Objem:

9.6 l
  • 0.1 l
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 9.6 l

Počet kusov:

1

Hmotnosť:

1200 g
  • 100 g
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 400 g
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 420 g
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 1200 g

Kapsička pre mačky Brit Premium Family Plate Chunks 12x100 g

10,66 €

8,88 € / 1kg

plus 4,20 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 2. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Mokré krmivo pre mačky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre PIPER mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom 400g
PIPER mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom 400g
32,76 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre ANIMONDA Carny Kitten Beef Turkey - mokrá mačacia strava - 400 g
ANIMONDA Carny Kitten Beef Turkey - mokrá mačacia strava - 400 g
3,61 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Krmivo pre mačky Dolina Noteci Sterilised Rabbit 400 g
Krmivo pre mačky Dolina Noteci Sterilised Rabbit 400 g
6,13 €/1kg
3,53 €
-21%
2,76 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Krmivo pre mačky Dolina Noteci
Krmivo pre mačky Dolina Noteci
6,44 €/1kg
2,90 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Kapsička pre mačky Brit Premium by Nature with White Fish for Kittens 100 g
Kapsička pre mačky Brit Premium by Nature with White Fish for Kittens 100 g
36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Brit Premium by Nature Jemné filety pre mačky v omáčke Family Plate Sterilizované 1020 g (12 × 85 g)
Brit Premium by Nature Jemné filety pre mačky v omáčke Family Plate Sterilizované 1020 g (12 × 85 g)
12,07 €/1kg
12,07 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kapsička pre mačky Brit Care Cat Healthy Rabbit for Sterilized Gravy 85 g
Kapsička pre mačky Brit Care Cat Healthy Rabbit for Sterilized Gravy 85 g
54,22 €/1kg
4,88 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Krmivo pre mačky Dolina Noteci Premium Kuracie Hovädzie Kačacie Vepřové 85 g
Krmivo pre mačky Dolina Noteci Premium Kuracie Hovädzie Kačacie Vepřové 85 g
57,91 €/1kg
6,37 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre GOURMET Gold Beef - mokrá strava pre mačky - 85 g
GOURMET Gold Beef - mokrá strava pre mačky - 85 g
48,00 €/1kg
4,32 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre ANIMONDA Vom Feinsten Adult Turkey hearts - mokrá strava pre mačky - 100 g
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Turkey hearts - mokrá strava pre mačky - 100 g
1,57 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Kapsička Rasco Premium Sterilized losos so spirulinou 85g
Kapsička Rasco Premium Sterilized losos so spirulinou 85g
21,82 €/1kg
1,92 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Whiskas Hovädzie krmivo pre mačky v sáčkoch 85 G
Whiskas Hovädzie krmivo pre mačky v sáčkoch 85 G
51,44 €/1kg
4,63 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Animonda Carny Kitten Geflügel & Rind - 200g
Animonda Carny Kitten Geflügel & Rind - 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,44 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Bozita Cat Dose Hühnchen 400g
Bozita Cat Dose Hühnchen 400g
4,58 €/1kg
11,99 €
-8%
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade
Obrázok produktu pre Krmivo pre mačky, v kapsičke, pre kastrované mačky, 100 g, PREVITAL, v hydinovej omáčke
Krmivo pre mačky, v kapsičke, pre kastrované mačky, 100 g, PREVITAL, v hydinovej omáčke
83,18 €/1kg
9,15 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade
Obrázok produktu pre Granule pre mačky Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon 300 g
Granule pre mačky Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon 300 g
16,07 €/1kg
4,82 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre GOURMET Gold Rabbit - mokrá strava pre mačky - 85 g
GOURMET Gold Rabbit - mokrá strava pre mačky - 85 g
2,56 €
-37%
1,61 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Purina Gourmet Revelations Salmon – mokré krmivo pre mačky – 2 x 57 g
Purina Gourmet Revelations Salmon – mokré krmivo pre mačky – 2 x 57 g
78,75 €/1kg
9,45 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre VITAKRAFT Poesie Delice blackfish - mokrá strava pre mačky - 85 g
VITAKRAFT Poesie Delice blackfish - mokrá strava pre mačky - 85 g
52,67 €/1kg
4,74 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Applaws vlhké krmivo pre mačky v konzerve Chicken Selection 12 x 156 g
Applaws vlhké krmivo pre mačky v konzerve Chicken Selection 12 x 156 g
29,00 €/1kg
57,36 €
-5%
54,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

