4,8



Na základe 4 hodnotení
50 m² Výstužná sieť 165 g/m² 4x4 Sieť zo sklenených vlákien Omietková sieť Sieť zo sklenených vlákien
35,90 €
0,72 € / 1l
plus 33,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Omietka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

ŠPECIÁLNA PONUKA Výstužná tkanina 165 g/m² 50m² omietka 4x4mm tkanina Tkanina zo sklenených vlákien
0,72 €/1l
35,90 €
Predajca: Vagoshop

50 m² Výstužná sieť 165 g/m² 4x4 Sieť zo sklenených vlákien Omietková sieť Sieť zo sklenených vlákien
217,58 €/1kg
35,90 €
Predajca: Vagoshop

1 rolka výstužnej tkaniny s plochou 50 m² tkanina zo sklenených vlákien 110 g/m² vnútorná tkanina
3 650,00 €/1l
36,50 €
Predajca: Vagoshop

Výstužná tkanina Tkanina zo sklenených vlákien Tkanina 165g/m² biela 2 rolky Tkanina zo sklenených vlákien
4,16 €/1kg
74,90 €
Predajca: Vagoshop

Výstužná tkanina tkanina zo sklenených vlákien Omietková tkanina 165g/m² VWS ETICS 4x4 tkanina 1 rolka
3,99 €/1kg
35,90 €
Predajca: Vagoshop

50m² Interiérová výstužná tkanina 110g/m² 5 x 5 mm omietková tkanina VaGo
331,82 €/1kg
36,50 €
Predajca: Vagoshop

VaGo výstužná tkanina zo sklenených vlákien omietková tkanina 165g/m² žltá tkanina 4x4mm 25m
163,03 €/1kg
26,90 €
Predajca: Vagoshop

5 kotúčov armovacej sieťoviny 165g/m² 5x5mm 250m² Omietková sieťovina Fasádna sieťovina
1 120,61 €/1kg
184,90 €
Predajca: Vagoshop

200 m² Výstužná sieťka 110 g/m² Omietková sieťka Sieťka zo sklenených vlákien Vnútorná omietka
1 271,82 €/1kg
139,90 €
Predajca: Vagoshop

150m² ETICS výstužná tkanina Tkanina zo sklenených vlákien Tkanina 165g/m² Biela 4x4mm
4,07 €/1kg
109,90 €
Predajca: Vagoshop

1500n² výstužná tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² WDVS 4x4mm omietková tkanina oranžová
3,85 €/1kg
1 050,00 €
Predajca: Vagoshop

VaGo výstužná tkanina Tkanina zo sklenených vlákien 100m² Tkanina 165g/m² Biela 4x4mm
4,16 €/1kg
74,90 €
Predajca: Vagoshop

300n² výstužná tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² ETICS 4x4mm omietková tkanina oranžová
4,07 €/1kg
219,90 €
Predajca: Vagoshop

250m² Výstužná sieť 110 g/m² 10 mm x 10 mm
0,74 €/1l
184,90 €
Predajca: Vagoshop

450n² výstužná tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² WDVS 4x4mm omietková tkanina oranžová
4,07 €/1kg
329,90 €
Predajca: Vagoshop

1500m² Výstužná tkanina Tkanina zo sklenených vlákien Tkanina 165g/m² Oranžová 4x4mm Omietková tkanina
3,85 €/1kg
1 050,00 €
Predajca: Vagoshop

350n² výstužná tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² ETICS 4x4mm omietková tkanina oranžová
4,13 €/1kg
259,90 €
Predajca: Vagoshop

1000n² výstužná tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² ETICS 4x4mm omietková tkanina oranžová
4,01 €/1kg
729,90 €
Predajca: Vagoshop

200m² výstužná tkanina tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² tkanina 4x4mm tkanina žltá omietková tkanina
10,71 €/1kg
149,90 €
Predajca: Vagoshop

