4,9



Na základe 32 hodnotení
Hmotnosť:
15000 g- 1500 gZobraziť dostupné možnosti
- 5000 gZobraziť dostupné možnosti
- 10000 gZobraziť dostupné možnosti
- 15000 g
- 25000 gZobraziť dostupné možnosti
Súprava Lepidlo na polystyrén pripravené na použitie 15 kg Biele lepidlo na dekoratívne korkové obklady LEVEL+13 a plastový tmel zub 5x5 mm
23,23 €
2,32 € / 1l
plus 14,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Stavebné lepidlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller
5% od 2 ks
2% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5





4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(26)Počet hodnotení: 26






4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8







4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





Ďalšie informácie o reklame
Dvojzložkové lepidlo Gluefix na kov, drevo a plast, sada 100 g99,00 €/1l
11,90 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,90 €
Doprava zdarma
Predajca: OnetDigital

Ďalšie informácie o reklame
Lepidlo Gorilla - Gorilla 5 Min 2-dielna epoxidová striekačka 25 ml383,60 €/1l
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: GorillaMarket

Ďalšie informácie o reklame
Lepidlo na štukovú omietku a polystyrén 300 ml33,30 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
TEROSON gumové lepidlo 444650 Tuba 175g75,55 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Súprava Lepidlo na polystyrén pripravené na použitie 10 kg Biele lepidlo na dekoratívne korkové obklady LEVEL+13 a plastový tmel zub 5x5 mm
2,77 €/1l
16,63 €
Predajca: Izosklep

Lepidlo na dlaždice pripravené na použitie 20 kg Biele disperzné lepidlo na terakotové dlaždice Level+12
2,14 €/1l
32,09 €
Predajca: Izosklep

Lepidlo na dlaždice pripravené na použitie 10 kg Biele disperzné lepidlo na terakotové dlaždice Level+12
2,17 €/1l
17,39 €
Predajca: Izosklep

Sika Stavebné lepidlo Sikaflex -252 biele 300 ml
18,86 €
Predajca: SABTRADE

Montážne lepidlo Debbex Mamut Glue Multi biele 290 ml
58,86 €/1l
17,07 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution

Akrylový tmel Debbex na sadrokartón 280 ml
21,37 €/1kg
6,41 €
Predajca: VISO

Sika - montážne lepidlo - Sikaflex-554 čierne
62,60 €/1kg
18,78 €
Predajca: SABTRADE

Sikaflex 252 - čierne stavebné lepidlo 300 ml
62,87 €/1kg
18,86 €
Predajca: SABTRADE

Lepidlo+tmel 11FC Sikaflex, farba hneda
44,23 €/1kg
13,27 €
Predajca: SABTRADE

Dvojzložkové lepidlo, vysokopevnostné lepidlo, 2K lepidlo, 2 x 190 ml/500 g
32,72 €
Predajca: boni-shop

Fermit tesniaci tmel plastový Fermit biely trvalo plastový, miesiteľný, 500g plechovka
8,20 €/1kg
4,10 €
Predajca: qpool24

Loctite 648, Gél, 0,5 ml, 1 kusov
16 200,00 €/1l
8,10 €
Predajca: SABTRADE

Sikaflex 515 - Tesniaca hmota - Sika
37,50 €/1l
11,25 €
Predajca: SABTRADE

Montážne lepidlo Debbex Mamut Glue High Tack čierne 290 ml
31,93 €/1l
9,26 €
Predajca: AutoHotarek

WAKOL MS 230 Parkettklebstoff, elastisch 18 kg
5,11 €/1kg
91,90 €
Predajca: bauschnell

