4,8



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Takis Blue Heat 113,4g107,08 €/1kg
12,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Takis Blue Heat rolované kukuričné lupienky s príchuťou chilli 92g43,34 €/1kg
4,00 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Pringles Classic Paprika Chipsy 165 g16,71 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

XOX Asia Krupuk chrumky z kraba Ázijské krabie chrumky 100g
25,50 €/1kg
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Bravčové kože vyprážané vo vlastnom tuku 100g
25,70 €/1kg
2,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XOX krabí snack solené krevetové čipsy chrumkavé ľahké 215g
22,79 €/1kg
4,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 28g ] DONGWON Korenené morské riasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Kórey](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/710e27377f6d7ed3c07d6391ff857f5b.webp)
[ 28g ] DONGWON Korenené morské riasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Kórey
141,00 €/1kg
1,41 €
Predajca: Katomix

Crunchips Pečené rebierka Zemiakové lupienky s príchuťou mäsa 110g
25,55 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Superbon Chips Trufle zemiakové lupienky s hľuzovkou pikantné chrumkavé 135g
21,93 €/1kg
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
25,12 €/1kg
3,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pálivé a korenené morské riasy Taokaenoi 32 g
614,37 €/1kg
19,66 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
13,87 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánske vegánske vrecko na čipsy 150g
15,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bamboo House Dvojitá náplň Mochi Mango Milk 180g
30,89 €/1kg
5,56 €
Predajca: LAVONIO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Krevetové krekry, nesmažené / Kroepoek 1kg
KREVETOVÉ KREKRY (NESMAŽENÉ)
Nazýva sa tiež: Krevetové krekry; Krupuk; Kroepoek; Krevetové krekry.
Príprava:
- V panvici wok, na panvici alebo vo fritéze rozohrejte dostatočné množstvo horúceho tuku na približne 160° až 180°
- Krevetové sušienky smažte v malých dávkach jednu po druhej
- Okamžite napučia a mali by sa nechať v oleji, kým nezískajú svetlohnedú farbu
- Potom ich rýchlo vyberte z oleja, osušte a podávajte
Ingrediencie: (obsahuje siričitany), krevety 10 %, cukor, soľ, cesnak, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kypriaca látka: E500ii, zvýrazňovač chuti: glutaman sodný (E621).
Alergény: siričitany, krevety.
Latinský názov: Parapenaeopsis ssp.
Metóda a miesto produkcie: ulovené v oblasti FAO 71, Tichý oceán.
Obsah: 1 000 g (1 kg)
Pôvod: Vietnam
Výrobca: Vietnam
SA GIANG IMPORT EXPORT CORPORATION, Vietnam.
Dovozca: ASIA EXPRESS FOOD, Kilbystraat 1, 8263 CJ Kampen (NL)
Priemerné výživové hodnoty na 100 gPriemerné výživové hodnoty na 100 g Energetická hodnota1491 kJ / 351 kcal Tuky 0,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny /
z toho nasýtené mastné kyseliny0gKohlenhydrát / Sacharidy85g davon Zucker / z toho cukor12gEiweiß / Bielkoviny 1,1gSolz / Soľ3g
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Alergény
- Môže obsahovať: Oxid siričitý a sulfityKôrovce a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 1020 g
- Potravinársky podnik
- Sa Giang
- Obchodný názov
- Krevetové sušienky, nesmažené
- Výrobca
- SA GIANG IMPORT EXPORT CORPORATION
- Označenie množstva
- 1 kg
- Číslo od výrobcu
- 1716
- EAN kód
- 8934746051939
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Alergény
- Môže obsahovať: Oxid siričitý a sulfityKôrovce a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 1020 g
- Potravinársky podnik
- Sa Giang
- Obchodný názov
- Krevetové sušienky, nesmažené
- Výrobca
- SA GIANG IMPORT EXPORT CORPORATION
- Označenie množstva
- 1 kg
- Číslo od výrobcu
- 1716
- EAN kód
- 8934746051939
Hodí sa k tomu

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ príchuť | pikantný Fish Snack
96,73 €/1kg
5,46 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,03 €
Predajca: LAVONIO

TARO Pikantná rybia pochúťka 52 g | Seafood Snack Spicy | pikantná rybia pochúťka z Thajska
106,92 €/1kg
5,89 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,56 €
Predajca: LAVONIO