500 m² vonkajšej výstužnej siete, výstužná sieť 110 g/m², sklenená sieťovina 10 x 10 mm
5,61 €/1kg
364,90 €
Predajca: Vagoshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
PÁSOVACIA LÁTKA 50m² 165 g/m² PLASTER FABRICŠpecifikácia: 165 g/m² - 1 rolka: 1 m x 50 m - 4 mm x 4 mm - biela
Vhodná pre systém VWS/WDVS
Na vnútorné a vonkajšie použitie
Profesionálna kvalita / EÚ
Tkanina je testovaná podľa ETA 19/0697 a EAD 040016-00-0404.
Výstužná sieťovina (sieťovina zo sklených vlákien) 165 g/m² sa môže používať vo všetkých systémoch VWS/WDVS. Armovacia tkanina sa používa na vystuženie, ako aj na zateplenie fasád a povrchov v interiéri a exteriéri. Použitím tkaniny sa absorbujú pohyby v tepelnoizolačnej fasáde spôsobené teplotnými výkyvmi a minimalizujú sa viditeľné trhliny.
Technické údaje:
Materiál: tkanina zo sklenených vlákien (sklenená sieťovina)
Veľkosť oka: približne 4 mm x 4 mm
Hmotnosť na jednotku plochy: približne 165 g/m²
Farba: biela (farba je k dispozícii podľa skladových zásob - nie je voľne vyberateľná)
Šírka rolky: 1 m
Dĺžka rolky: 50 m
Alkalicky odolná, protišmyková impregnácia
Použitie:
Na stavbu stien a fasád
Ako výstuž omietky
Oprava trhlín v omietke
Prevencia prasklín v omietke
Na použitie v exteriéri a interiéri
Vhodný pre systém VWS/WDVS
Výstužná sieťka je vhodná na prevenciu alebo opravu trhlín v omietke. Pomáha však aj proti existujúcim trhlinám. Tkanina zo sklených vlákien zostáva odolná voči roztrhnutiu, a preto poskytuje trvalú záruku funkčnosti. Armovacia sieťka je vhodná na vyrovnávanie napätí pri nanášaní vyrovnávacích hmôt na omietnuté fasády. Tkanina zo sklených vlákien je odolná voči alkáliám a má protišmykovú impregnáciu. V závislosti od oblasti použitia je potrebné vybrať omietkovú sieťku s vhodnými vlastnosťami. Sieťovina je k dispozícii v rôznych šírkach ôk a povrchoch.
Tip na spracovanie:
Armovacia sieťka sa aplikuje tak, že sa armovacia sieťka položí na prvú vrstvu predtým nanesenej armovacej malty. Potom sa nanesie druhá vrstva výstužnej malty. Pri nanášaní omietkovej sieťoviny dbajte na to, aby jednotlivé vrstvy neležali na sebe. Jednotlivé vrstvy sieťoviny musia byť približne 10 cm nad druhou vrstvou. Tento spôsob aplikácie zabezpečuje primerané prekrytie.
Rozsah dodávky:
1 rolka armovacej sieťoviny 1 m x 50 m
Môže sa mierne líšiť od vyobrazenia
- Hmotnosť
- 0.165 kg
- Objem
- 50 l
- Model
- 165 g/m² 4x4 Gewebe
- Plocha
- 50 m²
- EAN kód
- 4060873044149
- Číslo od výrobcu
- AG-165g-1 Rolle_yv
- Výrobca
- Vago-Tools
- Hmotnosť
- 0.165 kg
- Objem
- 50 l
- Model
- 165 g/m² 4x4 Gewebe
- Plocha
- 50 m²
- EAN kód
- 4060873044149
- Číslo od výrobcu
- AG-165g-1 Rolle_yv
- Výrobca
- Vago-Tools
Hodí sa k tomu

50 m² Výstužná sieť 165 g/m² 4x4 Sieť zo sklenených vlákien Omietková sieť Sieť zo sklenených vlákien
217,58 €/1kg
35,90 €
Predajca: Vagoshop

1 rolka výstužnej tkaniny s plochou 50 m² tkanina zo sklenených vlákien 110 g/m² vnútorná tkanina
3 650,00 €/1l
36,50 €
Predajca: Vagoshop

ŠPECIÁLNA PONUKA Výstužná tkanina 165 g/m² 50m² omietka 4x4mm tkanina Tkanina zo sklenených vlákien
0,72 €/1l
35,90 €
Predajca: Vagoshop

ŠPECIÁLNA PONUKA OBRÁBKOVÉ TOVARY 165g/m² PLASTER FABRIC 50m² GLASS FIBRE FABRIC
0,74 €/1l
36,90 €
Predajca: Vagoshop

