5,0



Na základe 3 hodnotení
Závodný simulátor Kokpit 3 v 1 Herné závodné sedadlo Herné sedadlo s poťahom z umelej kože Stojan na volant Stojan na TV do 50" Max. Vesa 400x400
329,14 €
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Iné príslušenstvo k herným konzolám a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Next Level Racing FLIGHT SIMULATOR NLR-S018998,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Diablo X-Drive Sim Racing Cocpit Herné pretekárske sedadlo Racing Cocpit Simracing Čierno-biela359,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
329,99 €
Predajca: Domator24

Ďalšie informácie o reklame
Wiltec pretekársky simulátor pretekársky kokpit 71 x 136 x 108 cm, automobilový simulátor so sedadlom do 100 kg, pretekársky simulátor s držiakom monitora, pretekársky simulátor s montážnymi bodmi pre volant, radiacu páku a pedále358,99 €
-33,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
325,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Ďalšie informácie o reklame
Volant Fanatec ClubSport Elite pre Porsche Vision GT688,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Playseat – R.AC.00250 – herná stolička
275,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gaming stolička Next Level Racing Cockpit Racing Simulator F-GT
506,88 €
Predajca: evomag

Gaming stolička Next Level F-GT Lite Skladateľná Formula a GT Cockpit
284,13 €
Predajca: evomag

Playseat Evolution Alcantara, Univerzálna herná stolička, 122 kg, Polstrované sedadlo, Polstrovaná opierka, Preteky, MAC, PC, PlayStation 4, Playstation 2, Playstation 3, Wii, Xbox, Xbox 360, Xbox One
348,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Urban-Tech

Huzaro Speed 6.0 | Závodný simulátor Cockpit GT F1 Racing Simulator | Stojan na volant | Skladací | Nastaviteľné operadlo | Čierno-červené herné sedadlo
369,89 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Next Level Racing Station Gttrack
771,45 €
Predajca: evomag

Wheel Stand Pro V2 Deluxe rattiteline Logitech G25/G27/G29/G920/G923 -rateille
127,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Urban-Tech

Playseat Trophy, Univerzálna herná stolička, 120 kg, Čalúnené sedadlo s výplňou, Čalúnená opierka chrbta s výplňou, Preteky, PC, Playstation, Xbox
618,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Urban-Tech

Playseat Formula Instinct - F1 Edition, Univerzálna herná stolička, 163 kg, Polstrované sedadlo, Polstrovaná opierka, Preteky, Nintendo Wii U, PC, PlayStation 4, Playstation 2, Playstation 3, Wii, Xbox, Xbox 360, Xbox One
608,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Urban-Tech

Playseat Sensation PRO - ActiFit, Univerzálna herná stolička, 120 kg, Preteky, MAC, Nintendo Wii U, PC, PlayStation 4, Playstation 2, Playstation 3, Wii, Xbox, Xbox 360, Xbox One, 20 kg, 120 cm
1 458,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Urban-Tech

Herná stolička Next Level GTLite Foldabale Racing Cockpit
244,56 €
Predajca: evomag

Razer TAROK PRO, Herné kreslo, Polstrované sedadlo, Polstrovaná opierka, Čierna, Čierna, Kov
492,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Xr Racing Driftovacie Kreslo - Červené/Čierne
556,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Playseat Brake Pedal, Brzdný pedál, Šedá, Kovová, Nerezová oceľ, Logitech G25/G27/G29/G920, 328 g, 80 mm
48,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Urban-Tech