3 x vrecká s kuracím a morčacím mäsom, 3 x s hovädzím mäsom a hráškom, 3 x s treskou a 3 x s lososom a pstruhom v omáčke. Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Prémiové mäsové kapsičky Great Brit pre krásu a zdravie. Výber príchutí rešpektuje prirodzené preferencie mačiek a ich nutričné potreby z hľadiska vekovej fázy alebo špeciálnej diéty. Jemná šťava zvýrazňuje chuť mäsových kúskov a dodáva mačke potrebné tekutiny. Kapsičky sa pripravujú jedinečnou metódou šetrného varenia v pare, aby sa zachovala pôvodná chuť a jedinečná aróma mäsa. Návod na kŕmenie: pozri tabuľku na obale. Zloženie: 36 % mäsa a vedľajších živočíšnych produktov (4 % kuracie mäso, 4 % morčacie mäso), vedľajšie rastlinné produkty (0,4 % inulín), minerálne látky. Kvalitatívne vlastnosti: hrubé bielkoviny 8,5 %, vlhkosť 82 %, hrubé oleje a tuky 4,5 %, hrubý popol 2,5 %, hrubá vláknina 0,4 %, vitamín D3 250 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg/kg, zinok (vrátane organickej zložky) 10 mg/kg, mangán 2 mg/kg, jód 0,7 mg/kg, meď 0,2 mg/kg, biotín 0,1 mg/kg, taurín 450 mg/kg. Zloženie: 32 % mäsa a vedľajších živočíšnych produktov (4 % hovädzieho mäsa), vedľajšie rastlinné produkty (0,4 % inulínu), zelenina (0,4 % hrachu), minerálne látky. Kvalitatívne vlastnosti: hrubé bielkoviny 8,5 %, vlhkosť 82 %, hrubé oleje a tuky 4,5 %, hrubý popol 2,5 %, hrubá vláknina 0,4 %, vitamín D3 250 IU/kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg/kg, zinok 10 mg/kg, mangán 2 mg/kg, meď 0,2 mg/kg, taurín 450 mg/kg, biotín 100 m.zloženie: 28 % mäsa a vedľajších živočíšnych produktov, 8 % rýb a vedľajších rybích produktov (4 % mäsa z tresky), vedľajšie rastlinné produkty (0,4 % inulínu), minerálne látky. Kvalitatívne vlastnosti: hrubé bielkoviny 8,5 %, vlhkosť 82 %, hrubé oleje a tuky 4,5 %, hrubý popol 2,5 %, hrubá vláknina 0,4 %, vitamín D3 250 IU./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg/kg, zinok (vrátane organickej zložky) 10 mg/kg, mangán 2 mg/kg, jód 0,7 mg/kg, meď 0,2 mg/kg, biotín 0,1 mg/kg, taurín 450 mg/kg. Zloženie: 28 % mäsa a vedľajších živočíšnych produktov, 8 % rýb a vedľajších rybích produktov (4 % mäsa z lososa, 4 % mäsa zo pstruha), vedľajšie rastlinné produkty (0,4 % inulínu), minerálne látky. Kvalitatívne vlastnosti: hrubé bielkoviny 8,5 %, vlhkosť 82 %, hrubé oleje a tuky 4,5 %, hrubý popol 2,5 %, hrubá vláknina 0,4 %, vitamín D3 250 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg/kg, zinok (vrátane organickej zložky) 10 mg/kg, mangán 2 mg/kg, jód 0,7 mg/kg, meď 0,2 mg/kg, biotín 0,1 mg/kg, taurín 450 mg/kg.

  • Veľkosť: 1200 g
  • Hmotnosť: 1.2000
  • Dodávateľ


Podaruj swojemu kotu radość z każdego posiłku! Zamów BRIT Cat Pouches Family Plate już dziś!



BRIT PREMIUM CAT POUCHES MEAT PLATE 400 g (4x100 g) - 2x morčacie a kuracie mäso, 2x hovädzie mäso, s hr&aacute,&scaron,kem. Kompletné, pr&eacute,miov&eacute, kapsičky pre dospelé mačky

Skvelé&eacute, mäsové&eacute, kapsičky Brit Premium pre f&aacute,su a zdrav&aacute,.&yacute,škála chutí&acute, rešpektuje prirodzené&eacute, preferencie mačiek a ich nutričné&eacute, potreby z hľadiska f&aacute,veku alebo špeci&aacute,ln&iacute, in&yacute,žiakov. Delikátna&aacute,tn&iacute, &scaron,tn&aacute,va zvýrazňuje chuť mäsových&yacute,kúskov a dodáva mačke potrebné&eacute,tekutiny. Kapsičky sa pripravujú jedinečným, &scaron,etným spôsobom varenia, aby sa zachovala pôvodná chuť a jedinečná vôňa mäsa.



