4,5



Na základe 147 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GREY PROFESSIONAL teplákové nohavice s trojitým švom 5429,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Pracovné nohavice montéra FORECO-B 5234,99 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Spodnie robocze ochronne do pasa 300 g/m PROFESSIONAL potrójne szwy 5024,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Pracovné odevy ART.MaSter Klasické čierno-oranžové nohavice do pása 5221,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Neo Tools Dámske pracovné nohavice, módne farby, pracovné nohavice s priestrannými vreckami, elastické popruhy, veľkosť (M)
39,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pracovné odevy ART.MaSter Classic čierno-oranžové montérky 60
17,66 €
Predajca: Katomix

Pracovné odevy ArtMaster ProBavlnené poltopánky 50
32,34 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,72 €
Predajca: Katomix

Praktické nohavice HD pracovné nohavice záhradné nohavice pre remeselníkov ochranné nohavice NEO TOOLS - veľkosť: M (50)
41,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

NEO TOOLS Záhradné nohavice - Pracovné nohavice - Praktické pracovné nohavice - Ochranné nohavice pre remeselníkov - Veľkosť: XL/56
32,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Spodné nohavice HD+ Praktické pracovné nohavice Záhradné nohavice Remeselnícke ochranné nohavice NEO TOOLS - Veľkosť: S (48)
26,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Praktické nohavice Pracovné nohavice Záhradné nohavice Remeselnícke ochranné nohavice NEO TOOLS - Veľkosť: XL/56
37,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dungarees Basalt Neon Junior olive/orange veľkosť 170/176
50,90 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,01 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Pánske pracovné nohavice dungarees veľkosť 52 HELIOS dungarees pánske nohavice sivé čierne veľkosť 52 (94-98)
47,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Pánske pracovné nohavice dungarees veľkosť 52 HELIOS dungarees pánske nohavice black red veľkosť 52 (94-98)
44,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Neo pracovné montérky s reflexnými prvkami vodoodpudivá žltá S/48
14,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yato YT-8030, Overal, Akékoľvek pohlavie, Čierna, Červená, S, 11 vrecká/vreciek, 2 vrecká/vreciek
22,90 €
Predajca: AP_AUTODILY

NEO TOOLS Praktické nohavice námornícke pracovné nohavice záhradné nohavice ochranné nohavice pre remeselníkov - veľkosť: 3XL
40,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pracovné nohavice Qualitex - klasické montérkové nohavice - ľahko udržiavateľné montérkové nohavice z čistej bavlny - farba: zelená - muži: 52 - ženy: 46
33,90 €
Predajca: Warenhaus_23

Džínsy Sir Safety Harrison so zosilnenými kolenami, 65 % polyester, 35 % bavlna, veľkosť 56, šedá
54,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BitcoWorkwear
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Klasické montérske pracovné nohavice 52
ÚPLNÝ POPIS
veľkosť 52
Klasické červené montérkové nohavice - atraktívny dizajn a vynikajúca funkčnosť. Vyrobené z veľmi odolnej špecializovanej tkaniny - plátna (65 % polyesteru a 35 % bavlny) s veľmi vysokou gramážou 270+/-10 g/m2.
Charakteristiky:
- profesionálne šitie a estetika spracovania
- trojité prešitie a početné pevné záseky, ktoré dodatočne spevňujú miesta obzvlášť náchylné na roztrhnutie
- 10 vreciek vrátane dvoch na chrbte, z ktorých 5 má suché zipsy, ďalšie vystužené vrecko na meracie pravidlo.
- 2 našité kolenné vrecká umožňujúce použitie vymeniteľných kolenných chráničov
- dodatočné vystuženie vreciek na ochranu pred prepichnutím ostrými predmetmi, vyrobené z polyesterovej tkaniny 600d.
- široké šle s pevnou gumou a robustnými prackami
- veľmi nízka krčivosť aj po opakovanom praní
- farebná stálosť
Farba: grafitová s oranžovými a čiernymi doplnkami
Ochranná známka Art.MaSter®.
výrobca: ARTMAS
- SKU 0000006670
- ID 913
- Kategória Ochranné nohavice
- ARTMAS
ÚPLNÝ POPIS
Kombinéza CLASSIC čierna/oranžová
Všetky ceny sú vrátane DPH.
- Trojité prešitie
- 11 vreciek vrátane vrecka na mobilný telefón, sklopné vrecko na pravidlá
- 2 náplecné vrecká na kolenách
- Výstuž proti ostrým predmetom z polyesterovej tkaniny 600D
- Široký elastický chrbát a pevné výstuhy HARNESS
- Strečová vložka v páse
- Veľmi nízka krčivosť aj po opakovanom praní
- Vysoká farebná stálosť
| Tkanina: | materiál: 80% polyester/20% bavlna, približne 270 g/m² |
| Farby: | Čierna (doplnkové látky v oranžovej farbe) |
| Veľkosti: | 44 - 64 (EU/EN) |
Tabuľka veľkostí
| veľkosť EÚ (DE, NL, BE) | veľkosť pása (približne v cm) | Rozpätie (približne v cm) |
| 44 | 76 - 80 | 70 - 71 |
| 46 | 80 - 82 | 73 - 74 |
| 48 | 84 - 88 | 75 - 76 |
| 50 | 88 - 92 | 76 - 77 |
| 52 | 92 - 96 | 76 - 77 |
| 54 | 96 - 100 | 77 - 78 |
| 56 | 100 - 102 | 78 - 79 |
| 58 | 104 - 108 | 78 - 79 |
| 60 | 108 - 112 | 79 - 80 |
| 62 | 112 - 116 | 80 - 81 |
| 64 | 116 - 122 | 81 - 82 |
Informácie o riešení sporov online
Odkaz na platformu Komisie EÚ pre riešenie sporov online: som povinný zúčastniť sa na postupe riešenia sporu pred spotrebiteľskou rozhodcovskou komisiou a vo všeobecnosti nie som pripravený tak urobiť.
Hodí sa k tomu

