5,0



Na základe 2 hodnotení
Carner Barcelona Rima XI EDP 100 ml UNISEX
115,91 €
1 159,10 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava
Od 2 kusov 113,59 €/ ks
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carner Barcelona Drakon Extrait de Parfum 50 ml UNISEX2 807,80 €/1l
140,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carner Barcelona Cuirs EDP 100 ml UNISEX1 000,00 €/1l
100,00 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Enigma pour Homme EDP 100 ml M1 818,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carner Barcelona Lucomorie parfumovaná voda 100ml877,30 €/1l
87,73 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Marbella EDP 50 ml UNISEX
1 591,80 €/1l
79,59 €
Predajca: Denpoli-Venda

Carner Barcelona Rima XI EDP 50 ml UNISEX
1 363,80 €/1l
70,01 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,19 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 50 ml UNISEX
1 254,80 €/1l
64,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,74 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Lukomorie EDP 50 ml UNISEX
1 168,80 €/1l
59,94 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,44 €
Predajca: PerfumTraders

Unisex parfém Carner Barcelona Costarela EDP 50 ml
1 207,00 €/1l
60,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carner Barcelona Revolución EDP 50 ml UNISEX
1 286,00 €/1l
65,96 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,30 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Megalium EDP 50 ml UNISEX
1 322,80 €/1l
67,84 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,14 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Revolución EDP 100 ml UNISEX
910,70 €/1l
93,41 €
-2,34 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,07 €
Predajca: PerfumTraders

Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
1 670,30 €/1l
167,03 €
Predajca: FragrancesBg

Xerjoff " V " Wardasina EDP 50 ml UNISEX
3 114,00 €/1l
155,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carner Barcelona Costarela EDP 100 ml UNISEX
940,60 €/1l
96,57 €
-2,51 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,06 €
Predajca: PerfumTraders

Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
2 045,30 €/1l
204,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Sospiro Pasticcio EDP 100 ml UNISEX
1 808,00 €/1l
180,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Ard Al Zaafaran Jazzab Gold EDP 50 ml UNISEX
386,00 €/1l
19,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carner Barcelona Megalium Woda perfumowana, 100 ml
1 040,30 €/1l
104,03 €
Predajca: PerfumTraders

Anfar Mauj parfémovaná voda unisex 200 ml
184,40 €/1l
36,88 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémová voda UNISEX
kardamom,pepř,máta,šafrán
skořice,muškátový oříšek,jasmín,koriandr
cedr,santalové dřevo,vanilka,benzoin,jantar,pižmo
Carner Rima z Madagaskaru Benzoin z Laosu Jemný jantár a pižmo
- Hmotnosť
- 0.565 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Carner Barcelona
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8437011481115
- Číslo od výrobcu
- 011
- Hmotnosť
- 0.565 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Carner Barcelona
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8437011481115
- Číslo od výrobcu
- 011
Hodí sa k tomu

Riiffs Fleurie Emerald parfémovaná voda pro ženy 100 ml
254,80 €/1l
25,48 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Pride Eternal Vanille parfémovaná voda unisex 100 ml
378,00 €/1l
37,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Sakeena, Ženy, 100 ml
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
339,90 €/1l
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Paris Corner Coconut Lagoon parfémovaná voda unisex 100 ml
300,60 €/1l
30,06 €
Predajca: Glamperfeu

La Fede White Forest Strawberry parfémovaná voda pre ženy 100 ml
179,00 €/1l
17,90 €
Predajca: NutraBestBG

Arabiyat Sugar Cookie Dough 100ml parfumovaná voda pre ženy
400,60 €/1l
40,06 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra Ébene Edp 90ml
322,22 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
1 685,10 €/1l
168,51 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
168,20 €/1l
16,82 €
Predajca: Glamperfeu

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
270,50 €/1l
27,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml parfumovaná voda pre ženy
217,40 €/1l
21,74 €
Predajca: NutraBestBG

Maison Asrar Fakhama parfumovaná voda 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Fragrance World B Gentle Gold EDP 100 ml UNISEX
167,60 €/1l
28,00 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,76 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Nectare Extradose parfémovaná voda unisex 90 ml
331,11 €/1l
29,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zimaya Tiramisu Caramel parfémovaná voda unisex 100 ml
222,90 €/1l
22,29 €
Predajca: Glamperfeu

Atralia Sensual Vanilla EDP 100 ml UNISEX
347,50 €/1l
34,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Amaran Fakhama Unlimited unisex parfumovaná voda 100 ml
288,50 €/1l
28,85 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Borabora parfumovaná voda v spreji 100ml
1 315,00 €/1l
131,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Arabiyat Sugar Vanilla Cream Macaron 100 ml Parfum Unisex
400,60 €/1l
40,06 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Paris Corner Taskeen Lactéa Divina EDP 100 ml UNISEX
167,50 €/1l
16,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Mahab čistý parfém unisex 100 ml
300,00 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Luminous Waves 100ml Volaré Eau de Parfum - Herren
229,00 €/1l
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
43,19 €
Predajca: PerfumTraders
539,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l