5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda HIKKADUWA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda ARUGAMBAY1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Dámska parfumovaná voda TUBEROSE1 180,00 €/1l
59,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Telový sprej FRANGIPANI PARADISE400,00 €/1l
20,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Osvežujúci Nektár Be Delicious - Parfumovaná Voda 50ml
519,20 €/1l
25,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Be Delicious Extra - Parfumovaná voda 100 ml
370,00 €/1l
37,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Be Delicious, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
446,90 €/1l
44,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Parfumovaná voda Donna Karan Golden Delicious 100 ml
374,00 €/1l
37,40 €
Predajca: somnia24

Donna Karan Be Extra Delicious Edp Spray 100ml
307,50 €/1l
30,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Donna Karan DKNY Be Delicious Parfém 50ml - Exkluzívna vôňa v elegantnej fliaši. Okúzľujúca vôňa pre ženy.
659,20 €/1l
32,96 €
Predajca: Glamperfeu

DKNY Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 50ml
392,00 €/1l
19,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámsky parfum Donna Karan DELICIOUS COLLECTION EDP EDP 50 ml
519,00 €/1l
25,95 €
Predajca: EasoMagno

DKNY Be Delicious parfémovaná voda pre ženy 30 ml
951,33 €/1l
28,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Donna Karan Dkny Be 100 Delicious For Her Epv 30ml
942,67 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Donna Karan DKNY Be Delicious 100 Woda perfumowana, 100ml
390,90 €/1l
39,09 €
Predajca: Glamperfeu

Lacoste Eau de Femme, Ženy, 90 ml, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO,..., 1 kusov
1 655,56 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Eau De Parfum Spray 30ml
1 155,33 €/1l
34,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

DKNY Golden Delicious parfémovaná voda pre ženy 30 ml
627,00 €/1l
18,81 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Be Tempted Eau So Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
330,40 €/1l
33,04 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Golden Delicious parfumovaná voda 100ml
308,40 €/1l
30,84 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Táto kvetinovo svieža vôňa, inšpirovaná divokou autentickosťou Be Delicious Girl, povzbudzuje každého, kto chce byť stopercentne verný sám sebe, aby vyjadril svoje absolútne autentické ja.
Tóny zodpovedne pestovaných čiernych ríbezlí, pomarančového kvetu a santalového dreva sa spájajú do ovocnej pižmovej vône, ktorá vyžaruje energiu a slobodu byť tým, kým ste. Be 100 % Delicious sa dá ľahko prispôsobiť, pretože parfumovanú vodu môžete nosiť samostatne na zlepšenie nálady alebo ju môžete ako vrstvenú vôňu rozprašovať cez Be Delicious, aby ste získali slnečný, kvetinový náboj vône.
Nóty vône:
- Vrchné tóny: čierne ríbezle
- Srdcové tóny: kvet pomarančovníka
- Základné tóny: santalové drevo
Oslavujte a užívajte si sladké stránky života. Vychutnajte si lákavú zmes sladkých dobrôt. V prvej vrstve vône spočiatku ucítite tóny sviežej hrušky, bergamotu, frézie a šťavnatých čiernych ríbezlí. V srdci ucítite konvalinku, sviežu pivóniu a gardéniu, ku ktorým sa pridáva nádych heliotropu. Sladká vlna pokračuje malinovou explóziou zabalenou do krémovej karamelovej mašle. vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.
Zažite vôňu, ktorá vás fantasticky naladí! DKNY Be Delicious Extra Eau de Parfum DKNY Be Delicious je synonymom šťastia, radosti a nekonečného optimizmu. Kvetinovo-ovocná esencia, ktorá dokonale podčiarkne vašu optimistickú povahu.
Fragrance notes:
Head note: pear, freesia, blackcurrant, bergamot
Heart note: Pivonka, konvalinka, gardénia, heliotrop
Základná nóta: Pivonka, konvalinka, gardénia, heliotrop
: karamel, malina, ambroxan
.
Dámská parfémová voda
hruška,černý rybíz,frézie,bergamot
pivoňka,konvalinka,otočník,gardénie
karamel,maliny,ambroxan
DKNY DKNY Be Delicious Extra.
Parfumovaná voda pre ženy.
50 ml
Nechajte sa opant prekvapivou sviežosťou vône DKNY Be Delicious Extra. Tento parfum v 50 ml flakóne je neodolateľnou kombináciou sladkej živosti zeleného jablka s jemnými tónmi kvetov. Každá kvapka parfému je ako osviežujúci žiarivý nádych, ktorý vás obklopuje celý deň. Buďte nezameniteľne osviežení s DKNY Be Delicious Extra!
Parfémovaná voda Be Delicious Extra od značky DKNY bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda DKNY Be Delicious Extra bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
DONNA KARAN DKNY Be Delicious Extra EDP spray 50ml
Donna Karan NY Be Extra Delicious parfumovaná voda 50 ml
- Model
- Be Extra Delicious
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Bylinný Koriander, Bergamot, Jahoda, Jablko, Fresia, Líška, Červený rybíz, Amat, Bambucké maslo, Vanilka, Santalové drevo, Magnólia, Ruža, Jablko Fuji, Kozie mlieko, Akátový med, Koriander, Almusk, Červený mechanik, Vanilka.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 225484230730225484230730022548423073
- Číslo od výrobcu
- 2021-k-10564
- Model
- Be Extra Delicious
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Bylinný Koriander, Bergamot, Jahoda, Jablko, Fresia, Líška, Červený rybíz, Amat, Bambucké maslo, Vanilka, Santalové drevo, Magnólia, Ruža, Jablko Fuji, Kozie mlieko, Akátový med, Koriander, Almusk, Červený mechanik, Vanilka.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 225484230730225484230730022548423073
- Číslo od výrobcu
- 2021-k-10564
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dkny, Be Delicious Fresh Blossom, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
270,80 €/1l
27,08 €
Predajca: BRASTYGroup

