4,7



Na základe 29 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford Neroli Portofino Parfum čistý parfum unisex 50 ml6 383,20 €/1l
319,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový2 247,40 €/1l
224,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Vetiver1 960,00 €/1l
98,00 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml2 120,10 €/1l
212,01 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 60ml
707,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
667,00 €/1l
33,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mont Blanc Legend, Woda perfumowana, 50ml
622,60 €/1l
31,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 100ml
483,30 €/1l
48,33 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Mont Blanc Explorer, Woda perfumowana, miniatura, 4.5ml
3 217,78 €/1l
14,48 €
Predajca: Glamperfeu

Mont Blanc Signature Absolue parfémovaná voda pre ženy 50 ml
719,00 €/1l
35,95 €
Predajca: Sykz

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 30 ml
727,00 €/1l
21,81 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Explorer Extreme Eau De Parfum Spray 60ml
773,83 €/1l
46,43 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer Extreme Eau De Parfum Spray 100ml
62,99 €
Predajca: PerfumTraders

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
29,45 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Mont Blanc Explorer Platinum Set parfumovaná voda, 100 ml + miniatúra parfumovanej vody, 7,5 ml + sprchový gél, 100 ml
87,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Sezóna:
- Zimné
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Fialka (list)
- Poznámky k srdcu vône:
- šalviový olej
- Poznámky k základu vône:
- Cédrové drevo
- Typ dávkovača:
- Sprej
MONTBLANC
Montblanc Explorer PlatinumDrevitý parfém pre mužov, uvedený na trh v roku 2023.
Nóty vône:
Vrchné tóny: lístky fialky
Srdcové tóny: šalvia lekárska
Základné tóny: céder
Objavte nepoznané s parfumovanou vodou pre mužov Explorer Platinum od značky Montblanc. Vôňa oslavuje dobrodružstvo, krásu objavovania, túžbu preskúmať nekonečné možnosti života a predstavuje príležitosť objaviť silu hôr a silu vlastného charakteru. Energická sviežosť lístkov fialky sa spája s chladivou bylinnou stopou šalvie pižmovej, ktorú v základe fixuje hrejivosť cédrového dreva. Vôňa je ideálna pre všetkých moderných mužov, ktorí vždy konajú s odstupom. vôňa bola uvedená na trh v roku 2023.
Montblanc Explorer Platinum je intenzívna a jedinečná vôňa, ktorá vás bude sprevádzať na všetkých vašich dobrodružstvách!
Nóta hlavy: fialové lístky
Nóta srdca: fialové lístky
Nóta srdca: salvia lekárska
Základná nóta: cedar
.
Montblanc Explorer Platinum.
Parfumovaná voda pre mužov.
30 ml
Parfumovaná voda Mont Blanc bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Mont Blanc Explorer Platinum Woda perfumowana, 30 ml
Parfémovaná voda od značky Mont Blanc bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Explorer Platinum je silná, štruktúrovaná drevitá vôňa, ktorá oslavuje dobrodružstvo a objavovanie hôr. Táto parfémovaná voda ponúka mimoriadne modernú interpretáciu drevitých tónov, ktorým dodáva sviežu, kryštalickú vôňu pripomínajúcu zasnežené hory. Iskrivá fialka a šalvia muškátová dodávajú objaviteľskej interpretácii nevídanú intenzitu, zatiaľ čo mužný základ z najjemnejšieho cédrového dreva dodáva kompozícii hĺbku a teplo.
Montblanc Explorer Platinum Edp Spray
Montblanc Explorer Platinum parfumovaná voda v spreji 30 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Mont Blanc Explorer Platinum Woda perfumowana, 30 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 3386460135832
- Číslo od výrobcu
- JMB025A03
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Mont Blanc Explorer Platinum Woda perfumowana, 30 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 3386460135832
- Číslo od výrobcu
- JMB025A03
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hermès Terre D'Hermes čistý parfém pre mužov 75 ml
1 198,80 €/1l
89,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Explorer Platinum, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Fialka (list), šalviový olej, Cédrové drevo
569,00 €/1l
34,14 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
985,33 €/1l
29,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Explorer Platinum, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Fialka (list), šalviový olej, Cédrové drevo
436,50 €/1l
43,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 30ml
1 116,67 €/1l
33,50 €
Predajca: NutraBestBG

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 100ml
483,30 €/1l
48,33 €
Predajca: Sykz

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
266,17 €/1l
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Montblanc Explorer Platinum Eau de Parfum 100ml + sprchový gél 100ml + parfumovaná voda 7,5ml
707,40 €/1l
70,74 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 60ml
707,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Gentleman, Woda perfumowana, 100ml
607,30 €/1l
60,73 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Signature, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
962,67 €/1l
28,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
667,00 €/1l
33,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Mont Blanc Legend, Woda perfumowana, 50ml
622,60 €/1l
31,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Legend Spirit, Muži, 200 ml, Bergamot, Grapefruit, Ružové korenie, Kardamon, Lavander, Voda, Kašmírske drevo, Konárnik slivkový, biele pižmo, Drevo, Sprej
344,15 €/1l
68,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Mont Blanc Individuel Tonic For Men, Woda toaletowa, 75ml
535,07 €/1l
40,13 €
Predajca: somnia24

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Montblanc Legend, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka
730,00 €/1l
36,50 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Objem 0,1 l
Všetko bolo v poriadku!
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,06 l
Super
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa. Môj syn si myslí, že je skvelá.
Hodnotenie z 1. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré znova a znova
Objem 0,1 l
1 a
Hodnotenie z 22. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cenový výkon bezkonkurenčný
Objem 0,03 l
Všetko ako vždy top, len vôňa nie je tak môj pád, ale nemal by byť nedostatkom pre hodnotenie
Hodnotenie z 7. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to super
Objem 0,1 l
Parfém je veľmi dobrý
Hodnotenie z 17. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekná vôňa
Objem 0,1 l
Fľaštička a citrónová vôňa.
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré, ale nie úplne perfektné...
Objem 0,1 l
Balík dorazil celkom rýchlo, parfum je originálny. Jedinou vadou, pre zberateľa a perfekcionistu ako som ja, je deformácia v ľavom rohu obalu. Fľaštička je nepoškodená, ale tá vada na obale nie je práve ideálna, vadí mi to. Obal bol v poriadku, parfum bol vo vnútri krabičky a nebola poškodená, takže predpokladám, že obal bol už taký ešte pred odoslaním.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l