Brit Premium Cat Adult Multipack sáčky 12x100gBrit 0.00 Premium Multipack - 12 sáčkov po 100 g

Kompletné krmivo pre mačky.



Obsahuje štyri príchute:

  • 3x losos + pstruh
  • 3x COD Fish Cod
  • 3x kuracie mäso + morčacie mäso
  • 3x Hovädzie mäso + hrášok




Zloženie: Kuracie mäso, Kuracie mäso, Kuracie mäso, Kuracie mäso, Kuracie mäso, Kuracie mäso:

Losos + Pstruh
mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 66%, ryby a deriváty z rýb 18% (9% losos, 9% pstruh), výrobky rastlinného pôvodu (0,4% inulín), minerálne látky.


COD Fish Cod
mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 66%, ryby a deriváty z rýb 18% (9% treska), výrobky rastlinného pôvodu (0,4% inulín), minerálne látky.


Kuracie mäso + morčacie mäso
mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 85 % (40 % kuracie mäso, 12 % morčacie mäso), výrobky rastlinného pôvodu (0,4 % inulín), minerálne látky.


Hovädzie mäso + hrášok
mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 87 % (13 % hovädzieho mäsa), výrobky rastlinného pôvodu (0,4 % inulínu), zelenina (4 % hrachu) minerálne látky.


Neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.



Analýza:

Bielkoviny8,5%
Tuk4,5%
Obsah vlhkosti82%
Popol2,5%
Vláknina0,4%




Dávkovanie:

Hmotnosť mačky (kg)2468
Počet vreciek na deň1,5345


Kapsička pre mačky Brit Premium Family Plate Chunks 12x100 g

Vrecká pre mačky - pre dospelé mačky všetkých plemien s normálnou aktivitou, receptúra: hovädzie mäso, kuracie mäso a ryby, hmotnosť balenia 1,2 kg, bez konzervačných látok - 16,58 Kč/100 g
Hmotnosť
1200 g
Objem
9.6 l
Obsah vlhkosti
82%
Typ krmiva
Kompletné krmivo
Prídavné látky
36 % mäsa a vedľajších živočíšnych produktov (4 % kuracieho mäsa, 4 % morčacieho mäsa), vedľajšie rastlinné produkty (0,4 % inulínu), minerálne látky.
Počet kusov
1
EAN kód
8595602506255
Číslo od výrobcu
7,99
Výrobca
Registračné číslo
1234