montérske pracovné nohavice 54 so šľapkami Klasické trojité švy
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GREY PROFESSIONAL teplákové nohavice s trojitým švom 54
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

montérske pracovné nohavice 50 so šľapkami Klasické trojité švy
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

PROFESSIONAL šedé pracovné nohavice s 3 švami 52
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pracovné odevy ART.MaSter Classic black/orange dungarees 48
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pracovné odevy ART.MaSter Classic čierno-oranžové montérky 56
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Spodnie robocze ochronne do pasa 300 g/m PROFESSIONAL potrójne szwy 50
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pracovné odevy ART.MaSter Classic black/orange dungarees 46
33,10 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Pracovné odevy ART.MaSter Classic čierno-oranžové montérky 58
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Adidas Sneakers EG2655 in White color size 44
87,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov
3,37 €/1kg
84,28 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Highline dámske nohavice s opaskom čierna/slatina/zinok veľkosť 38
43,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Pracovné odevy ART.MaSter Klasické čierno-oranžové nohavice do pása 52
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SucceBuy štartovacia súprava úľa s 20 rámikmi, cédrové drevo potiahnuté včelím voskom, 1 hlboký + 1 stredný box, Langstroth úľová súprava, priehľadné akrylové okienka so základmi pre začínajúcich a profesionálnych včelárov
10,63 €/1kg
218,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

Tefal GC722D, Čierna, Brúsená oceľ, Nerezová oceľ, Obdĺžnikový, 800 cm², 400 x 200 mm, 0,8 m
450,00 €
Predajca: G-Electronics

SAFLAX - BIO - Paradajka - Čierna čerešňa - Solanum lycopersicum - 10 Semená
455,00 €/1kg
4,55 €
Predajca: SAFLAX

Esperanza EKK013R, 1,8 L, 1800 W, Čierna, Červená, Plast, Nerezová oceľ
9,48 €
Predajca: FANEO

PUMA Buzz, Uni
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bomann EH 561, Voľne stojaci sporák, Biela, Otočné, Predné, Utesnená platňa, 4 zone(s)
374,29 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Perina 220 x 240 cm – zimná prešívaná perina, priedušná – perina vhodná na pranie – vhodná pre alergikov – nemecká kvalita
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,17 €
Predajca: Tradior

reer 50040, PMR detská pestúnka, 250 m, 2400 - 2400 MHz, FHSS, Šedá, Biela, Digitálny
44,53 €
Predajca: Di-Life

Kombinovaná komoda ELBE - dub sonoma
135,87 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS

Barenbrug RPR Trávnik - Tráva pozostávajúca z trávneho semena pre domáce trávniky 5kg
13,68 €/1kg
68,40 €
Predajca: Lacnepostreky

