4,7



Na základe 493 hodnotení
Podobné produkty

Birkenstock Arizona SL pánske papuče mules black leisure, veľkosť topánok:47 EU
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock Arizona pánske čierne šľapky – široký strih
95,83 €
Predajca: GreenStep

Sandále Birkenstock Sandalias Birkenstock Arizona Birko-Flor Ancho Estrecho marrón pre Uni
112,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Birkenstock Arizona Mules Black
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock Obuv Arizona, 0051701
106,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Birkenstock Obuv Arizona BF, 0551251
95,63 €
Predajca: Shopfair

Birkenstock uni mule, čierne(black (00079)), veľkosť 47
74,90 €
Predajca: doenges1903

Birkenstock Obuv Arizona, 230126
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock Obuv Arizona, 230126
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock Obuv Arizona, 230126
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock Obuv Arizona, 0051751
91,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Obuv 552113
119,60 €
Predajca: Shopfair

Birkenstock Obuv Arizona Birkoflor, 230116
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock Obuv Arizona, 1023116
134,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Birkenstock Obuv Arizona, 1005291
95,68 €
Predajca: Shopfair

Birkenstock Obuv Arizona, 051061
89,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Obuv Arizona BF, 0051703
102,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Birkenstock Obuv Arizona, 051061
89,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Obuv Arizona, 1023116
134,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Birkenstock Obuv Arizona, 1019119
134,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Poznámka: Na určenie správnej veľkosti použite našu tabuľku veľkostí, ktorú nájdete na obrázkoch produktu. Dvojpásková obuv Arizona SL bola vybavená super podrážkou. Tá sa skladá z medzipodrážky z tlmiaceho materiálu EVA a gumovej podrážky a vyznačuje sa pohodlným odvaľovaním. Zároveň chráni pred pošmyknutím na klzkých podlahách a je odolná voči oleju a mastnote. Vďaka nastaviteľným remienkom sandál ponúka výnimočne dobrú oporu a pohodlie.
Anatomicky tvarovaná korkovo-latexová stielka Zvršok: Birko-Flor® Stielka: semiš Podrážka: odpružená medzipodrážka EVA s gumovou podrážkou odolnou proti pošmyknutiu, olejom a mastnote Detaily: Zvršok: Birko-Flor® Stielka: semiš:
birko-Flor®: Birko-Flor je vyrobený z ľahko udržiavateľného a hygienického PVC plastu, ktorý je z vnútornej strany spojený s mäkkou, priedušnou vrstvou z rúna.
Vysokokvalitný materiál je šetrný k pokožke, príjemný na nosenie a zároveň veľmi odolný. Kožená stielka: Pružná kožená stielka šetrná k pokožke sa jemne prispôsobí nohe a prispôsobí sa jej kontúram.
Otvorený pórovitý, a preto mimoriadne priedušný povrch zabezpečuje príjemnú klímu chodidla aj počas intenzívnej fyzickej aktivity. Korková stielka: Korok je obnoviteľná surovina získavaná z vrstvy kôry korkového duba.
Tento prírodný produkt je tepelne izolačný a má veľmi dobré tlmiace vlastnosti. Super podrážka: Super podrážka sa skladá z dvoch komponentov: protišmykovej gumovej podrážky odolnej voči olejom a mastnote a tlmiacej medzipodrážky z ľahkého a pružného plastu EVA.
Birkenstock - ARIZONA PROF - čierna
- Zvršok BirkoFlor
- Textilná podšívka
- Kožená stielka s anatomickým korkovým podkladom
- Gumová podrážka - super behúň - mäkká medzipodrážka
- Nastavenie pätky na sponu
- mäkké pohodlie pri chôdzi a kotúľaní
- Šírka Birkenstock narrow - úzka
Topánky Birkenstock Arizona black
Kúpou týchto topánok získate vysokokvalitný tovar, ktorý vás bude tešiť dlhý čas.
Materiál
Na výrobu obuvi Birkenstock boli tieto materiály:
* Materiál: zvršok: Birko-Flor
* Vnútorná podšívka: semiš
* Zvršok: bez
* Podrážka: EVA
* Stielka: žiadna
Oblasti použitia
Obuv je ideálna nielen do práce, ale aj na rôzne aktivity v súkromnej sfére.
Špeciálne vlastnosti
Vďaka špeciálnemu zloženiu materiálu je obuv mimoriadne pohodlná a odolná.
Veková skupina
Hlavnou cieľovou skupinou tejto obuvi sú dospelí.
anatomicky tvarovaná stielka z prírodného korku Úzka šírka Protišmyková super podrážka, dokonale sa odvaľuje, odolná voči olejom a tukom Optimálne odpruženie Vysoký komfort pri nosení Pätný košíček Priečna podpora klenby s podložkou Vonkajšia a vnútorná podpora pozdĺžnej klenby Nastaviteľné remienky
Topánky BIRKENSTOCK Arizona sú skutočnou klasikou, ktorá svojím nadčasovým dizajnom inšpiruje mužov a ženy už desaťročia. Zvršok je vyrobený z odolného syntetického materiálu Birko-Flor, ktorý je šetrný k pokožke, , .-Anatomicky tvarovaná korkovo-latexová stielka-Materiál zvršku: Birko-Flor, , s lakovaním-Podrážka: Semišová koža-Podrážka: EVA-Detaily: Dva remienky, každý s individuálne nastaviteľnou kovovou sponou, , , , , ?
Topánky BIRKENSTOCK Arizona sú skutočnou klasikou, ktorá svojím nadčasovým dizajnom inšpiruje mužov a ženy už desaťročia. Zvršok je vyrobený zo syntetického materiálu Birko-Flor®, ktorý je šetrný k pokožke a odolný voči opotrebovaniu.
Pánske mules od značky Birkenstock vyrobené z kvalitného syntetického materiálu. Obuv má normálnu šírku. Päta je po celej dĺžke plochá. Podrážka je vyrobená z krepu. Veľkosť topánky je bežná.
Birkenstock Uni topánky Arizona PROF
- Veľkosť topánok
- 47
- Farba
- Čierna
- Rozmery
- 310 mm x220 mm x120 mm
- Materiál
- Syntetika
- Materiálové zloženie
- 50% koža, 25% korok, 25% polyuretán
- Vzor
- Jednofarebné
- Hmotnosť
- 1.5 kg
- Výrobca
- EAN kód
- 4061416079727
- Číslo od výrobcu
- 1018223
- Veľkosť topánok
- 47
- Farba
- Čierna
- Rozmery
- 310 mm x220 mm x120 mm
- Materiál
- Syntetika
- Materiálové zloženie
- 50% koža, 25% korok, 25% polyuretán
- Vzor
- Jednofarebné
- Hmotnosť
- 1.5 kg
- Výrobca
- EAN kód
- 4061416079727
- Číslo od výrobcu
- 1018223
Hodí sa k tomu