DIABLO Otočná textilná herná stolička | HR penový bedrový vankúš Podrúčky Nastaviteľné sedadlo | X-Gamer | Deep Red
277,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Simulačný kokpit – závodný simulátor – závodná simulátorová sedačka – herný kokpit – stojan pre simulátor
497,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Selius
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Profesionálny kokpit pretekárskeho simulátora pre PC a herné konzoly
- 3 v 1: držiak na TV, herné sedadlo a stojan na volant v jednom
- Nastaviteľné športové sedadlo s poťahom z imitácie kože na pohodlné hranie
- Držiak na TV Vhodný pre TV a monitory s uhlopriečkou do 50" a maximálnou hmotnosťou 35 kg
- Stojan na volant s priestorom na volant, pedále a páku radiacej páky
- Vhodný pre volanty, ktoré sa dajú upnúť na stôl
- Nastaviteľný držiak na volant
- Ergonomicky optimalizovaná a nastaviteľná opierka pedálov
- Navrhnutý tak, aby maximalizoval váš zážitok z pretekania
- Jednoduchá montáž vďaka montážnemu návodu a montážnej súprave
Využite svoju pretekársku hru naplno s týmto kompletným kokpitom pretekárskeho simulátora od spoločnosti NanoRS. Vďaka tomuto hráčskemu sedadlu pre hráčov PC a konzolových hier si zaistíte 100 % realizmus počas hry.
Kompletný simulátor obsahuje všetko, čo potrebujete na najlepší zážitok z jazdy:hráčske kreslo, stojan s priestorom na volant, pedále a radiacu páku a držiak na TV. Všetky prvky sú prepojené, aby sa zabezpečila maximálna stabilita. Protišmykové nožičky poskytujú dodatočnú bezpečnosť a ochranu podlahy. Stojan na volant je navrhnutý tak, aby čo najviac priblížil skutočný zážitok z jazdy. NanoRS RS160 v sebe spája vysokú kvalitu spracovania, stabilitu a pohodlie.
Držiak na TV
Vďaka držiaku na televízor môžete televízor alebo monitor namontovať priamo na stojan. Vhodný pre obrazovky s uhlopriečkou do 50", s maximálnou hmotnosťou do 35 kg a maximálnym rozmerom VESA 400 × 400.
Športové sedadlo s poťahom z imitácie kože
Sedadlo s poťahom z imitácie kože zaručuje nielen maximálny realizmus pri hraní pretekárskych hier, ale aj zdravé sedenie. Sedadlo je nastaviteľné rovnako ako v skutočnom aute: operadlo možno nakloniť v rozsahu 90 až 30 stupňov pre dokonalé pohodlie.
Stojan na volant
Uhol sklonu stojana volantu možno nastaviť na dvoch miestach, čím sa zabezpečí najlepšia možná poloha. Môžete si vybrať jeden z troch sklonov opierky pedálov: +27°, +15° alebo 0°.
Široká kompatibilita
Stojan na volant je vhodný pre volanty, ktoré možno upnúť na stoly.
Kompatibilný s volantmi, ako sú napríklad Logitech G25, G27, G29, G920, G923, Thrustmaster T500RS, T300RS a ďalšie.
Technické údaje:
- 3 v 1: herné sedadlo, stojan na volant a držiak na TV
- Sklon držiaka volantu: +15°, 0° ; +10°, -20°.
- Sklon podpery pedálov: +27°, +15°, +0°
- Sklon operadla: od 90° do 30
- Max. Držiak radiacej páky Zaťaženie: do 10 kg
-Max. Zaťaženie kokpitu pretekárskeho simulátora: do 100 kg
- Protišmykové nožičky
Rozmery hracieho sedadla:
- Výška: 1100 mm
- Šírka: 550 mm
- Hĺbka: 180 mm
Držiak na TV/monitor:
- Kompatibilný s monitorom/OLED/QLED/LED/LCD/Plasma
- Max. Uhlopriečka obrazovky: 50" palcov
- Nosnosť: Max. 35 kg
- Štandard VESA: 100x100, 200x100, 200x200 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400
- Model
- RS160
- Výrobca
- NanoRS
- Farba
- ČiernaČervená
- Hmotnosť
- 33 kg
- Číslo od výrobcu
- RS160
- EAN kód
- 5902211119210
- Model
- RS160
- Výrobca
- NanoRS
- Farba
- ČiernaČervená
- Hmotnosť
- 33 kg
- Číslo od výrobcu
- RS160
- EAN kód
- 5902211119210
Hodí sa k tomu

Závodný simulátor Kokpit 3 v 1 Hracie sedadlo do 130 kg Držiak radiacej páky Stojan na volant Stojan na TV do 50" Max. Vesa 400x200 ..
564,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AURORA-S Konzola so zásuvkami Cashmere Hanging
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Gaming stolička Next Level Racing Cockpit Racing Simulator F-GT
506,88 €
Predajca: evomag

Ubisoft The Crew 2, PS4, PlayStation 4, Režim multiplayer, T (neplnoletí)
65,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bestway Steel Pro 56411, 3300 L, Rámový bazén, Modrá, 20,7 kg
213,95 €
-94,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Buffalo

Logitech G G29 Driving Force, Volant + pedále, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Playstation 3, D-pad, Analógový, Kábel, USB
236,68 €
Predajca: Digiexpert

Gaming stolička Next Level F-GT Lite Skladateľná Formula a GT Cockpit
284,13 €
Predajca: evomag

Playseat – R.AC.00250 – herná stolička
275,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Radiaca páka Logitech G Driving Force, 6 prevodových stupňov s H-schémou, radiaca páka z pravej kože a ocele, integrované montážne držiaky, kompatibilná s pretekárskymi volantmi Driving Force G29, G920 - čierna
48,58 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HP Autozubehör 802000, 20 L, Plast, Zelená, 1,3 kg
1,36 €/1l
27,14 €
Predajca: somnia24

Odvlhčovač vzduchu 550 ml – granulát na odvlhčovanie vzduchu, pre priestory do 50 m², proti vlhkosti, plesniam a zápachom, bezhlučný, bez elektrickej energie, s dlhou životnosťou
2,49 €
Predajca: Bestlivings

Hop-Sport 30kg záťažové dosky 30 mm - sady činiek 4x2,5kg+4x5kg
1,27 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Držiak monitora pre závodný simulátor GTPLAYER s nastaviteľnou výškou a kolieskami pre televízory a monitory s uhlopriečkou 32–65 palcov, stojan na monitor pre závodný simulátor s jedným displejom
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Mäkká plyšová deka svietiaca v tme s hviezdičkami, Posteľná bielizeň (150x200 cm) - BLANKGLOW
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Wheel Stand Pro V2 Deluxe rattiteline Logitech G25/G27/G29/G920/G923 -rateille
127,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Urban-Tech

