4,9



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pressol Kraftstoff Kanister 20 Liter, flexibles Auslaufrohr, rot, Ersatz Tank1,97 €/1l
20,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Plastový kanister na benzín s výlevkou na všetky druhy paliva 10 l15,28 €
Predajca: KOTARBAU

Ďalšie informácie o reklame
AMiO plechový kanister 10 l2,80 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
EDA 019162 R SX5 EDA Kanister na palivo, plast, 20 litrov38,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

IWH 87695 Kanister na palivo IWH, plastový, 10 l, červený
21,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

BORG HICO Kanister na benzín plastový 20L
0,63 €/1l
12,67 €
Predajca: Vapol

HP Autozubehör 802000, 20 L, Plast, Zelená, 1,3 kg
1,36 €/1l
27,14 €
Predajca: somnia24

Nádržka LEADZM, 20 litrov, oceľový plech, kanister na palivo, kovový benzínový kanister, náhradná nádržka
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Туба За Гориво 20L 20 L
17,30 €
Predajca: Dragtek-com

AMiO Kanister na benzín plastový 10L
0,79 €/1l
7,90 €
Predajca: Amracing

Kanister Dunlop Jerry 20 l - Kanister na vodu a benzín - certifikovaný OSN na nebezpečné kvapaliny - s výlevkou - čierny/žltý
16,82 €
Predajca: Enero

Záložný kanister na palivo 10 litrov so schválením OSN lievik benzín nafta
16,87 €
Predajca: Katomix

Plastový kanister s lievikom 5l GEKO
4,67 €
Predajca: GeboTools

Plastový kanister 5l AMTRA 94-013
2,32 €/1l
11,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

AMiO Kanister na benzín plastový 20L
0,90 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

hünersdorff 800300, 5 L, Plast, Čierna, Červená, 265 mm, 147 mm, 247 mm
3,26 €/1l
16,28 €
Predajca: somnia24

Kanister na benzín Hünersdorff, 5 litrov, modrá farba, plastový,
6,39 €/1l
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Najlepší kanister na svete (20 litrov, ČIERNY)
0,56 €/1l
15,16 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,16 €
Predajca: AutoHotarek

Amtra
0,94 €/1l
9,43 €
Predajca: AutoTuning

cartrend 11265 kanister na palivo cartrend, plast, 20 l
34,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Či už na kempovaní, v núdzových situáciách alebo ako praktická rezervná kanistra do vášho vozidla – táto 5-litrová kanistra na palivo v červenej farbe ponúka najvyššiu spoľahlivosť a bezpečnosť.
Vďaka integrovanému ukazovateľu hladiny vždy presne viete, koľko paliva ešte zostáva. Kanister je vyrobený z vysoko kvalitného, odolného polyetylénu, je mimoriadne odolný a absolútne tesný. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť zaisťujú ľahkú prepravu, zatiaľ čo ergonomicky tvarovaná rukoväť zaručuje pohodlné a bezpečné držanie.
S objemom 5 litrov je kanister dostatočne veľký na dôležité rezervné plnenie, ale zároveň zostáva dostatočne praktický na prenášanie na cesty alebo do servisu. Široký plniaci otvor zaisťuje rýchle a čisté plnenie bez nepríjemného rozlievania.
- Materiál: Vysoko kvalitný polyetylén (PE) pre dlhú životnosť a odolnosť voči chemikáliám.
- Farba: signálna červená pre vysokú viditeľnosť a povolenie na vnútrozemských vodách.
- Vhodný pre benzín a naftu.
- Integrovaný ukazovateľ hladiny a konštrukcia zabraňujúca vytekaniu.
- Ergonomická rukoväť a ohybná hadica pre jednoduchú manipuláciu.
Využite tento univerzálny kanister na palivo, aby ste boli vždy na bezpečnej strane. Neodmysliteľné príslušenstvo pre dobrodruhov a majiteľov vozidiel! Signálna červená farba ho robí povoleným aj na lodiach.
s výlevkou a ukazovateľom hladiny, so schválením OSN,,, vhodný pre všetky druhy paliva (benzín a nafta),, rozmery: (Š)140 x (D)260 x (V)240 mm , -87694,
- Výrobca
- Kapacita
- 5 l
- Hmotnosť
- 0.4 kg
- Farba
- Červená
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- EAN kód
- 4045914876941
- Číslo od výrobcu
- WF-949835
- Výrobca
- Kapacita
- 5 l
- Hmotnosť
- 0.4 kg
- Farba
- Červená
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- EAN kód
- 4045914876941
- Číslo od výrobcu
- WF-949835
Stiahnuté súbory a informácie
Karta bezpečnostných údajov (PDF)
Hodí sa k tomu

IWH 87695 Kanister na palivo IWH, plastový, 10 l, červený
21,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
28,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Nožnicový zdvihák Dunlop - automobilový zdvihák - mechanický - nosnosť 1,5 tony - výška zdvihu 26-38 cm
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

HP Autozubehör 802000, 20 L, Plast, Zelená, 1,3 kg
1,36 €/1l
27,14 €
Predajca: somnia24