XOX Asia Krupuk chrumky z kraba Ázijské krabie chrumky 100g
25,50 €/1kg
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Flying Goose Range Tom Yum Soup horúca a kyslá polievka 400ml
8,80 €/1l
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
5,93 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,54 €
Predajca: Katomix

XOX Asia Lounge Mix s pikantnou príchuťou ideálny na zahryznutie a zdieľanie 500g
23,50 €/1kg
11,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ita-San Nakladaný zázvor na sushi 1,5kg/ATG1kg
5,35 €/1l
11,25 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,03 €
Predajca: Megasam24PL

Blumtal Sushi Set Podložka na sushi vhodná do umývačky riadu - Odolný, udržateľný sushi maker s -
16,99 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
84,00 €/1kg
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Korenie na červené bravčové mäso - 100g Lobo
34,20 €/1kg
3,42 €
Predajca: LAVONIO

NicNac’s 310472 NicNac’s Erdnüsse 600,0 g
32,43 €/1kg
19,46 €
Predajca: somnia24

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
87,35 €
Predajca: somnia24
![Obrázok produktu pre [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/272424cf7c0911f2dbb7fcd08a686a82.webp)
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
10,23 €/1l
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl

Zupa instant Yum Yum o smaku kaczki 60 g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
101,86 €/1kg
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

Bazooka Prenosný Bluetooth reproduktor Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 odolný voči striekajúcej vode/Rádio/microSD/Aux-In/USB/osvetlenie/port pre mikrofón
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Intirilife 4-dielna sada misiek v elegantnej darčekovej škatuľke - sada japonského porcelánového riadu v modrej a bielej farbe
67,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Os Bubble Instantný bublinkový čaj so zeleným sladeným čajom matcha 240g
35,58 €/1kg
8,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lifetime Clean Prádelné guľôčky Odstraňovač žmolkov 12 kusov D3.2Cm 2.5 Gr
24,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Zastrihávač vlasov Profesionálny Ostré čepele Bezdrôtové strojčeky Domácich miláčikov s LCD PRO Series Hair Clipper Trimmer Cord/Cordless Retoo
33,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
![Obrázok produktu pre [ 400g ] LOBO Tom Ka koreninová pasta na thajský spôsob / Tom Kha Paste / koreninová pasta](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1151d2e89b0fc3b1776bf91df8a06d1c.webp)
[ 400g ] LOBO Tom Ka koreninová pasta na thajský spôsob / Tom Kha Paste / koreninová pasta
12,65 €/1kg
5,33 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,06 €
Predajca: Katomix

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Dobrá nízkokalorická alternatíva k čipsom. Veľa objemu, málo kalórií. V mikrotéke je ešte potrebné kvapka oleja.
Hodnotenie z 9. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krevetové sušienky Sa Giang 1 kg
Krevetové krekry máme radi a prečo vždy chodiť alebo jazdiť do Ázie, keď ich chcete jesť. Preto si ich pripravujeme sami. Tento druh je podľa mňa najlepší.
Hodnotenie z 15. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Kvalita je veľmi dobrá, v taške nie je toľko zlomov.
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(51)Počet hodnotení: 51
21,41 €
Predajca: Heartforcards
58,18 €/1kg

Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,20 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,00 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,83 €/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Príchuť kyslej smotany a cibule 70g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,22 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
203,14 €/1kg

Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
166,58 €/1kg

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
15,78 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,89 €/1kg

Pringles Original 70g



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,68 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
180,00 €/1kg

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,44 €/1kg

Pringles Salt Vinegar skladané chipsy s príchuťou soli a octu 160g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,02 €/1kg

Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
53 769,23 €/1kg

PRÍRODNÉ ZEMIAKOVÉ ČIPESKY BEZ PRIDANEJ SOLI, 125 g - TRAFO
3,76 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Want Want Original Got Rice Japonica Crisps knusprige Reiscracker 85g
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,41 €/1kg

Superbon Chips Zemiakové lupienky s príchuťou morských rias balenie 125g
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,31 €/1kg

BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
2,23 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
5,29 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY S PRÍCHUŤOU ČIERNA HĽUFA100 g - TRAFO
5,69 €
Predajca: Biogo
0,06 €/1kg

Organické tortillové lupienky Paprika chrumkavé pikantné zlatožlté a lahodné 125g
2,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,84 €/1kg

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,13 €
Predajca: M_plus_L
54,20 €/1kg