4,8



Na základe 5 hodnotení
Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais, Popcornöl & Vanillezucker
12,95 €
9,74 € / 1kg
plus 5,49 € poštovné
Doprava k vám domov
Zostávajúci čas na objednávku:
3h 36m 44s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Popkorn a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais, Popcornöl & Karamellzucker14,39 €/1kg
12,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiový vanilkový cukor 150 g v sklenenej nádobe na vanilkový popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Polotekutý tuk na popcorn 1 liter pre kino Popcorn Haase Food
13,42 €/1kg
14,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Haase Food Popcorn soľ špeciálna zmes 1 kg vrecko
8,99 €/1kg
8,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hubový popcornmais 10 kg
2,53 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcorn Maślany Hel 90 g
10,56 €/1kg
2,12 €
-55%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,95 €
Predajca: Katomix

Popcorn slaný Up 3 x 90 g
14,96 €/1kg
5,35 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,04 €
Predajca: Katomix

Prażynki Reksio Przysnacki o smaku keczupowym 90 g
69,90 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lajkonik Paluszki Słone 300 g
22,55 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bakalland Popcorn serowy 90 g
12 095,24 €/1kg
2,49 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,27 €
Predajca: Katomix

Felix Popcorn Solony Przekąska Kukurydziana do Mikrofalówki 90 g
16,11 €/1kg
2,86 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,45 €
Predajca: Katomix

Bakalland Popcorn maślany 90 g
6 190,48 €/1kg
2,41 €
-73%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,65 €
Predajca: Katomix

Popcorn Kupiec maślany 80 g
14,67 €/1kg
2,71 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,32 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Tento set na popcorn obsahuje popcornovú kukuricu, olej na popcorn s maslovou arómou a vanilkový cukor a poskytuje základ na prípravu popcornu doma.
S použitím týchto ingrediencií je možné popcorn jednoducho pripraviť.
Set je vhodný na sladký popcorn s vanilkovou príchuťou aj na slané varianty podľa chuti.
Butterfly kukurica vytvára ľahké vločky s veľkým povrchom.
Táto štruktúra umožňuje lepšie zachytenie cukru, soli alebo korenia.
Set je vhodný na filmové večery, podujatia alebo ako snack doma.
Hlavné vlastnosti
- Vhodné na sladký aj slaný popcorn
- Kombinácia kukurice, oleja a vanilkového cukru
- Vhodné pre stroje, hrniec alebo panvicu
- Kukurica s ľahkou štruktúrou
- Vhodné na podujatia alebo filmové večery
- Vhodné ako darček
Použitie
Zohrejte olej.
Pridajte kukuricu a cukor.
Nechajte popcorn vypučať.
Premiešajte a podávajte.
Výťažnosť
Približne 1 : 46
Z 500 g kukurice vznikne približne 21 litrov popcornu.
Obsah balenia
1 × olej na popcorn – 250 ml
1 × popcornová kukurica – 500 g
1 × vanilkový cukor – 150 g
Upozornenie
Texty a obrázky môžu byť vytvorené s podporou AI.
- Zloženie
- Repkový olej, hroznový olej, prírodná maslová aróma, farbivo: beta-karotén (E160a). Cukor, aróma, farbivo: tartrazín (E102). Kukurica (kukurica Butterfly).
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g – olej na popcornVýživové hodnoty | MnožstvoEnergia 3404 kJ / 828 kcalTuky 92 gz toho nasýtené mastné kyseliny 7 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny 61 gz toho polynenasýtené mastné kyseliny 24 gSacharidy 0 gz toho cukry 0 gVláknina 0 gBielkoviny 0 gSoľ 0 gVitamín E 30 mgVýživové hodnoty na 100 g – vanilkový cukorVýživové hodnoty | MnožstvoEnergia 1700 kJ / 400 kcalTuky 0 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0 gSacharidy 100 gz toho cukry 100 gBielkoviny 0 gSoľ 0 gVýživové hodnoty na 100 g – popcornová kukurica (nepuknutá)Výživové hodnoty | MnožstvoEnergia 1464 kJ / 350 kcalTuky 3,5 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 gSacharidy 68 gz toho cukry 2 gBielkoviny 10 gVláknina 11 gSoľ 0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1330 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Sada na popcorn
- Výrobca
- Hopser Funfood
- EAN kód
- 4260663353103
- Zloženie
- Repkový olej, hroznový olej, prírodná maslová aróma, farbivo: beta-karotén (E160a). Cukor, aróma, farbivo: tartrazín (E102). Kukurica (kukurica Butterfly).
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g – olej na popcornVýživové hodnoty | MnožstvoEnergia 3404 kJ / 828 kcalTuky 92 gz toho nasýtené mastné kyseliny 7 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny 61 gz toho polynenasýtené mastné kyseliny 24 gSacharidy 0 gz toho cukry 0 gVláknina 0 gBielkoviny 0 gSoľ 0 gVitamín E 30 mgVýživové hodnoty na 100 g – vanilkový cukorVýživové hodnoty | MnožstvoEnergia 1700 kJ / 400 kcalTuky 0 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0 gSacharidy 100 gz toho cukry 100 gBielkoviny 0 gSoľ 0 gVýživové hodnoty na 100 g – popcornová kukurica (nepuknutá)Výživové hodnoty | MnožstvoEnergia 1464 kJ / 350 kcalTuky 3,5 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 gSacharidy 68 gz toho cukry 2 gBielkoviny 10 gVláknina 11 gSoľ 0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1330 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Sada na popcorn
- Výrobca
- Hopser Funfood
- EAN kód
- 4260663353103
Hodí sa k tomu