Huawei E5576-320, Vybavenie mobilnej bezdrôtovej siete, Biela, Plast, Montáž na stenu, Cestovné, LTE, Status
145,50 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Plynový ohrievač Einhell GS 4400
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SONGMICS Manažérska stolička, ergonomická, sklopné podrúčky, čierna
273,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Elektrický skúter s cestnou homologizáciou ABE E-scooter Hliníkový elektrický skúter s homologizáciou eKFV Skladací skúter EScooter - drevený dizajn
299,00 €
-71,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Nočný stolík FCH s LED osvetlením, s 3 zásuvkami, biely
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Rybársky dáždnik rybársky stan vodotesný 240 cm
49,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Sony DualSense charging station, PlayStation 5, Nabíjací stojan, Čierna, Biela, Sony, 1 kusov, 195 mm
35,04 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Sony PlayStation VR2, Vyhradený náhlavný displej, Čierna, Biela, 110°, Jednofarebné, 110°, 120 Hz
476,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hop-Sport 30 kg sada činiek 4x2,5+4x5 kg 30/31 mm liatinové závažia Gripper Činky
3,20 €/1kg
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Yorbay Nástenný regál na víno Paleta Pálené drevo so 4 úrovňami, Regál na víno Drevený Držiak na fľaše Regál na fľaše Nástenný držiak na fľaše vína, Nástenný bar na poháre na víno, poháre na whisky, Držiak na fľaše Domáci bar, Vintage, Lietadlo, Darček
136,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Oplite Cockpit GTR S8 Infinity, Pretekársky kokpit, Čierna, Oceľ, 150 kg, 150 cm, 210 cm
867,91 €
Predajca: velmontask

E-Bike E Mountainbike 26 Zoll Pedelec 170 - 190 cm MTB E Bike
999,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Kuchynská skrinka horná s dvierkami Flex Well Speed/Salina 100x55x32 cm biela
78,93 €
Predajca: HornbachSK

Prenosná 500W (špičková hodnota 1000W) elektráreň Napájacia stanica Powerstation 518Wh/144000mAh Solárny generátor Generátor energie Solárne úložisko so 100W solárnymi panelmi Solárne systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárny box Nabíjačka batérií Powerbank Type-C/USB pre núdzové napájanie/kempovanie/pohotovosť/cestovanie/CPAP/motorhomes/domov
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Wiltec pretekársky simulátor pretekársky kokpit 71 x 136 x 108 cm, automobilový simulátor so sedadlom do 100 kg, pretekársky simulátor s držiakom monitora, pretekársky simulátor s montážnymi bodmi pre volant, radiacu páku a pedále



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
358,99 €
-33,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
325,99 €
Predajca: WilTec

Ochranný kryt joysticku invalidného vozíka, vodoodpudivá ochrana opierky ruky elektrického ovládača pre
25,99 €
Predajca: Ladenza

Herná stolička HOMCOM, ergonomická herná stolička, bedrová opierka, podnožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
164,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Herná stolička Vinsetto – ergonomická herná stolička s opierkou bedrovej chrbtice
140,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Pohyblivá figúrka Hellboya v podaní Rona Pearlmana, 18 cm, s revolverom



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
38,99 €
Predajca: RESTEQ

Pokerová podložka XXL 120 x 120 cm – skladateľná podložka na pokerový stôl z čierneho filcu s 8 držiakmi na nápoje a miskami na žetóny pre skutočnú atmosféru kasína



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Next Level Racing GTLite Junior Foldable Cockpit



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
197,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Externá batéria pre zariadenie PS Vita
88,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kábel konvertora VR Kábel adaptéra kamery VR PSVR pre hernú konzolu PS5 pre hostiteľskú kameru PS4



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: Zanjo24

Amiibo Charizard No.33 figúrka 8 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(32)Počet hodnotení: 32
24,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

amiibo Smash Zelda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(32)Počet hodnotení: 32
34,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nintendo amiibo Smash Rosalina (1068266)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(32)Počet hodnotení: 32
34,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nintendo Bowser Jr



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(32)Počet hodnotení: 32
34,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nintendo Captain Falcon No.18



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(32)Počet hodnotení: 32
34,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nintendo amiibo Smash Yoshi (106666)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(32)Počet hodnotení: 32
34,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

amiibo Smash Falco



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nintendo amiibo Super Mario Odyssey Bowser



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

INF Adaptér myši/klávesnice kompatibilný s Nintendo Switch, PS4, Xbox One/360, PS3



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(26)Počet hodnotení: 26
20,59 €
Predajca: INFshop

Gameration Držiak slúchadiel/ovládača One more Life
55,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Trojitý nožný spínací pedál USB Multifunkčný ergonomický trojitý nožný spínací pedál na hranie hier Továrenské testovanie ((mechanický spínač) )
42,99 €
Predajca: Zanjo24