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
77% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
77%12% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
12%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%7% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
7%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úplná spokojnosť.
Konfekčná veľkosť 56Farba Šedá
Bezproblémový (prvý) nákup cez Kaufland. Dodanie veľmi rýchle. Produkt zodpovedá popisu. Dobrá kvalita. Skvelo sedí (veľkosť 56). Spravodlivá, konkurencieschopná cena.
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spodné nohavice
Konfekčná veľkosť 52Farba Šedá
Potom, čo som si objednal väčšie číslo a bolo doručené do 1 dňa, som veľmi spokojný a dnes som ich slávnostne otvoril na záhrade - skvelé
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nohavice aj pre vysokých mužov
Konfekčná veľkosť 62Farba Čierna
Nohavice vyzerajú dobre, dobre sedia, bohužiaľ príliš dlhé, ale nohavice nemôžu pomôcť, rýchle dodanie, dobrá cena
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkové pracovné oblečenie
Konfekčná veľkosť 58Farba Čierna
Veľmi rýchle dodanie a veľmi dobrá kvalita a fit!!! Všetko išlo perfektne!!! Ďakujem veľmi pekne!!!
Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pracovné nohavice s náprsenkou
Konfekčná veľkosť 56Farba Šedá
Pracovné nohavice s náprsenkou majú presný strih a látka je mimoriadne pevná. Množstvo vreciek je veľmi praktické pri práci.
Hodnotenie z 26. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Heslo
Konfekčná veľkosť 62Farba Čierna
skvelý materiál, veľmi praktické, veľa vreciek na perá, meter a podobne, takéto vybavenie mám veľmi rada
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku.
Konfekčná veľkosť 64Farba Šedá
Dĺžka nohavíc je veľmi veľká. Človek by v nich mal výšku 2,30 metra. Inak je všetko v poriadku.
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitný tovar a rýchle doručenie
Konfekčná veľkosť 64Farba Šedá
Skvelý pomer ceny a kvality. Materiál je odolný a veľkosť tiež sedí Kedykoľvek znova
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Práca 5557 PIRATENHOSE STRETCH
234,95 €
Predajca: Caraldo-Sport

Práca 6540 ARBEITSHOSE EN ISO 20471 CLASS 1
225,49 €
Predajca: Caraldo-Sport

Projob 5558 SHORTS STRETCH
154,95 €
Predajca: Caraldo-Sport

NEO TOOLS Pracovné nohavice HD Slim - Ochranné nohavice - Bezpečnostné nohavice - Veľkosť: XS



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(10)Počet hodnotení: 10
32,60 €
Predajca: FIXERO

PSS X-treme Protect Ochranné nohavice pre mužov (červená/čierna) Veľkosť 54
459,58 €
-32,06 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
427,52 €
Predajca: Askari

Práca 5570 STRETCH nohavíc
109,47 €
Predajca: Caraldo-Sport

Neo Tools Dámske pracovné nohavice, módne farby, pracovné nohavice s priestrannými vreckami, elastické popruhy, veľkosť (XXL)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
39,40 €
Predajca: FIXERO

Neo Tools Jeans pánske pracovné nohavice s 5 vreckami - bezpečnostné nohavice - veľkosť M



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(38)Počet hodnotení: 38
32,38 €
Predajca: FIXERO

NEO TOOLS pracovné nohavice bezpečnostné nohavice ochranné nohavice ochranné nohavice Oxford - veľkosť: L



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
34,90 €
Predajca: FIXERO

NEO TOOLS Dungarees HD Slim záhradné nohavice Praktické pracovné nohavice Remeselnícke ochranné nohavice - veľkosť: XL



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
39,40 €
Predajca: FIXERO

NEO TOOLS Bezpečnostné nohavice - Pracovné nohavice - Ochranné nohavice - Sivé a ružové - Veľkosť: S



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
34,00 €
Predajca: FIXERO

NEO TOOLS Premium shorts blue - Denimové pracovné nohavice - Bezpečnostné nohavice ochranné nohavice pracovné oblečenie letné - veľkosť XXL



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
34,00 €
Predajca: FIXERO

Pracovné nohavice NEO TOOLS HD Slim - ochranné nohavice - nohavice s odnímateľnými vreckami - veľkosť: XL



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,90 €
Predajca: FIXERO

NEO TOOLS Ochranné nohavice softshellové vetru a vode odolné - Pracovné nohavice Bezpečnostné nohavice Ochranné nohavice - Veľkosť: L



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
39,60 €
Predajca: FIXERO

NEO TOOLS Pánske krátke pracovné nohavice s opaskom, 100% keprová bavlna 260 g/m2, veľkosť: M, sivá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,00 €
Predajca: FIXERO

NEO TOOLS Ochranné nohavice - Pracovné nohavice DENIM - Bezpečnostné nohavice - Ochranné nohavice - Veľkosť: M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,00 €
Predajca: FIXERO

Prémiové pracovné montérky s reflexnými prvkami, výstuž Cordura XS
48,20 €
Predajca: FIXERO

Projob 2502 ZIP OFF ARBEITSHOSE
88,05 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,98 €
Predajca: Caraldo-Sport

NEO TOOLS pánske prémiové pracovné nohavice alebo súprava s bundou veľkosti XS-3XL | veľkosť 3XL
104,00 €
Predajca: FIXERO

NEO TOOLS pánske prémiové pracovné nohavice alebo súprava s bundou veľkosti XS-3XL | veľkosť 3XL
102,00 €
Predajca: FIXERO