4,8



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfum La Rive Eternal Kiss 90ml - Voňavá voda s nadčasovou a senzuálnou vôňou. Ideálna na každý deň aj večer. Originálne balenie.166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda ARUGAMBAY1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda HIKKADUWA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,11 €/1l
15,67 €
Predajca: somnia24

``` / Parfémovaná voda La Rive L`Excellente pre ženy, 100 ml / ```
127,40 €/1l
12,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Cute For Woman Parfémový Spay, 100ml
120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Inaris_International

La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
223,07 €/1l
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive For Woman Madame In Love Voda Parfumovaná 90Ml
231,89 €/1l
20,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Vôňa La Rive Miss Dream pre Ženy - Parfémovaná voda 100ml
158,40 €/1l
15,84 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Parfumovaná Voda La Rive Aqua Bella, 100ml
179,60 €/1l
17,96 €
Predajca: Zeitburg

Parfémovaná toaletná voda La Rive Donna 90ml.
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive Queen Of Life Woda perfumowana, 75ml
239,73 €/1l
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive Elegant Woman Woda perfumowana, 90ml
139,90 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vôňa La Rive Taste Of Kiss, Parfumovaná Voda, 100 ml
146,33 €/1l
13,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

La Rive She Is Mine Parfumovaná voda, 90ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive Prestige Beauty Woda perfumowana, 75ml
225,33 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive, In Flames, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
La Rive Destinée Eau de Parfum
Vôňa pre sebavedomú, modernú a štýlovú ženu. Zhlboka sa nadýchnite a budete vedieť! Vaším osudom je sloboda a nezávislosť, vašou silou je Destinée.
Špecifikácie: Vôňa je plná vône, ktorá sa vyznačuje jemnou a čistou vôňou:
Farba flakónu: transparentná, zlatá
Farba balenia: biela, zlatá
Pohlavie: ženské
Obalové materiály: sklo, plast, kartón
Vôňa: kvety
Obsah: 90 ml
Poznámky k vôni: kvetiny:
Zloženie: mandarínka, levanduľa, čierne ríbezle, petitgrain, jazmín, pomarančový kvet, vanilka, cédrové drevo, jantár a pižmo
Farba : zlatá
Farba : priehľadná
Obsah v ml : 90
Jazyk balenia : angličtina
Pohlavie : ženy
Typ vône : Kvetinová
Parfumovaná voda z radu orientálnych vôd pre sebavedomé moderné ženy na úrovni.
Vrchné tóny;mandarínka/lavanduľa/čierne ríbezle
Srdcové tóny;jazmín/levanduľa/mrazený kvet
Základné tóny;vanilka/cedar/ambra/pižmo
La Rive Destinee Parfémovaná Voda, 90 ml / / Nechajte sa okúzliť príťažlivou vôňou La Rive Destinee Parfémovanej Vody vo flakóne s objemom 90 ml. Tento exkluzívny parfém je ideálny pre ženy, ktoré túžia po sofistikovanej vôni plnej elegancie a štýlu. S jemnými a harmonickými tónmi vás obklopuje celý deň, dopravujúc vaše zmysly na nevšednú vôňou plnú ženskosti a krásy. S La Rive Destinee Parfémovanou Vodou budete vždy pripravené na akýkoľvek príležitosť s sebavedomím a šarmom. Doprajte si tento ný zážitok a nechajte vôňu hovoriť za vás.
Ženská elegancia má mnoho odtieňov. Odvážne sa pozriete do budúcnosti, zhlboka sa nadýchnete a už ju poznáte? Vaším osudom je sloboda a nezávislosť? Tvoja sila sa volá osud. Pocíťte energiu citrusov a čiernych ríbezlí a vrchné tóny petitgrainu. V srdci vône dozrievajú arómy jazmínu, levandule a pomarančového kvetu, ktoré podčiarknu váš štýl. Vychutnajte si ich a znovu a znovu ich objavujte. Pocíťte silu vlastnej mysle vďaka zrelým zložkám jantáru, pižma a cédru s vanilkou v upokojujúcom základe. Vytvorili ste si vlastný horizont udalostí? Toto je váš osud.
