4,8



Na základe 112 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml2 676,50 €/1l
267,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Erolfa Woda perfumowana, 100 ml2 181,80 €/1l
225,59 €
-7,41 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Viking, Woda perfumowana, 100ml2 307,70 €/1l
240,28 €
-9,51 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
230,77 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Fleurissimo, Woda perfumowana, 75ml3 075,07 €/1l
230,63 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 60ml
707,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer Platinum, Muži, Zimné, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Fialka (list), šalviový olej
861,00 €/1l
25,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
515,33 €/1l
46,38 €
Predajca: PerfumTraders

Mont Blanc Legend Night Woda perfumowana, 100 ml
400,90 €/1l
40,09 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
667,00 €/1l
33,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 100ml
483,30 €/1l
48,33 €
Predajca: Sykz

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 30 ml
717,67 €/1l
21,53 €
Predajca: BRASTYGroup

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
297,70 €/1l
31,11 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,77 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Montblanc Legend Blue, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mäta, Cédrové drevo, Santalové drevo
435,60 €/1l
43,56 €
Predajca: BRASTYGroup

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lanvin Eclat De Nuit Parfémovaná Voda 30ml
1 424,33 €/1l
42,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MONT BLANCMont Blanc Legend Eau de Parfum
Kožený parfém pre mužov uvedený na trh v roku 2020.
Vrchné tóny: bergamot, lístky fialky
Srdcové tóny: drevité tóny, jazmín, magnólia
Základné tóny: dubový mach, koža
Muž, ktorý používa parfumovanú vodu Legend, je sebavedomý a sebaistý, naplno prežíva svoje emócie, odvahu a presvedčenie. Bez jediného slova je však cítiť jeho odhodlanie, charizmu a autentickosť. Ikonický flakón radu Legend sa stáva ešte podmanivejším a elegantnejším vďaka zlatým detailom a čiernemu laku, ktorý odráža silu a vytrvalosť vône. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.
Mont Blanc Legend je kožená parfumovaná voda vydaná v roku 2020. Parfém vytvorený pre odvážnych a sebavedomých mužov, ktorí si uvedomujú svoje túžby a očakávania. Vôňa je veľmi jemná, ale zároveň výrazná a mužná.
Vôňové tóny:
Hlavný tón: bergamot, lístky fialky
Srdcová nóta: drevené tóny, jazmín, magnólia
Základná nóta: koža, dubový mach
MontBlanc Legend je výrazná vôňa, ktorú spoločnosť Mont Blanc uviedla na trh v apríli 2011. Táto vôňa je prípitkom pre limitovaných, nápadne odlišných, ale veľmi skutočných a vášnivých mužov. Olivier Pescheux vytvoril túto sviežu fougere kreáciu a úchvatne napustil tóny, ktoré evokujú silu a nehu tradíciu a modernosť
Pánsky parfém Legend Montblanc EDP 50 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Legend Montblanc EDP a definujte svoju osobnosť s týmto pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Montblanc!
- Pohlavie: muži
- Názov parfumu: Legend
- Typ: EDP
Montblanc Legend.
Parfumovaná voda pre mužov.
50 ml
Parfémovaná voda Legend od značky Mont Blanc bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Mont Blanc Legend, Woda perfumowana, 50ml
Parfumovaná voda Mont Blanc Legend bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Montblanc Legend Pour Homme Edp Spray
Vrchné tóny: Bergamot, lístky fialky: Stredné tóny: Stredné tóny: drevité tóny, jazmín, magnólia: Základné tóny: Dubový mach, koža
MontBlanc Legend EDP - 50ml - S
Mont Blanc Legend Pour Homme Edp Spray MB019A02 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 50 ml
Montblanc Legend parfumovaná voda 50ml
- Model
- Legend Eau de Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Koža
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Mont Blanc Legend, Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPániUnisex
- EAN kód
- 3386460118132
- Číslo od výrobcu
- JMB019A02
- Model
- Legend Eau de Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Koža
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Mont Blanc Legend, Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPániUnisex
- EAN kód
- 3386460118132
- Číslo od výrobcu
- JMB019A02
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer Platinum, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Fialka (list), šalviový olej, Cédrové drevo
399,50 €/1l
39,95 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,67 €/1l
48,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
515,33 €/1l
46,38 €
Predajca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
220,20 €/1l
22,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung INR18650-35E - Li-Ion článok 3,7 V 3500 mAh (18650, plochý, nechránený)
4,95 €
Predajca: Akkuman

