4,6



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Code for Men Deostick 75ml430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml176 750,00 €/1kg
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu378,67 €/1l
28,40 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, Parfumovaný deodorant, Tuhý dezodorant, Tyč, 75 ml, Mäta
628,27 €/1l
47,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Jean P. Gaultier Le Male deostick pre mužov 75 ml
350,27 €/1l
28,45 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Porsche Design Palladium For Men Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
164,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tabac Original, Muži, Deodorant, Tuhý dezodorant, Tyč, 75 ml, 24 h
148,13 €/1l
11,11 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male Dezodorant 150ml
404,80 €/1kg
50,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Baldessarini Ambre Deodorant Stick 75 ml
218,00 €/1l
19,20 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,35 €
Predajca: Glamperfeu

Malizia Uomo Musk - Mužský dezodorant, 150ml
53,27 €/1kg
7,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Dezodorant v spreji Axe Musk 150 ml
12 390,00 €/1l
12,39 €
Predajca: Zeitburg

Cerruti 1881 Pour Homme Dezodorantová tyčinka 70g
202,00 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Extase Deodorant Fialkový, 150 ml
52 882,35 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Jovan Musk Deodorant v spreji 150 ml (žena)
51,33 €/1l
7,70 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire DEO ve spreji 200 ml W
67,25 €/1l
13,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jean Marc Billioner Dezodorant, 150ml
15 650,00 €/1kg
12,30 €
-74%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,13 €
Predajca: Katomix

Wild - dezodorant v spreji, 150 ml
59,93 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Le Male je fougere-orientálna vôňa vytvorená pre elegantných a prirodzených mužov. Tvorcovia tejto kompozície chceli dosiahnuť vôňu spomienok na detstvo - na starý kadernícky salón a babičkine sušienky a doplniť ju silným, zmyselným a mužným jantárovo-pižmovým akordom. Práve vďaka živočíšnym tónom vôňa harmonizuje s názvom parfumu - le male znamená "mužský". Kompozícia vytvorená pre ľudí, ktorí sa radi vracajú k milým spomienkam na detstvo, ale zároveň sú plní zmyselného šarmu a veľmi radi upútajú pozornosť žien.
Hlavný tón: bergamot, kardamón, mäta, angelika, levanduľa
Srdcová nóta: škorica, rasca, pomarančový kvet
Základná nóta: cedar, santalové drevo, fazuľa tonka, vanilka, jantár
Dizajnérsky dom Jeana Paula Gaultiera uviedol na trh kolínsku vodu Le Male v roku 1995. Dnes slávny a rozpoznateľný parfém Le Male by Jean Paul Gaultier oslovuje široké spektrum mužov vďaka jedinečnej zmesi drevitých podtónov a ostrých orientálnych vôní Sexi, jednoduchá vôňa sa teraz niekedy hovorovo nazýva "muž v plechovke" vďaka svojmu jedinečnému baleniu
J.P. Gaultier Le Male 75 ml Deostick NEU Original
Jean Paul Gaultier Le Male Deodorant v tyčinke, 75ml s bohatým a osviežujúcim vôňovým zložením je ideálnym doplnkom pre moderného muža. Tento ný deodorant poskytuje spoľahlivú ochranu pred nepríjemným pachom po celý deň. Jeho lahodná aróma s kombináciou sviežich citrusových tónov, aromatických korenín a jemných drevitých nuánsí je určená pre sofistikovaného gentlemana, ktorý dbá nielen o svoj štýl, ale aj o svoje zdravie. S Jean Paul Gaultier Le Male Deodorantom budete mať istotu, že ste vždy pripravení vkročiť do dňa s istotou a eleganciou.
Le Male od Jean Paul Gaultier je mužská vôňa s ambrovými a fougèrovými tónmi, ktorá bola uvedená na trh v roku 1995. Túto ikonickú vôňu vytvoril renomovaný parfumér Francis Kurkdjian. Le Male je vôňa, ktorá okamžite upúta svojou výraznou a zároveň sofistikovanou kompozíciou. Vrchné tóny tejto vône tvoria osviežujúce a aromatické akordy levandule, mäty, kardamomu, bergamotu a pelina. Táto kombinácia prináša okamžitú sviežosť a energiu, ktorá prebudí zmysly a dodá pocit čistoty. Srdce vône pulzuje v rytme teplých a korenistých tónov škorice, pomarančového kvetu a rasce. Tieto stredné tóny dodávajú vôni hĺbku a komplexnosť, ktoré jej prinášajú zmyselnosť a jemnú sladkosť. Základné tóny tvoria vanilka, tonka fazuľa, ambra, santalové drevo a céder. Tento záver je bohatý, hrejivý a dlhotrvajúci, čo zaisťuje, že vôňa zostane na pokožke počas celého dňa a večera. Le Male je vôňa, ktorá evokuje silu, mužnosť a eleganciu. Je to perfektná voľba pre mužov, ktorí chcú vyžarovať sebavedomie a charizmu. Táto vôňa je ideálna na každodenné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti, kedy chcete zanechať trvalý dojem.
Dezodorant Le Male Stick od Jean Paul Gaultier ponúka dlhotrvajúcu a účinnú ochranu za každých okolností. Praktický dezodorant v tyčinke, ktorý v sebe spája šetrnosť k pokožke a účinnosť potláčania zápachu. Prídavok výťažku z mäty piepornej zaručuje sviežosť "Le Male" za všetkých situácií.
[b]Smer vône:[/b] Orientálna[br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] Bergamot, levanduľa, mäta[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] Kmín, kvet pomarančovníka a škorica[br][br][b]Základné tóny:[/b] Sandalové drevo, fazuľa tonka, ambra[br][br][br]Jean Paul Gaultier Le Male je orientálna vôňa pre pravého gentlemana. Parfém spája mužnosť s citlivosťou. Zmes levandule, bergamotu a kardamónu prebúdza dušu.
J.P. Gaultier Le Male Deodorant Stick Alcohol-Free 65177571 FRANCE kartón @ 1 ks x 75 gr
JEAN PAUL GAULTIER Le Male DeoStick 75G
- Model
- Le Male
- Hmotnosť
- 0.1 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Voda, Alkohol denat., Parfum (vôňa), Kokosový extrakt, Octeňal, Cyklohexanál, Estragón, Limonén, Krvavý oranž, Vanilka, Citronelol, Karamel, Badyán, Vanilka, Koriander, Heliotropín, Tonka, Jazmín, Bergamot
- Výrobca
- Počet kusov
- 500
- EAN kód
- 8435415060400
- Číslo od výrobcu
- 65120127
- Model
- Le Male
- Hmotnosť
- 0.1 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Voda, Alkohol denat., Parfum (vôňa), Kokosový extrakt, Octeňal, Cyklohexanál, Estragón, Limonén, Krvavý oranž, Vanilka, Citronelol, Karamel, Badyán, Vanilka, Koriander, Heliotropín, Tonka, Jazmín, Bergamot
- Výrobca
- Počet kusov
- 500
- EAN kód
- 8435415060400
- Číslo od výrobcu
- 65120127
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
521,00 €/1l
104,20 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Mäta
183,53 €/1l
27,53 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu
378,67 €/1l
28,40 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml
621,52 €/1l
77,69 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo, Univerzálna pleť
161,60 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

