4,5



Na základe 221 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Chloé Lumineuse parfémovaná voda pre ženy Refill 150 ml291,00 €/1l
43,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore Infinissime Woda perfumowana, 50ml3 510,00 €/1l
175,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore L'or Essence De Parfum 50ml Spray2 814,60 €/1l
140,73 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Christian Dior, J'adore Parfum d'Eau, Eau De Parfum, For Women, 100 ml1 476,00 €/1l
147,60 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore EDP 100 ml W
1 521,80 €/1l
152,18 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Tonka, Vanilka
2 078,40 €/1l
103,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior (Christian Dior) J´adore Infinissime parfémovaná voda pre ženy 150 ml
1 531,53 €/1l
229,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior J'adore Parfum d'Eau Woda perfumowana, 50 ml
2 015,20 €/1l
100,76 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Joy, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Jazmín, Ruže, Pižmo
1 091,67 €/1l
98,25 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Miss Dior Essence Spray (80 ml)
2 669,88 €/1l
213,59 €
Predajca: somnia24

Rasasi Yumn Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
168,50 €/1l
17,20 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Givenchy Irresistible parfémovaná voda pre ženy 80 ml
1 137,75 €/1l
91,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Riiffs Abeer parfumovaná voda pre ženy 100 ml
210,00 €/1l
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Francúzsky návrhár o tovaru Christian Dior uviedol v roku 2020 na trh elegantnú vôňu pre ženy. Jadore Infinissime má nadčasovú kvalitu, ktorá spája nostalgiu za bohatstvom minulosti so zameraním na modernosť. Vôňa sa otvára vrchnými tónmi krvavého pomaranča a bergamotu, ktoré ustupujú voňavému ružovému koreniu. Srdce tvorí kytica kvetinových tónov vrátane opojnej tuberózy, jazmínu, sambaku, ruže, ylang-ylang a konvalinky.
Parfémovaná voda J´adore Infinissime od značky Dior (Christian Dior) bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Kvety J'adore značky DIOR vyžarujú zmyselnú, silnú a obklopujúcu vôňu: Eau de Parfum Infinissime. Ako večná explózia sa kvety uvoľňujú v nekonečných vôňach - známych a prekvapujúcich, ako zmyselná sestra slnečnej J'adore Eau de Parfum. Svieža chromá ruža sa snúbi s vrchnou nôtou jazmínu saba, s pomarančovou tvárou a sviežou, prenikavou konvalinkou. Krásny žiarivý ylang-ylang rozžiari vôňu pred tuberózou Grasse, osvieženou bergamotom a šťavnatým krvavým pomarančom, ktorý svojou bohatosťou prevracia vôňu. Sprevádza ho krémové, mliečne a obklopujúce santalové drevo, ktoré dodáva zložke novú drevitú tvár.
Dior Jadore Indinissime Eau De Parfum 100 ml je kvetinová vôňa pre ženy v intenzívnej verzii klasickej a obľúbenej vône Jadore. Zahalí pokožku ako jemne trblietavý závoj s kvetinovými akordmi povzbudzujúceho bergamotu, pikantného krvavého pomaranča, ylang-ylang, arabského jazmínu, centifolia ruže a tuberózy. V základe vôňu dokonale dopĺňajú hrejivé tóny santalového dreva, ktoré dodajú každej žene zmyselný nádych. Jadore Indinissime je ideálna na výnimočné príležitosti.
Parfumovaná voda J´adore Infinissime značky Dior (Christian Dior) bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybranej vône.
Intense Dior J'Adore Infinissime Edp Spray
Vrchné tóny: Krvavý pomaranč, bergamot, ružový korenie: Stredné tóny: Stredné tóny: tuberóza, jazmín Sambac, ylang-ylang, konvalinka, ruža: Základné tóny: Sandalové drevo
Dior JAdore Infinissime Edp Spray C099600555 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 100 ml
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- Druh vône
- kvetinový, svieži
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3348901521512
- Číslo od výrobcu
- 099600555
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- Druh vône
- kvetinový, svieži
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3348901521512
- Číslo od výrobcu
- 099600555
Hodí sa k tomu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Dior J’adore, Ženy, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Ylang-ylang, turecká ruža, Jazmín
1 776,00 €/1l
266,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Ruže
1 341,60 €/1l
67,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior (Christian Dior) J'adore L'Or čistý parfém pre ženy 80 ml
2 209,50 €/1l
176,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Dior J'adore EDP 100 ml W
1 521,80 €/1l
152,18 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Tonka, Vanilka
2 078,40 €/1l
103,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'Adore Woda perfumowana, 30ml
3 376,33 €/1l
101,29 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Fahrenheit, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
754,80 €/1l
150,96 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore L'or Essence De Parfum 50ml Spray
2 814,60 €/1l
140,73 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior J'adore Parfum d'Eau Woda perfumowana, 50 ml
2 015,20 €/1l
100,76 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Woda perfumowana roller-pearl, 20 ml
2 684,00 €/1l
53,68 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 571,00 €/1l
78,55 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Miss, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, #19950 ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - BENZYL..., 1 kusov
1 962,75 €/1l
157,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior J'adore L'or Essence De Parfum 35ml Spray
3 732,29 €/1l
130,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hutschenreuther 18-dielna súprava Happy Wintertime H. Wintertime Red 02488-727471-28421
180,69 €
Predajca: NeuertsShop