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
348,40 €/1l
34,84 €
Predajca: Sykz

Parfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black 100ml
478,50 €/1l
47,85 €
Predajca: Katomix

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Philips 3000 series BHD302/10, Jednosmerný prúd, Čierna, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 1600 W, 220 - 240 V
23,46 €/1kg
41,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moschino Toy Boy, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Muškátový orech, Hruška, Ružové korenie, klinček, Magnólia, Ruže, ambra, cashmeran, Santalové drevo, Vetiver
414,80 €/1l
41,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Velvet Oud Woda perfumowana, 100ml
210,30 €/1l
21,03 €
Predajca: Glamperfeu

Montblanc Legend, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka
490,30 €/1l
49,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lehátko Allibert Jaipur vrátane vankúša, farba grafitová/sivá
140,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Afnan - Supremacy In Heaven EDP 100ml
353,20 €/1l
35,32 €
Predajca: Glamperfeu

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,40 €/1l
52,88 €
Predajca: PerfumTraders

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 120 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
130,20 €/1l
13,02 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
359,40 €/1l
35,94 €
Predajca: somnia24

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
161,00 €/1l
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Heavenly
Objem 0,03 l
Vôňa Montblanc Signature je jednoducho nebeská. Vonia veľmi elegantne, jemne a žensky bez toho, aby bola preplnená. Nóta je krémová, mierne sladká a zároveň svieža - jednoducho ideálna na každý deň. Zakaždým, keď ju nosím, cítim sa opečovávaná a výnimočná. Vôňa na pokožke dlho vydrží a veľmi príjemne sa rozvíja. Som absolútne nadšená a kedykoľvek by som si ju kúpila znova
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné
Objem 0,03 l
Bola som naozaj prekvapená, ako krásne táto vôňa vonia Najprv som si nebola istá, tak som si objednala malú veľkosť... ale zamilovala som sa do nej od prvého streknutia! Vôňa je ženská, svieža a vyžaruje čistú, elegantnú ľahkosť. Teraz vážne uvažujem o kúpe veľkého flakónu
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa za skvelú cenu!
Objem 0,03 l
Skvelá vôňa za dobrú cenu! Nevydrží celý deň, ale za tú cenu stále vydrží dlhšie ako niektoré iné drahé parfumy. Svieža vôňa - vrátane kokosu! Nákup ako vždy veľmi dobrý. Rýchle dodanie!
Hodnotenie z 22. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,03 l
Všetko išlo skvele a nekomplikovane, doručenie trvalo len 1 deň, parfém je svieži a určite originálny. S Montblanc Signature sa nedá nič pokaziť. Veľmi rada si objednám znova!
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,03 l
Táto vôňa sa mi veľmi páči! Páči sa aj všetkým okolo mňa. Je to moja obľúbená vôňa – som s ňou úplne spokojná a môžem ju len odporučiť!
Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Znova a znova s potešením
Objem 0,05 l
Tento produkt používam už niekoľko rokov a som s ním veľmi spokojný. Pomer cena/výkon je správny a moji zákazníci milujú vôňu ;-).
Hodnotenie z 6. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Šialená cena
Objem 0,03 l
Vedel som, že parfum, cena tu bola bezkonkurenčná. Ani duty free, ani Douglas, ani žiadny iný dodávateľ ju nedokázali prekonať. Super skvelé!
Hodnotenie z 12. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasné
Objem 0,1 l
jeden z najlepších parfémov, aké som kedy vyskúšala, a cena v internetovom obchode Kaufland bola bezkonkurenčná.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l