4,3



Na základe 88 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Dior Addict Woda perfumowana, 100ml1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior (Christian Dior) Joy Intense by Dior Parfumovaná voda pre ženy 90 ml1 704,33 €/1l
153,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Intense Eau de Parfum 100ml1 628,50 €/1l
162,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
2 444,20 €/1l
122,21 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Miss, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, #19950 ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - BENZYL..., 1 kusov
1 960,88 €/1l
156,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Miss Absolutely Blooming, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Granátové jablko, Raspberry, turecká ruža, Pivonka, biele pižmo
3 300,00 €/1l
330,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Deal47

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Prada Paradoxe parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 095,00 €/1l
62,85 €
Predajca: PerfumTraders

Dior - Miss Dior Blooming Bouquet EDT 100ml
1 511,40 €/1l
151,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior - Miss Dior EDP Roller-pearl 20ml
2 780,50 €/1l
55,61 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Vetiver
1 960,00 €/1l
98,00 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Addict Eau De Parfum Spray 50ml
2 125,60 €/1l
106,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior (Christian Dior) Joy by Dior parfémovaná voda pre ženy 50 ml
2 294,20 €/1l
114,71 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Miss Dior Esperit Origina Epv 100ml
1 716,40 €/1l
171,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámska parfumovaná voda
kosatec, pivonka, konvalinka
marhuľa, ruža, broskyňa
vanilka, pižmo, fazuľa tonka, benzoín, santalové drevo
Dior - Miss Dior Eau de Parfum EDP 30ml Standard package. For women.
Christian Dior Miss Dior Eau de Parfum (30 ml) Spray je hravá kvetinová vôňa pre ženy. Tóny ananásu, mandarínky a čerešne v spojení s pižmom robia vôňu výraznou. Kvetinová vôňa je ženská a zmyselná zároveň. Cíťte sa sviežo a zahalte sa do dotyku u. Flakón je elegantný so striebornými akcentmi, a preto je tiež ideálnym darčekom pre dámy.
Nový svieži závan lásky a optimizmu. Miss Dior Eau de Parfum je farebná kvetinová vôňa v štýle "millefiori" s tónmi ruže z Grasse, pivonky, kosatca a konvalinky. Nádherná ná mašľa parfumovanej vody Miss Dior je posiata obrovským množstvom farebných kvapiek, ktoré sú rovnako živé ako kvety.
Christian Dior Miss Dior Eau de Parfum Miss Dior (2017) kvetinová chypre vôňa pre ženy.vrchné tóny: Srdcové tóny: ruža, jazmínový list. základ: ružové drevo a pačuli
Dior Miss Dior parfumovaná voda v spreji 30ml 2021
Dior Miss Dior Edp Spray
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- kvetinový, svieži
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), BENZYL SALICYLÁT, LINALOOL, LIMONÉN, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, KUMARÍN, CITRONELLOL, TRIETYLCITRÁT, BENZYLBENZOÁT, PENTAERYTRITYLTETRA-DI-T-BUTYLHYDROXYHYDROCINNAMÁT, FARNESOL, CITRAL, BENZYLCINAMÁT, ANÍZOVÝ ALKOHOL, BENZYLALKOHOL, TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, EUGENOL, CI 17200 (ČERVENÁ 33), CI 14700 (ČERVENÁ 4), CI 19140 (ŽLTÁ 5), CI 60730 (EXTRAVIOLET 2), Č. 15773
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3348901571432
- Číslo od výrobcu
- C099600762
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- kvetinový, svieži
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), BENZYL SALICYLÁT, LINALOOL, LIMONÉN, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, KUMARÍN, CITRONELLOL, TRIETYLCITRÁT, BENZYLBENZOÁT, PENTAERYTRITYLTETRA-DI-T-BUTYLHYDROXYHYDROCINNAMÁT, FARNESOL, CITRAL, BENZYLCINAMÁT, ANÍZOVÝ ALKOHOL, BENZYLALKOHOL, TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, EUGENOL, CI 17200 (ČERVENÁ 33), CI 14700 (ČERVENÁ 4), CI 19140 (ŽLTÁ 5), CI 60730 (EXTRAVIOLET 2), Č. 15773
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3348901571432
- Číslo od výrobcu
- C099600762
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

SONNI toaletný stolík biely s taburetkou a osvetlením Toaletný stolík so zrkadlom, so zásuvkou, 1080x400x1400mm
212,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Loewe Solo Ella toaletná voda pre ženy 50 ml
1 517,20 €/1l
75,86 €
Predajca: PerfumTraders

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Modrá, Červená, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Apple Watch Series 5, OLED, Dotyková obrazovka, 32 GB, Wi-Fi, GPS, 36,7 g
Použité
209,99 €
Predajca: www_fs-t_de

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biela, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Kolo, 20,7 g
95,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Prada Paradoxe parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 095,00 €/1l
62,85 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'Adore Giftset Edp Spray 100ml/Edp Refillable 10ml C099700046 FRANCE kartón @ 1 set x 110ml
1 902,64 €/1l
286,12 €
-76,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
209,29 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Apple Smartphone iPhone 11 15,5 cm (6,1 palca), Veľkosť: 128 GB, Farba: Fialová
Generálne opravený
170,90 €
Predajca: JANADO

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
2 444,20 €/1l
122,21 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Generálne opravený
117,90 €
Predajca: JANADO

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Matrac zo studenej peny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
119,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
384,00 €/1l
34,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Thierry Mugler Alien Mirage toaletná voda pre ženy 60 ml
1 060,50 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

LEGO Botanicals Orchidea, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 608 kusov, 758 g
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Galaxy S23 SM-S911B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 13, Schwarz
467,15 €
-28,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
439,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Apple iPhone 14 Pro Max 17 cm (6,7") Double SIM iOS 16 5G 128; zlatý
1 137,20 €
-102,21 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 034,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchlejšie ako blesk
Objem 0,1 l
Dodané super rýchlo Bol to darček, ktorý bol tak žiadaný. Skvelá vôňa pre mladú ženu
Hodnotenie z 26. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný s dodávkou
Objem 0,1 l
Veľmi spokojný s dodávkou. Ešte som ho nedal manželke, pretože ho dostala k narodeninám.
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodnotenie
Objem 0,1 l
Veľmi rýchle a bezproblémové dodanie, s tovarom som veľmi spokojná. Taktiež s cenou. Super
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prišlo včas, dobre zabalené
Objem 0,1 l
O kvalite zatiaľ nemôžem nič povedať, pretože ide o darček a ešte som ho nevyskúšal.
Hodnotenie z 27. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko top, s radosťou opäť!
Objem 0,1 l
Objednané 2 dni pred Vianocami a prišli včas. Top cena a kvalita. S radosťou znova!
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce vybavenie objednávky a vynikajúci produkt
Objem 0,1 l
bleskovo rýchle vybavenie za bezkonkurenčnú cenu – TOP odporúčanie
Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa, ktorá vždy dobre padne.
Objem 0,1 l
Darovala som ju ako darček. Vôňa bola dobre prijatá.
Hodnotenie z 27. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svadba vnučky
Objem 0,1 l
Bolo to príliš drahé na Vianoce - ideálne pre Jugendweihe!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l