5,0



Na základe 10 hodnotení
Prince Old Cherry 1000ml
64,23 €
64,23 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Ovocná pálenka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ziegler Williams pear brandy korenistá ovocná voňavá chuť 700ml333,71 €/1l
273,13 €
-39,53 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
233,60 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Scheibel ALTE ZEIT Zibärtle Brandy 44% obj. 700ml188,63 €/1l
132,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Scheibel PremBirne 40% obj. (1x0,7l fľaša)81,51 €/1l
57,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Nusbaumer Mirabelle 45% obj. 700ml95,04 €/1l
66,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Fine Distillery Old Apricot alc.41%vol. 1,0l
43,02 €/1l
43,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz fine house brandy marhuľová 1000ml
23,91 €/1l
23,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz med hruška ľalia 1000ml
29,41 €/1l
29,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Birkenhof Alte Kirsch s jemnou sladkosťou zrejúci v drevených sudoch 1000ml
29,99 €/1l
29,99 €
Predajca: artbook-service

Birkenhof lieskový orech zrejúci v sudoch po koňaku fľaša s otočným uzáverom 1000ml
29,99 €/1l
29,99 €
Predajca: artbook-service

Birkenhof Old Williams jemná sladkosť ovocný barrel aged 1000ml
29,99 €/1l
29,99 €
Predajca: artbook-service

Prinz Obstler pálenka 1000ml
25,31 €/1l
25,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Scheibel PREMIUMplus ušľachtilý malinový destilát 40% obj. 700ml
69,04 €/1l
48,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nusbaumer Poire Williams 40% 700ml
93,23 €/1l
65,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer čerešňová voda 42 % obj
51,36 €/1l
35,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nordbrand Klarer 30% obj. 700ml
13,71 €/1l
9,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Northofer Lippetaler Juniper 32% obj. 700ml
18,30 €/1l
12,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer ovocná voda 38 % obj
33,19 €/1l
23,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pisco Control Gran Pisco | 43 % obj. | 0,7 l
34,61 €/1l
24,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pircher Williams Edelbrand, 1er Pack 700ml
53,60 €/1l
37,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Alte Zwetsche 42% obj.
59,33 €/1l
41,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prinz Alte Kirsche je ovocná brandy zrejúca v sudoch. Ako základ destilátu sa používajú iba na slnku dozreté čerešne z regiónu liehovaru.
Aromatické čerešne sa potom spracúvajú na čerešňovú pálenku tradičnými metódami vo vlastnom liehovare. Po destilácii sa stará čerešňa musí uskladniť v sudoch. Počas skladovania v drevených sudoch sa do nich pridávajú ďalšie ovocné extrakty, ktoré dodávajú pálenke Alte Kirsche nezameniteľnú ovocnú a sladkú chuť
Fakty
Množstvo náplne: 1 liter
Obsah alkoholu: 41 % obj
Balenie: 1 fľaša
Distribútor: Thomas Prinz GmbH Ziegelbachstrasse 7 6912 Hörbranz Rakúsko
Špeciálna alpská pálenka z Rakúska s obsahom alkoholu 41.
Popis: .
Pre viac informácií o Prinz Alte Kirsche 1l z kategórie ovocné pálenky použite kontaktný formulár alebo nám zavolajte počas otváracích hodín. Váš špecializovaný predajca liehovín.
Prinz Alte Kirsche 1000ml - lieh - Výrobca: Thomas Prinz GmbH, Ziegelbachstrasse 7, 6912 Hörbranz, Rakúsko 1er Pack
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Neobsahuje žiadne zložky podliehajúce vyhláseniu.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1300 g
- Obsah alkoholu
- 41 % vol.
- Potravinársky podnik
- Thomas Prinz GmbHZiegelbachstrasse 7, 6912 Hörbranz, Österreich
- Obchodný názov
- V liehovinách
- Výrobca
- Thomas Prinz Spirituosen
- Číslo od výrobcu
- 850725
- EAN kód
- 9001704043103
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Neobsahuje žiadne zložky podliehajúce vyhláseniu.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1300 g
- Obsah alkoholu
- 41 % vol.
- Potravinársky podnik
- Thomas Prinz GmbHZiegelbachstrasse 7, 6912 Hörbranz, Österreich
- Obchodný názov
- V liehovinách
- Výrobca
- Thomas Prinz Spirituosen
- Číslo od výrobcu
- 850725
- EAN kód
- 9001704043103
Hodí sa k tomu

Prinz Fine Distillery Old Apricot alc.41%vol. 1,0l
43,02 €/1l
43,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Alte Williams Vianočná hruška 1000ml
43,02 €/1l
43,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Alte Haus slivka 1000ml
43,02 €/1l
43,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Stará lesná malina 1000ml
48 520,00 €/1l
48,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Rum Coconut 500ml
37,22 €/1l
18,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Nobilant Kakaový likér 500ml
40,82 €/1l
20,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz fine house brandy marhuľová 1000ml
23,91 €/1l
23,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz marhuľový šnaps 1000ml
37,01 €/1l
37,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

