4,6



Na základe 51 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal12,63 €/1l
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínuJednorazový obal4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
125 kusov ľadovej triešte slamky papierové slamky kompostovateľné plastové bez 200 MM X 8 MM lyžice ľadovej kávyJednorazový obal31,60 €/1l
3,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup oceánska modrá príchuť modrý pomaranč 1 l 1:5 bez AZO a bez glycerínuJednorazový obal
8,95 €/1l
8,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
26,52 €/1l
11,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tri Top Orange Mandarine 600 mlJednorazový obal
8,58 €/1l
5,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Fruttamax Hroznový sirup 500mlJednorazový obal
14,98 €/1l
7,49 €
Predajca: esiteo

Vorselaars – Sirup do ľadovej triešte – Cola – 5 litrovJednorazový obal
15,59 €/1l
80,95 €
-3,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Vorselaars – Sirup do ľadovej triešte – Citrón – 5 litrovJednorazový obal
14,99 €/1l
76,95 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

SodaStream Sirup Ice Tea Peach (Pfirsich) 440mlJednorazový obal
26,57 €/1l
11,69 €
Predajca: T3S_Shop

MONIN Broskyňový ľadový čajový koncentrát 0,7 lJednorazový obal
77,07 €/1l
53,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Monin ovocné pyré PFIRSICH 1l PETJednorazový obal
56,95 €/1l
56,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sirup Monin Jahoda + Blue CuraçaoJednorazový obal
48,54 €/1l
67,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Monin ovocné pyré PASSIONSFRUCHT 1l PETJednorazový obal
33,42 €/1l
33,42 €
Predajca: Pantry_Intl

Sweetbird, sirup s čučoriedkami, 1 lJednorazový obal
32,30 €/1l
16,15 €
Predajca: CoffeeFriend

Sodastream sirup čerešňa bez cukru 6x440ml koncentrát na 9 litrov nápojaJednorazový obal
10,60 €/1l
27,99 €
Predajca: esiteo

Teisseire limetkový sirup 700 mlJednorazový obal
39,99 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Sirup Sweetbird, príchuť broskyňa, 1 lJednorazový obal
23,48 €/1l
11,74 €
Predajca: CoffeeFriend
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Tento sirup na výrobu ľadovej triešte s príchuťou modrého pomaranča je koncentrát určený na prípravu nápojov z ľadovej triešte.
Je vhodný na prípravu chladených nápojov v strojoch na slush.
Vďaka tekutej konzistencii sa sirup dá rovnomerne spracovávať a dávkovať.
Vhodný pre gastronómiu aj súkromné použitie.
Hlavné výhody
- Príchuť pomaranč
- Bez AZO farbív a bez glycerínu
- 5 l kanister – až 30 l hotového nápoja pri pomere zmesi 1:5
- Vyrobené s cukrom
- Kanister s uzáverom
Odstupňované ceny
Pri výpočte odstupňovaných cien sa zohľadňujú všetky druhy sirupov na slush.
Môžete voľne kombinovať rôzne druhy.
Celkové množstvo všetkých vybraných produktov Slush určuje príslušnú odstupňovanú cenu.
Príklad:
Kúpite 1× sirup do slushu Modrá pomaranč a 1× sirup do slushu Jahoda.
️ Použitie
Pomer zmesi 1:5 (1 diel sirupu, 5 dielov vody).
Zmes sa spracováva v stroji na výrobu ľadovej triešte.
Ak je požadovaný menej sladký výsledok, pomer zmesi sa môže napríklad upraviť na 1:6.
Pred použitím dobre pretrepte.
Poznámka
Rôzne príchute sa dajú kombinovať.
Týmto spôsobom je možné vytvoriť rôzne príchute.
Vhodné produkty a príslušenstvo
Poháre a palmy
Slamky
Ďalšie: Party sady 6 x 250 ml
Poznámka: Príslušenstvo nie je súčasťou balenia.
Balenie a obsah
Kanister s 5 litrami koncentrátu sirupu na slush v príchutiach Modrá, Pomarančová a Oceánska modrá.
Krajina pôvodu
Nemecko.
Zloženie
Cukor, voda, okysličovadlo: kyselina citrónová, aróma, farbivo: brilantná modrá FCF.
Výživové hodnoty na 100 ml (pripravené na konzumáciu)
| Energetická hodnota | 204 kJ / 48 kcal |
| Tuk | 0,1 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,0 g |
| Sacharidy | 12 g |
| z toho cukor | 11,9 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| soľ | 0,0 g |
️ Upozornenie pre B2B
Najskôr sa prosím zaregistrujte prostredníctvom zákazníckeho účtu a následne nás kontaktujte.
Po úspešnej kontrole môže dôjsť k aktivácii prístupu do sekcie B2B.
Upozornenie týkajúce sa umelej inteligencie
Texty a obrázky môžu byť celé alebo čiastočne vytvorené s podporou umelej inteligencie.
- Príchuť
- Pomaranč
- Objem
- 5 l
- Zloženie
- Cukor, voda, kyselinotvorná látka: kyselina citrónová, aróma, farbivo: brilantová modrá FCF.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 ml (pripravené na konzumáciu) Energia: 204 kJ / 48 kcal Tuk: 0,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,0 g Sacharidy: 12 g z toho cukor: 11,9 g Bielkoviny: 0,1 g Soľ: 0,0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 6860 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Sirup Slush
- Výrobca
- Hopser Funfood
- EAN kód
- 7426995149433
- Príchuť
- Pomaranč
- Objem
- 5 l
- Zloženie
- Cukor, voda, kyselinotvorná látka: kyselina citrónová, aróma, farbivo: brilantová modrá FCF.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 ml (pripravené na konzumáciu) Energia: 204 kJ / 48 kcal Tuk: 0,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,0 g Sacharidy: 12 g z toho cukor: 11,9 g Bielkoviny: 0,1 g Soľ: 0,0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 6860 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Sirup Slush
- Výrobca
- Hopser Funfood
- EAN kód
- 7426995149433
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin KonzentratJednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5Jednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin KonzentratJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápojeJednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
12,63 €/1l
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Rainbow Slush sirup jablko 1 liter 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
8,95 €/1l
8,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínuJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Rainbow sirup na slush jablko 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