Hmotnosť
1200 g
Objem
9.6 l
Obsah vlhkosti
82%
Typ krmiva
Kompletné krmivo
Prídavné látky
36 % mäsa a vedľajších živočíšnych produktov (4 % kuracieho mäsa, 4 % morčacieho mäsa), vedľajšie rastlinné produkty (0,4 % inulínu), minerálne látky.
Počet kusov
1
EAN kód
8595602506255
Číslo od výrobcu
7,99
Výrobca
Registračné číslo
1234
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Kapsička pre mačky Brit Premium by Nature with White Fish for Kittens 100 g
Kapsička pre mačky Brit Premium by Nature with White Fish for Kittens 100 g
36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre ‎Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
‎Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
7,06 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
23,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Leonardo Cat Food 756315, Dospelý, Kuracie mäso, 85 g, Neobsahuje sóju, Žiadne umelé farbivá
Leonardo Cat Food 756315, Dospelý, Kuracie mäso, 85 g, Neobsahuje sóju, Žiadne umelé farbivá
43,98 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
59,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Kapsička pre mačky Brit Premium Cat Pouches Meat Plate 400 g (4x 100 g)
Kapsička pre mačky Brit Premium Cat Pouches Meat Plate 400 g (4x 100 g)
16,27 €/1kg
6,51 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre GOURMET 12321177, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Zajac, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Zajac, Losos, 85 g
6,21 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 25
31,66 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Brit Premium Cat Adult Fish tanier sáčky 4x100g
Brit Premium Cat Adult Fish tanier sáčky 4x100g
11,86 €/1kg
4,98 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Brit Premium Meat Pouch - Cat - Sterilizované - Kuracie rezne - Krmivo pre mačky 100g
Brit Premium Meat Pouch - Cat - Sterilizované - Kuracie rezne - Krmivo pre mačky 100g
38,40 €/1kg
4,49 €
-14%
3,84 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre BRIT Care Filé v želé, balenie – mokré krmivo pre mačky – 12 x 85 g
BRIT Care Filé v želé, balenie – mokré krmivo pre mačky – 12 x 85 g
16,83 €/1kg
17,17 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Medisana IN 500, AC, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
Medisana IN 500, AC, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 72
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: medisana
Obrázok produktu pre Krabička s rôznymi chuťami INABA Churu Tuna s morskými plodmi - pochúťky pre mačky - 40 x 14g
Krabička s rôznymi chuťami INABA Churu Tuna s morskými plodmi - pochúťky pre mačky - 40 x 14g
0,08 €/1kg
42,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Ohrádka detská ohrádka, priedušná sieť, sieť na plazenie, ohrádka stan pre deti dojčatá 128 x 128 x 65 cm
Ohrádka detská ohrádka, priedušná sieť, sieť na plazenie, ohrádka stan pre deti dojčatá 128 x 128 x 65 cm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 48
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin
Obrázok produktu pre Dehner Premium krmivo pre mačky Sensitive Multipack, mokré krmivo, pre mačky s citlivým trávením, po 4 x kuracie / hovädzie / morčacie, 12 x 100 g vrecúšok (1,2 kg)
Dehner Premium krmivo pre mačky Sensitive Multipack, mokré krmivo, pre mačky s citlivým trávením, po 4 x kuracie / hovädzie / morčacie, 12 x 100 g vrecúšok (1,2 kg)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Sedačka do auta pre psa Kôš do auta pre psa Sedačka do auta z umelej kože Lux Grey M
Sedačka do auta pre psa Kôš do auta pre psa Sedačka do auta z umelej kože Lux Grey M
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 63
72,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion
Obrázok produktu pre Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky D30-368GY, svetlosivé, 40 x 40 x 57 cm
Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky D30-368GY, svetlosivé, 40 x 40 x 57 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Canon PIXMA TS3750i, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna
Canon PIXMA TS3750i, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 236
46,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Kapsička pre mačky Brit Premium Cod Fish Gravy 100 g
Kapsička pre mačky Brit Premium Cod Fish Gravy 100 g
11,30 €/1kg
2,11 €
-46%
