Už len 2 kusy za túto cenu
Hmotnosť:
1500 g- 1500 g
- 3500 gZobraziť dostupné možnosti
- 4000 gZobraziť dostupné možnosti
Objem:
- 0.4 lZobraziť dostupné možnosti
- 3.5 lZobraziť dostupné možnosti
ROYAL CANIN VHN CAT EARLY RENAL 1,5kg -suché krmivo pre mačky na podporu funkcie obličiek, 550914642
28,09 €
18,73 € / 1kg
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Suché krmivo pre mačky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Happy Cat suché krmivo Sterilised Adult Pasture Lamb 10kg10,46 €/1kg
104,55 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Royal Canin Hairball Care 10 kg112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
ROYAL CANIN Gastrointestinal Fibre Response - suchá strava pre mačky - 4 kg72,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
ROYAL CANIN VHN Cat Anallergenic 4 kg20,50 €/1kg
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, kukurica, Hydina, ryža, Losos, 10 kg, Bez dochucovadiel
5,05 €/1kg
50,53 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dehner Premium krmivo pre mačky Active / Outdoor, suché krmivo bez obilnín, pre dospelé mačky žijúce vonku, kuracie mäso, 2 kg
36,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Royal Canin Dental, Dospelý, Akékoľvek plemeno, kukurica, Hydina, ryža, 1,5 kg, Obsahuje antioxidanty
16,07 €/1kg
24,11 €
Predajca: velmontask

Leonardo Cat Food 758725, Dospelý, 7,5 kg
13,99 €/1kg
104,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

ROYAL CANIN Savour Exigent - suchá krmivo pre mačky - 400 g
42,86 €/1kg
18,00 €
Predajca: Dragtek-com

ROYAL CANIN Savour Exigent - suchá krmiva pre mačky - 2 kg
11,95 €/1kg
23,89 €
Predajca: velmontask

ROYAL CANIN VHN CAT SKIN & COAT 3,5kg -suché krmivo pre mačky s citlivou pokožkou, 550939188
21,81 €/1kg
76,34 €
Predajca: superbrandshop

Krmivo CALIBRA Veterinary Diets Cat Gastrointestinal & Pancreas - suché krmivo pre mačky - 2 kg
9,86 €/1kg
19,72 €
Predajca: velmontask

ROYAL CANIN Cat Hypoallergenic - suchá strava pre mačky - 400 g
30,57 €/1kg
12,84 €
Predajca: VISO

Royal Canin Sterilised 7+, Mačiatko, Kuracie mäso, 400 g
26,67 €/1kg
10,67 €
Predajca: VISO

APPLAWS Senior Chicken - suchá strava pre mačky - 2kg
9,33 €/1kg
18,66 €
Predajca: VISO

Royal Canin Kitten Sterilised, Mačiatko, Hydina, 3,5 kg
13,71 €/1kg
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

TROVET Intestinal FRD – suché krmivo pre mačky – 2 × 5 kg
9,39 €/1kg
23,48 €
Predajca: velmontask

TROVET Urinary Struvite ASD - suchá krmiva pre mačky - 2,5 kg
7,46 €/1kg
18,65 €
Predajca: velmontask

CARNILOVE Active Cat, jahňacia a diviačia zver, krmivo pre sterilizované mačky - suché krmivo - 2 kg
12,45 €/1kg
26,28 €
Predajca: velmontask