2x moderné LED nástenné svietidlo čierne vnútorné nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním nástenné osvetlenie pre obývaciu izbu spálňu predsieň, farba svetla: RGB
29,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

DKNY Be Delicious, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
446,90 €/1l
44,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Osvežujúci Nektár Be Delicious - Parfumovaná Voda 50ml
519,20 €/1l
25,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Donna Karan Be Extra Delicious Edp Spray 100ml
307,50 €/1l
30,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Femme parfumovaná voda 50 ml
655,60 €/1l
32,78 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Woda perfumowana, 30ml
729,00 €/1l
21,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Donna Karan DKNY Be Delicious Parfém 50ml - Exkluzívna vôňa v elegantnej fliaši. Okúzľujúca vôňa pre ženy.
659,20 €/1l
32,96 €
Predajca: Glamperfeu

Vôňa vody Joop! Le Bain s vôňou parfémované vody, 75 ml.
275,33 €/1l
20,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Parfumovaná voda Donna Karan Golden Delicious 100 ml
374,00 €/1l
37,40 €
Predajca: somnia24

DKNY Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 50ml
392,00 €/1l
19,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

DKNY Be Delicious Extra - Parfumovaná voda 100 ml
370,00 €/1l
37,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
1 094,00 €/1l
109,40 €
Predajca: Novada-Shop

Chopard, Brilliant Wish, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
263,73 €/1l
19,78 €
Predajca: MANADA

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Donna Karan DKNY Be Delicious Extra Woda perfumowana, 30ml
729,67 €/1l
21,89 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Be Delicious parfémovaná voda pre ženy 30 ml
951,33 €/1l
28,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dámsky parfum Donna Karan DELICIOUS COLLECTION EDP EDP 50 ml
519,00 €/1l
25,95 €
Predajca: EasoMagno

Donna Karan DKNY Be Delicious pre Ženy Parfumovaná Voda 50ml
942,00 €/1l
47,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

DKNY Be Tempted Eau So Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
330,40 €/1l
33,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Donna Karan Dkny Be 100 Delicious For Her Epv 30ml
942,67 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Eau De Parfum Spray 100ml
341,40 €/1l
34,14 €
Predajca: MANADA

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Golden Delicious parfémovaná voda pre ženy 50 ml
496,40 €/1l
24,82 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l