Birkenstock - ARIZONA PROF
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock Professional sandále Birkenstock Arizona SL black Veľkosť
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock Professional sandále Birkenstock Arizona SL black Veľkosť
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock - ARIZONA PROF
74,90 €
Predajca: Eliware

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 200 ml, Zväčšenie objemu, 1 kusov
63,75 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Stavebnica modelu auta LEGO Technic 42111 Domov Dodge Charger s osemvalcovým motorom z filmovej série Rýchlo a zbesilo (1 077 dielikov)
244,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Brick-Heaven

Detský matrac COZY 90 x 200 cm s prateľným poťahom - Matrac do detskej postele
128,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

BIRKENSTOCK sandále Arizona PROF Gr.46 black Birko Flor DIN EN ISO 20347 - 1018222-46
74,90 €
Predajca: Eliware

JBL CHARGE 5, 1,91 cm (0.75"), 2 cm, 10,2 cm (4"), 9 cm, 30 W, 40 W
187,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
1 014,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Birkenstock - ARIZONA PROF
74,90 €
Predajca: Eliware

Planetárny kuchynský robot 1700W
79,52 €
Predajca: Ellano

Skechers 177960 Uno Infinite Drip - Women's Trainers - MLT Multicoloured, Veľkosť:38 EU
198,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 366 cm Čierna + ochranná sieť + rebrík
211,70 €
Predajca: Aga24

Birkenstock Obuv Arizona, 0051751
121,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Birkenstock Arizona pánske čierne šľapky – široký strih
82,63 €
Predajca: GreenStep

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

BIRKENSTOCK sandále Arizona PROF Gr.43 black Birko Flor DIN EN ISO 20347 - 1018222-43
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock - ARIZONA PROF
74,90 €
Predajca: Eliware