1 rolka armovacej sieťoviny 165g/m² 5x5mm 50m² Omietková sieťovina Fasádna sieťovina
3,99 €/1kg
35,90 €
Predajca: Vagoshop

Bettizia 50m² armovacia sieťovina na omietku (1m x 50m) 160g/m² tkanina na omietku tkanina zo sklenených vlákien 4mm x 4mm sklenené vlákno fasáda biela
42,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Armovacia tkanina Omietková tkanina Tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² Tkanina 50m² ETICS 1 rolka
0,74 €/1l
36,90 €
Predajca: Vagoshop

50 m² armovacia tkanina 165 g/m² 4x4 mm profesionálna tkanina zo sklenených vlákien
217,58 €/1kg
36,90 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,90 €
Predajca: Vagoshop

50 m² armovacia tkanina 165 g/m² 4x4 mm profesionálna tkanina zo sklenených vlákien
0,72 €/1l
36,90 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,90 €
Predajca: Vagoshop

Výstužná tkanina tkanina zo sklenených vlákien Omietková tkanina 165g/m² VWS ETICS 4x4 tkanina 1 rolka
3,99 €/1kg
35,90 €
Predajca: Vagoshop

Výstužná tkanina tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² ETICS tkanina 4mm x 4mm Omietková tkanina biela
0,72 €/1l
36,90 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,90 €
Predajca: Vagoshop

Dewepro 104690
2,23 €/1kg
44,50 €
Predajca: MasterBau

50m² Výstužná tkanina Tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² 4x4mm VWS WDVS Biela tkanina
3,99 €/1kg
36,90 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,90 €
Predajca: Vagoshop

50m² Interiérová výstužná tkanina 110g/m² 5 x 5 mm omietková tkanina VaGo
331,82 €/1kg
36,50 €
Predajca: Vagoshop

Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

VaGo výstužná tkanina zo sklenených vlákien omietková tkanina 165g/m² žltá tkanina 4x4mm 25m
163,03 €/1kg
26,90 €
Predajca: Vagoshop

50m² Omietková sieťka Výstužná sieťka 165g/m² 4mm x 4mm na vnútorné a vonkajšie použitie
223,64 €/1kg
36,90 €
Predajca: Vagoshop

Armovacia sieť 50 m² 165 g/m² ŽLTÁ 4x4 mm sieťovina Sieťovina zo sklených vlákien Omietková sieťovina
0,72 €/1l
35,90 €
Predajca: Vagoshop

100m² Výstužná tkanina Tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² 4x4mm VWS WDVS Biela tkanina
453,94 €/1kg
74,90 €
Predajca: Vagoshop

300m² Výstužná tkanina Tkanina zo sklenených vlákien 165g/m² Žltá tkanina VWS WDVS 4x4mm
4,07 €/1kg
219,90 €
Predajca: Vagoshop

AREBOS súprava 2 políc pre vysoké zaťaženie 180x90x30 cm | 875 kg | 5 políc z MDF, pozinkované
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

MONZANA® Poštová schránka krížový zámok s medenou uzamykacou vložkou otočný kryt 31x10x34 cm okienko s menovkou priehradka na noviny jednoduchá inštalácia legovaná oceľ 2 kľúče poštová schránka antracitová
24,80 €
Predajca: Jurhan

550W(špičkový 1100W) napájacia stanica Solárny generátor 555Wh Solárna akumulátor Generátor elektrickej energie Nabíjačky batérií s rýchleho nabíjania
279,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

LuxeBath závesné WC bez ráfika, dlhé 54 cm, biele, z keramiky s funkciou bidetu, WC s mäkkým zatváraním Soft-Close, odnímateľné duroplastové WC sedadlo
192,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany

50m² ETICS výstužná tkanina Tkanina zo sklenených vlákien Tkanina 165g/m² Biela 4x4mm
3,99 €/1kg
35,90 €
Predajca: Vagoshop

12/24/36x trapézový plech 129x46cm profilovaný plech antracitový pozinkovaný stenový plech strešný plech pre prístrešok na auto - 24x = 14m²
265,99 €
-126,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

9 roliek 165 g/m² výstužnej tkaniny 450m² 5x5mm tkaniny zo sklenených vlákien
0,73 €/1l
329,90 €
Predajca: Vagoshop

