4,9



Na základe 17 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, toaletná voda, 400 ml606,20 €/1l
242,48 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Terre D'Hermes Toaletná voda, 200ml521,75 €/1l
104,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 toaletná voda pre mužov Refillable 175 ml619,26 €/1l
108,37 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes H24, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, BHT, Benzyl..., Francúzsko, 1 kusov
1 424,33 €/1l
42,73 €
Predajca: Bugelo

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Un Jardin En Mediterranee, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
748,50 €/1l
74,85 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermès Le Jardin De Monsieur Li EDT 30 ml UNISEX
1 626,00 €/1l
48,78 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes H24 zestaw Woda toaletowa, 100ml + Woda toaletowa, 12.5ml
1 812,40 €/1l
90,62 €
Predajca: Denpoli-Venda

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Hermès Un Jardin à Cythère - Plniteľná toaletná voda unisex 100 ml
568,90 €/1l
56,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Un Jardin Sur Le Nil, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl..., 1 kusov
1 562,67 €/1l
46,88 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes H24 toaletná voda, 100 ml + Energizujúci hydratačný krém na tvár, 20 ml + toaletná voda, 5 ml
835,50 €/1l
83,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hermès H24 Eau de Toilette náplň 200 ml
540,35 €/1l
108,07 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Eau Des Merveilles Bleue, Woda toaletowa, 50ml
1 369,60 €/1l
68,48 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
790,50 €/1l
79,05 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Voyage d’Hermès, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butyl..., 1 kusov
1 060,00 €/1l
106,00 €
Predajca: IdoBuy

Hermes Kelly Caleche, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Fragrance (Parfum), Water (Aqua), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
828,30 €/1l
85,10 €
-2,27 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Terre d', Muži, 125 ml, Doplňovacia fľaša, Fľaša, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl..., Francúzsko
814,08 €/1l
101,76 €
Predajca: Denpoli-Venda

Zestaw Hermes H24 Edt 100ml Edt 12,5ml
1 068,44 €/1l
120,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nová silná vôňa pre nové desaťročie H24 bola uvedená na trh v roku 2021. Táto moderná pánska vôňa od legendárneho francúzskeho návrhára o tovaru Hermès je odvážna, jedinečná a nezabudnuteľná. Táto mužná vôňa je zložená zo zmesi štyroch akordov, ktoré vytvárajú výrazne moderné aromatické tóny jej smerujú k sviežej bylinnej šalvii muškátovej
Hermes H24 Eau de Toilette je vôňa, ktorá odhaľuje neuveriteľnú intenzitu a silu prostredníctvom aromaticko-zelených tónov.
Vôňa: salvia horčičná, narcis, ružové drevo, sclarén
Hermes H24.
Toaletná voda, pre mužov.
100 ml
Toaletná voda H24 od Hermès bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Toaletná voda H24 od značky Hermès bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Hermes H24, Woda toaletowa, 100ml
Hermes H24 Edt Spray s možnosťou opätovného naplnenia
Vynikajúci, ný
Hermes H24 Edt Spray Refillable 101561V0 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 100 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Hermes H24, Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3346133500022
- Číslo od výrobcu
- 101561V0
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Hermes H24, Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3346133500022
- Číslo od výrobcu
- 101561V0
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Hermes, H24, Eau De Parfum, For Men, Refillable, 50 ml
1 022,60 €/1l
51,13 €
Predajca: Glamperfeu

Hermès H24 - Refillable toaletná voda pre mužov 50 ml
1 151,40 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès H24 EDT 100 ml + EDT MINI 12,5 ml M
619,47 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Krmivo na podstielku | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo po celý rok | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo 4 ročné obdobia | krmivo na podstielku pre voľne žijúce vtáctvo (10 kg)
25,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Hamann cestná soľ 861301 10kg
8,97 €/1kg
89,66 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Trizand 9641 Rehabilitačný rotopéd
28,90 €
Predajca: Velizo

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Hermès H24 toaletná voda pre mužov Refillable 175 ml
619,26 €/1l
108,37 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes H24, Muži, 175 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 021,77 €/1l
178,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...
92,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Nautica - Voyage EDT 100ml
179,50 €/1l
17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes H24 Herbes Vives, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Dipropylene Glycol, Limonene, Benzyl Salicylate,..., Francúzsko, 1 kusov
909,00 €/1l
90,90 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage toaletní voda pro muže 100 ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hermès H24 parfumovaná voda pre mužov 100 ml
974,70 €/1l
97,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
581,00 €/1l
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
235,70 €/1l
23,57 €
Predajca: Glamperfeu

Sisley Eau du Soir, Ženy, 100 ml, Jantár, Pačuli, Sprej
1 861,80 €/1l
186,18 €
Predajca: PerfumTraders

ZarkoPerfume e'L EDP 100 ml UNISEX
887,00 €/1l
88,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Plastový odkladací stolík, rozkladací, 45 x 43 cm, antracitová farba – záhradný pomocný stolík, skladací
21,34 €
Predajca: Special-trends

Hermes Terre d' Eau Intense Vetiver, 200 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francúzsko, 1 kusov
633,15 €/1l
126,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Slušná, rýchla a často za veľmi dobré ceny.
Objem 0,1 l
Hermes H24 je mi dobre známy a spoznal som ho prostredníctvom vzoriek. Jedinečná svieža vôňa s pomerne dlhou výdržou. Keďže Creation je na trhu pomerne nová, cena je často 100 eur a viac. Nie však v Kauflande. Tu to bolo oveľa lacnejšie.
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý parfum
Objem 0,1 l
Je to dobrý produkt a myslím, že ho kupuje každý klub. Veľmi pekne vonia a je originálny.
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Trpká, svieža, mužná vôňa
Objem 0,1 l
. super!........ dlhotrvajúca svieža, korenistá pánska vôňa. moja najobľúbenejšia toaletná voda
Hodnotenie z 11. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné dodanie a kvalita
Objem 0,05 l
Rýchle dodanie za skvelú cenu, dobrá kvalita
Hodnotenie z 11. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá toaletná voda
Objem 0,1 l
EdT si drží vôňu po celý deň, ale stále je veľmi jemná.
Hodnotenie z 5. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
XX
Objem 0,1 l
veľmi spokojný
Hodnotenie z 31. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Darček
Objem 0,05 l
Veľmi krásna vôňa...
Hodnotenie z 18. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie , skvelá cena
Objem 0,1 l
Super
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l