1,13 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Výbeh pre mačky Wiltec 180 x 80 x 111,8 cm s 3 plochami na ležanie, záhradný výbeh pre mačky odolný voči poveternostným vplyvom, domček pre mačky s drôteným pletivom a asfaltovou strechou
Výbeh pre mačky Wiltec 180 x 80 x 111,8 cm s 3 plochami na ležanie, záhradný výbeh pre mačky odolný voči poveternostným vplyvom, domček pre mačky s drôteným pletivom a asfaltovou strechou
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 76
228,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre ProfiCare PC-TVL 3152, Vertikálny domáci ventilátor, Antracit, Podlaha, Senzor, 12 h, AC
ProfiCare PC-TVL 3152, Vertikálny domáci ventilátor, Antracit, Podlaha, Senzor, 12 h, AC
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
Použité
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro
Obrázok produktu pre POLISPORT Guppy Junior Zadný nosič detskej sedačky na bicykel - tmavo šedá/svetlo šedá
POLISPORT Guppy Junior Zadný nosič detskej sedačky na bicykel - tmavo šedá/svetlo šedá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
89,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre ECD Nemecko Obloženie radiátora v štýle vidieckeho domu 78x19x82 cm, biele, z lakovanej MDF, obloženie radiátora do spálne obývačky
ECD Nemecko Obloženie radiátora v štýle vidieckeho domu 78x19x82 cm, biele, z lakovanej MDF, obloženie radiátora do spálne obývačky
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 107
57,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany
Obrázok produktu pre Xiaomi 13T 256 GB Dual-Sim Black
Xiaomi 13T 256 GB Dual-Sim Black
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 153
453,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Obrázok produktu pre Dievčenský bicykel Detský bicykel od 6 rokov 20 palcový detský bicykel so 6-rýchlostným srdcovým bicyklom Shimano Heart Bike ružový
Dievčenský bicykel Detský bicykel od 6 rokov 20 palcový detský bicykel so 6-rýchlostným srdcovým bicyklom Shimano Heart Bike ružový
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 21
238,77 €
-50,00 €
188,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik
Obrázok produktu pre BRIT Premium Cat Sterilized Plate - mokrá mačacia strava - 12x100g
BRIT Premium Cat Sterilized Plate - mokrá mačacia strava - 12x100g
9,06 €/1kg
10,87 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre REAVET Maine Coon Complex, špeciálne doplnkové krmivo pre veľké mačky - hlavné krmivo pre mainské mývalie mačky, krmivo pre mainské mývalie mačky, všestranná starostlivosť vhodná pre daný druh
REAVET Maine Coon Complex, špeciálne doplnkové krmivo pre veľké mačky - hlavné krmivo pre mainské mývalie mačky, krmivo pre mainské mývalie mačky, všestranná starostlivosť vhodná pre daný druh
1 197,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
71,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre ALIGHTUP Šatníková skriňa, látková, s vešiakom, 150 x 45 x 175 cm, čierna
ALIGHTUP Šatníková skriňa, látková, s vešiakom, 150 x 45 x 175 cm, čierna
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 740
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Obrázok produktu pre JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 216
38,56 €
Predajca: EVELATUS
Obrázok produktu pre Farmina N&D cat PRIME (GF) kitten, chicken & pomegranate 10 kg
Farmina N&D cat PRIME (GF) kitten, chicken & pomegranate 10 kg
11,88 €/1kg
127,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Ergonomická kancelárska stolička - kancelárska stolička Bigzzia s vysokým operadlom a nastaviteľnou výškou - manažérska stolička - polohovateľná stolička do kancelárie, domácnosti
Ergonomická kancelárska stolička - kancelárska stolička Bigzzia s vysokým operadlom a nastaviteľnou výškou - manažérska stolička - polohovateľná stolička do kancelárie, domácnosti
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 62
89,99 €
-5,00 €
84,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav
Obrázok produktu pre ANIMONDA Vom Feinsten Kitten Raffinesse v omáčke - mokrá krmiva pre mačky - 24x85g
ANIMONDA Vom Feinsten Kitten Raffinesse v omáčke - mokrá krmiva pre mačky - 24x85g
1,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,75 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre OMNA | XXL škrabadlo pre mačky - 93 cm - s domčekom a hracou myšou - stabilné a útulné
OMNA | XXL škrabadlo pre mačky - 93 cm - s domčekom a hracou myšou - stabilné a útulné
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 16
23,64 €
Predajca: OMNA