125 kusov ľadovej triešte slamky papierové slamky kompostovateľné plastové bez 200 MM X 8 MM lyžice ľadovej kávyJednorazový obal
31,60 €/1l
3,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

VEVOR komerčný stroj na výrobu nealkoholickej zmrzliny, kapacita 21-31 l/h, voľne stojaci stroj na výrobu nealkoholickej zmrzliny s 3 príchuťami, 2 x 5,5 l valce z nehrdzavejúcej ocele, LED panel, automatické predchladenie, pre reštauračné bary
4 721,70 €
Predajca: BlissShopping

VEVOR Zmrzlinové stroje Komerčný stroj na jemnú zmrzlinu 2200 W 22-30 l/hod 3 príchute s LCD displejom Zmrzlinový stroj Zmrzlinový stroj
1 156,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Stroj na výrobu ľadovej triešte KuKoo
258,73 €
Predajca: MonsterShop

Esmeyer 156-121 Kuchengabel "Sylvia" 12er Set aus Chrom-Edelstahl
24,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Merax Hydraulická posteľ Boxspring 140x200 cm Čalúnená posteľ so zásuvkou, úložná posteľ s lamelovým rámom a úložným priestorom, manželská posteľ zo zamatu, sivá
339,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Ice Bär Slush sirup oceánska modrá príchuť modrý pomaranč 1 l 1:5 bez AZO a bez glycerínuJednorazový obal
8,95 €/1l
8,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínuJednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml +125 lyžičkových slamiek 1:5 bez AZO bez glycerínuJednorazový obal
13,97 €/1l
20,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svieža pochúťka s ovocnou príchuťou, ktorá uhasí vašu žízeň......
Tento nákup mi zostane v pamäti ako trvalá pozitívna spomienka. Sirup je pre mňa ideálnym riešením. Obzvlášť sa mi páči čerešňová odroda. Pomer miešania s vodou si môžem určiť a meniť sám. Môžem používať vodu z vodovodu a rôzne druhy perlivej vody. Mám možnosť rýchlo vyrobiť vodný ľad. Absolútne ma presvedčila základná myšlienka výrobcu a jej udržateľnosť. 5 litrov koncentrátu kupujú ľudia, ktorí sa mu venujú. Pri 5-litrových nádobách je menej obalov ako pri menších fľašiach atď. Môžem naďalej používať kanister. Kanister môžem používať aj naďalej. Veľmi pekne vám ďakujeme za túto ponuku vo vašom obchode.
Hodnotenie z 5. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Broskyňový sirup
Vonia veľmi dobre... buďte opatrní, málo používajte veľmi sladké... I mix vopred, aby sa kocky ľadu. Ale málo sa používa ako ľadový nápoj, hrozí silná zima... Len zo skúsenosti. Super komunikácia s predajcom pre pomoc. Veľká vďaka. Vysoko odporúčané
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ice Bär sirup na slush, pomarančovo-modrý, modrý ako oceán, 5 litrov, pomer 1:5, bez AZO, bez glycerínu
Som veľmi spokojná, sirup je vynikajúci, dorazil dosť rýchlo, balenie bolo veľmi starostlivo pripravené, ďakujem veľmi pekne predajcovi
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ice.bar sirup na slushie s príchuťou čerešní
S sirupom som veľmi spokojná. Je veľmi dobrý, balík dorazil rýchlo a bol veľmi dobre zabalený. Veľmi pekne ďakujem predajcovi.
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Chutí veľmi dobre
Hodnotenie z 16. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné
Ľadovú triešť som pripravila pomocou thermomixu. Išlo to dobre.
Hodnotenie z 11. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodná bahenná kaša
Moje vnúčatá sú nadšené*****
Hodnotenie z 13. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné
Veľmi ovocná chuť
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(79)Počet hodnotení: 79
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,63 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow sirup na slush jablko 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l