PREVITAL Senior Salmon - suchá krmivo pre mačky - 1,4kg
9,99 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Začínajúce chronické ochorenie obličiek sa u mačiek môže prejaviť rôznymi príznakmi, ako napr. strata hmotnosti, strata chuti do jedla alebo časté vracanie. Po stanovení diagnózy môže byť liečba podporená krmivom, ktoré je prispôsobené danému ochoreniu. Royal Canin Veterinary Diet Feline Early Renal je kompletné krmivo pre mačky s chronickým ochorením obličiek v počiatočnom štádiu a môže pomôcť pri podpore funkcie obličiek pri prvých príznakoch ich slabosti.
Suché krmivo od Royal Canin má optimálny index S/O, čo môže pomôcť vytvoriť močové prostredie, ktoré je nepriaznivé pre tvorbu kryštálov. Vyznačuje sa tiež vyváženým obsahom fosforu a receptúrou bohatou na vitálne látky s antioxidantmi a hodnotnými omega mastnými kyselinami. Krmivo pre mačky sa vyznačuje ľahko stráviteľným zložením. Obsahuje okrem iného vlákninu a prebiotiká, ktoré môžu podporovať normálnu funkciu trávenia. V neposlednom rade sa krmivo Royal Canin Veterinary Diet Feline Early Renal vyznačuje dobrou chuťou, a preto je u veľa mačiek dobre prijímané.
Royal Canin Veterinary Diet Feline Early Renal - stručný prehľad:
-Dietetické suché krmivo pre dospelé mačky
-Odporúčané pri chronických ochoreniach obličiek (štádium 1 alebo skoré štádium 2 podľa klasifikácie IRIS) a pre mačky staršie ako 7 rokov s tendenciou k chudnutiu.
-Včasná podpora funkcie obličiek: vďaka miernej hladine fosforu, obsahuje cenné omega-3 a -6 mastné kyseliny (EPA a DHA) a komplex antioxidantov na podporu obličiek pri prvých príznakoch slabosti.
-Pri prvých príznakoch starnutia: obsahuje základné výživné látky vrátane zmesi antioxidantov, ako sú vitamíny E a C
-Podpora trávenia: ľahko stráviteľné zloženie s vyváženým obsahom vlákniny a prebiotiká, môžu podporovať trávenie a aktivitu čriev
-Optimálny index S/O: môže napomáhať k tvorbe nepriaznivého prostredia v moči, ktoré je nepriaznivé pre vznik močových kameňov
-S novozélandskou slávkou zelenoústou: zdroj glukozamínu a chondroitínu
-Lahodná chuť: dobre prijímané u mnohých mačiek
Zloženie: kukurica, pšeničný lepok*, kukuričná múka, pšenica, kukuričný lepok, živočíšne tuky, dehydratované hydinové bielkoviny, rastlinná vláknina, ryža, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, čakanková vláknina, minerálne látky, rybí tuk, sójový olej, sušená paradajková dužina (zdroj lykopénu), semená a plevy psyllia, frukto-oligosacharidy (0,5 %), výťažok z novozélandskej zelenej mušle (GLM 0,3 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannán-oligosacharidov) (0,2 %), borákový olej, glukozamín z fermentácie, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu). Zdroje bielkovín: pšeničný lepok*, kukuričný lepok, dehydratované hydinové bielkoviny, hydrolyzované živočíšne bielkoviny.
Doplnkové látky (na 1 kg): Výživné doplnkové látky: Vitamín A: 21500 IU, Vitamín D3: 800 IU, Železo (3b103): 42 mg, Jód (3b201, 3b202): 4,2 mg, Meď (3b405, 3b406): 13 mg, Mangán (3b502, 3b504): 55 mg, Zinok (3b603, 3b605, 3b606): 144 mg, Selén (3b801, 3b811, 3b812): 0,07 mg - Konzervačné látky - Antioxidanty
Analytické zložky: Bielkoviny: 28,0 % - Oleje a tuky: 14,0 % - Popol: 5,5 % - Vláknina: 5,1 % - Vápnik: 0,7 % - Fosfor: 0,5 % - Draslík: 0,7 % - Sodík: 0,4 % - Esenciálne mastné kyseliny (kyselina linolová, kyselina arachidónová): 3,38 % - EPA/DHA: 0,78 % - Glukozamín: 990 mg/kg - Chondroitín: 10 mg/kg
Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.
- Hmotnosť
- 1500 g
- Obsah vlhkosti
- V popise
- Obchodný názov
- ROYAL CANIN Cat Early Renal - suché krmivo pre dospelé mačky s ochorením obličiek - 1,5 kg
- Typ krmiva
- Suché krmivo
- Prídavné látky
- vitamíny
- EAN kód
- 3182550914642
- Číslo od výrobcu
- SK500401
- Výrobca
- Registračné číslo
- NA
- Hmotnosť
- 1500 g
- Obsah vlhkosti
- V popise
- Obchodný názov
- ROYAL CANIN Cat Early Renal - suché krmivo pre dospelé mačky s ochorením obličiek - 1,5 kg
- Typ krmiva
- Suché krmivo
- Prídavné látky
- vitamíny
- EAN kód
- 3182550914642
- Číslo od výrobcu
- SK500401
- Výrobca
- Registračné číslo
- NA
Hodí sa k tomu

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkysovo - sivý
17,16 €
Predajca: ProTechShop

Catsan 18L hygienická podstielka
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Lavazza Caffè Crema Dolce | ganze Bohne | 1000g
31,58 €/1kg
31,58 €
Predajca: CoffeeFriend

Leonardo Cat Food 758725, Dospelý, 7,5 kg
13,99 €/1kg
104,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospelý, Hydina, 3 kg
9,66 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Canin Mini Adult
10,62 €/1kg
42,46 €
Predajca: superbrandshop

Royal Canin Feline Indoor 7+ - 400 g
35,60 €/1kg
14,24 €
Predajca: e-zooo_com

Josera Kitten mačky suché krmivo 2 kg hydina, ryža, losos
11,75 €/1kg
23,50 €
Predajca: VISO

Bosch 12,5 kg PLUS pstruh a zemiaky
6,17 €/1kg
77,17 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Josera Help Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg
11,10 €/1kg
110,97 €
Predajca: e-zooo_com