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre TufTuf | Krmivo pre mačky – kuracie srdcia – súprava mokrého krmiva pre mačky, 10 vrecúšok po 300 g – srdcové krmivo pre mačky
TufTuf | Krmivo pre mačky – kuracie srdcia – súprava mokrého krmiva pre mačky, 10 vrecúšok po 300 g – srdcové krmivo pre mačky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,00 €
Predajca: Bult-Store
5,67 €/1kg
Obrázok produktu pre TufTuf | Krmivo pre mačky – kuracie srdcia – súprava mokrého krmiva, 30 vrecúšok po 300 g – krmivo pre mačky s kuracím mäsom
TufTuf | Krmivo pre mačky – kuracie srdcia – súprava mokrého krmiva, 30 vrecúšok po 300 g – krmivo pre mačky s kuracím mäsom
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Bult-Store
4,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 48 x 415 g – zmes príchutí – kúsky mäsa – mokré krmivo pre mačky
Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 48 x 415 g – zmes príchutí – kúsky mäsa – mokré krmivo pre mačky
41,39 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: Bult-Store
2,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 36 × 415 g – zmes príchutí – 81 % vlhkosti – kúsky mäsa pre mačky
Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 36 × 415 g – zmes príchutí – 81 % vlhkosti – kúsky mäsa pre mačky
30,99 €
Predajca: Bult-Store
2,07 €/1kg
Obrázok produktu pre TufTuf | Krmivo pre mačky – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva pre mačky, 40 vrecúšok po 100 g – zmes krmiva pre mačky
TufTuf | Krmivo pre mačky – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva pre mačky, 40 vrecúšok po 100 g – zmes krmiva pre mačky
31,59 €
15% poukaz
Predajca: Bult-Store
7,90 €/1kg
Obrázok produktu pre TufTuf | Krmivo pre mačky s kuracím mäsom – súprava mokrého krmiva, 40 vrecúšok po 100 g – omáčka pre mačky
TufTuf | Krmivo pre mačky s kuracím mäsom – súprava mokrého krmiva, 40 vrecúšok po 100 g – omáčka pre mačky
31,54 €
Predajca: Bult-Store
7,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté mäso s morčacím mäsom – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté mäso s morčacím mäsom – mokré krmivo
25,99 €
Predajca: Bult-Store
2,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Tuftuf | Hydratačné krmivo pre mačky – 24x415 g – kúsky mäsa s rybou – mokré krmivo pre mačky – v omáčke
Tuftuf | Hydratačné krmivo pre mačky – 24x415 g – kúsky mäsa s rybou – mokré krmivo pre mačky – v omáčke
20,29 €
Predajca: Bult-Store
2,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 12 × 400 g – paštéta s morčacím mäsom – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 12 × 400 g – paštéta s morčacím mäsom – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
13,29 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x400 g – Pečeňová paštéta s kuracími srdiečkami – Vysoko kvalitný zdroj bielkovín – Mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x400 g – Pečeňová paštéta s kuracími srdiečkami – Vysoko kvalitný zdroj bielkovín – Mokré krmivo
14,19 €
-6%
13,29 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x400 g – paštéta s kačacou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x400 g – paštéta s kačacou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
13,29 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg
Obrázok produktu pre TufTuf | Krmivo pre mačky s teľacím mäsom – súprava mokrého krmiva pre mačky, 6 x 400 g konzervy – konzervy s krmivom pre mačky
TufTuf | Krmivo pre mačky s teľacím mäsom – súprava mokrého krmiva pre mačky, 6 x 400 g konzervy – konzervy s krmivom pre mačky
6,65 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg
Obrázok produktu pre TufTuf | Krmivo pre mačky s morčacím mäsom – súprava mokrého krmiva pre mačky, 6 x 400 g konzervy – krmivo pre mačky s morčacím mäsom
TufTuf | Krmivo pre mačky s morčacím mäsom – súprava mokrého krmiva pre mačky, 6 x 400 g konzervy – krmivo pre mačky s morčacím mäsom
6,65 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x415 g – zmes príchutí – kúsky mäsa – mokré krmivo pre mačky
Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x415 g – zmes príchutí – kúsky mäsa – mokré krmivo pre mačky
10,79 €
Predajca: Bult-Store
2,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 10 x 100 g – paštéta s morčacím mäsom – 83 % vlhkosti – mokré krmivo pre mačky
Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 10 x 100 g – paštéta s morčacím mäsom – 83 % vlhkosti – mokré krmivo pre mačky
7,69 €
Predajca: Bult-Store
7,69 €/1kg
Obrázok produktu pre TufTuf | Krmivo pre mačky s kačacou príchuťou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – krmivo s kačacou príchuťou pre mačky
TufTuf | Krmivo pre mačky s kačacou príchuťou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – krmivo s kačacou príchuťou pre mačky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,65 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg
Obrázok produktu pre BULTI | Krmivo pre mačky s hovädzím mäsom, brusnicami a mačacou mätou – súprava mokrého krmiva, 10 vrecúšok po 100 g – bezobilné krmivo pre mačky
BULTI | Krmivo pre mačky s hovädzím mäsom, brusnicami a mačacou mätou – súprava mokrého krmiva, 10 vrecúšok po 100 g – bezobilné krmivo pre mačky
66,53 €
-75%
15,97 €
Predajca: Bult-Store
15,97 €/1kg
Obrázok produktu pre Bulti | Mokré krmivo pre mačky – zmes príchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pre mačky
Bulti | Mokré krmivo pre mačky – zmes príchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pre mačky
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bult-Store
3,58 €/1kg
Obrázok produktu pre BULTI | Krmivo pre mačky – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 12 konzerv po 400 g – zmes krmiva pre mačky
BULTI | Krmivo pre mačky – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 12 konzerv po 400 g – zmes krmiva pre mačky
17,22 €
5% poukaz
Predajca: Bult-Store
3,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Bulti | Mokré krmivo pre mačky – 12 × 400 g – 65 % mäsa – 15 % morčacieho mäsa – Mokré krmivo pre mačky
Bulti | Mokré krmivo pre mačky – 12 × 400 g – 65 % mäsa – 15 % morčacieho mäsa – Mokré krmivo pre mačky
17,39 €
Predajca: Bult-Store
3,62 €/1kg