Birkenstock - ARIZONA PROF
74,90 €
Predajca: Eliware
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%12% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
12%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľkosť topánok 41Farba Čierna
Sú akosi o niečo väčšie ako ostatné modely. Špeciálne sme išli do obchodu, aby sme si vyskúšali model Airzona. Vo veľkosti 42 sedeli perfektne. Tak sme si tu objednali veľkosť 42. Boli však príliš veľké. Vrátili sme ich a objednali sme si o číslo menšiu veľkosť. Všetko super :)
Hodnotenie z 23. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pohodlné
Veľkosť topánok 47Farba Čierna
Bohužiaľ špecifikácie veľkosti na strane Birkenstock sú trochu zvláštne, sandál je opticky trochu príliš veľký v 47 v skutočnosti mám 48,5, ale stále super pohodlné, takže som ich držať tak či tak, pretože dovolenka je hneď za rohom, predajca poslal super rýchlo všetko hore!
Hodnotenie z 19. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúca kvalita!
Veľkosť topánok 47Farba Čierna
Tieto papuče používam už dlho a nikdy som nemala žiadne problémy. Kvalita spracovania sa časom zlepšila, ale bohužiaľ cena je už na hranici únosnosti. Napriek tomu perfektné pre môj zvyk chodiť v týchto papučiach naboso - jednoducho dobré!
Hodnotenie z 27. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Informácie o veľkosti
Veľkosť topánok 43Farba Čierna
Tá istá obuv bola po mnohých rokoch používania opotrebovaná. Keď som si objednal nový pár, bol som trochu neistý, pretože nebola uvedená "normálna" šírka (topánka je k dispozícii aj v "úzkej"). Nakoniec mi všetko perfektne sadlo. Vždy sa rád vrátim.
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Veľkosť topánok 40Farba Biela
Som nadšený. Objednávka a dodanie proces nekomplikovaný a presný. Topánky plne spĺňajú moje očakávania. Kúpila by som si ju zakaždým znova!
Hodnotenie z 10. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodnotenie
Veľkosť topánok 38Farba Čierna
Tieto sandále Birkenstock milujem už roky a som rada, že sú stále dostupné. Sú pre mňa jednoducho najlepšie! Je skvelé, že sú dostupné v Kauflande. Všetko prebehlo veľmi dobre od objednania až po ich rýchle doručenie.
Hodnotenie z 10. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočne skvelý produkt!!!
Veľkosť topánok 44Farba Čierna
Veľmi skvelý tovar a veľmi rýchle a nekomplikované spracovanie (dodanie)! Som úplne nadšený a určite si tam objednám častejšie!!! Ďakujem veľmi pekne za to!!!
Hodnotenie z 23. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé sandále
Veľkosť topánok 43Farba Čierna
Tieto sandále sú v kvalite Birkenstock, a teda majú skvelú korkovú stielku. Podľa recenzií som si objednala o číslo menšie a topánky mi sadli.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Tamaris Obuv 112712638800



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1 248,75 €
Predajca: Volk_twenty4seven

BIRKENSTOCK ARIZONA NU OILED Hnedá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
125,99 €
Predajca: Gladstore

BIRKENSTOCK MADRID BS Hnedá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
94,49 €
Predajca: Gladstore

Birkenstock Obuv Arizona Dunkelbraun Birkoflor, 051703



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(48)Počet hodnotení: 48
94,49 €
Predajca: Gladstore

Adidas Yeezy Slide, sandále, farba: béžová, veľkosť: 37, model: FZ5897



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
139,99 €
Predajca: Kick_House

Sandále Birkenstock Arizona pre Dámske
270,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Obuv 1030863
243,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

UGG Obuv 1122553SAN



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
250,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

UGG Obuv Goldenstar Meadow Accent Clog, 1177270ART
136,66 €
Predajca: StreetBrands

Karl Lagerfeld Obuv KL86000324KWVGT
82,22 €
Predajca: Street-Sport

Karl Lagerfeld Obuv KL86000324KWVGT
83,09 €
Predajca: Street-Sport

Birkenstock Obuv 1028179
208,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clogy Birkenstock 560773 pre Dámske



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
188,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock - ARIZONA SfB taupe



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
168,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Arizona pánske hnedé šľapky – široký strih
182,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

UGG Obuv Tasman Ii, 1174671DGRY
137,99 €
-22,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,92 €
Predajca: StreetBrands

Sandále Birkenstock Arizona Natural Leather P pre Detské



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Obuv Arizona, 1024064SANDCAS



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
150,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sandále Birkenstock 10091-343385 pre Dámske



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
150,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Arizona, Sandále, Uni, Dospelý, Čierna, Monotónna, Uzatvorenie na sponu



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(47)Počet hodnotení: 47
155,75 €
Predajca: NetworkTechnologies