5,0



Na základe 2 hodnotení
Držiak na kanistre do auta Relaxdays, pre 10- a 20-litrové rezervné kanistre, držiak na kanistre s benzínom, kovový, držiak na kanistre, čierny
44,25 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Kanistre na benzín a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
20-litrová kovová kanistra na benzín, čierna, s výlevkou, UN, určená na skladovanie palív229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: misterkanister

Ďalšie informácie o reklame
Držiak na kanistre 2x20 litrov + 2x20 l kanistre + výtok, čierny RAL 9005229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: misterkanister

Ďalšie informácie o reklame
Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG89,70 €
Predajca: misterkanister

Ďalšie informácie o reklame
Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrov, na benzín a naftu, čierny (RAL 9005)52,00 €
Predajca: misterkanister

Odolný kovový držiak na 20 l kanystr (obj. č. 530109 - 530092)
126,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

KANISTER Držiak na kovovú kanistru na benzín s objemom 20 litrov Držiak na kovovú kanistru s upínacím popruhom
46,00 €
Predajca: misterkanister

HP Autozubehör 802000, 20 L, Plast, Zelená, 1,3 kg
1,36 €/1l
27,14 €
Predajca: somnia24

Kovový držiak na kanistr 20L (art.530109)
4,90 €/1l
97,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Oceľový Kanistern Zelená Ral 6003 10L - Ge M 10L
5,00 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nádržka LEADZM, 20 litrov, oceľový plech, kanister na palivo, kovový benzínový kanister, náhradná nádržka
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 L, Kov, Čierna, 345 mm, 165 mm, 470 mm
115,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Držiak na kanistre s benzínom Relaxdays, 10 a 20 l rezervné kanistre, uzamykateľný, pre autá a motorky, držiak na kanistre, železo, červený
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Držiak na 20l kanister, 34,5 x 16,5 x 43/46 cm
31,09 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

GELG Držiak kanistra pre kovový kanister na benzín 20 l - Kovový kanister červený (ral 3020)
49,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín KANISTER 10 litrov, kovový kanister v pieskovej farbe (RAL 1001)
39,00 €
Predajca: misterkanister

Upevňovacia sada výtoku pre kanystr 10L a 20L kovová
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kanister na benzín, objem 20 litrov, prevedenie WM
1,48 €/1l
29,65 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Туба За Гориво 20L 20 L
17,30 €
Predajca: Dragtek-com

Kanister na palivo 10l žltý zinok RAL 1018 oceľový plech L345xŠ165xV275mm VALPRO
2,96 €/1l
29,58 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pri dlhších cestách autom, najmä do odľahlých oblastí, sa vždy odporúča mať so sebou rezervu paliva. Kam však kanister umiestniť? V aute často nie je miesto a nechcete, aby bol v interiéri cítiť zápach paliva. Držiak na kanister na benzín ponúka ideálne riešenie: pomocou držiaka možno kanister ľahko pripevniť na vozidlo, napr. na veko batožinového priestoru alebo na ložnú plochu. Nastaviteľný držiak je vhodný pre kanistre s objemom 10 a 20 litrov.
Držiak kanistra v detaile
- Rozmery 10 litrov V x Š x H: približne 30,5 x 43 x 20 cm
- Rozmery 20 litrov V x Š x H: približne 48,5 x 43 x 20 cm
- Maximálne rozmery kanistra V x Š x H: cca 27,5 / 45,5 x 38 x 17,5 cm
- Hmotnosť: približne 3,1 kg
- Nosnosť: cca 40 kg
- Materiál: železo
- Farba: čierna
Držiak na kanistre
- Nastaviteľná veľkosť pre 10 a 20 litrové kanistre
- Na bezpečné uloženie náhradných kanistrov
- Pripevnenie na auto, motorku alebo stenu
- Na prepravu dodatočného paliva na dlhé cesty
- Vhodné pre kanistre na naftu a benzín
- V prípade potreby zabezpečte visiacim zámkom (nie je súčasťou balenia)
Rozsah dodávky
- 1x držiak na kanister
- Bez kanistra, visiaceho zámku, uzamykacieho kolíka a montážneho materiálu
- Dekoratívne predmety nie sú súčasťou dodávky
- Výrobca
- Relaxdays
- Rozmery
- 20 x 43 x 48,5 cm
- Hmotnosť
- 2.97 kg
- Farba
- Čierna
- Materiál
- Železo
- Materiálové zloženie
- 100% Eisen
- Rozsah dodávky
- 1x držiak na kanister benzínu Kanister, visiaci zámok, uzamykací kolík a montážny materiál nie sú súčasťou balenia
- EAN kód
- 4052025277727
- Číslo od výrobcu
- 10027772_0
- Výrobca
- Relaxdays
- Rozmery
- 20 x 43 x 48,5 cm
- Hmotnosť
- 2.97 kg
- Farba
- Čierna
- Materiál
- Železo
- Materiálové zloženie
- 100% Eisen
- Rozsah dodávky
- 1x držiak na kanister benzínu Kanister, visiaci zámok, uzamykací kolík a montážny materiál nie sú súčasťou balenia
- EAN kód
- 4052025277727
- Číslo od výrobcu
- 10027772_0
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nádržka LEADZM, 20 litrov, oceľový plech, kanister na palivo, kovový benzínový kanister, náhradná nádržka
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Odolný kovový držiak na 20 l kanystr (obj. č. 530109 - 530092)
126,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kanister na palivo Kanister na benzín, oceľový plech, zelený 20 litrov
29,50 €
Predajca: baulando

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 L, Kov, Čierna, 345 mm, 165 mm, 470 mm
115,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