WMF 1280239990, 50 mm, 275 mm, 180 mm, 1,33 kg
53,30 €
Predajca: NeuertsShop

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

O'Donnell Moonshine Hard Nut 25% obj. (1x0,7l fľaša)
44 914,29 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
45,19 €/1l
20,56 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Scheibel PREMIUMplus ušľachtilý malinový destilát 40% obj. 700ml
69,04 €/1l
48,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frangelico likér destilovaný lieskovoorieškový likér so šnúrou 700ml
34,34 €/1l
24,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz med hruška ľalia 1000ml
29,41 €/1l
29,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Williams Christ hruškový šnaps 1000ml
37,01 €/1l
37,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Destiléria Ziegler | Lieskovcová pálenka | Alkoholický nápoj | 50 cl | 43 % obj. | Zlatá medaila IWSC 2022
117 999,99 €/1l
59,00 €
Predajca: artbook-service

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l
38,46 €/1l
26,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Birkenhof Alte Kirsch s jemnou sladkosťou zrejúci v drevených sudoch 1000ml
29,99 €/1l
29,99 €
Predajca: artbook-service

Choya Sake 750ml vyrobené z japonskej ryže a koji 14,5 % obj.
29 360,00 €/1l
22,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,02 €
Predajca: PitnemiodyPL

Nordbrand Mäta pieporná 18% 0,7l
11,27 €/1l
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Eckes Edelkirsch nefalšovaný ovocný likér višne 500ml
18,26 €/1l
9,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraken Black Spiced Rum má veľmi jemnú chuť 700 ml
40,20 €/1l
30,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: AllYouNeed

Prinz švajčiarska borovicová pálenka 500ml
73,62 €/1l
36,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pircher Williams hruškový destilát 700 ml | vodka
34,41 €/1l
26,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,09 €
Predajca: AllYouNeed

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l
38,33 €/1l
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Veľmi dobre...Prinz je dobre známy... Vynikajúce
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné
Vždy chutné
Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
skvelé
skvelá pálenka
Hodnotenie z 19. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie nič zlomené
Super chutné
Hodnotenie z 1. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pleasure
Podľa očakávania.
Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ziegler Williams pear brandy korenistá ovocná voňavá chuť 700ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
273,13 €
-39,53 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
233,60 €
Predajca: AllYouNeed
333,71 €/1l

Birkenhof stará marhuľová ovocná sladkosť zrejúca v drevených sudoch 1000ml 6-pack
277,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
46,32 €/1l

Scheibel ALTE ZEIT Zibärtle Brandy 44% obj. 700ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
132,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
188,63 €/1l

Morand Mirabelle 43% Vol.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
72,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
103,00 €/1l

Yeni Raki Álá 47 % 0,70 litra
64,58 €
Predajca: AllYouNeed
92,26 €/1l

Prinz Stará lesná malina 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(99)Počet hodnotení: 99
48,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48 520,00 €/1l

Emil Scheibel GLASHAUS Hruška karafa Williams 40 % obj. 700 ml
86,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
123,07 €/1l

SCHEIBEL Premiumplus Altes Pflümle, 43 % obj. 0,7 l



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(38)Počet hodnotení: 38
48,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
69,04 €/1l

Nusbaumer Mirabelle 45% obj. 700ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
66,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
95,04 €/1l

Prince Old Cherry 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
64,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
64,23 €/1l

Scheibel PREMIUMplus Jemný marhuľový destilát 40% obj. 700ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(38)Počet hodnotení: 38
50,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,41 €/1l

Scheibel PREMIUMplus ušľachtilý malinový destilát 40% obj. 700ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
48,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
69,04 €/1l

Scheibel PREMIUM Williams-Christ hruškovica 40% obj. 700ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
47,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
68,04 €/1l

Scheibel PremBirne 40% obj. (1x0,7l fľaša)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(38)Počet hodnotení: 38
57,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
81,51 €/1l

Prinz fine house brandy marhuľová 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
23,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,91 €/1l

Prinz marhuľový šnaps 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
37,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,01 €/1l

Prinz Alte Williams Vianočná hruška 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(99)Počet hodnotení: 99
43,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,02 €/1l

Prinz Fine Distillery Old Apricot alc.41%vol. 1,0l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(99)Počet hodnotení: 99
43,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,02 €/1l

Pisco Control Gran Pisco | 43 % obj. | 0,7 l



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
24,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,61 €/1l

Pircher Apricot 40% obj. 700ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
31,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
44,64 €/1l