Celexon CP1000, Priehľadná, Červená, Biela, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
134,47 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood
5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Relaxdays 4052025238544, Červená, Biela, Lepenka, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
26,82 €
Predajca: TR8

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiový vanilkový cukor 150 g v sklenenej nádobe na vanilkový popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrom, olejom, maslom, veľký stroj na popcorn s objemom 5 l pre domáce použitie, s nepriľnavým povrchom a odnímateľnou ohrievacou plochou, tichý a rýchly stroj na popcorn
34,99 €
Predajca: esiteo

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiové maslo Popcorn Corn 500 g | Hopser Funfood
8,98 €/1kg
4,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Bluetooth Karaoke mikrofón Ručný detský bezdrôtový prenosný rádiový mikrofón Ručný karaoke mikrofón Stereo zvuk Kondenzátor Gold Retoo
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Camp Active skladací stôl Kempingový stôl s nastaviteľnou výškou 25 až 59 cm - 75 x 55 cm - Skladací pre 2 až 4 osoby - Ultraľahký hliník - Biely
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
21,30 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Unold Classic, Červená, Strieborná, Biela, 100 g, Plast, Tlačidlá, 0,85 m, CE;REACH;LFBG;ROHS
36,40 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

LED - pavilón 3x4m Minzo záhradný pavilón Solárny pavilón Záhradný stan Dizajnový pavilón
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Aromatický cukor na cukrovú vatu príchuť cola bez AZO 230 g plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Kuchynská batéria s flexibilným 360° otáčaním, batéria, kuchynský drez, umývadlová batéria, batéria, drezová batéria s rozprašovačom kuchynská nerezová oceľ Retoo
17,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Prémiový karamelový cukor 150 g sklenená nádoba na karamelové popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na nechty, 4X 30ml nechtové nadstavce Poly Gel, 3 farby trblietky, 100 kusov tvaru nechtovej špičky, základný a vrchný náter (15ml), klzný roztok 30ml, darček pre ženy
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin

Maslový olej na popcorn 1 liter pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,06 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

schleich Dinosaurs 98644, 4 rok / roky
25,83 €
Predajca: Capi-cap

relaxdays 10027860_0 6 relaxdays Popcorneimer 2,8 l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Tefal 8535, 20 W, 600 g, Čína, 137 mm, 140 mm, 235 mm
30,88 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais, Popcornöl & Karamellzucker
14,39 €/1kg
12,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais & Popcornöl mit Butteraroma
7,44 €/1kg
13,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Fujifilm instax mini, celkom 2 balenia po 10 kusoch
329,42 €/1m
28,33 €
Predajca: VISO

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Kryt bazénu EXIT ECO ø366 cm, bazénová kopula, univerzálny, príslušenstvo k bazénu, odolný voči poveternostným vplyvom
42,98 €/1m²
453,89 €
Predajca: MarkeT4you

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutí dobre
Spolu chutí skvele
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller













Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma



Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,29 €/1kg

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,93 €/1kg

Karamelový cukor na popcorn 1 kg na karamelový popcorn a dezerty od Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,99 €/1kg

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

Prémiová kukurica na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL vreci



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,34 €/1kg

Popcornové šišky Con O’Corn 250 kusov 25 oz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
1 056,86 €/1kg

Prémiový Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg vrece



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,59 €/1kg

Hubový popcornmais 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,53 €/1kg

Maslový olej na popcorn 1 liter pre kinový popcorn – Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,06 €/1kg

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,28 €/1kg

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais & Popcornöl mit Butteraroma



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
7,44 €/1kg

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais, Popcornöl & Karamellzucker



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
12,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
14,39 €/1kg

Hopser Funfood Popcorn Set – 1 kg maslového popcornu + 1 liter oleja na popcorn



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
7,83 €/1kg

POPCORN (MODRÉ KUKURIČNÉ ZRNA) BEZLEPKOVÝ350 g - BLUECORN
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
25,69 €/1kg

Červený retro model automatický popcorn stroj domácnosť kukurica popper pre party narodeniny darčekwu plug 220V
77,99 €
Predajca: Zanjo24

Elektrický automatický popcorn Maker Mini Prenosný výrobca domácnosti kukurica Popper f��r Kitcheneu Plug 220 V
58,99 €
Predajca: Zanjo24

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,49 €/1kg

Polotekutý tuk na popcorn 1 liter pre kino Popcorn Haase Food



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
13,42 €/1kg

Cinema Mushroom Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1kg