Loctite 603 vysokopevnostný spojovací materiál 250 ml
705,80 €/1l
176,45 €
Doprava zdarma
Predajca: SABTRADE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
SADA L+13 LEPIDLO NA POLYSTYRÉN A OBKLADAČKY STYROPORKLEBER A STIERKA
Súprava na lepenie penového polystyrénu, obkladov a dekoratívnych prvkov
SADA OBSAHUJE:
- Level+13 Disperzné lepidlo na polystyrén a obkladačky STYROPORKLEBER 15 kg - 1 ks. - Plastový tmel na malty a lepidlá 225 mm široký so zubom 5 x 5 mm - 1 ks.HOTOVÉ DISPERZNÉ LEPIDLO NA POLYSTYRÉN A OBKLADY L+13
Disperzné lepidlo na polystyrén, obkladačky a dekoratívne prvky pripravené na použitie BIELEJ farby
VLASTNOSTI VÝROBKU
- POLYSTYRÉN - BIELA FARBA - INDOORS - NA STENY A PODLAHY - PRE KERAMICKÉ OBKLADY A DLAŽBY - PRE SADROVÉ A CEMENTOVÉ OBKLADY - PRE POLYSTYRÉNOVÉ PRVKY - PRE KOREŇVLASTNOSTI VÝROBKU
STYROPORKLEBER L+13 je biele, disperzné, tenkovrstvové lepidlo na penový polystyrén, dekoračné prvky a stavebné obklady. Je to tixotropné lepidlo s vysokou lepiacou silou a všestranným použitím. Výrobok má konzistenciu hustej pasty. Vytvrdzuje a tvrdne odparovaním vody (vytvrdzovanie je nevratný proces). Vyznačuje sa vysokou počiatočnou priľnavosťou a pružnosťou.APLIKÁCIA
Disperzné lepidlo STYROPORKLEBER L+13 sa používa na lepenie všetkých typov stenových a stropných panelov, na polystyrénové a polyuretánové kazety, stenové a stropné lišty, na ozdobné profily, stropné panely, dosky a rozety, na lepenie korku a iných dekoračných prvkov. Na bezpečné lepenie tepelnoizolačných panelov z penového polystyrénu a tuhej peny. Lepidlo možno použiť na lepenie dekoratívnych sadrových a cementových obkladov. Výrobok je určený na aplikáciu na rôzne podklady: betón, podlahy, pórobetón, omietky, väčšinu deformovateľných povrchov vyskytujúcich sa v stavebníctve, t. j.: sadrokartónové dosky, drevotrieskové dosky, OSB dosky. Môže sa aplikovať na zvislé a vodorovné povrchy v interiéri. Výrobok nemá negatívny vplyv na životné prostredie.PRÍPRAVA PODKLADU
Podklad nesmie byť popraskaný. Mal by mať všetky úrovne a sklony, mal by byť suchý, čistý, očistený od prachu, mastnoty, starých náterov, drobných prvkov, ktoré by mohli oslabiť priľnavosť lepidla. Nečistoty a vrstvy so slabou priľnavosťou by sa mali odstrániť a doplniť vhodným materiálom. Kovové povrchy by mali byť očistené od hrdze a chránené proti korózii. Povrchy zo stavebných dosiek, ako sú G/K dosky, OSB dosky atď. by sa mali inštalovať tak, aby nedochádzalo k tzv. Všetky prašné podklady zo sadrových materiálov a derivátov by sa mali obrúsiť a zbaviť prachu. Podklad by sa mal natrieť hĺbkovým penetračným náterom LEVEL+ 03 ALEBO LEVEL+05. Drevotrieskové a OSB dosky by sa mali obrúsiť, zbaviť prachu, umyť a natrieť základným náterom FLIESENGRUND LEVEL+17. Nesavé podklady, ako sú staré obkladačky, sklo, keramika, by sa mali umyť roztokom vody a sódy kaustickej LEVEL+71 a natrieť základným náterom FLIESENGRUND LEVEL+17.PRÍPRAVA VÝROBKU
Pred aplikáciou je potrebné výrobok v nádobe mechanicky premiešať pomalým rotačným miešadlom.APLIKÁCIA
Lepidlo by sa malo nanášať oceľovým hladidlom so zubom 2 až 4 mm alebo v tenkej vrstve stierkou. Nenanášajte príliš hrubú vrstvu lepidla naraz, nerobte ponory a podklad lepidlom vyrovnajte. Po nanesení lepidla na obkladačky alebo na podklad jemne posúvajte obkladačky a pritláčajte ich k podkladu, kým prebytočné lepidlo nevyteká. Prebytočné lepidlo okamžite odstráňte. Veľkosť plochy pokrytej lepiacou maltou by sa mala prispôsobiť možnosti kladenia obkladov a dlažieb, aby sa neprekročil otvorený čas schnutia malty. Práce by sa mali vykonávať pri teplote podkladu a okolia od +5 °C do +25 °C.ČISTENIE NÁRADIA
Náradie a nežiaduce nečistoty počas práce a bezprostredne po nej umyte vodou. Po ukončení práce náradie mechanicky vyčistite.TECHNICKÉ ÚDAJE
-FAREBNOSŤ - biela -KONZISTENCIA - Hustá pasta -POČET VRSTIEV - 1 -NÁPLŇ - od 0,80 kg/m² do 1,50 kg/m² -TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKÁCIE - od +5°C do +25°C -ČAS OTVORENIA - cca 30 min. -ČAS SPRACOVANIA VRSTY - cca 10 min. -Celkový čas vytvrdzovania - 48 až 72 hodín -Vytvrdzovanie keramických obkladov - nie skôr ako 24 hodín po vytvrdnutí -VYLEPŠOVANIE - najskôr 24 hodín po vytvrdnutí -METÓDA APLIKÁCIE - 2 mm až 4 mm oceľové hladidlo -METÓDA APLIKÁCIE -Životnosť - 12 mesiacov od dátumu výroby -Dátum spotreby výrobku nájdete na obaleSKLADOVANIE A PREPRAVA
Chráňte výrobok pred priamym slnečným žiarením, mimo dosahu zdrojov tepla a otvoreného ohňa. Výrobok je citlivý na teploty pod bodom mrazu. Prepravujte a skladujte v pôvodnom uzavretom obale, v suchých podmienkach pri teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce vykonávajte v súlade s technickými podmienkami, pokynmi výrobcu, normami a príslušnými predpismi o bezpečnosti práce. Technické údaje a informácie o použití sú uvedené pre teplotu 25 °C ± 2 °C a relatívnu vlhkosť 55-60 %. Za iných podmienok sa môže čas schnutia alebo tuhnutia líšiť. Chráňte výrobok pred deťmi. V prípade kontaminácie očí ich okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. Výrobca nezodpovedá za škody vzniknuté neodborným alebo nesprávnym používaním výrobku. Pred použitím si prečítajte podrobné podmienky používania výrobku. Kód odpadu: 080410 Odpad z výroby, prípravy, uvádzania na trh a používania lepidiel a tmelov (vrátane hydroizolačných výrobkov). Odpad z lepidiel a tesniacich materiálov iný ako uvedený v 080409. Kód odpadu: 150102 Plastové obaly. UPOZORNENIE: Na recykláciu sú vhodné len obaly, ktoré boli úplne vyprázdnené a vyčistené! V prípade akýchkoľvek pochybností sa poraďte s výrobcom.PLASTOVÝ PLAST 5x5
VLASTNOSTI VÝROBKU
- ŠÍRKA - 225 mm - ZUBY - 5 mm x 5 mm Plastový tmel je vyrobený z najkvalitnejšieho odolného a pružného plastu. Je určený na presné roztieranie všetkých druhov tmelov, lepidiel a stavebných mált vyrábaných na báze sadry a cementu. Je tiež ideálny na nanášanie a roztieranie živíc.- Hmotnosť
- 15000 g
- Objem
- 10000 ml
- Model
- RM13
- Farba
- Biela
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4251659202499
- Číslo od výrobcu
- RM13_20
- Výrobca
- Hangato GmbH
- Hmotnosť
- 15000 g
- Objem
- 10000 ml
- Model
- RM13
- Farba
- Biela
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4251659202499
- Číslo od výrobcu
- RM13_20
- Výrobca
- Hangato GmbH
Bez signálneho slova
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
P302 + P361 + P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Umyte veľkým množstvom vody/…
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Panel Na Strop Xps 16,5X100 Cm. 2 M2/Paket Stockholm Biely Jaseň
20,72 €/1m
20,72 €
Predajca: Dragtek-com

