Nudeln Lasagne n112 s vajcom 500g - De Cecco

8,78 €

16,26 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 8. – st 14. októbra
Naše najlepšieponuky
Cestoviny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Makaron Cannelloni Arrighi 250 g
Makaron Cannelloni Arrighi 250 g
69,77 €/1kg
18,14 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Seitz bezlepkové lasagne 250g
Seitz bezlepkové lasagne 250g
18,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barilla Celozrnné špagety Vollkorn č. 5, 500 g
Barilla Celozrnné špagety Vollkorn č. 5, 500 g
5,84 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barilla Lasagne, Lazane, Plnené cestoviny, 500 g, 20 min, CE
Barilla Lasagne, Lazane, Plnené cestoviny, 500 g, 20 min, CE
19,06 €/1kg
9,53 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre De Cecco fusilli číslo 34 z tvrdej pšenice semoliny 500g
De Cecco fusilli číslo 34 z tvrdej pšenice semoliny 500g
10,02 €/1kg
5,01 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Cestoviny De Cecco č. 12 spaghetti, 500 g
Cestoviny De Cecco č. 12 spaghetti, 500 g
10,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,01 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Cestoviny Fusilli Lunghi Bucati n5 500g - De Cecco
Cestoviny Fusilli Lunghi Bucati n5 500g - De Cecco
10,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,03 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre De Cecco tagliatelle č. 203 cestoviny v tvare hniezda z tvrdej pšenice 500g
De Cecco tagliatelle č. 203 cestoviny v tvare hniezda z tvrdej pšenice 500g
12,96 €/1kg
6,48 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre De Cecco Conchiglioni Rigati Nr 126 aus Hartweizengriess 500g
De Cecco Conchiglioni Rigati Nr 126 aus Hartweizengriess 500g
15,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,50 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Gnocchi glutenfrei Bezlepkové 500g - De Cecco
Gnocchi glutenfrei Bezlepkové 500g - De Cecco
12,90 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Makaron Gnocchi De Cecco 500 g
Makaron Gnocchi De Cecco 500 g
7,20 €/1kg
4,68 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre DE CECCO 1754822005 DE CECCO Linguine 3,0 kg
DE CECCO 1754822005 DE CECCO Linguine 3,0 kg
23,66 €/1kg
23,66 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Cestoviny Lubella Krajanka s 4 vajcami, 200 g
Cestoviny Lubella Krajanka s 4 vajcami, 200 g
4,70 €/1kg
2,07 €
-54%
0,94 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Cestoviny Spaghetti č. 12 5 x 500 g - De Cecco
Cestoviny Spaghetti č. 12 5 x 500 g - De Cecco
8,27 €/1kg
20,68 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre De Cecco Pappardelle N°101 all'uovo – tradičné vaječné cestoviny
De Cecco Pappardelle N°101 all'uovo – tradičné vaječné cestoviny
26,32 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny semola - Filini polievkové rezance 250g
Cestoviny semola - Filini polievkové rezance 250g
6,36 €/1kg
1,69 €
-5%
1,59 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Lubella 10-vajcové vermicelli cestoviny, 250 g
Lubella 10-vajcové vermicelli cestoviny, 250 g
7,60 €/1kg
1,90 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre De Cecco Pappardelle č. 201 cestoviny z krupice z tvrdej pšenice 500g
De Cecco Pappardelle č. 201 cestoviny z krupice z tvrdej pšenice 500g
14,62 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,31 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre De Cecco glutenfrei Linguine 400g
De Cecco glutenfrei Linguine 400g
21,95 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Lasagne n.112 all'uovo je špeciálna pasta, ktorú vyrába talianska spoločnosť De Cecco. Táto pasta má dlhý a plochý tvar, ideálny na prípravu tradičného talianskeho pokrmu lasagne. Balenie obsahuje 500 gramov cestovín.

Lasagne n.112 all'uovo sa vyrábajú z najkvalitnejších vajec a tvrdej pšenice, čo zaručuje dokonalú štruktúru, chuť a vôňu. Cestoviny sú sušené na vzduchu, aby sa zachovala ich autentická chuť a štruktúra, takže si pri varení zachovávajú svoju pružnosť a štruktúru.

Lasagne n.112 all'uovo možno použiť na prípravu rôznych jedál, ale najmä na prípravu lahodných talianskych lasagní. Tieto cestoviny sú ideálne na vrstvenie s mäsovou alebo zeleninovou omáčkou, syrom a bielou bešamelovou omáčkou. Lasagne n.112 all'uovo sú vhodné aj na prípravu vegetariánskej verzie s rôznymi druhmi zeleniny.

Táto pasta De Cecco je balená v špeciálnych škatuliach, ktoré zabezpečujú dlhšiu trvanlivosť a čerstvosť. Tento výrobok je ideálnou voľbou pre milovníkov talianskej kuchyne a všetkých, ktorí oceňujú kvalitu a autentickú chuť tradičných cestovín.