[b]Tóny vône:[/b] sladká, kvetinová[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] mandarínka, petitgrain, čierne ríbezle[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] kvet pomarančovníka, jazmín, levanduľa[br][br][b]Základné tóny:[/b] pižmo, vanilka, céder, ambra[br][br][br]Ženská elegancia má mnoho odtieňov. Odvážne sa pozriete do budúcnosti, zhlboka sa nadýchnete a už ju poznáte... Vaším osudom je sloboda a nezávislosť - vaša sila sa volá DESTINÉE. Sladká kvetinová vôňa pre ženy.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Vôňa La Rive Destinee je zhmotnením elegancie a štýlu. Táto formulácia kombinuje jemné tóny ovocia, kvetov a drevín, čím vytvára zmyselný a nezabudnuteľný zážitok. Uprednostnite kvalitu so vôňou, ktorá očarí vaše zmysly. / / Citrusové plody, Vanilka, Ambra, Bergamot, Grep, Ruža, Santalové drevo, Jačmeň, Levanduľa, Benzoin, Fialka, Koriander, Konvalinka, Cédrus, Cukor, Vetiver, Pižmo, Aníz, Jablko, Pelargónia.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5901832068679
- Číslo od výrobcu
- 64901964
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Vôňa La Rive Destinee je zhmotnením elegancie a štýlu. Táto formulácia kombinuje jemné tóny ovocia, kvetov a drevín, čím vytvára zmyselný a nezabudnuteľný zážitok. Uprednostnite kvalitu so vôňou, ktorá očarí vaše zmysly. / / Citrusové plody, Vanilka, Ambra, Bergamot, Grep, Ruža, Santalové drevo, Jačmeň, Levanduľa, Benzoin, Fialka, Koriander, Konvalinka, Cédrus, Cukor, Vetiver, Pižmo, Aníz, Jablko, Pelargónia.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5901832068679
- Číslo od výrobcu
- 64901964
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Rive In Woman Woda perfumowana, 90ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vonkajší koberec, cca 200 x 0,5 x 150 cm, sivý
66,00 €
Predajca: Unyqoos

Clatronic ProfiCare PC-HK 3059, 30 x 40 cm, 100 W, biela, 90 min, PVC, pranie v práčke
28,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,11 €/1l
15,67 €
Predajca: somnia24

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

La Rive Cute For Woman Parfémový Spay, 100ml
120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Inaris_International

La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
223,07 €/1l
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Queen Of Life Woda perfumowana, 75ml
239,73 €/1l
17,98 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Parfumovaná Voda La Rive Aqua Bella, 100ml
179,60 €/1l
17,96 €
Predajca: Zeitburg

Parfémovaná toaletná voda La Rive Donna 90ml.
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vôňa La Rive Miss Dream pre Ženy - Parfémovaná voda 100ml
158,40 €/1l
15,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Prestige Beauty Woda perfumowana, 75ml
225,33 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

La Rive Dotek Ženy Parfémovana Voda, 90ml
194,22 €/1l
17,48 €
Predajca: Zeitburg

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
161,00 €/1l
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

La Rive For Woman Madame In Love Voda Parfumovaná 90Ml
231,89 €/1l
20,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

7dreams® Matracový chránič z mikrovlákna – 140 x 200 x 3,5 cm
79,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,63 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips Daily Collection HD2581/90, 2 krajcov, Čierna, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Hračka pre mačky Magic Fish s mačacou mätou, krúti sa ako skutočná rybka, vyrobená z odolného materiálu
9,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

La Rive, Cash, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
179,56 €/1l
16,16 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%13% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
13%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jemné, ženské a jednoducho krásne
Veľmi jemná, ženská a zmyselná vôňa. Vonia príjemne jemne, elegantne a vôbec nie preplnene. Vôňa dlho vydrží a má krásnu, jemnú a dlhotrvajúcu stopu. Túto vôňu som si nekúpila prvýkrát a určite si ju kúpim znova. Jednoducho nádherný parfém!
Hodnotenie z 21. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
V súlade s
Najlepšie, presne tak, ako som chcel, aby výrobok bol.
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
1A vôňa
Trvá dlhšie a príjemne vonia. 1A!!!
Hodnotenie z 22. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre vonia
Super parfum
Hodnotenie z 22. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi dobrý produkt. Vôňa je dlhotrvajúca.
Hodnotenie z 28. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Približuje sa k vôni Ale netrvá dlho Musí existovať rozdiel Originál je oveľa drahší Vydrží oveľa dlhšie
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l