HP Autozubehör 802000, 20 L, Plast, Zelená, 1,3 kg
1,36 €/1l
27,14 €
Predajca: somnia24

Výpust GELG pre kovové kanistre na benzín Zelený kovový kanister na palivo vhodný pre 5, 10 a 20 litrov
17,53 €
Predajca: VISO

Upevňovacia sada výtoku pre kanystr 10L a 20L kovová
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kovový držiak na kanistr 20L (art.530109)
4,90 €/1l
97,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Oxid7 Držiak na lievik pre kanister na palivo, kovový, 5 l – čierny
38,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Oceľový Kanistern Zelená Ral 6003 10L - Ge M 10L
5,00 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

KOTARBAU® Kanister na vodu 30 l s kohútikom Plastová nádoba na vodu Biely kanister Nádoba na vodu Kanister na pitnú vodu Kanister na kempingovú vodu Nádoba na pitnú vodu Nádoba na vodu
30,11 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

Kanister 10L kovová zelená UN- &
6,61 €/1l
66,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Valpro automatický výtok pre kanistre Valpro 5 + 10 litrov - ILT0222
1,71 €/1l
17,08 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Držiak na kanistre do auta Relaxdays, pre 10- a 20-litrové rezervné kanistre, držiak na kanistre s benzínom, kovový, držiak na kanistre, zelený
110,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Polyetylénový sud GRAF so širokým hrdlom 30 l modrý - 824400
39,23 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

hünersdorff 802042 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
21,90 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Elektrický Lanový Naviják 1800/12 V
194,98 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution

Fiqops Teleskopický rebrík s hákmi Výsuvný rebrík do 150 kg Stabilný hliníkový rebrík Strieborný strieborný 2,6 m
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Kanister na palivo, oceľový plech, červený 20 litrov
6,05 €/1l
120,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Kempingový stôl, skladací, hliník, rukoväť na prenášanie
54,04 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

JW multifunkčný gril "OSLO" 2341
263,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

BGS technic Revolving Punch Pliers, 254 g
13,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kempingový varič na bután
49,36 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Olejová lampa Feuerhand Baby Special zink Farba: zinok
117,62 €/1l
42,06 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Askari

KOTARBAU® Kanister na vodu s kohútikom, 30 litrov. Vodný zásobník na kempovanie, kanister na pitnú vodu. Kanister s kovovým kohútikom na pitnú vodu a džús. Plastový
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

Camp Active skladací stôl Kempingový stôl s nastaviteľnou výškou 25 až 59 cm - 75 x 55 cm - Skladací pre 2 až 4 osoby - Ultraľahký hliník - Biely
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

SONGMICS Skladacia kempingová stolička, kempingová stolička, sada 2 ks, skladacia, do 120 kg
Použité
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

vidaXL sob a sane Vianočná dekorácia 160 LED 130 cm Akryl
43,35 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Držiak na kanistre
Farba Čierna
Páči sa mi produkt, veľmi robustne postavený na to, čo má robiť dokonale
Hodnotenie z 2. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko fungovalo skvele ďakujem veľmi pekne
Farba Čierna
Dobrá kvalita
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Držiak na kanistre 2x20 litrov + 2x20 l kanistre + výtok, čierny RAL 9005



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
229,00 €
Predajca: misterkanister

20-litrová kovová kanistra na benzín, čierna, s výlevkou, UN, určená na skladovanie palív



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
229,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanistre 2x20 l + 2x20 l kanistre + výtok zelená RAL 6003



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
229,00 €
Predajca: misterkanister

5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, ZELENÁ farba RAL 6003



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
229,00 €
Predajca: misterkanister

5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, červená farba RAL 3020



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
229,00 €
Predajca: misterkanister

GELG 20-litrový kanister na benzín, kanister na palivo, kanister s držiakom, držiak na kanister, kanister z plechu vrátane výlevky… RAL6003



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
129,00 €
Predajca: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanister na benzín 10 l na skladovanie kvapalín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,89 €
Predajca: KOTARBAU

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,70 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín s objemom 20 litrov, zelený (RAL 6003)



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,00 €
Predajca: misterkanister

Pressol Kraftstoff Kanister 20 Liter, flexibles Auslaufrohr, rot, Ersatz Tank



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
20,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,97 €/1l

Kanister na benzín Kanister na palivo kovový 20-litrový kanister na benzín a naftu Zelený ral 6003



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
52,00 €
Predajca: misterkanister
2,60 €/1l

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrov, na benzín a naftu, čierny (RAL 9005)



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
52,00 €
Predajca: misterkanister

Kanister na benzín, kovový kanister na palivo, 20 litrov, kanister na benzín a naftu, červená farba RAL 3020



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
52,00 €
Predajca: misterkanister

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,00 €
Predajca: misterkanister

GELG Držiak kanistra pre kovový kanister na benzín 20 l - Kovový kanister červený (ral 3020)
49,00 €
Predajca: misterkanister

KANISTER Držiak na kovovú kanistru na benzín s objemom 20 litrov Držiak na kovovú kanistru s upínacím popruhom



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
46,00 €
Predajca: misterkanister

Kovový kanister na palivo Hünersdorff CLASSIC 20 l olivovo zelený, práškovo lakovaný



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
146,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
7,32 €/1l

GELG kanister na benzín kovový 5l červený, kanister náhradný kanister kanister na naftu kanister na olej
42,00 €
Predajca: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanister na benzín s výlevkou na všetky druhy paliva 20 l



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
19,28 €
Predajca: KOTARBAU

Nerezová nádoba na palivo Osculati 18.348.20
98,74 €
Predajca: SmartSailSaver