4,7



Na základe 29 hodnotení
Montblanc Explorer Platinum, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Fialka (list), šalviový olej, Cédrové drevo
34,14 €
569,00 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford Neroli Portofino Parfum čistý parfum unisex 50 ml6 383,20 €/1l
319,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa423,10 €/1l
87,99 €
-3,37 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,62 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa704,20 €/1l
70,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Miu Miu L'Eau Bleue, Ženy, Letné, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Konvalinka, Zemolez1 898,80 €/1l
94,94 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Mont Blanc Legend, Woda perfumowana, 50ml
622,60 €/1l
31,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 100ml
483,30 €/1l
48,33 €
Predajca: Sykz

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 60ml
707,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Mont Blanc Signature Absolue parfémovaná voda pre ženy 50 ml
719,00 €/1l
35,95 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Mont Blanc - Explorer Platinum Gift set EDP 60 ml and shower gel 100 ml 60ml
533,60 €/1l
53,36 €
Predajca: somnia24

Mont Blanc Legend Night Woda perfumowana, 100 ml
406,20 €/1l
40,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Explorer Extreme Eau De Parfum Spray 100ml
62,99 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
667,00 €/1l
33,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mont Blanc Explorer Platinum Set parfumovaná voda, 100 ml + miniatúra parfumovanej vody, 7,5 ml + sprchový gél, 100 ml
87,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Montblanc Explorer Extreme Eau De Parfum Spray 60ml
773,83 €/1l
46,43 €
Predajca: PerfumTraders

Mont Blanc - Explorer Platinum Darčeková sada EDP 100 ml, sprchový gél 100 ml a miniatúrna EDT 7,5 ml 100 ml
311,33 €/1l
64,60 €
Predajca: somnia24

Mont Blanc Explorer, Woda perfumowana, miniatura, 4.5ml
3 217,78 €/1l
14,48 €
Predajca: Glamperfeu

Montblanc Legend Blue, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mäta, Cédrové drevo, Santalové drevo
936,67 €/1l
28,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 30 ml
727,00 €/1l
21,81 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 60 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Fialka (list)
- Poznámky k srdcu vône:
- šalviový olej
- Poznámky k základu vône:
- Cédrové drevo
- Typ dávkovača:
- Sprej
Montblanc Explorer Platinum je intenzívna a jedinečná vôňa, ktorá vás bude sprevádzať na všetkých vašich dobrodružstvách!
Nóta hlavy: fialové lístky
Nóta srdca: fialové lístky
Nóta srdca: salvia lekárska
Základná nóta: cedar
.
Montblanc Explorer Platinum parfumovaná voda 60ml
Montblanc, Explorer Platinum, Eau De Parfum, For Men, 60 ml
Parfémovaná voda od značky Mont Blanc bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 60 ml vami vybraté vône.
Mont Blanc Explorer Platinum, Woda perfumowana, 60ml
Explorer Platinum je silná, štruktúrovaná drevitá vôňa oslavujúca dobrodružstvo a objavovanie hôr. Táto parfémovaná voda obsahuje ultramodernú interpretáciu drevitých tónov, ktoré sú zasadené do sviežej, kryštalickej vône evokujúcej zasnežené hory. Iskrivá fialka a šalvia pižmová dodávajú objaviteľskej interpretácii nevídanú intenzitu, zatiaľ čo mužný základ z najjemnejšieho cédrového dreva dodáva kompozícii hĺbku a teplo.
Montblanc Explorer Platinum Edp Spray
Montblanc, Explorer Platinum, Parfumovaná voda, Pre mužov, 60 ml
- Model
- Explorer Platinum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Mont Blanc Explorer Platinum, Woda perfumowana, 60ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3386460135825
- Číslo od výrobcu
- JMB025A02
- Model
- Explorer Platinum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Mont Blanc Explorer Platinum, Woda perfumowana, 60ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3386460135825
- Číslo od výrobcu
- JMB025A02
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Montblanc Explorer Platinum, Muži, Zimné, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Fialka (list), šalviový olej
861,67 €/1l
25,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Explorer Platinum, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Fialka (list), šalviový olej, Cédrové drevo
436,50 €/1l
43,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Art Of Universe, Ženy, 100 ml
317,00 €/1l
34,43 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
554,00 €/1l
41,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Montblanc Legend, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka
415,70 €/1l
41,57 €
Predajca: Sykz

Montblanc Explorer, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
985,33 €/1l
29,56 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Khadlaj Shiyaaka Silver parfumovaná voda pre mužov 100 ml
141,90 €/1l
14,19 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
265,00 €/1l
26,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
581,00 €/1l
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
413,33 €/1l
31,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ parfumovaná voda 100ml
383,90 €/1l
38,39 €
Predajca: CosmeChicFr

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
481,25 €/1l
38,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Objem 0,1 l
Všetko bolo v poriadku!
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,06 l
Super
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa. Môj syn si myslí, že je skvelá.
Hodnotenie z 1. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré znova a znova
Objem 0,1 l
1 a
Hodnotenie z 22. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cenový výkon bezkonkurenčný
Objem 0,03 l
Všetko ako vždy top, len vôňa nie je tak môj pád, ale nemal by byť nedostatkom pre hodnotenie
Hodnotenie z 7. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to super
Objem 0,1 l
Parfém je veľmi dobrý
Hodnotenie z 17. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekná vôňa
Objem 0,1 l
Fľaštička a citrónová vôňa.
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré, ale nie úplne perfektné...
Objem 0,1 l
Balík dorazil celkom rýchlo, parfum je originálny. Jedinou vadou, pre zberateľa a perfekcionistu ako som ja, je deformácia v ľavom rohu obalu. Fľaštička je nepoškodená, ale tá vada na obale nie je práve ideálna, vadí mi to. Obal bol v poriadku, parfum bol vo vnútri krabičky a nebola poškodená, takže predpokladám, že obal bol už taký ešte pred odoslaním.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l