Josera JOSIDOG MINI, Dospelý, Malé (5-10 kilogramov), 900 g, Bez gluténu
8,13 €/1kg
7,32 €
Predajca: superbrandshop

Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Stredné (11 - 25 kg), Hydina, ryža, 15 kg
7,40 €/1kg
111,07 €
Predajca: e-zooo_com

Suché krmivo pre mačky Josera JosiCat Tasty Beef 650 g
61,38 €/1kg
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Royal Canin Urinary Care, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 2 kg, Obsahuje antioxidanty
18,50 €/1kg
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sanabelle Senior - 10 kg
12,29 €/1kg
122,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
2,67 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Rinti Kennerfleisch Hovädzie mäso - 800 g
7,29 €/1kg
7,37 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,83 €
Predajca: STREFA

Josera Salmon & Potato, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zemiakov, Losos, 12,5 kg
12,96 €/1kg
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Josera 200080, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu
5,90 €/1kg
73,77 €
Predajca: superbrandshop

Josera Bavaro Task Adult 23/9 – suché krmivo pre psov – 18 kg
3,01 €/1kg
54,26 €
Predajca: superbrandshop

Josera Help Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 400 g, Bez obilnín
43,50 €/1kg
17,40 €
Predajca: e-zooo_com

Royal Canin Mini Puppy, Šteňa, Hydina, 2 kg
12,08 €/1kg
24,16 €
Predajca: VISO

Royal Canin Size Mini Ageing +12 - 800 g
20,05 €/1kg
16,04 €
Predajca: e-zooo_com

Royal Canin Sterilised 37, Dospelý, 10 kg
9,30 €/1kg
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Granule pre mačky Royal Canin Hair & Skin 2 kg
15,59 €/1kg
31,17 €
Predajca: velmontask

Royal Canin Mini Exigent 1kg, Dospelý, Zelenina, 1 kg
17,17 €/1kg
17,17 €
Predajca: VISO

Granule pre psov Royal Canin Mini Exigent 3 kg
10,33 €/1kg
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sanabelle 83290010, Mačiatko, Akékoľvek plemeno, Pečeň, Hydina, 10 kg
14,90 €/1kg
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Sanabelle Light - 10 kg
14,50 €/1kg
145,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Royal Canin Maxi Ageing 8+, Dospelý, Kukurica, Hydina, 3 kg
11,54 €/1kg
34,63 €
Predajca: e-zooo_com
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

VenandiAnimal 300g Lamm
15,45 €
Predajca: e-zooo_com
51 500,00 €/1kg

Josera Naturelle, Dospelý, Mrkva, Hydina, Sladký zemiak, 10 kg, Bez obilnín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,00 €
-34,91 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,09 €
Predajca: superbrandshop
8,81 €/1kg

Animonda Carny Cat – pre dospelé mačky, kuracie mäso a hovädzie mäso, 10 kg
126,84 €
Predajca: e-zooo_com
12,68 €/1kg

Royal Canin Hairball Care 10 kg
112,99 €
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Feline Persian - 10 kg



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
128,36 €
Predajca: e-zooo_com
12,84 €/1kg

Hills 605877, Kuracie mäso, Hovädzie mäso, 3 kg
58,87 €
Predajca: superbrandshop
19,62 €/1l

Royal Canin Urinary Care, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
106,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,70 €/1kg

MAC's CAT Dry Food Adult Mono Horse 7kg
105,49 €
Predajca: e-zooo_com
15,07 €/1kg

MAC's 80540, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zajac, 7 kg, Bez obilnín
107,39 €
Predajca: e-zooo_com
15,34 €/1kg

Happy Cat Culinary Dry Food Adult Pre-Alps Beef 10kg
104,55 €
Predajca: e-zooo_com
10,46 €/1kg

Happy Cat suché krmivo Sterilised Adult Pasture Lamb 10kg
104,55 €
Predajca: e-zooo_com
10,46 €/1kg

Royal Canin Sterilised 7+, Senior, 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
99,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,00 €/1kg

MAC's 80510, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 7 kg, Bez obilnín
96,39 €
Predajca: e-zooo_com
13,77 €/1kg

ROYAL CANIN FHN Cat Exigent Fussy 10kg
94,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,50 €/1kg

Happy Cat 70416, Dospelý, Ryba, Jahňacie, Hydina, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg

Happy Cat Minkas Hairball Control, Dospelý, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg

Happy Cat 70375, Dospelý, Kuracie mäso, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg

ROYAL CANIN VHN Cat Anallergenic 4 kg
81,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,50 €/1kg

Josera Help Renal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg, Bez gluténu
109,91 €
Predajca: e-zooo_com
10,99 €/1kg

Royal Canin Hypoalergénne suché krmivo pre mačky 4,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
77,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,33 €/1kg