4,7



Na základe 19 hodnotení
Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger Woda perfumowana, 50ml
67,82 €
1 356,40 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml2 990,50 €/1l
299,05 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml2 676,50 €/1l
267,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml4 848,00 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX1 046,50 €/1l
104,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hermes Tutti Twilly, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Liči
1 171,67 €/1l
35,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Twilly d'Hermés parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 726,33 €/1l
51,79 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Twilly d'Hermès Eau Ginger EDP 12.5 ml W
5 412,80 €/1l
67,66 €
Predajca: Glamperfeu

Hermès Tutti Twilly d'Hermès EDP MINI 7.5 ml W
4 474,67 €/1l
33,56 €
Predajca: NutraBestBG

Hermes Twilly d'Hermés parfémovaná voda pre ženy 85 ml
1 225,06 €/1l
104,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes, Twilly d'Hermes Eau Ginger, Eau De Parfum, For Women, 15 ml
2 260,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Hermes Kelly Caleche, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol,..., 1 kusov
1 030,70 €/1l
103,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Hermes Jour d’Hermès, Ženy, 85 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Hexyl Cinnamal, Ethylhexyl Methoxycinnamate,..., 1 kusov
1 178,35 €/1l
100,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hermes Twilly by Hermes Eau Ginger Edp Spray
1 870,00 €/1l
93,50 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Hermes L'Ombre Des Merveilles Woda perfumowana, 50 ml
1 114,40 €/1l
55,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes - Hermes Twilly d´Hermes Gift set EDP 50 ml and body lotion 40 ml 50ml
83,92 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Hermes, Tutti Twilly D'hermes, Eau de Parfum, Für Frauen, 15 ml
1 722,00 €/1l
25,83 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
S parfumovanou vodou Twilly Eau Ginger vyjadrujú dievčatá Hermes svoje nákazlivé šťastie. Aspekt Twilly, ktorý vytvorila parfumérka Hermes Christine Nagel, zasahuje svojím slnečným, radostným duchom.
Nóty vône:
Vrchné tóny : pivonka
Srdcová nóta: zázvor, kandizovaný zázvor
Základná nóta : céder
Dámska parfumovaná voda
peony
zázvor, kandizovaný zázvor
céder
Hermès Hermes Twilly Eau Ginger Edp Sp 50 ml
Parfémovaná voda Twilly Eau Ginger od značky Hermès bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger Woda perfumowana, 50ml
Twilly Eau Ginger by Hermès bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
- Model
- Twilly d'Hermès Eau Ginger
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámyUnisexChlapci
- EAN kód
- 3346133203664
- Číslo od výrobcu
- 103950V0
- Model
- Twilly d'Hermès Eau Ginger
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámyUnisexChlapci
- EAN kód
- 3346133203664
- Číslo od výrobcu
- 103950V0
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Obruba trávnika 5ks. 15x100cm obruba záhonu Corten oceľový rošt obruba trávnika (dĺžka 5m - výška 15 cm)
36,29 €/1m
36,29 €
Predajca: KapagaDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Hermes - Twilly d´Hermes Eau Ginger EDP 85ml
921,88 €/1l
78,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes - Twilly d´Hermes Eau Ginger EDP 30ml
1 851,67 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Twilly d'Hermes Eau de Poivree Eau de Parfum 50ml + Body Milk 40ml + Eau de Parfum 7,5ml set
2 240,00 €/1l
112,00 €
Predajca: BeautyShop

Hermes Tutti Twilly d'Hermès, Ženy, 85 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE -..., Francúzsko, 1 kusov
917,65 €/1l
78,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Hermes Tutti Twilly d'Hermès, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE -..., Francúzsko, 1 kusov
1 027,60 €/1l
51,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Emeer, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Juniper Berries, Clary Sage, Bergamot and Lemon, Sandalwood, Olibanum, White Tea and Cardamom, Patchouli, Ambergris, Cashmeran and Cedarwood
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Glamperfeu

Hermes Tutti Twilly, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Liči
1 171,67 €/1l
35,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermès Twilly d'Hermés Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
1 052,40 €/1l
60,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,78 €/1l
40,75 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml
2 255,67 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Aphro Celina sérum na riasy 3 ml prípravok na rast rias
14 140,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy L'interdit, Woda perfumowana, 50ml
1 512,00 €/1l
75,60 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Irida Extrait Woda Perfumowana 100ml
382,50 €/1l
38,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale Woda perfumowana, 100ml
2 060,40 €/1l
206,04 €
Predajca: PerfumTraders

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy S22 Hull Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Vaječné koláčiky Stolná lampa pre dievčatá, úsporná, mäkké svetlo, USB stolná lampa s tlačidlovým vypínačom, oranžová
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém Sau Ginger
Objem 0,03 l
Veľmi dobrá voľba. Bol to darček a mal veľký úspech.
Hodnotenie z 23. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekná vôňa
Objem 0,085 l
Moja žena je úplne nadšená vôňou, dodanie bolo rýchle a bezproblémové
Hodnotenie z 8. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega skvelé
Objem 0,085 l
Milujem vôňu - super rýchle dodanie, skvelá cena.
Hodnotenie z 8. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednávka
Objem 0,085 l
Všetko je skvelé. Rýchle dodanie a všetko v jednom kuse. S radosťou znova.
Hodnotenie z 3. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skúsenosti s vôňou
Objem 0,05 l
Veľmi príjemná, dlhotrvajúca vôňa.
Hodnotenie z 3. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hermes Twilly Ginger
Objem 0,085 l
Super vôňa
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,085 l
Hodnotenie z 3. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,085 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l