Lepidlo na polystyrén pripravené na použitie 15 kg Biele dekoračné lepidlo na korkové obklady Level+13
2,43 €/1l
21,84 €
Predajca: Izosklep

Pyramis E 860 860x435
50,46 €
Predajca: Teshop

Čalúnený nástenný panel 60x30 PAG - čierna
21,67 €/1m
13,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Hoover NDE H9A2TSBEXS-S Tepelná sušička 9 kg hOn-App Auto Care AquaVision
722,60 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

Matrac 90x200 24 cm taštičkové pružinové jadro stupeň tuhosti H3 7-zónové posteľové matrace Roll matrac komfortná pena
115,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Akrylové závesné svietidlo Näve; farba: chróm, 7048542
40,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Light_and_More

VEVOR stropné dosky, 10 balení 24 x 24 palcov, podhľadové dosky z vysokokvalitnej PVC peny, odolné proti ohňu, dobre ohybné a ľahko sa inštalujú
311,70 €
Predajca: BlissShopping

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

WESTCOTT E-40200 00 WESTCOTT sada modelárskeho náradia a špachtlí na maľovanie, 5 kusov
16,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nástenný držiak na TV
30,00 €
Predajca: Kokiska

Samolepiace nástenné panely sada 10 ks 30x60 cm - moderné obklady stien - možno flexibilne strihať, ľahko sa čistia, odpudzujú vodu - mramorový vzhľad, kamenný vzhľad, drevený vzhľad
34,90 €
Predajca: HOOZSHOP

LEADZM Držiak na televízor, 32-70 palcov, nástenný držiak, televízny držiak, nastaviteľný (naklápateľný a otočný), model Tmds-101, nosnosť 50 kg, štandard VESA 600x400, náklon: 10° (hore a dole)
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Obývacie steny samolepiaci panel pop.up panel 3D béžovo hnedý krémový 2,50 m x 0,52 m 955721
16,92 €/1m²
21,99 €
Predajca: DIMEX-ART

Drevený rozkladací stolík konferenčný stolík zásuvka Junata
114,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VCM24