4 kotúče armovacej sieťoviny 165g/m² 5x5mm 200m² Omietková sieťovina Fasádna sieťovina
0,75 €/1l
149,90 €
Predajca: Vagoshop

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
2,50 €
Predajca: Blumen-Senf
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vws textílie
Hmotnosť 0,165 kg
Všetko O.K.always rád opäť L.G.
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 9 kg
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 9 kg
Hodnotenie z 28. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 9 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

400m² Výstužná tkanina Omietková tkanina ETICS tkanina zo sklenených vlákien 165g 4x4mm



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
421,30 €
Predajca: Aquagart
1,05 €/1m²

350m² Výstužná tkanina Látková omietková tkanina ETICS tkanina zo sklenených vlákien 165g 4x4mm



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
368,30 €
Predajca: Aquagart
1,05 €/1m²

300m² Výstužná tkanina Omietková tkanina ETICS tkanina zo sklenených vlákien 165g 4x4mm



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
316,30 €
Predajca: Aquagart
1,05 €/1m²

250m² Výstužná tkanina Omietková tkanina ETICS tkanina zo sklenených vlákien 165g 4x4mm



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
264,30 €
Predajca: Aquagart
1,06 €/1m²

200m² Výstužná tkanina Látková omietková tkanina ETICS tkanina zo sklenených vlákien 165g 4x4mm



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
211,30 €
Predajca: Aquagart
1,06 €/1m²

Rosfix Hoblík na Sadrokartón ProFlex - Hoblík na Škáry Sadrokartónu | 3 kg | 250 mm | 5-stupňové Teleskopické Predĺženie 100-162 cm
206,80 €
Predajca: ROSFIX
53,03 €/1kg

150m² Výstužná tkanina Omietková tkanina ETICS tkanina zo sklenených vlákien 165g 4x4mm



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
162,30 €
Predajca: Aquagart
1,08 €/1m²
![Obrázok produktu pre Plid® valčeková omietka na vnútorné a vonkajšie použitie, jemná, biela, matná [20 kg] – priedušná, vysoká krycia schopnosť, pripravená na použitie – valčeková a štetcová omietka, hrubá a jemná – vnútorná omietka](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf0b560282b8cf2fc8cbef1a3add6f39.webp)
Plid® valčeková omietka na vnútorné a vonkajšie použitie, jemná, biela, matná [20 kg] – priedušná, vysoká krycia schopnosť, pripravená na použitie – valčeková a štetcová omietka, hrubá a jemná – vnútorná omietka



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
87,25 €
Predajca: Plid
3,49 €/1kg

Knauf základný náter 15 l



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,99 €
Predajca: MasterBau
3,75 €/1kg

100m² Výstužná tkanina Látková omietková tkanina ETICS tkanina zo sklenených vlákien 165g 4x4mm



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
110,30 €
Predajca: Aquagart
1,10 €/1m²

Silikónová omietka na fasády, olivovo zelená, 15 kg
79,98 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,53 €/1kg

Silikónová omietka na vonkajšie fasády, striebornosivá, 1,5 mm Premium, 25 kg
84,99 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,00 €/1kg

Tmely na opravu stien tmel na diery a praskliny súprava na opravu sadrokartónu pasta na steny so stierkou 100 g - MagicFix
9,99 €
Predajca: Netscroll
99,90 €/1kg

Silikónová omietka na fasády, svetlosivá, 15 kg
63,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,65 €/1kg

SOUDAL SOUDATIGHT LQ BIELY TEKUTÝ INTERIÉROVÝ MEMBRÁN 4,5 kg + ŠTETEC



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,44 €/1kg

Svetlošedá mozaiková omietka z umelej živice, trieda 1, 12,5 kg, mrazuvzdorná
57,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,93 €/1kg

GRAPHITHARZ-MOSAIKPUTZ TRIEDA 1 MOSAIK 12,5 kg MRAZUVZDORNÝ
57,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,93 €/1kg

Hnedá mozaiková omietka z umelej živice, trieda 1, 12,5 kg, mrazuvzdorná
57,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,93 €/1kg

Mramorová mozaiková omietka trieda 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg, Premium, 36 variantov
57,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,40 €/1kg

Hnedá mozaiková omietka z umelej živice, trieda 1, 12,5 kg, mrazuvzdorná
57,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,93 €/1kg