Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(283)Počet hodnotení: 283
64,49 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(493)Počet hodnotení: 493
82,50 €
Predajca: Novada-Shop
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(586)Počet hodnotení: 586
102,50 €
Predajca: Novada-Shop
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(157)Počet hodnotení: 157
205,42 €
Predajca: PerfumTraders
Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
40,00 €
Predajca: Novada-Shop
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(820)Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(1167)Počet hodnotení: 1167
Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(221)Počet hodnotení: 221
94,00 €
Predajca: Novada-Shop
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(279)Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(77)Počet hodnotení: 77
105,95 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(318)Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čistý parfém Sauvage od značky Dior (Christian Dior) bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
Dior Sauvage, Perfumy, 200ml
Dior Sauvage Parfum Spray (200 ml) je orientálna vôňa pre mužov. Zloženie je inšpirované divočinou a drsnými nocami. Vďaka tejto zmesi je vôňa mimoriadne klasická a zmyselná. Je ideálna ako výrazný každodenný spoločník s uznávanou hodnotou. Vďaka zloženiu je vôňa na pokožke obzvlášť intenzívna a dlhotrvajúca. Vďaka tomu sa ideálne hodí pre mužov, pre ktorých je dôležitá dlhá trvanlivosť.
Vysoko koncentrovaná interpretácia Sauvage, v ktorej sa mieša extrémna sviežosť s teplými orientálnymi tónmi a divokou krásou, ktorá ožíva na pokožke. François Demachy, tvorca parfémov Dior, sa inšpiroval nedotknutou divočinou pod modro sfarbenou nočnou oblohou, keď do vzduchu stúpala intenzívna vôňa praskajúceho ohňa. Vôňa, ktorá stanovuje nové hranice: interpretácia s obohatenou a omamnou stopou, ktorá oslavuje čaro nekonečnej divočiny.
Parfém Pure Sauvage značky Dior (Christian Dior) bol vytvorený výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vybranej vône.
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(820)Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(318)Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Xerjoff Erba Gold parfémovaná voda unisex 100 ml
1 938,00 €/1l
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(33)Počet hodnotení: 33
193,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(110)Počet hodnotení: 110
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal
Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
561,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Prada Luna Rossa Black Woda perfumowana, 100ml
500,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(94)Počet hodnotení: 94
85,32 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-41%
50,00 €
Predajca: Novada-Shop
Apple iPhone 14 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(405)Počet hodnotení: 405
Generálne opravený
494,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X
Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum parfémovaná voda pro muže 200 ml
586,45 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(90)Počet hodnotení: 90
117,29 €
Predajca: PerfumTraders
Sony DualSense charging station, PlayStation 5, Nabíjací stojan, Čierna, Biela, Sony, 1 kusov, 195 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(85)Počet hodnotení: 85
35,04 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company
Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(112)Počet hodnotení: 112
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
40,00 €
Predajca: Novada-Shop
Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(187)Počet hodnotení: 187
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(283)Počet hodnotení: 283
64,49 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Dior (Christian Dior) Sauvage čistý parfém pre mužov 60 ml
1 753,50 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
105,21 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Apple iPhone 14 Pro Max 17 cm (6,7") Double SIM iOS 16 5G 128; zlatý
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(405)Počet hodnotení: 405
1 137,20 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-102,21 €
1 034,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Strieborná
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(238)Počet hodnotení: 238
1 412,24 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Morelenet
Carolina Herrera Good Girl parfémovaná voda pre ženy 150 ml
921,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
138,27 €
Predajca: Parfumtoi
NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(266)Počet hodnotení: 266
33,95 €
Predajca: somnia24
Apple Watch Series 8 45 mm (A2771) Polnočný športový remienok Midnight Alu GPS Neuwertig
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
Použité
259,99 €
Predajca: www_fs-t_de
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1029)Počet hodnotení: 1029
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(79)Počet hodnotení: 79
2 261,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany
Licorne Bike Strong 2D Prémiový horský bicykel vo veľkosti 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, dámy a mužov - predné a zadné kotúčové brzdy - 21-rýchlostné prevody Shimano -
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(172)Počet hodnotení: 172
299,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE
Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(76)Počet hodnotení: 76
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.