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

3D stenové panely | polystyrénové obklady s prírodným tehlovým vzhľadom | ideálne do kuchyne, obývačky, spálne | 9 panelov 100 x 50 cm (40" x 20")
160,40 €/1m
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: onebv

Philips HD7548, Kávovar, 1,32 L, Mletá káva, 1100 W, Čierna, Kovová
112,41 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Lepidlo na polystyrén pripravené na použitie 25 kg Biele dekoračné lepidlo na korkové obklady Level+13
1,81 €/1l
36,28 €
Predajca: Izosklep

Obrus Oilcloth Wood Grey Robustný Vodoodpudivý Šírka 140 cm Dĺžka 200 cm
27,69 €/1m
55,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Rozkladacia pohovka SACRAMENTO - čierna / červená
331,95 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

McPower Flair ''Beginner 3S'' 4-dielna súprava zásuviek, antracitová
45,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
36,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

Tapeta Duplex Ocveti dom! Raje furnír
1,77 €/1m²
9,47 €
Predajca: DIMEX-ART

Bestway 58475, Filtračné médium, Biela, Polyetylen, 780 g, Box, 366 mm
184,63 €/1m²
11,89 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: VISO

Samolepiaca fólia 10 m x 45 cm, 5 motívov v kamennom vzhľade, dekoratívna fólia na nábytok (3008)
7,77 €/1m²
34,95 €
Predajca: Bilder_und_Einrichtung
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočnosť, že sa z jednej objednávky uskutočnili 3 dodávky, nie je dobrá.
Objem 9 lHmotnosť 15 kg
Z 3 balení sa stali 2, ktoré mali byť zapísané. Ale potom som si to uvedomil. Teraz je všetko super. Lepidlo je skvelé, lepšie ako to z obchodu pre domácich majstrov
Hodnotenie z 28. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lepidlo
Objem 9 lHmotnosť 15 kg
Toto je druhýkrát, čo som si ho kúpil. Má dobré lepiace vlastnosti a ľahko sa s ním pracuje. Na ďalší projekt si ho kúpim znova.
Hodnotenie z 5. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dôrazne odporúčame
Objem 9 lHmotnosť 15 kg
Lepidlo sa dodáva bezpečne zabalené, má dlhý dosah, dá sa veľmi dobre spracovať a spoľahlivo lepí.
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný.
Objem 1 lHmotnosť 1,5 kg
Veľmi pekne ďakujem. Produkt je presne taký, aký má byť.
Hodnotenie z 4. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Objem 9 lHmotnosť 15 kg
Veľmi dobré lepidlo za primeranú cenu
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 9 lHmotnosť 15 kg
Rýchle dodanie, jednoduchý proces, paličky skvelé
Hodnotenie z 27. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lepidlo na polystyrén
Objem 1 lHmotnosť 1,5 kg
Opäť s radosťou, pretože jednoduché spracovanie.
Hodnotenie z 31. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bol veľmi dobrý, a tiež ľahko pracovať s
Objem 7 lHmotnosť 10 kg
Dobre sa s ním pracovalo. Skvelý produkt
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% od 2 ks

Dvojzložkové lepidlo Gluefix na kov, drevo a plast, sada 100 g
11,90 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,90 €
Predajca: OnetDigital
99,00 €/1l

Silikón Na Plasty A Gumu Priehľadný Nsf H1 500Ml - Cx-068
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
37,98 €/1l

Lepidlo Gorilla - Gorilla 5 Min 2-dielna epoxidová striekačka 25 ml
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: GorillaMarket
383,60 €/1l

Lepidlo na štukovú omietku a polystyrén 300 ml
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
33,30 €/1l

Tvrdidlo pre spojivo na báze kremičitanu sodného, hmotnosť: 500 g
27,47 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
54,94 €/1kg

Snímač tlakovej sily Mini Pull Priemyselná automatizácia Snímač zaťaženia s káblom z nehrdzavejúcej ocele 10KG
69,99 €
Predajca: Zanjo24

G1/4 Nástroje na striekanie farby vzduchom Kapacita 400ML Rozprašovač farby pre automobilový priemysel Priemyselná práca s drevom
38,99 €
Predajca: Zanjo24
62,58 €/1kg

Keramické vykurovacie jadro Vysoká pevnosť dobrá tepelná stabilita Tepelne odolná rúrka 0 až 600 �� 230 V 800W
51,99 €
Predajca: Zanjo24

Fermit tesniaci tmel plastový Fermit biely trvalo plastový, miesiteľný, 500g plechovka



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,10 €
Predajca: qpool24
8,20 €/1kg

TEROSON gumové lepidlo 444650 Tuba 175g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,55 €
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Tvrdidlo pre spojivo na báze kremičitanu sodného, hmotnosť: 100 g
19,31 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
193,10 €/1kg