100 ks 15CM knôt s nohou sviečka knôt plochý knôt sviečka knôty voskované
14,28 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml
946,13 €/1l
70,96 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier, Le Male Le Parfum, Eau De Parfum, For Men, 75 ml
929,20 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Psia búda, masívne drevo, špicatá strecha 70 x 60 x 75 cm
65,59 €
Predajca: metragmbh

Philips HX9094/10, 4 kusov, Biela, 3 mesiace, Stredná, Philips, 2 Series Plaque Control, 2 Series Plaque Defense, Series 2100, 3 Series, DiamondClean,...
135,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Moderná Priestranná Komoda 4 Police Biela Škandinávsky Loftový Štýl
53,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

Jean Paul Gaultier, Le Male Le Parfum, Eau De Parfum, For Men, 125 ml
740,00 €/1l
92,50 €
Predajca: BRASTYGroup

sinnlein® Elektrická deka s automatickým vypínaním 160x120cm antracitová | Elektrická vyhrievaná deka s 9 úrovňami teploty | Plyšová deka prateľná na posteľ, pohovku | Elektrická deka s časovačom s digitálnym displejom
50,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

JW multifunkčný gril "OSLO" 2341
263,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Jean P. Gaultier Le Male deostick pre mužov 75 ml
350,27 €/1l
28,45 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
815,12 €/1l
101,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Helene Fischer That's Me Edp Spray
868,60 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss, Boss Bottled, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
83,13 €/1l
12,47 €
Predajca: Glamperfeu

Tabac Original, Muži, Deodorant, Tuhý dezodorant, Tyč, 75 ml, 24 h
148,13 €/1l
11,11 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%10% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
10%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezchybný tovar, rýchle dodanie, dobre zabalené!
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Dobrý.
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Slabá vôňa
Objem 0,075 lPočet kusov 500
Rýchle doručenie a balenie. Vôňa je však veľmi slabá a po krátkej dobe už nie je vôbec cítiť.
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 lPočet kusov 500
Hodnotenie z 30. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Gosh DNA 3 For Women Dezodorant, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
73,27 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
14,10 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Exporgin
273,40 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l