Zloženie
Zloženie: Nutričné hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1545kJ/365 kcal Tuky 3,5g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2g Sacharidy 66g, z toho cukor 2,9g Bielkoviny 15g Soľ 0,12g Čistá hmotnosť: 500g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
540 g
Potravinársky podnik
De Cecco
Obchodný názov
Nudeln Lasagne n112 s vajcom 500g - De Cecco
Výrobca
De Cecco
Číslo od výrobcu
De-Cecco-Lasagne-No-112-1x500g
EAN kód
8001250211125

Zloženie
Zloženie: Nutričné hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1545kJ/365 kcal Tuky 3,5g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2g Sacharidy 66g, z toho cukor 2,9g Bielkoviny 15g Soľ 0,12g Čistá hmotnosť: 500g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
540 g
Potravinársky podnik
De Cecco
Obchodný názov
Nudeln Lasagne n112 s vajcom 500g - De Cecco
Výrobca
De Cecco
Číslo od výrobcu
De-Cecco-Lasagne-No-112-1x500g
EAN kód
8001250211125
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Paradajkový pretlak 400gr Mutti
Paradajkový pretlak 400gr Mutti
10,95 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre De Cecco Durum Wheat Mafaldine Pasta 500 g
De Cecco Durum Wheat Mafaldine Pasta 500 g
11,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny Fusilli Lunghi Bucati n5 500g - De Cecco
Cestoviny Fusilli Lunghi Bucati n5 500g - De Cecco
10,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,03 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre De Cecco fusilli číslo 34 z tvrdej pšenice semoliny 500g
De Cecco fusilli číslo 34 z tvrdej pšenice semoliny 500g
10,02 €/1kg
5,01 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Makaron Gnocchi De Cecco 500 g
Makaron Gnocchi De Cecco 500 g
7,20 €/1kg
4,68 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mutti Passata, Paradajkový pretlak, 700 g, Nádoba
Mutti Passata, Paradajkový pretlak, 700 g, Nádoba
7,80 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
5,46 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Tajin Clásico Salsa en Polvo - Chilli korenie v prášku Korenie soľ Zmes korenia 142g
Tajin Clásico Salsa en Polvo - Chilli korenie v prášku Korenie soľ Zmes korenia 142g
77,32 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre De Cecco Penne Rigate č. 41 cestoviny z krupice z tvrdej pšenice 500g
De Cecco Penne Rigate č. 41 cestoviny z krupice z tvrdej pšenice 500g
7,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano CHOP - Gran Riserva - 4 Jahre gereift - 1 Kg
Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano CHOP - Gran Riserva - 4 Jahre gereift - 1 Kg
59,90 €/1kg
59,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Divella Semola, Krupicová múka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Taliansko, 341 kcal, 1448 kJ
Divella Semola, Krupicová múka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Taliansko, 341 kcal, 1448 kJ
7,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,90 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Barilla Lasagne, Lazane, Plnené cestoviny, 500 g, 20 min, CE
Barilla Lasagne, Lazane, Plnené cestoviny, 500 g, 20 min, CE
19,06 €/1kg
9,53 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre De Cecco tagliatelle č. 203 cestoviny v tvare hniezda z tvrdej pšenice 500g
De Cecco tagliatelle č. 203 cestoviny v tvare hniezda z tvrdej pšenice 500g
12,96 €/1kg
6,48 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny De Cecco č. 12 spaghetti, 500 g
Cestoviny De Cecco č. 12 spaghetti, 500 g
10,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,01 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
23 266,67 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 85
6,98 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Cestoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
Cestoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
156,41 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
79,77 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre De Cecco Conchiglioni Rigati Nr 126 aus Hartweizengriess 500g
De Cecco Conchiglioni Rigati Nr 126 aus Hartweizengriess 500g
15,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,50 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,35 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre De Cecco QSX0024, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 14 min, 351 kcal
De Cecco QSX0024, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 14 min, 351 kcal
5,64 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dinkel - Lasagne Vollkorn 250g | NATURATA
Dinkel - Lasagne Vollkorn 250g | NATURATA
16,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Tvarované cestoviny Linguine, balenie 5 ks x 500 g - De Cecco
Tvarované cestoviny Linguine, balenie 5 ks x 500 g - De Cecco
8,27 €/1kg
20,68 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Sklenená fľaša s košíkom na slamku Sklenená karafa na víno 2 l
KOTARBAU® Sklenená fľaša s košíkom na slamku Sklenená karafa na víno 2 l
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,29 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Cestoviny Farfalle n85 500g - Rummo
Cestoviny Farfalle n85 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 29
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop
Obrázok produktu pre Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
4,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre De Cecco QSX0007, Linguine, Dlhé cestoviny, 500 g, 10 min, 12 min, 351 kcal
De Cecco QSX0007, Linguine, Dlhé cestoviny, 500 g, 10 min, 12 min, 351 kcal
10,02 €/1kg
5,01 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg
Obrázok produktu pre GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
47,99 €
-2%
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
13,43 €/1kg
Obrázok produktu pre GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg
Obrázok produktu pre GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
12,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,60 €/1kg
Obrázok produktu pre KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
11 140,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
15,65 €/1kg
Obrázok produktu pre LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg
Obrázok produktu pre DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
35,96 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KUKURICIA A RYŽA) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
CESTOVINY (KUKURICIA A RYŽA) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
3,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg