 82790
EAN-kód: 4062700682791
Krmivo pre citrusy 500 ml Rad Substral Naturen Organic bol vyvinutý pre hobby záhradkárov, ktorí chcú dosiahnuť rovnováhu medzi účinnou výživou svojich rastlín a rozumným používaním hnojív. Hnojivá radu Naturen sú vyrobené z rastlinných, živočíšnych alebo prírodných minerálnych zložiek bez chemických prísad. Sú vhodné na použitie v ekologickom poľnohospodárstve, a preto sú ideálne aj pre vašu vlastnú ekologickú záhradu.
- Hmotnosť
- 0.45 kg
- Objem
- 0.5 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4062700682791
- Číslo od výrobcu
- 82790
- Výrobca
- Substral Naturen
- Hmotnosť
- 0.45 kg
- Objem
- 0.5 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4062700682791
- Číslo od výrobcu
- 82790
- Výrobca
- Substral Naturen
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Dodatočné informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
3,11 €/1kg
15,02 €
Predajca: somnia24

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
18,82 €/1l
18,82 €
Predajca: somnia24

COMPO 2224512004 COMPOHnojivo na citrusové rastliny, 500 ml
23,20 €/1kg
15,08 €
Predajca: somnia24

COMPO 14064 COMPO Hnojivo na kaktusy a sukulenty, 250 ml dávkovacia fľaša
28,03 €/1kg
10,17 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,81 €
Predajca: M_plus_L

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
17,04 €/1kg
20,45 €
Predajca: somnia24

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
20,86 €
Predajca: somnia24

Konský hnoj granulovaný 10,5 kg vhodný na cca 50-100m²pestovania
4,72 €/1kg
49,60 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
27,09 €/1kg
9,21 €
Predajca: Dragtek-com

Prima Blumendünger flüssig mit Guano 1l
4,95 €/1l
4,95 €
Predajca: bauschnell

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

Duvet winter duvet 200 x 135 cm - Duvet bed quilt quilt quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
16,90 €
Predajca: Amazinggirl

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Primazemina na paradajky a zeleninu 40 l
0,20 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

Satsuma (Citrus unshiu) – mrazuvzdorný mandarínkový strom, výška 70–100 cm vrátane kvetináča – rastlina v kvetináči, jedlé plody
33,90 €
Predajca: Blumen-Senf

vidaXL Zvýšená posteľ antracit 160 x 80 x 77 cm Pozinkovaná oceľ
60,08 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

LERAVA® tekuté hnojivo na citrusy – 700 ml s dávkovacím uzáverom – hnojivo na citrusové rastliny pre bujný rast so zdravými, šťavnatými plodmi
109,36 €/1kg
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
33,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
4,28 €/1kg
16,76 €
Predajca: M_plus_L

COMPO 11224Univerzálna zemina bez rašeliny 7,5 l
5,00 €/1kg
18,29 €
Predajca: somnia24

COMPO 12611 COMPOprírodné hnojivo rohové hobliny, 2,5 kg vrece
7,94 €/1kg
19,85 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Pomarančovník Arcobal 70–100 cm – Citrus sinensis ‘Arcobal’ – exotický citrusový strom, voňavé plody, kvetina do kvetináča na balkón a terasu
34,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Citrónovník Meyer -Lisa- 30 cm bez plodov Citrus Meyer Lemon
7,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Hnojivo LERAVA® pre citrusové plody – 800 g – Silný rast, chutnéovocie – Pre pestovanie v kvetináčoch aj na záhrade – 100 % vyrobené v Taliansku
90,87 €/1kg
74,40 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

COMPO 2683112004 COMPOMediterraner Mediterraner Dünger 1,0 l
14,35 €/1kg
19,00 €
Predajca: somnia24

GYS Rutil E6013 - O 3.25 mm Schweißelektroden 175 St. x L 3.2 350 80 - 130 A
102,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Trendyplants - Olivovník - Výška 190-210 cm - Obvod kmeňa 20-30 cm - Odolný - Záhradná rastlina - Veľkosť kvetináča Ø45cm - Olea Lorc
275,94 €
Predajca: Trendyplants

BIOVITA záhradná rašelina 5 l surovina Príprava kyslého substrátu
2,00 €/1l
9,98 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
najlepšie hnojivo, najmä pre strelíciu
Objem 1 lHmotnosť 1 kg
dobré
Hodnotenie z 11. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 lHmotnosť 0,45 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na pastviny All-In-One (20 kg – na 400 m2)
56,99 €
Predajca: Organifer
1,90 €/1l

Hnojivo na báze síranu amónneho (20 kg – na 400 m²) - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: Organifer
2,75 €/1l