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
4,48 €
Predajca: CORWELL

Einhell TC-PG 10/E5, 4 L, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchrónny motor, 3000 ot/min
236,96 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Braun BUA 6350 Horná časť ramena Automatický 2 používateľ(i)
61,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
178,23 €/1kg
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Gardena 3565-20, Mechanický zberač trávy a lístia, Čierna, Modrá, Strieborná, 660 mm, 1580 mm, 760 mm, 8,19 kg
154,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Benzínová kosačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | nízka hmotnosť 18 kg | zadný výhoz | 4-taktný motor | výška kosenia 25–55 mm | do 400 m²
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

LED Solárna lampa Solárne lampa s detektorom pohybu Záhradné dekoračné osvetlenie Svetlo Nástenné Svietidlo Pouličné Svetlá Vonkajšie Vodotesné Retoo
56,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kufrík na náradie na kolieskach Kanwod, box na náradie s 1000 dielmi, box na náradie, sada náradia v kufríku na kolieskach
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

INF Lievik Nerezová oceľ 3-bal
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

FISCHER 85187 FISCHER Fahrrad-Bremsschuhe, V-Bremse, schraubbar
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

V1 Trade rolka bublinkovej fólie 10m - obalový materiál bublinkovej fólie šírka 40cm - rolka bublinkovej fólie
1,80 €/1m
17,99 €
Predajca: Amzteam-pro

Konferenčný stolík s funkciou, stolík do obývačky Hilmar - výškovo nastaviteľný/rozšíriteľný - Imitácia dub Artisan/antracit - 110-165x67 cm
391,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Ecovacs W-SO01-0007, Čistiaci roztok, 1000 ml, Ecovacs, all WINBOT, 1 kusov, Upozornenie
18,53 €/1kg
23,90 €
Predajca: Di-Life

EASYmaxx 05206, Ručná sprchová hlavica, Strieborná, Priehľadná, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Nerezová oceľ, Strop, Box, 220 g
14,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Domový bezdrôtový zvonček 98098 70974
15,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Generálne opravený
117,90 €
Predajca: JANADO

Záhradnícky perlit 10 l kypria osivové lôžko
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Canon PIXMA TS3750i, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna
46,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Prepravný vozík Wiltec do 550 kg s kovovými mriežkami, záhradný vozík s odnímateľnou plachtou, ručný vozík s policou, ručný vozík na použitie na tráve a štrku atď
143,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

Olej pre dvojtaktné motory STIHL HP Super 2-taktný olej 1 litrová dávkovacia fľaša 07813198054
32,90 €/1l
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

15x15m sieť na ochranu vtákov Sieť na ochranu lístia Záhradná sieť Rybníková sieť Vtáčia sieť Ochranná sieť
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Položka bola podľa opisu a veľmi rýchle dodanie.
Hodnotenie z 23. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Memoli28
Veľmi dobrá kvalita
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Držiak na kanistre 2x20 litrov + 2x20 l kanistre + výtok, čierny RAL 9005



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
229,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanistre 2x20 l + 2x20 l kanistre + výtok zelená RAL 6003



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
229,00 €
Predajca: misterkanister

20-litrová kovová kanistra na benzín, čierna, s výlevkou, UN, určená na skladovanie palív



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
229,00 €
Predajca: misterkanister

5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, ZELENÁ farba RAL 6003



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
229,00 €
Predajca: misterkanister

5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, červená farba RAL 3020



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
229,00 €
Predajca: misterkanister

GELG 20-litrový kanister na benzín, kanister na palivo, kanister s držiakom, držiak na kanister, kanister z plechu vrátane výlevky… RAL6003



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
129,00 €
Predajca: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanister na benzín 10 l na skladovanie kvapalín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,89 €
Predajca: KOTARBAU

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín s objemom 20 litrov, zelený (RAL 6003)



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,00 €
Predajca: misterkanister

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,70 €
Predajca: misterkanister

Pressol Kraftstoff Kanister 20 Liter, flexibles Auslaufrohr, rot, Ersatz Tank



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
20,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,97 €/1l

Kanister na benzín Kanister na palivo kovový 20-litrový kanister na benzín a naftu Zelený ral 6003



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
52,00 €
Predajca: misterkanister
2,60 €/1l

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrov, na benzín a naftu, čierny (RAL 9005)



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
52,00 €
Predajca: misterkanister

Kanister na benzín, kovový kanister na palivo, 20 litrov, kanister na benzín a naftu, červená farba RAL 3020



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
52,00 €
Predajca: misterkanister

Kovový kanister na palivo Hünersdorff CLASSIC 20 l olivovo zelený, práškovo lakovaný



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
146,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
7,32 €/1l

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,00 €
Predajca: misterkanister

GELG Držiak kanistra pre kovový kanister na benzín 20 l - Kovový kanister červený (ral 3020)
49,00 €
Predajca: misterkanister

KANISTER Držiak na kovovú kanistru na benzín s objemom 20 litrov Držiak na kovovú kanistru s upínacím popruhom



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
46,00 €
Predajca: misterkanister

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 L, Kov, Čierna, 345 mm, 165 mm, 470 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
115,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

GELG kanister na benzín kovový 5l červený, kanister náhradný kanister kanister na naftu kanister na olej
42,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín KANISTER 10 litrov, kovový kanister v pieskovej farbe (RAL 1001)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,00 €
Predajca: misterkanister