Dior (Christian Dior) J´adore Infinissime parfémovaná voda pre ženy 150 ml
1 531,53 €/1l
229,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%9% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
9%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie je to falošný parfém!!!
Objem 0,075 l
Vzhľadom na nízku cenu (o 50 % nižšiu ako napr. v Douglas) sme boli trochu na pochybách. Dodávka prišla veľmi rýchlo (za 1 deň). Všetky charakteristiky obalu sme dôkladne skontrolovali pomocou umelej inteligencie a ChatGPT. Dôležitý kód šarže je na obale aj na flakóne identický. Vôňa tiež hovorí sama za seba.
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia ponuka, skvelé služby
Objem 0,075 l
Vôňa je presne moja. Dlhotrvajúca, rafinovaná a nie bežná vôňa. Balíček bol perfektne zabalený, aby nedošlo k poškodeniu pri páde. V porovnaní s ostatnými bezkonkurenčná cena.
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dlhovekosť
Objem 0,075 l
Parfém je špičkový Skvele vonia vydrží veľmi dlho . Doprava bola tiež veľmi rýchla . Som veľmi spokojná absolútne odporúčanie nákupu. S radosťou znova
Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môj obľúbený parfum
Objem 0,03 l
Tento parfém je jednoducho fantastický, nie je príliš silný, veľmi dobre vonia a predovšetkým veľmi dlho intenzívne vonia.
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naozaj krásna vôňa
Objem 0,075 l
Túto vôňu jednoducho milujem. Všetko vonia tak dobre ako vždy! Kvalita sa v ničom nelíši od drahých obchodov!
Hodnotenie z 23. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém Jadore
Objem 0,03 l
"Veľmi rýchle dodanie a skvelý tovar! Všetko prišlo perfektne zabalené a v perfektnom stave. Som naozaj spokojná a rada si objednám znova.
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tentoraz v poriadku
Objem 0,075 l
Proces objednávania tentoraz prebehol veľmi hladko. Fahrenheit však kedysi voňal o niečo lepšie
Hodnotenie z 25. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Originálny parfum
Objem 0,075 l
Parfum je tu oveľa lacnejší, takže sa ho oplatí kúpiť. Je zabalený v zmršťovacom obale a zabalený s bezpečnostným čiarovým kódom, takže nejde o falošný parfum. Vôňu som už poznala. Doručenie bolo rýchle prostredníctvom DHL, skvelé.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l